Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Jak nic nie da odwołanie to pójdę dalej. Pewnie to będzie długo trwało ale może coś z tego będzie. Jak się objawiają pierwsze kopnięcia? i w którym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia właśnie prawdziwa kafeterianka powinna siedzieć na forum z kawą :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 z tymi kopnięciami to jest różnie, jedne kobiety odczuwają juz w 14stym tyg inne aż po 20tym tygodniu , ale większość między 17- 21 tygodniem, zazwyczaj kobiety mówią że to nie od razu kopniecie ale coś jakby bulgotanie albo muśniecie skrzydeł motyla , to jest bardzo delikatne i jeśli spróbujesz sie wyciszyc to może coś tam poczujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no właśnie tak jakby maluch mnie pomyział.Nie wiem juz sama. Dentystka polka.Wyjątkowo nie sympatyczna:/ Musze sobie zrobic kawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentystka zły dzień miała ;) ja nie wyczekuje zbytnio kopniaczków , mam nadzieje ze bedą z zaskoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i jeszcze raz dzieki :) ja rowniez szukam pracy Staralam sie o INcome support ale nie przyznano mi z racji tego ze nie przepracowalam pelnych 5 lat w uk pozmieniaali sporo.Teraz rowniez staram sie JSA i szukam pracy i mam nadzieje ze decyzja bedzie pozytywna bo rezydenta dostalam po przepracowaniu 12 mscy a pracowalam w uk 2.5 roku ponad 4 mieszkam. Ja mialam prasowac :D tzn juz wyjelam deske i ubrania leza na niej a ja sie nie pale do tego jeju jak jaa nie lubie prasowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 przy ubieganiu sie o income support nie ma warunku żebys przepracowała 5 lat w uk :O nie ma czegoś takiego , ( cytuje ) warunki przy income support : * masz 16 do 59 lat; * masz niskie dochody; * nie pracujesz lub pracujesz poniżej 16 godzin tygodniowo (warunek ten nie dotyczy osób pracujących na pełny etat, starających się o zasiłek z tytułu pobytu na urlopie rodzicielskim bądź ojcowskim); * nie jesteś studentem w pełnym wymiarze godzin (od tej zasady istnieją pewne wyjątki); * nie otrzymujesz zasiłku dla bezrobotnych Jobseeker’s Allowance ani Employment and Support Allowance; * Twoje oszczędności nie przekraczają 16 000 funtów; * mieszkasz w Wielkiej Brytanii JSA przyznali mi i po 10 dniach przyszło że zgadzają sie , mimo że wcześniej przez 4 miesiące tylko raz pracowałam pare dni ale zaznaczyłam że jestem w ciązy ja prasuje tylko od świeta koszule męża na wyjście ;) w polsce to prasowalim wszystko a tutaj nikt na to nie patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szukam w necie o tym income support i znalazłam wypowiedzi kilu osób że dostali odmowę bo nie pracują 5lat , więc Patinka ZWRACAM HONOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zważyłam i ...schudłam prawie 2 kg od ostatniego ważenia. a od początku ciąży schudłam ze 4 kg. dziwne to jest. zamiast przytyć to ja chudnę. nie wymiotuję ani nic. jem prawie normalnie.może trochę mniej mięsa ale to chyba niema jakiegoś wielkiego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy oglądał ktoś wczorajszy program na BBC1" The Day The Immigrants Left" ( Dzień, w którym odejdą imigranci ) ? niesamowity program , uśmialim sie z mężem jak nic :D podam linka bo za długo opowiadać : http://wiadomosci.onet.pl/2133002,28350,wiadomosceu.html narzekają na imigrantów ale pracowac nie chcą - SZCZERA PRAWDA pokazana w tym programie np. trzem anglikom znależli prace w restauracji , zgodzili sie ale na drugi dzien zadzwonili ze nie przyjdą bo chorzy ( w tym 25latek pobierający od 5 lat JSA mieszkający z rodzicami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie babki same zlikwidować tą spacje kopiując ardes bo inaczej sie chyba nie da :O przepraszam :O Aurela a który ty tydzień jestes ? ja mam 18 tydzien i tylko 2 kg do przodu ale wiem ze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 14 tc. na onecie jest jakiś artykuł że niechcą imigrantów ale sami też nie chcą pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 cytuje : "Naprawdę to jest tak, że masz prawo nieco chudnąć do 3-4 miesiąca i wówczas nie uznaje się tego za przesadę pod warunkiem, że nie wymiotujesz więcej niż 3-4razy dziennie (jeśli wymiotujesz więcej, to już lekarz a jak mieścisz się w normie albo nie wymiotujesz wcale i jesz, to nie ma powodów do zmartwień). Ja wymiotowałam 2-3 a czasem 7 razy dziennie (bardzo zależało od dnia) i moja waga spadła (nieznacznie) natomiast od półtora miesiąca (od początku 19 tc +/-) nie wymiotuję wcale i waga wcale nie ruszyła do przodu, co też lekarz określił jako "ok, niczym się nie martwić". myśle że jeśli nie ma innych poważnych objaw to nie sie czym martwic :) ale może na wszelki wypadek notuj date i kg w notesiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela no to właśnie ten artykuł i cała prawda , właściciel plantacji szparagów zatrudniający głównie polaków, czechów i słowaków wypowiedział sie w filmie tak : " proszę pana gdybym miał zatrudnić na miejsce moich pracowników , lokalnych ludzi ( anglików ) to ja bym nie był w biznesie a pole mógłbym zaorać i sprzedać " no i zatrudnił 3 anglików i po dwóch dniach skapitulowali wcześniej robiąć fochy , no bo polacy nie będą im przecież rozkazywać , stwierdzająć równocześnie że to nie są ludzkie warunki pracy :) oj długo by opowiadać o tym filmie :) idę po rumiankową , ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ostatnio mam bardzo intenywne dni... moj maz obejrzal film na channel 4 i sie zalamal powiedzial ze woli byc ze dzwiami....wiec go nie zmusze wezme mame hehehehe.....a jutro i sb mam wolne nareszcie sie wylenie i wyspie porzadnie :) cle zalegla pisanine wasza przeczytalam heheh.a wracajac do mojej kolezanki jej 24h porodu to wina byloto iz tu nie ma 3-ego usg tuz przed porode wtedy moga okreslic wage dziecka i mozliwosci matki(rozwarcia)bo mooja kolezanka to szczuplutka byla a tu bach trach 4,2kg chlopisko heheh czekam na meza bo ma mie zabrac do mojej ulubionej hinduskiej restaurcji mniammmm mysle o tym od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........17 .......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 17........ ..birmingham malinoakowa...................15.08.10.........12. ......... londyn< br /> oliwia87.............22........08.09.2010.........11.... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 8 ...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........7...........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........7.............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........12... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......7.... ........Torquay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia tak patrze na tabelke i widzę że mamy tylko miesiąc różnicy w terminach porodu ale jakoś mi się dużo w tygodniach wydaje...Ty pewnie coś ok 20 a ja dopiero 14????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakbyśmy pisały bez tygodni może bo każdej w różny dzień nowy tydzień się zaczyna i jedna sobie uzupełni dobrze a druga będzie do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana o matkooo no to chłopak duuuży :D no ja wiem że oni tu nie robią usg przed samym porodem , dlatego ja bede udawać że nie czuje ruchów dziecka i bede panikować ;) kumpela tak zrobila i nie mieli wyjscia i zrobili usg :D a mezowi to sie jeszcze może odwidzieć ;) ma troche czasu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamietajcie żeby zawsze kopiować ostatnią zaktualizowaną tabelkę bo możemy kogoś niechcący ominąć lub tygodnie nie bedą sie nam zgadzać ;) fisiowna.........................9.02.10.......... 39...... ....Londyn oczekujac na Zuzie...........8.03.10..........35.......Goole/Doncaster Izabell1982.....................20.03.10..........33.... . .Londyn/Hounslow madziulek30....................13.07.10.........17 .......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 18........ ..birmingham malinoakowa...................15.08.10.........12. ......... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........12... .......Ashford oliwia87.............22........08.09.2010.........11.... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 8 ...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........7...........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........7.............Bedford Marcia89.........20...............02.10.2010.......7.... ........Torquay idę na bbc wiadomości ale biorę Was ( laptoka ) ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my trafiliśmy na wyjątkowo niemiłą babę jak robiła USG. nic nie powiedziała jak się pytaliśmy w którym miejscu dziecko jest "przyczepione". z wielką łaską powiedziała że się rusza i pokazała gdzie głowa, ręce i nogi, bo było z resztą bardzo dobrze widać. też bym tak zrobiła z USG. a skąd oni wiedzą jak dziecko jest ułożone? wróżą z kart czy jak? albo skąd wiedzą że cesarka potrzebna w razie czego...kurde nie chyba jednak pojadę do Polski rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja moge poprawic tabelke i mozemy sie umowic ze w kazdy poniedzialek bedziemy ja poprawiac.jezeli bedzie jakis blad to po prostu skorygujcie po mnie. Ja pierwsze ruchy poczulam okolo 17 tygodnia.od 2 dni zauwazylam ze okolo wpoldo osmej mala/maly bardzo mi sie kreci az brzuch z jednej strony mi sie napina i robi twardy przez kilka sekund.Mam przeczucie ze to bedzie mala ale w poniedzialek sie dowiem na moim usg.juz bym chciala byc po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela jeśli chodzi ci o ułożenie dziecka tuż przed porodem , to sprawdza to położna macając ci brzuch :D a jak sa komplikacje przy porodzie to podstawiają ci kartke zebys podpisała ze sie zgadzasz na cesarke :D lekarkę z usg pierwszego wspominam dobrze ale zdarzają sie takie co to nie chcą przy drugim powiedziec płci dziecka , różnie to jest, my za dwa tygodnie mamy połówkowe i jak mi sie taka trafi to bardzo mnie zdenerwuje :O a do pl na pewno nie pojechałabym rodzić nawet gdybym miała "kupioną" połóżną , nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna.........................9.02.10.......... 39...... ....Londyn oczekujac na Zuzie...........8.03.10..........38.......Goole/Doncaster Izabell1982.....................20.03.10..........36.... . .Londyn/Hounslow madziulek30....................13.07.10.........20 .......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 18........ ..birmingham malinoakowa...................15.08.10.........15. ......... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........15... .......Ashford oliwia87.............22........08.09.2010.........14.... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 12 ...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........10.............Bedford Marcia89.........20...............02.10.2010.......10.... ........Torquay nie jestem pewna czy posunelam poprawnie wszystkie daty wiec poprawcie po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30 no ja w każdy poniedziałek swoje dane poprawiam ale uważam że każda z nas powinna swoje poprawiać również :) na bieżąco :) bo w tabelce masz 17 tydzien a Ty kochana chyba jesteś dalej odemnie , może nawet juz 19sty skoro w poniedziałek masz drugi skan ;) a te wpól do ósmej to rano czy wieczorem? bo podobno wieczorem maluszki robią sie bardziej ruchliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja w poniedziałek też będę poprawiać:) jestem akurat w 14:) a nieważne hehehe. Powiem wam że się nasłuchałam o porodach w anglii i jakoś mi się odechcialo. Niewiem moze tylko w mojej wiosce jest tak jakoś nie bardzo że dziewczyny mają złe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×