Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czy ten poziom toleracji to tylko miedzy 26 -28 tyg czy później też ? bo szczerze wam powiem że sie cholernie bałam żeby cukru nie mieć podwyższonego i jakoś sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia zalecane jest w tych tygodniach,a czy pozniej to nie wiem.Wydaje mi ze tak.Cukrzyca ciazowa wychodzi w drugiej polowie ciazy.Chyba sie przejde do miasta.Cos zawsze przyda sie kupic.Za duzo jednak chyba nie pochodze.A ty emilia jak tam z forma?jestes najblizej mojego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaa gratulacje ksiezniczki :) Marcia teraz czekamy na Twoje wiadomosci :) Ja chyba zaczelam czuc moje malenstwo. Wczoraj i dzis podobne delikatne ruchy, wiec to chyba to :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek no ja nie pracuje więc z kondycja nie jest tak źle ( przynajmniej jeszcze ) , najgorzej to wstawanie z łóżka , które powoli zamienia sie w " skulanie z łóżka " ;) jeśli ide po zakupy to troche to trwa , powolutku , nie spiesze sie , spacerkiem :) i jakoś do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Zawitalo do nas piekne sloneczko, az mi sie humor poprawil:-) Dzis ja mam scan polowkowy, i dzis mam 20 tydzien rowno. Takze wlasnie sie zbieram bo na 11 jade do szpitala zbadac dzidzie.Jestem spokojna, bo moja dzidzia byla juz wiele razy badana przez te problemy, ale moze w koncu dowiem sie jaka bedzie plec. Nie odzywalam sie przez troszke dlatego ze nie dalam rady wstac z lozka:-( Trzy dni temu zlapal mnie ogromny bol z prawej strony brzucha, bol sie nasilal i byly to starszne skurcze az do wymiotow, wiec znowu bylo pogotowie, badania itd, okazalo sie ze moja dzidzia lezy mi centralnie na watrobie i nic nie mozna na to zrobic, jedynie starac sie lezec na lewym boku.Jesli bede miec jeszcze takie starszne bole mam jechac na zastrzyk:-( Ehhh daje mi to dziecko popalic, mam srednio co miesiac zawsze rozrywke. No ale na szczescie z dzidzia wszytsko dobrze czuje juz ruchy:-) Zaczely mi sie zachcianki, ktorych wczesniej w ogole nie mialam, wiec moglabym teraz codziennie jesc placki ziemniaczane:-) dzis 20 tydzien i na plusie 4kg, co mnie cieszy, ze w koncu cos widac ze sie zmieniam.Pozdrawiam wszytskich i milego slonecznego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka:-) Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo zapomnialam zmienic:P Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) a gdzie wszystkie babki ? o ho to dzis się dowiemy wentinka czy ogonek? ;) Lola no nieciekawie masz z tą ciążą , ale juz jestes na półmetku i teraz to tylko z górki ;) koniecznie daj znać po wizycie w szpitalu co i jak :) powodzenia no pogoda śliczna nie ma co , mąż obiecał jechać dziś ze mną na zakupy ale żal mi jakoś budzić po nocce :O pije ktoś kawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! emilia ja jem owsiankę:) Poprawiam tabelkę Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny1 no ciekawe jaka plec zawita.u mnie tez super pogoda.dsotalam dzis decyzje w sparwie maternity allowane i przyznali mi na 9 miesiecy,liczac juz od 25 kwienia bo chcialam wczesniej do 21 stycznia, w kwocie 100 funtow.juz zaczynalam sie troche niecierpliwic bo wyslalam papiery ok.4 tygodnie temu.czytalam ze czas czekania zalezy od regionu.zaczelam czytac na forach relacje dziewczyn na ten temat, to sie troche przerazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola alr Ty to masz z ta ciaza, zobaczymy co bedzie :) daj nam znac jak wrocisz. Nie martw sie o tycie bo ja do 10 tyg przytylam 3 kg a teraz tyje koli na tydzien!!! :( emilka ja pije :D tzn napilabym sie ;) a u nas brzydko ale cieplo :) aurelaa smacznego, chociaz pewno juz dawno zjadlas :) madziulek, dobrze ze ci przyznali, wiesz jak oni sie tu ze wszytskim spiesza ja mam zamiar wyslac list o E112, czy ktoras z was wie jak dlugo to trwa wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że przyznali. ja też muszę wysłać papiery na to. mam nadzieję że dostanę. oby...bo inaczej z jednej pensji sie utrzymać będzie ciężko albo niemożliwe... a czemu tylko 100 funtów dostałaś? owsiankę już dawno zjadłam:) teraz leżę do góry tyłkiem w ogrodzie i się wygrzewam i odpoczywam. Korzystam jeszcze póki tu mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela-nie sprecyzowalam 100 tygodniowo.wg przepisow otrzymujesz 112 czy 120/tyg lub 90 %sred,tygodniowek.przyznaja ci kwote nizsza.jak masz payslipy za 13 tygodni to mozesz juz to wyslac z formularzem i matb1(od poloznej)a ile zostalo ci do przepracowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeziebilam cycka:(bozee dziewczyny kiedy sie to wszytsko ustabilizuje?:(dzien dobrze dzien totalna zalamka formy.wlacze teraz aby nie bylo zastoju,dostalam dreszczy,jakiegos stanu podgoraczkowego:(teraz leze na zmiane z okladami z termoforu i liscmi z kapusty.boze na serio po raz kolejny powtarzam porod to pikus-jazda sie zaczyna po.chyba ze ze mnie taka mama wlasnie ze sobie nie radze:( mam wrazenie ze wszystkie te niewygodne konsekwencje poporodowe spadly na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham no hej dziewczyny;) nie odezwalam sie wczoraj , bo mam problemy z interentem. No i okazalo sie , ze chlopczyk:-) Troszke mi zal tych rozowych sukieneczek , ale co tam:P Jestem najszczesliwsza na swiecie , ze bede miala malego synka:) Na usg widzielismy serduszko w przyblizeniu jak sie pieknie rusza:) wszystko jest ok chlopak zdrowy a ja przytylam juz 7 kg wiec spory chlop bedzie:P chociaz jem sporo slodyczy , ale nie umiem sie pohamowac:( echh mam nadzieje , ze po ciazy wszystko zgubie , ale szczerze na razie sie tym nie martwie , tylko dalej ten bol plecow. Brzusio mam juz spory . A tatus malenstwa dumny jak paw , ze to synek:) nawet sie nie da opisac jak sie cieszy:P NO nic pozdrawiam was wszystkie:) majowka10 widze , ze u Ciebie coraz lep0iej , a brzuchem po ciazy sie nie martw , moja kolezanka przytyla w ciazy 30 kg , potem fakt zajelo jej 2 lata powrot do formy , ale jest taka laska , ze wyglada jeszcze lepiej niz przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 nie martw sie niektroe kobiety pewnie gorzej przechodza polog. Dasz rade jestes dzielna , ja i tak Ciebie podziwiam , trzymaj sie kochana i pamietaj , ze to glupie hormony tak wplywaja a TY jestes super mama! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w końcu się doczekałam!!! 15maja o godz 23:10 przyszła na świat nasza kochana córeczka Emilka- 50 minut przed planowanym terminem, to jest dopiero punktualność waga 2965, wzrost 49cm, poród siłami natury, powiem wam tyle dziewczyny, które jeszcze czekają: da się to przeżyć!!! mój poród nie należał do najłatwiejszych( zaraz w skrócie opiszę) ale moment położenia dziecka na brzuchu sprawia, że mogłabym zrobić to dla niej jeszcze raz, może jeszcze otuchy dodam Wam tym, że miałam możliwość skorzystania z epiduralu, ale nie skorzystałam pierwsze skurcze zaczęły mi się po północy z piątku na sobotę, od razu takie co 5-7 minut, a urodziłam dopiero o 23:10 następnego dnia, więc nie miałam łatwo, do tego na sam koniec byłam przewożona karetką do innego szpitala, bo puls dziecka słabnął i było zagrożenie cesarką, ale ostatnie 2 godziny(parcie) dawałam z siebie wszystko i udało się, byłam nacinana, trochę chaotycznie to wszystko może opisałam ale jestem jeszcze osłabiona i od tych kilku dni mało śpię, bo Emilka trochę daje w kość, mam problemy z przystawianiem jej do piersi, za każdym razem męka, żeby się przyssała, ale dzięki pomocy położnych troszkę już tym lepiej i dzisiaj mogłyśmy wyjść ze szpitala, opieka w szpitalu przewspaniała, miałam pokój 1-osobowy, położne anioły, poznałam tez inne mamy i nawet wymieniłyśmy się telefonami, mamy zamiar spotykać się na spacerku co jakiś czas:) więc same dobre wspomnienia mam, a o bólu faktycznie się zapomina pozdrawiam was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki:) majówka10- trzymaj się kochana:) ja mam nawał pokarmu od dziś i piersi mnie bolą, "funkcjonuję" na paracetamolach od czasu porodu właściwie cały czas, bo wszystko boli ;) damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tease GRATULACJE kochana!!! Wszystkiego dobrego! a jednak majowka miałaś dobre przeczucie:) madziulek30 wiem wiem że 100 na tydzień tylko dziwię się że tak mało Ci wyliczyli z pensji. 90 % zarobków to u mnie wychodzi jakieś 140 funtów, czyli ja bym mogła dostać tą podstawę 120 funtow. Mam przepracowane te 26 tygodni. Ale skakałam od jednego pracodawcy do drugiego itd. Na dłużej to zostałam w takiej fabryce i tam przepracowałam z 13 tygodni. Mam zamiar wysłać te najwyższe pejslipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie dodałam tego cholernego posta!coś hasła wpisać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease :D gorące gratulacje :D !! miałaś bardzo długi poród ale byłaś dzielna :) wybrałaś piękne imie dla córeczki :D i nawet urodziny ma w ten sam dzień co ja :D oj będziesz miała upartego zodiakalnego byczka ;) wypoczywaj kochana i pisz czasem jak sie emilka chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tease gratulacje :)))))))) super ze juz PO! ojoj ja tez juz chcialabym PO ;) majowka, wspolczuje Ci bardzo. podobno to straszny bol. trzymaj sie kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease GRATULACJE !!! Co do punkualnosci corcia juz sie nie mogla doczekac az zobaczy Swoich Rodzicow i poprostu spieszno jej bylo do Was !!!! Czekamy na zdjeciac :) :) Trzymajcie sie cieplutko i szybko wracaj do sil po porodzie. A poza tym czekamy na porady od naszych dwoch mamusiek !!!! Ja po czterech dniach pracy wiec powinnam dzis popoludniu dolaczyc zdjecia swojej corci!!! Brzusio rosnie i wygladam jakbym polknela pilke od kosza. Wszyscy mi tak mowia hahahha :) :) :) Mala coraz bardziej daje o sobie znac i uciska mnie z lewej strony brzucha ;) Lobuziara jedna ;) Dobra uciekam lulka na pare godzinek do uslyszonka wieczorkiem :) Papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia gratulacje ogonka :) LoLa daj znac jak u Ciebie :) Tease super ze juz po i wszystko OK. Serdeczne gratulacje 🌼 U mnie w pracy rozkreca sie i jestem coraz bardziej zajeta, zamiast mniej pracowac :( Wczoraj musialam godzine po pracy zostac i wrocilam padnieta. Ale z drugiej strony ciesze sie ze mam prace i w miare zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka co Ty rozisz z ta skora na brzuchu jak boli :((( bo ja juz z nia nie moge, nawet ciezko jest sie ruszyc :( wyczytalas cos na necie odnosnie tego? ja nie potrafier nic znalesc, jak juz znjade cos to albo nikt nic nie wie albo kaza zapytac sie lekarza..... HELP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease-WIEZIALAM ze to bylo 15:D:D:D nie pytaj skad po prostu jakos mi weszlas w glowe tego dnia bez powodu-proroczka cholera ze mnie:) Super ze przeszlas wszystko silami natury-fajne uczucie co,ze sie dalo rade?:)teraz sie przygotuj na pare dni mega dyskomfortu ale kurcze patrzysz potem na twarz spiacego Aniolka i jakos od rau wszystko przechodzi. Ja mialam 2 takie kryzysy-raz typowe zaburzenia hormonalne,wczoraj ogromny bol piersi-wylam,trzeslam sie z zimna,stan podgoraczkowy,lezalam jak trup.gdyby nie bylo mojej mamy chyba bym oszalala-ona mi starymi babcinymi sposobami rozgonila troche mleka i od razu ulga. Niemniej jednak mam chyba zapalenie piersi bo dzis byla polozna i pwoiedziala,ze natychmiast do lekarza -i tak po poludniu mam wizyte.Skonczy sie pewnie antybiotykiem,ale trudno byle przeszlo,bo szkoda mi porzucac karmienia piersia.Sutek nadal sie raz goi raz rozpapruje pod wplywem latatora(wiadomo,ze mniej niz jak Mala ssala ale niestety nadal podkrwawia).Moja Niuna skonczyla wczoraj 2 tyg-wazy juz prawie 4100-kawal dziewczyneczki. O bolu porodowym sie zapomina od razu,dla mnie gorzej bylo z bolem szwow,piersi,sutkow,nawalem wlasnie pokarmu i teraz z tym zapaleniem-ale wszystko do przezycia:)jedno jest pewne-WARTO!!!! Warto dla tego usmiechu przes sen,dla tej raczki poloznonej na piersi w czasie karmienia,dla tych oczu ktore mimo ze nie wiele widza wpatruja sie w ciebie jak w obraz bo ty znaczysz dla tego dziecka wszystko,bo laczy was wiez ktorej nikt inny nie jest w stanie pojac.... Pisz Tease jak mala sie sprawuje;)Pozdrawiam gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe szukałam o tym w necie ale jedyne co piszą to żeby dużo i często nawilżać , ja tak robię i raczej pomaga, pytałam położnej , obejrzała i tez powiedziała że złotego środka na to nie ma, skóra sie rozciąga , trzeba nawilżyć, mnie też czasem jak zaboli to aż dech zapiera pozatym zaczął mi ostro brzuch rosnąć bo skóra jak z piskorza schodzi i nie nadążam oliwić ;) podobnie miałam jak zaczęły piersi na początku ciąży szybko rosnąć byłam w baby r us po te body i jestem bardzo zadowolona , kupiłam wszystkich po dwie paczki i tylko białe i myśle że starczy , teraz czekam na kolejne promocje i obniżki :D czy któraś zamawiała juz coś z tej polskiej firmy z londynu? ja dziś chyba zamówię pościel i rożek no to kawusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease przesliczna coreczka.Gratuluje!!!!!!!!!! Dzielna babka z Ciebie! Ja jestem po scanie polowkowym, niestety plci nie znamy bo nie chcieli nam powiedziec ze wzgledu na prawo ochrony dziecka, ktore akurat w tym regionie funkcjonuje ze wzgledu na muzulmanow, wiec trzeba bedzie wybrac sie do prywatnego lekarza raz jeszcze ehhhhh. Ciaza przebiega prawidlowo, nie ma zadnych anomalii.Dzidzia jest duza ma 22cm i wazy 30dkg. Co do zauwazonego wczesniej amniotic band, to wszytskie podejrzenia zostaly rozwiane a sonografistka, ktora teraz mnie badala zdziwila sie ze w ogole ktos wysunal taki pomysl i tylko nas przestraszyl, bo nie ma najmniejszych podstaw do takiej diagnozy.Wiec kamien spadl nam z serca!!! Teraz za jakis tydzien planujemy isc na sprawdzenie plci w koncu! Pozdrawiam wszytskich i zycze wytrwalosci majowce jeszcze troszke i poczujesz sie dobrze, jestem pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×