Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Emilia ja cukrzycy sie nie boje bo mam wstręt do słodyczy i wszystkiego słodkiego więc napoje to jedyna rzecz z cukrem jaka przyjmuję ;) Zreszta colę polecają na zgagę i mdłości no i czasem lepiej sie czuje. Więc odmawiać sobie nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........18.... .....Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........14.......B urnham On Sea Marcia89.........20...............02.10.2010.......11.... ........Torquay krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........10.... .....Birmingham hello :) no i takim sposobem u mnie juz minely trzy miesiace a jeszcze niedawno co dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Musze sie z wami podzielic ze ja juz odczuwam pierwsze motylkowe odczucia ruchow dziecka. Mam takie przyjemne uczucie pulsowania jak przyloze reke do brzuszka na dole. A szczegolnie mocno czuc jak leze na plecach. A Wy tez tak macie??? Apetytu ciagle jeszcze nie mam, jem to co mi daje sie zjesc. A w szczegolnosci owoce, jogurty, chrupki kukurydziane polskie, bagietke z serem i pomidorem, a ostatnio nawet zjadlam flaczki ze sloika Pudliszek :) To moj pierwszy miesny posilek od miesiaca :) :) :) JUPI ale jestem dumna :) A u mnie za okienkiem bardzo ladna pogoda, slonecznie bedzie. Powoli i niesmialo wiosna do nas zaglada ;) Milego dzionka Dziewuszki zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10.........34...corka. ......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........06.09.10.........16...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........14.......B urnham On Sea krisana..............25..........11.10.10...........12... ........londyn/nw Marcia89.........20...............02.10.2010.......12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........11.... .....Birmingham poprawka tabelki bo tamta chyba nieakutalna byla ;) uppsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka10
Ja zaczelam czuc pierwsze ruszy ok 19 tyg ciazy-to juz tak ze bylam w 100% pewna ze to to:) ale tak samo jak Ty andziaa szczegolnie mocno na wieczor gdy lezalam na plecach w lozku.Zreszta z tymi ruchami to jest roznie,ja na palcach jednej reki moge policzyc typowe kopniaki.Moja Mala sie przekrecala a teraz sie juz tylko rozciaga-bolesnie:)Moja kolezanka ma miec chlopczyka i mowi ze kopie jak szalony.Bylam zmartwiona poczatkowo ale poczytalam ze odczuwanie tych ruchow moze byc rozne. A jak z Wasza waga dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka10
Ja pierwsze pewne ruchy poczulam ok 19 tyg.Tak ,ze juz bylam pewna na 100% ze to jest to:)I tak samo jak Ty andziaaa glownie wieczorem jak lezalam na plecach w lozku.Ale ja na palcach jednej reki moge chyba policzyc typowe kopniaki.Moja Mala raczej sie przekrecala,a teraz to juz tylko sie rozciaga-bolesnie musze przyznac:) Odczucia kobiet i ruchy dziecka sa sprawa indywidualna.Ja tez sie poczatkowo martwilam -ze kurcze gdzie te kopniaki -az pogadalam z innymi matkami i roznie mowily-czesc tak samo ja czula tylko przekrecanie inne byly codzien skopane az milo:)grunt zeby czuc maluszka codziennie 10 razy minimum.Jak bylam we wczesnej ciazy to mi sie wydawalo,ze jak Mala sie zacznie ruszac to bedzie lepiej bede spokojniejsza ze wszystko oki.Blad bo jak zaczela juz dawac znac ze jest jak miala spokojniejszy dzien-co jest absolutnie normlane,ja wariowalam.Ah to macierzynstwo:D jak z Wasza waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10.........34...corka. ......Lancs madziulek30....................13.07.10.........23..corka ....... staines emiliabhx....................... 28.07.10........22...córka.....birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........18...... ... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........17.. .......Ashford nescafe87...........22..........30,08.10.........17...... .....Glasgow patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........15...... ........Londyn oliwia87.............22...........08.09.2010.....15..... .....Trowbridge andziaaa82....27...........01.10.2010..........14.......B urnham On Sea krisana..............25..........11.10.10...........12... ........londyn/nw Marcia89.........20...............02.10.2010.......12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28.............17.10.2010.........11.... .....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka10
widze ze nie tylko ja mam problemy z kafeteria:)sorki za wpisanie 2 razy tego samego ale myslalam ze jakies cuda sie dzieja z moim komputerem a to z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatkomi mamusiom :) ja czekałam cierpliwie z tymi "kopniaczkami" , aż pewnego wieczoru zrobiłam naleśniki na kolacje z dzemem i czekoladą i jakies 15 minut po zjedzeniu , siedzac na sofie poczułam , ale to na pewno byl taki delikatny kopniaczek , powtórzyłam to na drugi dzień i to samo :) nie przywiązywałam zbyt dużej roli do wcześniejszych ruchów , aby coś poczuć, nic tez nie czułam , pewnie dlatego że mam troszke sadełka na brzuchu a przez to podobno trudniej wyczuć ;) aaaaaaaaa co do wagi to 22 tydzień i + 5kg idę po kawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) ja mam offa dzis :D i mega sprzatanie hehe :) u mnie waga ok +1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja mam offa dzis :D i mega sprzatanie :) waga ok +1, i to 17 tydzien wogole pogubilam sie juz jak mam te tygodnie liczyc :( 17, 18, 19? dziecko ma rowne 17 tyg ehhhh wypilam wlansie goraca czekolade mniaaaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja mam offa dzis :D i mega sprzatanie :) waga ok +1, i to 17 tydzien wogole pogubilam sie juz jak mam te tygodnie liczyc :( 17, 18, 19? dziecko ma rowne 17 tyg ehhhh wypilam wlasnie goraca czekolade mniaaaaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja licze tygodnie z usg a nie z miesiaczki,bo to po tym jak pomierza dziecko okreslaja w duzym przyblizeniu kiedy bylo poczecie.chyba ze ktoras wie dokladnie kiedy to bylo.u mnie na bank to 34 tydzien;) ja duzo przytylam-liczylam ze w calej ciazy narzuce 12kg(z racji tego ze szczuplak bylam) a tu niespodzianka-juz mam 12 do przodu.no ale ja ani razu nie zwymiotowalam-ba nawet raz nie mialam mdlosci wiec od samego poczatku silnie magazynuje wszelkie pokarmy:D u mnie jakos tak dziwnie to poszlo bo do 28tyg w pracy malo kto wiedzial ze jestem w ciazy-ale ostatnie 6tyg....wywalilo brzuchola na maksa:D dobrze ze tylko brzuchola;) widac Mala rosnie jak na drozdzach i tego sie trzymajmy:)ale slonce dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10....................03.05.10..........34...corka. ......Lancs madziulek30.................13.07.10............23..corka .... staines emiliabhx.....................28.07.10............22...córka.....birmingham maliniakowa.......22........15.08.10...........18............. londyn br / Aurela86...........24........31.08.2010.........18...........Ashford nescafe87.........22........30.08.10............17.............Glasgow patinka26 ........27.........05-08.09.2010....14........Cheltenham magdan27.....................12.09.10...........15.............Londyn oliwia87...........22..........08.09.2010........15.............Trowbridge andziaaa82.......27..........01.10.2010........14.......B urnham On Sea krisana............25..........11.10.10...........12...........londyn/nw Marcia89.........20...........02.10.2010........12.... ........Torquay milkaa88..........22 lata......08.10.10..........10..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........11............Bedford ewelina81........28............17.10.2010.......11.... .....Birmingham ładnie?:D:D:D właśnie okryłam w sobie talent artystyczny. To chyba objawy II trymestru. Dzidzie troszkę już czasem jakby czuć. Wczoraj badaliśmy serduszko to uciekał/ła skubaniec mały. Nie chciała dzidzia dać się zbadać. Dziś byłam na induction kursie w pewnej fabryce. Ciekawe jak tam będzie się pracowało. Przynajmniej muszę jakoś przeboleć te 3 miesiące. Są nocki i weekendy po 12 godzin. Zobaczymy. Z moją poprzednią pracą lipa. Niewiem co dalej robić. Chyba nie będę sobie zawracać tym głowy. Sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę a co to za znaki zapytania?? wy też to widzicie? w tej tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę a co to za znaki zapytania?? wy też to widzicie? w tej tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh chyba kaceteria nam szfankuje :P a ja wlasnie wstawilam kaczke do piekarnika :) tak mi zeszedl caly dzien, od rana sprzatam :) aurelka mam nadzieje ze wytrzymasz w tej pracy i ze bedzie fajna :) a czy ty juz wiesz co to bedzie? jesli chodzi o tygodnie ciazy to wg okresu jest 17 teraz, zaplodnienie wiem kiedy bylo bo wiem kiedy mam owulacje, i dziecko powinno miec 15 tyg a nie 17 bo wychodziloby na to ze zaszlam w ciaze w czasie okresu?? to co, ja mam dwie owulacje? pogubilam sie ;/ niech sie dzieje co chce, ja licze dalej od ost okresu bo to usg cos mi namieszlao, tlumacze sobie ze kazde dziecko rosnie sobie w swoim tempie, jedne szybciej inne wolniej... moje szybciej ale mam nadzieje ze wiecej niz 4kg nie bedzie na koncu hehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga kawusio nescafusio:) Ja dla świętego spokoju liczę tak jak lekarze, czyli od miesiączki. Później jak idzie się do lekarza i on spyta który tydzień a powie się że np 15 (bo od poczęcia) i on policzy od okresu że 17 to powie że jaja se z niego robimy. Z usg też mi jakieś cuda powychodziły. Wyszło że niby dzień poczęcia tak ok 19-22 listopada. A ja wtedy w Polsce byłam:) i to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Aurela86 ze tez masz problem z imieniem dla chlopca. Ja niestety tez sie zastanawiam, bo dziewczynka bedzie sie nazywac Zuzanna !!! Bardzo mi sie to imie podoba. Niestety chlopiec bedzie mial troche gorzej bo trudniej z wyborem. Podoba mi sie Konrad, Filip, Artur ale jeszcze z moim chlopakiem niezdecydowalismy. Zrobimy sobie jednego wieczorku posiedzenie z imieniami dla chlopca i cosik wybierzemy mam nadzieje. U mnie dzis pada i jest strasznie szaro za oknem, az sie nie chce isc do pracy. A samopoczucie dzis tragedia. Mdlosci i wymioty od samego rana, znowu dostane w dupe i bede zle sie czuc. Bleeee ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) pogoda pod psem jak to sie mówi :( a kto ma sloneczko ten szczęśliwy ;) juz sie doczekać nie mogę piątku i bruum do pl :D no właśnie, według usg to 22 tydzien i nie kłóce sie z nhs, ale w pl ide na usg i zobaczymy co powie polski lekarz ;) dziś byłam na zakupach , jakies tam spodnie kupilam ale nie czuje sie w nich dobrze :/ jak zrobilam zakupy przez neta to jestem zadowolona a szczegolnie z tej bluzki :) po prostu ją uwielbiam i wygląda sie w niej świetnie wiec polecam dziewczyny http://www.newlook.com/browse/productDetail.jsp?icCategory=cat30100&icProduct=154263275&icSort=-myBestSellerScore pamietacie kiedyś pisałyśmy o suchej skórze , ja pisałam ze spróbowałam używać lotion E45 , jak dla mnie jest świetny , wszystko znikło :) tylko dłonie jeszcze smaruje ;) Aurela u mnie tez cieżko miała połózna znależć serduszko , bo ja myśle że to taki odruch dziecka , że coś naciska na brzuch to ono przewraca sie , kopie , ucieka bo mu niewygodnie :) Nescafe87 mmmm kaczka :D brzmi smakowicie , a mnie wzieło na śledzie w śmietanie takie z lidla :O i jem i jem i jem :D z buraczkami :) idę po kawe bo dziś czekam na męża :P ps. a jak tam wasze życie seksualne dziewczyny ? :P *Gdyby mężczyźni mieli rodzić dzieci, świat byłby pełen jedynaków* [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2acd3ea5b73a2cdd.html]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
I już pooooo :))))) Własnie dzis przezylismy nasz pierwszy scan:) Było po prostu cudownie:) Przed wejsciem jakos tak sie balam , ale gdy tylko zobaczylam dzidzie uspokoilam sie:) Niesamowite uczucie i ten widok! Dopiero 12 tydzien a tak wyraznie widac dzieciatko:) Ale nam babka powiedziala , ze ulozylo sie w idealnej pozycji;) A jakie ruchliwe! Caly czas sie kolysalo w brzuszku;) Mam zdjecie , ale jeszcze nie zeskanowane i tak tylko caly czas sie w nie wpatruje w moja dzidzie kochana. Teraz to juz czuje ta ciaze i moje kochane malenstwo - jestem przesczesliwa!!!!! Potem pobrali mi 4 fiolki krwi a rozne badania az mi sie slabo zrobilo , ale dalam rade;) Ogolnie nie wiem jak wy , ale ja caly czas sie czuje zmeczona i senna:/ Strasznie to meczace , ale mam nadzieje , ze minie. Co do ruchow dzidzi...wczoraj czulam jakies takie laskotanie w brzuszku , ale sama nie wiem czy to byly ruchy? Chyba jeszcze na nie za wczesnie. W szpitalu dostalam tez swietna ksiazke pregnancy book i wszystko jest tam opisane , nawet benefity co i jak;) 18 maja dowiem sie czy to chlopiec czy dziewczynka:))))) No i niunia urodzi sie 04.10.2010. czyli 2 dni przed moimi urodzinami:) Piekny dostane prezent:)) A co do pozycia seksualnego:D to u mnie az wstyd sie przynzac , ale roznie z tym bywa. Wczesniej bylo bardzo rozmaite i intensywne a teraz jakos tak nie mam ogromnej ochoty moze przez ta sennosc caly czas. Mam nadzieje , ze sie to zmieni. Pozdrowionka dziewczyny , te ktore jeszcze nie mialy scanu moge wam powiedziec , ze to najwspanialsze uczucie a swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia super że już jesteś spokojniejsza, skanuj zdjęcie i dawaj nam tu szybko;) jeśli należysz do szczupłych osób to byc może już poczułaś motylki :) ale pewnie takie mocniejsze kopniaczki poczujesz za około trzy tygodnie , ja jak chce żeby mała sie poruszała to jem coś bardzo słodkiego ;) zawsze działa :D senność i zmeczenie minie i poczujesz przypływ energii i to prawdopodobnie bedzie najlepszy okres ciąży , a i życie seksualne w drugim trymestrze wróci ;) no to która następna w kolejce na swoje pierwsze usg ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Emiliabhx otyla nie jestem , ale najszczuplejsza tez nie:P Taka w sam raz hehe a teraz polubilam slodycze ojj i to bardzooo a przed ciaza nie moglam zjesc nawet batonika bo byl dla mnie za slodki. Mowia , ze jak slodkie to bedzie dziewczynka hmmm ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja naprawdę niewiem jakie imię dla chłopaczka. Kiedyś podobało mi się Dawid ale teraz to już tak nie bardzo. Więc niech moja dzidzia lepiej będzie dziewczynką :) bo inaczej będzie mieć przypadkowe imię z kalendarza. emilia fajna ta bluzeczka i po ciąży też można ją nosić. ja oczekuję na drugie usg. to za jakiś miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia89 nie słuchaj co mówią :P znajoma moja pracowała będąc w ciąży w pizzerii - restauracji i mówiła że jak nigdy objadała sie najbardziej pikantnymi papryczkami itp , a pod koniec ciąży wręcz nie mogła sie powstrzymać od jogurtów , no i ma śliczna Zuzkę :D ale jeśli faktycznie dziewczynka to powiększy grono naszych tabelkowych księżniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 ja tam bym chłopaka wolała :P tak czy inaczej dzieci miały mieć imiona po naszych dziadkach kochanych Rozalia Lidia lub Ignacy Jan :P wiem wiem :P starodawne często jest tak że nawet jak juz wybierze sie imię , to jak tylko po porodzie przytulisz maluszka to bedziesz wiedziała że te imie które wybrałaś nie jest dla niego właściwe , a jeśli nie wybrałaś to na pewno bedziesz wiedziała jakie bedzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u nas jesli dziewczynka to bedzie julka a chlopczyk kacper :) a drugie imiona po dziadkach tez. i do pracy dzisiaj znow ehhh :( nie chce sie... ja chyba tez bede liczyc tygodnie od okresu a nie cudowac i zmieniac :) emillka jak nie czujesz sie dobrze to oddaj je i po klopocie. ja nie mam zadnych ciazowych jak narazie. bluzeczka z newlooka super wyglada, widzialam na necie gdzies jakaz z myszka miki tez fajna :D sledzie w smietanie z lidla sa bardzo dobre :D chociaz ostatnio jadlam je hohoho a moze i dluzej Marcia89 ja tez bede miec prezent na urodziny bo mam 7 wrzesnia a termin z ost okresu na 6 wrzesnia heheh :D taki prezent od naszych facetow na cale zycie :) u nas pozyche seksualne (heheh ksiadz w kosciele tak mowi :D) mozna powiedziec ze bez zmian :) chociazbym niewiem jak sie zle czula, a uslysze slowo seks to momentalnie mi sie poprawia :D ogolnie jest okej i bez zmian poza tym ze czesto 'po' normalnie mnie tak wszystko boli ze usiasc nie moge sobie :P sie takie wrazliwe wszystko zrobilo hehe :P ale to nic :) a u was jak?:) milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chyba ja nastepna w kolejce na scan bo mam w poniedzialek :D :D :D Ja nad imionami narazie nie mysle. Poczekam do drugiego scanu i jak bede znala plec to wtedy zaczniemy myslec. Co do slodkiego to narazie nie jem wcale, wole na ostro ;) Z chinskiego kalendarza plci tez wychodzi chlopak - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×