Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Gość Marcia89
hehe no w sumie tak benefity sa :) tylko ze one chyba sie naleza po urodzeniu dziecka a jakbym teraz rzucila prace to ciezko by bylo z jednej wyplaty:/ wynajmujemy mieszkanie a to tez sporo kosztuje. ale nie chce na razie o tym myslec. Jutro powiem szefowej o ciazy i mam nadzieje , ze wsyztko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę lepiej powiedz w pracy o ciąży to wtedy oni mają obowiązek dać Ci coś lżejszego do roboty a jak nie to zawiesić w obowiązkach ale płacić normalnie. mnie po prostu zwolnili ze śmiesznej przyczyny i z resztą nie z mojej winy. ale jakbym była na Twoim miejscu to bym powiedziała. doskonale Cię rozumiem co do pieniążków bo my z mężem teraz mamy tylko jego jedną śmieszną wypłatę. dla nas samych starczy ale jak będzie dziecko...nie wyobrażam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
No wlasnie zauwazylam , ze jak sie jest milym to maja w dupie wszystko. Na pierwszym spotkaniu z polozna powiedzialam jej o mojej wadzie wzroku -5.5 a ona na to alright alright! u nich wszystko jest zawsze alright!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wez takie pisma ze soba zeby ci podpisali ze przyjeli do wiadomosci bo inaczej cie wykoluja,tak robia w hotelach nie maja skrupulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby te benefity ale ... to wcale nie jest tak dużo i jak czytam wymagania co do benefitów to wydaje mi się że jakoś duże mają... raz trzeba mieć taki tax, raz taki, później ten benefit żeby dostać inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja u swojego gp dostalam odrazu recepte na krem (free) bo powiedzialam ze mam suche rece a ze jestem w ciazy to mi recepte dala.ja na razie to nie narzekam.ale trzeba sie domagac naprae dziewczyny i wypytujcie sie poloznych o wszystko co tylko chcecie wiedziec.ja jeszcze nie mialam wizyty z polozna ale mam przeczucie ze doprowadze ja do szalu heehheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy pokręciłam trochę chodziło mi oto że duże wymagania mają co do benefitów a benefity wcale nie takie duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Ale co mialabym napisac? Ja (imie nazwisko) informuje , ze jestem w 7 tygodniu ciazy. I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja jetsem ciekawska strasznie z natury i bede ja maglowala o wszystko .... tak cos w ty stylu a najlepiej jak ci jakas pieczatke podbija jakis menadzer czy ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia89 jeszcze napisz datę.swój adres.adres miejsca pracy...jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Hmm no zobacze jeszcse. Jutro zamierzam powiedziec szefowej a najwyzje pismo doniose na nastepny dzien. Ale tak ogolnie szefowa jest w porzadku i nie sadze zeby mnie zwolnila , predzej ja sie sama zwolnie , wszystko byloby git gdyby nie ta ciezka praca....Krisana ja tez chcialam polozna o wszystko wypytac ale ona dala mi strasznie duzo ulotek i informacji , nawet film dvd o karmieniu piersia w jezyku polskim :) Poza tym moj ang jest dosyc dobry , ale w takich medycznych sprawach czasem ciezko cos powiedziec i tu jest ten bol ze to nie Polska. Aurela szukasz teraz jakiejs pracy czy odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana biedna ta Twoja położna będzie :) i dobrze. pytaj o wszystko. ja mam w poniedziałek scan swój pierwszy a już jestem w 13 tygodniu. tzn zaczełam właśnie dziś 13 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny jak myslicie bo pierwsze 6 tyg maternity pay to 90pr zarobkow.a jak moj pracodawca mi to obliczy skoro ja mam placone na h ?teraz pracuje 8h x5dni lato 8-9hx6dni,ale jak bede w ciazy 6,7,8 to moze bede prcowala mniej ze wzgledu na warunki(w kuchni jest b.goraco no i 8h na nogach jak jest bussy to na pelnych obrotach no i stres bo zamowinia itp)wiec ostatnie mc bedzie tego mniej wiec czy on wezmie ostatnie mc pod uwage czy moja srednia czyli te 8 h na dzien.jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam parę CV ale to chyba niema sensu. Kto przyjmie kobietę w ciąży, zwłaszcza że lada dzień będzie u mnie widać. Myślę też nad jakąś chałupniczą pracą. Oczywiście nie poddam się bez walki z tamtą poprzednią robotą. Mi też się wydawali wszyscy w porządku a wyszło jak wyszło. Martwię się że nie będziemy mieli już na nic kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Wydaje mi sie krisana , ze wezmie po uwage ta srednia czyli 8 h chcoiaz tak naprawde ciezko ich zrozumiec jak oni to licza tak samo jest z holidayami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może szef wyliczy jakąś średnią np z ostatnich 3 miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie holidaysy liczy mi po 8h ale on lubi omijac prawo wiec hce sie przygotowaczeby mnie nie zaskoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe chyba mój internet trochę zamula.nie nadążam już z postami czasem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Kurcze to nieciekawie...Strasznie chamsko postapili , ze zwolnili kobiete w ciazy , przeciez nie maja tego prawa!!! A slyszalam , ze jest tu tez jakis benefit dla niepracujacych matek tylko trzeba by bylo jakos wyszperac w necie. Aurela nie martw sie! Moze niech Twoj chlopak powie w pracy , ze jestes w ciazy i on teraz potrzebuje wiecje pracy/godzin? Zawsze musi byc jakies wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wezmie ta srednia to lipa...hehe w sumie nie bedzie az tak zle bo mam 10f na h ale musze to gdzies znalesc zebym wiedziala czy sie moge wyklucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie spiesze i nieraz nie nacisne klawiszka odpowiedniego heheh,dziweczyny nie chce wam sie psac?bo ja o tej porze to juz padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Krisana to niezla mas zstawke izapewnione 8h pracy tez bym tak chciala :) Ale ja i kuchnia to jak....pieklo i niebo:PPPPP Ja tez pisze juz jak analfabetka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
No wlasnie ja juz zaraz zmykam chociaz nie chce mi az tak strasznie spac , np wczorajsza noc cala nie przespalam nie wiem czemu:/ i dzisiaj w pracy to jak mumia , ale dalam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ile na glowie mam?i szef jest jak male dziecko za raczke go musze prawie prowadzac....ale i tak go lubie jest zachlanny ale ma dobre sece :) od 10 odlicz podatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×