Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

o rety milkaa gratulacje!!!wlasnie myslam ze cos dlugo sie nie odzywasz i czy wszystko ok.ale mialas przejscia...najwzniesze ze wszyscy cali i zdrowi :) piszesz ze wody byly zielonkawe a ile dni bylas po terminie? Ba ja mialam termin na 08.10 wedlug ostatnigo okresu czyli 1.1.2010 i tak mi wyliczyli. Z usg niby tez tak.dziwne czyz nie?na dodatek ja mialam cykle bardziej 30dniowe niz 28,i wedlug moich obliczen to by wypadal 10.10 juz sama nie wiem ale mam wrazenie ze moj termin jest mocno ''mniej wiecej'' boje sie zeby mi nie zaniedbali bobasa zeby wody nie byly zielone.. Jak myslicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka88_
Gratulacje Milkaa tak bardzo sie ciesze ze z maluszkiem I Toba wszystko dobrze!!! Swoja droga to niezly bobas :))) prawie 4kg :). Sama nie moge doczekac sie jak bede mogla przytulic moje malenstwo!!! A jak samopoczucie? No I brzuszek boli pewnie? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa gratuluje, najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo a wspominali ci wczesniej na wizytach ze maluch taki duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana- wody zrobiły się zielonkawe kilka godzin po przebicuiu pęcherza. Iskierka88_ - co do samopoczucia to super, brzuch nie za barzo boli, ogólnie moge robić już wszystko sama przy maluszku, chodze lepiej niż na końcóce ciąży i jest dobrze:) ewelina81- na wizytach nic nie wspominali o wielkości dziecka, ale ja sama wiedziałam, że będzie spory:) Dzisiaj ok 13.00 była u mnie położna, maluszek waży 3600, ale to normalne że zgubił z wagi trochę, no i zaniepokoiło mnie to że bardzo mało krwawie, praktycznie w ogóle... Po porodzie o 2.00 w nocy wyleciało że mnie gdzieś pona 0.5 litra krwi i może dlatego...Zobaczymy, jak coś to w poniedziałek przyjdzie i jeszcze raz się spytam, ale mam nadzieje, że wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22.....29.09.10...........41...synek .......Bradford karinka1987........23.....30.09.10...........38...???... ... ..London Lola844..............25.....06.10.10...........40..... ............Hemel H. krisana..............25.....08.10.10..zaczety 41..synek ...londyn/nw maadaa........... ..27 ...12.10.10.............40......córcia......Bedford ewelina81...........28.....20.10.10............38....syne k....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............35.....syn ek....Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka. ....Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........33...córeczka . ..North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury hej dziewczyny!!!! milka i lola -wielkie gratulacje!!! oby teraz maluszki zdrowo rosl a Wy wracajcie szybko do formy :-) Iskierkaa- dzieki zaslowa otuchy :-) zamowilismy lozeczko a wozek bede miec od szwagierki wiec nie jest tak zle :-) u mnie wszystko ok. moja mala jest bardzo ruchliwa ostatnio, ale to takie fajne uczucie jak sie tam w brzusiu wierci moj maly skarbeczek :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
milka wlasnie zauwazylam w stopce zdjecie Twojego syneczka!!! jest cudny :-) i widac ze kawal chlopa ;-) jeszcze raz wielkie gratki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie bac jutrzejszej wizyty u poloznej,nie chce tego masazu szyjki mam nadzieje ze jej to nie przyjdzie do glowy...myslicie ze mi dadza ten zel na przyspiedzenie tydzien po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie bac jutrzejszej wizyty u poloznej,nie chce tego masazu szyjki mam nadzieje ze jej to nie przyjdzie do glowy...myslicie ze mi dadza ten zel na przyspiedzenie tydzien po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaa serdecznie gratuluje slicznego synka:) Duzo zdrowka dla Was:) Mikaa ja tez praktycznie nie krwawilam po porodzie mozna by powiedziec ze tylko plamilam dwa tyg i po wszystkim mimo ze mialam pn ale tak jak ty tez duzo stracilam krwi bo prawie litr pytalam sie lekarza poloznej i wszyscy twierdza ze jest ok i ze mam sie nie martwic moze tak juz nasza natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola i milka wielkie gratulacje!!! milka jak czytalam opis twojego porodu to podobny do mnie :-) krisana trzymaj sie juz niedlugo i ty zostaniesz mamusia :) a moj synek ma juz 25 dni i jest coraz fajniejszy:) slodko sie usmiecha przez sen jeszcze nieswiadomie , ogolnie juz tak fajnie patrzy rozglada sie :) dzisiaj zalatwilismy akt urodzenia , teraz czekaja nas benefity i paszport. Powidzcie mi mamuski jak wyrabialyscie paszport to jak robilyscie zdjecie malenstwu? u fotogorafa??? i czy na pewno nie trzeba z dzieckiem jechac?? kurcze do dupy z tym londynem bo ja mam ponad 5h ;( i nie chce sie tluc z malenstwiem wiec chyba zostanie z mama i na ten czas bedzie musial jesc mleko w proskzu bo ja nie odciagne az tyle swojego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciaa moja Zuzia tez sie usmiecha i to nie tylko przez sen, ale takze jak ja karmie cycusiem i jak ja nosze na raczkach. To sa slodkie chwile bo robi to tak nieswiadomie .... :) :) A Zuzie zarejestrowalismy w drugim tygodniu i w tym samym dniu wyslalam papiery na Child Benefit, gdyz nie wiem jak dlugo sie czeka a pozniej jeszcze do zalatwiania jest Child Tax Credit i wtedy becikowe, wiec lepiej szybciej to zrobic. A zdjecie do paszportu chce zrobic jak mala troche podrosnie i bedzie lepiej trzymala glowke i raczej pojdziemy do fotografa gdyz mamy kupon znizkowy na zdjecia na pierwsze dwa latka, wiec warto wykorzystac. Moja Zuzia dzis byla bardzo markotna i przespala w ciagu dnia zaledwie 3-4 godziny, wiec dzis zapowiada sie spokojna noc. Zobaczymy rano. Jutro ide do lekarza bo masaze w goracej wodzie malo pomagaja, ale boje sie ze przepisze antybiotyk a jak sie go bierze to ponoc nie mozna karmic piersia, a boje sie zeby mala sie nie odzwyczaila. Jednak trzeba cos z tym robic bo nie moze byc tak dluzej z cycusiem. Oki zmykam sie relaksowa, odezwe sie jutro jak minal dzien. DOBRANOC ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka88_
Hey dziewczyny :) Widze ze poruszylyscie ciekawy temat. Mianowicie benefity. Od jakiegos czasu zastanawiam sie czy mam w ogole jakas szanse dostac cokolwiek. Poniewaz zarowno ja jak I moj maz pracujemy. Wprawdzie nie mamy wygorowanych zarobkow ale slyszalam ze becikowe to tylko dla samotnych matek. Czy wiecie cos na ten temat? Z gory dziekuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Marciaa89 z tego co wiem zeby wyrobic paszport to niestety musisz jechac ze synkiem oni go musza widzieć bo inaczej nie wyrobisz paszportu jedynie jak odbierasz to juz możesz sama.. Andziaa82 dokładnie to sa takie chwile dla których warto przetrwać wszystko taki jeden usmiech czyni cuda mi nie raz łezka sie za kręciła :) Iskierka88 my tez pracujemy obydwoje i wysyłałam papiery o becikowe ja słyszałam ze teraz sa przyznawane od zarobków jesli nie przekroczysz pewnej kwoty( nie wiem ile )to dostaniesz a jesli Wasze zarobki sa wyższe to niestety nie kiedyś przyznawali wszystkim ... a mam pytanie do dziewczyny jak Wy dlugo czekaliście na przyznanie benefitow bo slyszalam ze dość długo się czeka? Moja laleczka usnęła to zabieram sie za sprzątanie :)potem spacerek :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ............Hemel H. Nadal oczekują na swój skarbek: milkaa88.............22.....29.09.10...........41...synek .......Bradford karinka1987........23.....30.09.10...........38...???... ... ..Londo krisana..............25.....08.10.10..zaczety 41..synek ...londyn/nw maadaa........... ..27 ...12.10.10.............40......córcia......Bedford ewelina81...........28.....20.10.10............38....syne k....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............35.....syn ek....Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka. ....Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........33...córeczka . ..North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury Czesc dziewczyny. Milka!!!! Gratulacje!! W koncu!!! Jesli chodzi o wywolanie, to jak ja bylam po terminie to mi polozna powiedziala ze czekaja do 2 tygodni i dopiero na wywoalnie, ale moze w roznych miejscach roznie to bywa. Dziewczyny, ktoras z Was pisala ze nie karmi z piersi tylko odciaga mleko i podaje z butelki, nie pamietam czy to byla Andzia, czy Marcia89 moze?? Bo moj maly z piersi nie chce jesc denerwuje sie i karmienie czasem trwa 2 godziny lub dluzej i polozna mi kazala odciagac i podawac w butelce, ale powiedzcie czy to bedzie mialo jakis wplyw na to jak dlugo bede miala mleko??Chcialabym karmic jak najdluzej i boje sie ze mi znaiknie pokarm jak bede tak robic, nie wiem moze niepotrzebnie tak mysle. A jak wy myslicie?? Pozdrawiam mamuski a oczekujacym zycze duuuuzo cierpoliwosci w tych ostatnich dniach, tygodniach, czy miesicach:-) I trzymam kciuki za dziewczyny po terminie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Lola Milka gratuluje 🌻 !! Życzę duużo zdrówka i cierpliwości dla Was i Waszych maleństw!! Lola co do karmienia butelką ale mlekiem z piersi to była Nescafe, Ona pisała, że tak karmi, ale chyba już zaprzestała. No i ja też tak robię. Codziennie przed każdym karmieniem odciągam i podaję małej z butelki. Poki co mleka mi wystarcza. Opinie są podzielone, niektórzy mówią, że taki sposób karmienia jest na krótką mete, że pokarm zanika. No u mnie to już trwa prawie miesiąc i jest ok. Też chcę karmić jak najdłużej piersią. Ja miałam cc i na początku miałam malutko pokarmu i mała wogóle pogryzła mi sutki tak, że nie mogłam jej dostawiać (wina położnych, które miały gdzieś, żeby mi pomóc i dobrze ją przystawić, jak już nieszło to ją zabierały i podawały sztuczne). Czasami dostawiam mała do piersi,ale to raczej nie na pojedzenie sobie a na uspokojenie, albo zaśnięcie. Bo nakarmić jej do syta chyba by się nie dało, bo tak jak u Ciebie denerwuje się, czasami wypluwa sutka itp. A główną przyczyną, że tak karmię to są moje sutki, które są płaskie i córcia nie miała za co złapać, teraz już laktator mi wyciągnął trochę, ale Ona i tak jakoś nie zawsze złapie. A jakiego używasz laktatora?? Ja używałam, ręcznego z Medeli, no ale zrobiły mi się odciski na palcu i kupiliśmy elektryczny z Medeli Swing. I sprawdza mi się poki co. Pozdrowionka dla wszystkich Mamusiek i Brzuchatek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Iskierkaa co do benefitow to my tez oboje z mezem pracujemy i jak narazie to dostaslismy te 190 . to jest dla kazdego niezaleznie od zarobkow. co do tego becikowego 500 bodajze to trzeba miec bardzo niskie zarobki albo musisz nie pracowac zeby dostac z tego co wiem. a reszte benefitow to z tego co mi sie wydaje to trzeba sie starac po narodzeniu maluszka. podobno w szpitalu daja formy do wypelnienia. tak mi sie wydaje to wyglada ale jak sie myle to prosze dziewczyny ktore wiedza lepiej zeby mnie poprawily. pozdrawiam wszystkie mamcie i brzuszki !!! uff nareszcie weekend i 2 dni wypoczynku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wlasnie wrocilam z ktg i oczywiscie troche mnie zestresowali z powodu moich problemow ciążowych ustalili mi juz date wywolania na 21.10 ale po dzisiejszym ktg stwierdzili ze dziecko cos malo sie rusza, myslalm ze moze zostawia mnie w szpitalu i to wywolanie wczesniej bedzie a tu nic z tego i jak tu sie nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdan27 mnie wlasnie wszyscy strasza ze mi zaniknie mleko przez to ze podaje z butelki a nie z piersi, ale pytalam sie poloznej takiej specjalnej co sie karmieniem zajmuje i takze dzis bylismy na sprawdzeniu w szpitalu i tam tez sie pytalam lekarza jeszcze raz, i tutaj mowia ze to nie ma znaczenia czy melko podaje z piersi czy odciagam bo dla piersi wazne jest ze mleko jest wsysane i to powoduje produkcje mleka i ze mam sie nie stresowac ze od tego mleko nie zaniknie, wiec mam nadzieje ze tak bedzie, bo moj maly tez z nerwow gryzie mi sutki i robia sie rany, ale mimo to przed kazdym odciagnieciem i tak przystawiam go do piersi i czasem troche zalapie. Ja mam teraz odciagacz Tommy Tippi ręczny i odciaga mi sie dosc szybko mleko, cala butelke czyli 180ml odciagam w 10-15 min, ale jest to jednak uciążliwe wiec w niedziele juz bede miala elektryczny od szwagierki, ale nie wiem jakiej firmy. To mnie pocieszylas ze juz miesiac tak karmisz, bo ja bym chciala chociaz 3 miesiace malego karmic z piersi, jak bedzie pokarm to oczywiscie dluzej!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisalam posta i nie wiem czemu go nie ma:-( No to jeszcze raz. Magdan27 mnie wlasnie wszystkie ciocie "dobre rady" strasza ze mi na pewno pokarm zaniknie jak bede podawac z butelki i ze mam sie meczyc i malego zmuszac do piersi. Bylam dzis w szpitalu na sprawdzeniu malego i pytalam o to, i lekarz powiedzial ze nie ma to absolutnie zadnego wplywu w jaki sposob podaje dziecku mleko wazne ze regularnie odciagam wtedy to jest sygnal dla organizmu ze ma produkowac wiecej, i ze mam sie nie stresowac i podawac mleko z butelki jesli maly sie denewruje przy piersi i jesli to dla mnie jest wygodniejsze. mam laktator tommy tippie reczny i jest ok nawet sie tak dlugo nie sciaga ok 180ml sciagam w 10-15 min, ale szwagierka wlasnie wyslala mi elektryczny wiec czekam na niego ale nie wiem jakiej firmy zapomnialam sie zapytac. Pocieszylas mnie w kazdym razie ze juz miesiac karmisz w taki sposob, to znaczy ze mleko nie zanika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam u poloznej,dokladnie skonczylam 41tydz.i stalo sie to czeko sie obawialam zaproponowala ten masaz szyjki ... :( na poczatku nie chcialam ale po 1min zmienilam zdanie...i o dziwo nie bolalo :) bylo tak dziwnie jakby mnie ktos na bal nabijal hehe ale sam ''masaz'' byl ok,pytanie czy cos to da?jak sie nic nie ruszy to w srode o 8.30 mam na wywolanie... Troszke krwawie ale to normalne chyba,kilka kropli. Ide spac i czekam na rezultat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ............Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford Nadal oczekują na swój skarbek: karinka1987........23.....30.09.10...........38...???... ... ..Londo krisana..............25.....08.10.10..zaczety 41..synek ...londyn/nw maadaa........... ..27 ...12.10.10.............40......córcia......Bedford ewelina81...........28.....20.10.10............38....syne k....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............35.....syn ek....Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka. ....Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........33...córeczka . ..North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Opisze Wam jak tam mi idzie opieka nam synkiem:) Ogólnie za dnia jest cudownie, mały tylko śpi i je co 2 godziny:) Ale noce to koszmar! I właśnie dlatego pisze teraz na kafe... Nie uleży sam w łóżeczku, odłożę go 3minuty i płacze, wezmę na ręce- spokój. No i teraz właśnie do Was piszę a Aleksanderek leży mi na brzuchu i słodko śpi, a ja o śnie mogę zapomnieć, ale co tam zrobie wszystko dla mojego maluszka:) W koncu jest jeszcze taki maleńki ma tylko 4dni, tak nie dawno cały czas słyszał bicie mego serca i czuł się bezpiecznie, a teraz ma sam spać w wielkim łózeczku i ciemnościach bez ciepła maminego ciała... no więc się poświęcam:) Malenki jest cudowny! Dzisiaj wyobraźcie sobie położyliśmy go w łóżeczku na brzuszki i sam dwa razy przekręcił główkę z jednego boku na drugi! Pierwszego razu nie udało nam się nagrać, ale drugi już tak, moja mama jak i my w szoku ile on ma siły! Strongmen hihi:) Jutro planujemy pierwszy spacerek, o ile pogoda dopisze to wyskoczymy n a15minut:) Teraz idę poszperać po internecie:) Jak będę miała czas to napisze:) Pozdrowionka dla wszystkich mam i brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Aurela86..............20.08.10.........Adrianek.......UK/ PL nescafe87.........22....07.09.10.........39...Kacperek.. .....UK/ Bytom oliwia87............22...10.09.10..........39..Natasha... .....Trowbridge Marciaa89.........20....19.09.10..........37..Olivierek.. ......Tor. magdan27............... 20.09.2010.................córka ..........Londyn Mama_Julci........21....23.09.10..........Olivia. . ..Birmingham andziaaa82......28.....27.09.10......39...Zuzanna.....Bur nham On Sea Lola844..............25.....10.10.10...........synek..... ............Hemel H. milkaa88.............22.....11.10,10...........Aleksander .......Bradford Nadal oczekują na swój skarbek: karinka1987........23.....30.09.10...........38...???... ... ..London krisana..............25.....08.10.10..zaczety 42....synek ...londyn/nw maadaa........... ..27 ...12.10.10.............40......córcia......Bedford ewelina81...........28.....20.10.10............38....syne k....Birmingham Ewula8791................17.11.10.............35.....syn ek....Birmingham yalof.........................19.11.10...........32 .....corka. ....Londyn iskierkaa_..........22......25.11.2010..... 32.....synek.....Londyn iwonka52.........27........08.12.10........33...córeczka . ..North West marlena31.................19.01.2011......26.....synek ......Tewkesbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa fajnie ze masz juz swojego bobasa :) moj sie jako nie spieszy....pewnie tak ci zleca ze 2 mc z malym na brzuchu w nocy bo takie malenstwa potrzebuja duzo ciepla od rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka88, nie wiem czy dobrze robisz ze przyzwyczajasz malego do noszenia, bedziesz miala pozniej problem, moze sprobujcie go czyms zainteresowac jak bedzie lezal w lozeczku??My mamy muzyczke i lampke przy karuzeli i maly przy tym zasypia, a tez ma niecaly tydzien. My po przyjechaniu ze szpitala pierwsze co zrobilismy to wlozylismy malego do lozeczka zeby wiedzial ze to jego miejsce jest. Ja czaami mam ochote wziac go do lozka i troszke z nim polezec, bo jest taki slodziudki ale mąż mi zabrania:-) i w sumie ma racje bo dzieci naprawde szybko sie przyzwyczajaja, do takich rzeczy. Moj synek tez budzi sie co 2 godziny w ciagu dnia i co 3-4 w ciagu nocy, ale nie placze tylko sobie rączke wklada do buzi, to znak ze jest glodny:-) Za to moj sen sie zrobil bardzo wyczulony, jak tylko maly sie poruszy to ja sie budze:-) Czasami tez sie budze od tak sobie i sprawdzam czy maly oddycha:-) Pozdrawiam mamuski i wszytskie oczekujace. Dziewczyny juz niedlugo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczynki od odciagania mleka nie powinien zaniknac pokarm .Mi sie wydaje ze wrecz przeciwnie pobudza sie produkcje :).Z tego co wiem dzieci dokarmiane butelka nie chca juz potem piersi bo ze smoka szybciej leci a przy cycu musza sie nameczyc :). Ja bylam u poloznej synek ladnie rosniea ja mam lekka anemie za dwa tyg kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa88 a jak kladziesz malego do lozeczka? Moze owin Go ciasno kocykiem wtedy bedzie czul sie bezpiecznie jak w brzuszku u mamy (czytalam ze to pomaga )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×