Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

a po 2 gitutaj epidural daja prawie wszystkim trzeba tylko kwalifikowac sie czyli nie przekroczyc 5 cm rozwarcia wtedy juz nie chca dawac tak kolo 3-4 cm daja tylko zeby lekarz zdazyl.. a ja sie dowiedzialam ze sa rozne znieczulenia do kreguslupa wiec nie powinno byc problemow tego 11 marca jak beda zakladac szewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam sobota? Byliśmy dziś na całodziennych zakupach i jestem normalnie padnięta. Niedługo jeszcze goście przychodzą. Muzyka już leci głośno a ja bym sobie poszła spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:)) Widze ze nikt sie dzis jeszcze nie odzywal.Ja mialam dzis wolne od pracy.spotkalam sie z kolezanka i tak dzien zlecial.Jutro mnie czeka drugie usg.Jestem bardzo ciekawa co mi tam wyjdzie i oczywiscie bede sie nieco stresowac czy wszytko na pewno ok.Mam przeczucie ze to bedzie dziewczynka,sama nie wiem czemu.Dzidzia mi sie juz nieco rusza wiec mysle ze bedzie dobrze.Dzis nawet raz mnie tak kopnela pod zoladkiem, ze az sama podskoczylam:)A co tam u was?Jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny długo mnie nie było ,ale z pracą wszytsko się wyjaśniło Mamy wynajętą hale i dojeżdżamy do pracy 5 godzin, zostajemy w tej miejscowości na 4 dni i robimy 10godzin dziennie potem wracamy do domu na 4 dni i tak przez 5 miesięcy. Mamy zapewnione zakwaterowanie i dojazd od pracy:) Także super!! No i tak w ogóle to przyszedł mi list na wizyte u położnej na19.03 i na usg /26.03 , ale my lecimy do Polski 18.03 i wracamy26.03 także muszę wizyty przełożyć i na wizyte do ginekologa i usg pójdę w Polsce a teraz jestem aktualnie w 8 tyg i 3 dni w ciązy No i mam nadzieje, że wszystko ok u mojego robaczka. Ale normalnie masakra, tak długo czekac na usg, bede wtedy w 12tyg i 1 dzień. No ale w Polsce sobie zrobie i bedzie super:D teraz tylko będe iała problem z wizytami bo jakoś sama będę musiała mówić kiedy moge bo 4 dni w Bradford, a 4 dni koło Norwich i jak mi w ciągu pracy wypadnie wizyta to nie będę miała jak się do Bradford dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jak zdrówko u Was i waszych maluchów? Ja byłam dzis u położnej.Słyszałam serducho mojego maleństwa.Strasznie się wzruszyłam i okropnie się ciesze.Mam nadzieje że wszystko do końca będzie dobrze.Teraz pędze gotować obiadek bo z wrażenia o tym zapomniałam.Do wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam dziś dobry humorek bo pogoda ładna. Wczoraj byliśmy nad morzem. Poczułam wiosnę...super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) W sobote mialam spotkanie z polozna w domu. Duzo mowila i tlumaczyla. Teraz kazala zapisac sie na badanie krwi i kolejne spotkanie z polozna w 16 tyg. Ogolnie to fajna wyluzowana babka az za bardzo wyluzowana i troche ma wszystko w nosie. Nie dala mi swojej komorki a slyszalam ze niektore daja. Wiec jak chce sie z nia skontaktowac mam dzwonic do GP. Mowila ze jakby cos sie dzialo to dopiero po 20 tyg mam do szpitala jechac a wczesniej GP. Akurat.... Jakby cos sie dzialo to co mi GP pomoze??? Ach angielskie podejscie, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa...................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22........08.09.2010.........13... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 8..........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........9..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay niewiem czy dobra ta tabelka.obliczyłam to według kalkulatora którego linka wkleić niemogę bo podobno roznoszę SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa...................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22........08.09.2010.........13... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 8..........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........9..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........8............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay Ja jeszcze w 8tc co potwierdzila polozna :) Czytalam ze liczy sie skonczone tygodnie a nie rozpoczete. Wy tez tak liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze np 13 tyg i 3 dni to 14 tydzien.no bo w sumie jestes juz w 14 tygodniu a nie w 13...juz sama niewiem wlasnie sie gubie ale wydaje mi sie ze prawidlowy to jest ze rozpoczety tydzien a nie skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa...................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22........08.09.2010.........13... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 8..........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........8............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay Ja tez licze skończone tygodnie a teraz jestem w 8tyg i 4 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kalkulatory są jakieś dziadoskie. Każdy pokazuje co innego. Według nich to mam 7 terminów porodów a dzień możliwego zapłodnienia między 5 a 20 dniem cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzis faktycznie piekny dzien i pelen slonca. Bylam na moim drugim scanie no i okazalo sie ze DZIEWCZYNKA.Bardzo jestem szczesliwa ze wszytko jest w porzadku i normie i oby tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriana
wow madziulek super gratuluje!!!! a ja od 2 cholernych tyg niemoge ie dowiedziec o wyniki toxo bo albo to albo cos innego wypanie gowniani ci lekarze i wzystko tu takie rozwleczone i sie ciagnie ja jestem w 9 tg i nawet listu ze szpitala nie dostalam nic do cholery wsciekla jetem bo sie martwie tym toxo bo moze wlasnie wykancza moje malenstwo?!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet swojego nicka nie umiem wpisac porzadnie dzisiaj grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek30....................13.07.10.........21.......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 19........ ..birmingham maliniakowa....................15.08.10.........16. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........16.10.10...........9...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........8..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........8............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........14... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam słychać, mi już jutro teściowa umawia wizytę u ginekologa w Polsce, mam nadziej, że zdąże odebrać wyniki i w ogóle:) No i jeszcze tylko 18dni i zobaczę mój największy skarb:) Oby tylko wszytsko było dobrze:D Ahhh nie moge się oczekać:P No i sobie wczoraj czytałam, że mój maluszek ma ok 20mm i wygląa jak duży orzeszek ziemny hehe, ma już wykształtowane rączki i paluszki zarośniete jeszcze błonkami, ahh jakie to wszytstko dziwne i niewiarygodne:) Tak szybko się rozwija, ma już prawie wszystkie narządy a jest takie maleńkie:) A właśnie sprawdzałyście dziewczyny może chiński kalendarz płci? U mnie wychodzi że dziewczynka, sprawdzałam na rozince i koleżankach i też się zgadza, mam nadzieje że i u mnie tak będzie:D:D Bo barzo bym chciała ziewczynkę, choć jakoś tak sumienie mi mówi , że to jenak chłopczyk będzie, nie wiem czemu, może dlatego ,że nie chcę się nakręcać i rozczarować później. Dzisiaj jakas taka wesoła jestem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki , szczygło mnie coś w kręgosłupie i ruszać sie nie mogę :( madziulek30 serdecznie gratulacje wow dziewczynka :D ja za dwa tygodnie mam połówkowe to może się dowiem krisana jeśli masz sie denerwować to może zadzwoń do położnej lub do szpitala powiedz w którym tygodniu jestes i czy juz ustalili twoją date pierwszego skanu :) milkaa88 bedzie wszystko dobrze ,zapytaj na wszelki wypadek ginekologa ile potrwa czytanie wyników a bedziesz spokojniejsza i super że nadal macie prace :) dziewczyny ja nie korzystam z żadnych kalkulatorów i wlasnie zaczynam 19 tydzień - według angieskiej słuzby zdrowia :D maadaa no nie zafajnie że nie dała ci nr kom. , mnie od razu podała obydwa swoje numery , a może jeśli tak bardzo ci zalezy to zapyta swojego gp lub w rejestracji czy możesz dostac do niej nr Maliniakowa to prawda ze niesamowite jest usłyszeć serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam w ten chiński kalendarz i wyszło że będzie u mnie dziewczynka. Nie sprawdziło mi się na przykładach urodzonych już dzieci w rodzinie albo u koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według angielskiej służby zdrowia to ja jestem o tydzień do przodu :) ehh...ale będę się trzymać pierwszego terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzis pieknie i wiosennie :) Ja tez czekam na list z terminem pierwszego skanu. Dzis zapisalam sie na badanie krwi na 11 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też świeci słoneczko, ale troszke śniegu spadło. Ogólnie czuje się dobrze, ale coś mnie niepokoi bo jeszcze 2 dni temu miałam mdłości poranne i co 2 dni zwracałam, a teraz nic, no i piersi mnie już tak nie bolą, jedynie musze mocniej dotknąć aby cos poczuć. Już się martwie i jakoś teraz mi na myśl przychodzą głupie myśli, o tym że moje dziecko się nie rozwija, że staneło na jakimś poziomie a teraz siedzi tylko w brzuchu i nic się nie dzieje. To wszystko przez koleżanke, która tak miała i nie miała plamień, ani nic i musiała mieć zabieg. Ojjj tak się martwię, a USG dopiero za 17dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle poszłam spać o 2 w nocy. Po 6 rano wydawało mi się że ktoś się włamał do naszego pokoju a tu mąż z pracy już wrócił :) . Dziewczyny nie martwcie się napewno wszystko będzie dobrze. Ja przed tym scanem w Anglii też miałam złe przeczucia a dzidzia fikała jak cyrkowiec podczas badania. Też nie mogłam się doczekać. Jak dostałam list to jeszcze miałam czekać ok 1,5 tygodnia. Chodziłam po ścianach z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa nie martw sie, ja tez dzis lepiej sie czuje i glodna jestem po raz pierwszy z rana. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca ;) Czytalam, ze czasami tak jest - lepiej kilka dni i mdlosci wracaja. Taki odpoczynek dla organizmu :) Ja tez chinski kalendarz sprawdzalam i chlopak mi wychodzi :) Maz bardzo by sie ucieszyl. Mi w sumie obojetnie, sama nie wiem jaka plec wolalabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przeczucie na dziewczynkę. Jak widzę dział dziecięcy to jakoś tak mnie ciągnie do dziewczęcych ubranek. Kiedyś chciałam synka jak byłam młodsza. Teraz w sumie mi to obojętne ale co przeczucie to przeczucie...ciekawe czy się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nachodzi na polskie jedzenie... Wy tez tak macie? Od jakiegos czasu jesli w ogole mam na cos ochote to na polskie :) Odrzucilo mnie od angielskiego :( Wiec zaraz zmykam do Polskiego Sklepu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam..wlasnie wrocilamz pracy i normalnie ogarnia mnie takie zmeczenie ze szok....nigdy tak nie mialam.ale 8h na nogach w ciaglym ruchu robi swoje :( powiedzialam szefowi to sie poplakal ze wzruszenia...a myslalam ze sie wkurzy hehehe a tu prosze taka mila niespodzianka .nawet mi przedstawil wszystko co mi sie nalezy heheh. musze jeszcze powiedziec mojej landlordce mam nadzieje ze nas nie wywali w sensie umowa sie konczy pod koniec sierpnia a ja rodze w pazdzierniku wiec sie nie ukryje...mam nadzieje ze sie zgodzi na bobasa bo naprawde fajnie sobie mieszkamy...mam swoj ogrodek podjazd na auto ,jestem daleko od ulicy, nie mam sasiadow za ciana,kuchnia z livingiem,mala sypialnia ,spora lazienka,i jeszcze maly pokoik ktory robil za garderobe bo 3 szafy tam upchnelam a bedzie jak znalazl dla dziecka ale sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOżesz sie wkurzyłam bo napisalam posta i mi nie wysłało wrrr dobry wieczór wszystkim brzuchatkom :) milkaa88 ustanie objawów jeszcze nic poważnego nie oznacza , ale obserwuj upławy , a jeśli bardzo sie martwisz , postaraj sie o tabletki na podtrzymanie duphaston z pl, bo tutaj nikt nie podtrzymuje ciazy, nie jest to kwestia zlej woli lekarza, lecz troska o zdrowie dziecka, nie dają tu tabletek na podtrzymanie , nie dlatego, ze zle wplynie na plod, ale dlatego, ze moga podtrzymac pold z wadami genetycznymi, krisana ciesze sie że w pracy wszystko w porzadku i daj znać co landlordka powiedziała a ja sie pochwalę :D zjadłam dziś naleśniki ze sporą ilością czekolady , położyłam sie na sofie i czuje takie delikatnie "pukanie" na samym dole brzucha , odsunęłam gume od spodni i przycisnęłam rękę i to właśnie było to - kopniaczki - dziewczyny , kiedy nadejdzie ten czas po prostu bedzie wiedziały że to jest to , nie da sie tego pomylić z ruchami jelit itp :D miłego wieczorkQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez właśnie nachodzi ochota na polskie jedzenie. U nas w mieście niema takiego wyboru w takim sklepie międzynarodowym. Zjadłabym taki świeży chlebek wiejski prosto z piekarni, taki gorący z masełkiem osełkowym.mmmmmmm pyyyyycha. Jeszcze do tego mleczko prosto od krowy. Po powrocie z Anglii chyba zamieszkam na wsi :) Będziemy chodować krówkę i założymy piekarnię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×