Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Lola a gdzie do szpitala chodzisz? Slyszalam ze w Luton nie mowia plci ale mozna zaplacic i na specjalne zyczenie mowia. Kolezanka byla w Welwyn, druga w Milton i im powiedzieli OK, ja mam nadzieje ze dowiem sie w Bedford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease śliczna ta Twoja Emilka :D i taka malutka :D dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie dziś 23stopnie na plusie i duszno , strasznie duszno :( w nocy nie lepiej , gorąco , pocę sie jak prosiaczek co powoduje że chce mi sie pić , co z kolei powoduje bieganie do wc nawet cztery razy w nocy , już zmieniłam pościel na satynową co by chłodniej było ale nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Majówka10, Tease gratulacje Ja długo tu nie zaglądałam ,ale przeczytałam wszystkie posty Dziewczyny powiedzcie mi kiedy powinna byc pierwsza wizyta z pólozona w przychodni ? W którym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
* z połozną ( ale napisałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa ja miałam pierwszą wizytę z położną u mnie w domu między 9 a 10 tygodniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
ja miałam wizyte w szpitalu w 10 tyg, wted babka powiedziała,ze następna wizyta będzie juz z moją połozną w przychodni i ona zadzwoni, w 12 tyg miałam usg, teraz jest prawie 16 tydz a ja się z nią jeszcze nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa może powinnas przejść sie lub zadzwonić do niej lub do swojej przychodni i zapytac w recepcji kto jest twoją położną i kiedy sie z tobą spotka bo być może coś w szpitalu ktoś przeoczył , nie czekaj i zrób pierwszy krok bo czas leci a Ty nie masz podstawowych badań w 16tyg miałam juz drugie spotkanie z położną , a 21 drugie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tease no jaka piękna dziewczyneczka:) już możesz wpisać się do górnej tabeleczki jako szczęśliwa mamusia:) Dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
emiliabhx na pierwszym spotkaniu w szpitalu miałam badania, pózniej wyznaczone przez szpital usg, mam wyznaczona date na drugie usg , tylko nie widziałam się z moją połozną Ale skoro piszesz ,ze drugie spotkanie miałas w 16 tyg to poczekam trochę , do 16 tygodnia brakuje mi dwóch dni, poczekam do przyszłego tyodnia i najwyzej pójde tam DziękujeCi bardzo za odpowiedz ,pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam nr telefonu pod ktory mialam zadzwonic i sie umowic sama po 1 usg za 4 tyg, tylko ze ja 1 usg mialam w 16tc 4d wiec pozno, a dali ci pregnancy book? ja z tylu mam numery telefonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
dali mi pregnancy book , na pierwszym spotkaniu w szpitalu w 10 tyg , babka podała mi nazwisko połoznej i powiedziała ,ze następne spotkanie będzie juz z nią za m-ce ( wychodziłoby ok 14 tyg) i że połozna sama zadzwoni Dlatego czekałam ,ale coś za długo mi się wydaje, zaczęłam się zastanawiać , w moim miescie słyszałam o przypadkach ,ze w ogóle dziewczyny olewali, jedną bardzo pózno się zajęli, po jej interwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
poczekam do przyszłego tygodnia i sama pójde do przychodni Dziękuje za informacje, moze 16 tydz to nie jest za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa u mnie ja musze sama zapisywac sie, polozna nigdy nie dzwonila do mnie. I to trzeba zapisywac sie 2 tygodnie wczesniej bo sa kolejki i tak z dnia na dzien sie nie da. Jak zaczynasz 16 tydzien za dwa dni to zadzwon i umow sie na przyszly tydzien jak sa jeszcze wolne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki w piekny majowy dzien, ja tam na goraco narazie nie narzekam, uwielbiam lato poprostu, slonce dodaje mi energii i czuje sie wspaniale, no ale niestety dzis ide na 8 godzin do pracy , ale weekend bedzie moj, na pewno wybiore sie gdzies nad wode!! Madaa ja bylam w szpiatlu w Watford, w Luton wiem ze nie mowia u mnie w Hemel tez nie mowia, i myslalam ze w Watford beda mowic bo tak slyszalam bynajmniej od znajomych, ale niestety nie chcieli powiedziec, za to maja tam naprawde nowy sprzet i pokazuja dzidzie w 3 i 4D. Za dwa tygodnie wybieramy sie na sprawdzenie plci tylko musze znalezc jakiegos prywatnego lekarza w poblizu bo do Londynu po raz kolejny mi sie jezdzic nie chce. Pozdrwiam wszytskich i zycze milego dnia jak i weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
ok maadaa dzięki wielkie :-) Zadzwonie i sie umówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
maadaa aty umawiasz sie co miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zara, ja mam wypisane tygodnie ciazy w mojej ksiazce ciazy i zapisuje sie wg tej rozpiski. Bylam w 7tc, 10tc, 16tc a teraz nastepna wizyta w 24tc. Lola ja tez nad wode sie wybieram, moze Brighton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraa ja juz dawno tam bym dzwonila :P Tease sliczna masz dziewczynke :):) Majowka a jak u ciebie? lepiej? gdzie wy wogole wszytskie sie podziewacie dzisiaj? bylam na spacerze jest super pogoda normalnie goraco :D nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja z zakupów wróciłam :( gorąco , duszno i nie za fajnie i ludzie śmierdzą i musiałam wiać bo sie wytrzymać nie dało :P może by jakąś rybke na obiad? mam ochote na boczek i kiełbase z grilla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my sie na grila wybieramy w weekend, pewno jutro bo w niedziele ma padac znow....musze wyprobowac szaszlyki kiedys na grilu takie jak robie na obiad czasem :D jak mi sie nie chce pracowac ojoj bylam w mothercare ogladac wozki :D emilka Twoj tez widzialam :D stwierdzam tez ze na zywo podoba mi sie hauck malibu i apollo :) ale to nie ogladalam w sklepie tylko na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Sliczna pogoda dzis i oby tak dalej.Emilia smacznego!!Tease ma fakycznie sliczna i slodziutko mala. Ja dzis sie wybralam troche na miasto.Dziwnie sie czuje teraz.Mam wrazenie ze chodze jak kaczka.Ni mam az bardzo wilekiego brzucha,ale mi ciazy. Emili wspominalas cos o tej poscieli.Ja chyba zamowie w weekend, bo ma byc nowa dostawa.Juz mam skrecona komodke,pochowalam ubranka i wciaz cos kompetuje.Mam wrazenie ze konca nie ma,ale za to jaka przyjemnos.Wiecie co ja znowu zaczynam wymiotowac.Nie kazdego dnia,lae dzis juz 2 razy.W sumie nic nie jadlam ciezkostrawnego,poza tym low mnie boli.Przynajmniej jest super pogoda i to mniecieszy.Troche sie czuje znudzona czasami,odkad nie pracuej.Z kolei jak pracowalam o mialam juz dosyc ina nic sil nie mialam.Zawsze jakos zajecie sie znajdzie.A jak tam u was??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe no właśnie sie składa że ktoś ma na sprzedanie ten wózek :D http://bham.pl/ogloszenia/drobne/sprzedam/wozek-hauck.html całkiem fajny i opinie ma dobre , ja jeszcze z póltora miesiąca poczekam zanim coś kupię , może nadarzy sie okazja jakaś na ebayu Nescafe wydaje mi sie że w mothercare drogo , poszukaj babies r us lub toys r us w okolicy madziulek30 no własnie pisałam do nich zamówienie i odpisali mi że w weekend mają mieć nową dostawę , chciałam rożek w tym samym wzorze co pościel ale nie mieli , jaką pościel zamawiasz? bo ja "żółte misie na drabinkach" czy jakoś tak :P no ja nie mam komody i chyba mieć nie będę , w pokoju w którym bede z dzieckiem jest wielka szafa , powinna wystarczyć , nie chce zagracać i nie martw sie bo mnie też czasem zdarza sie przytulic do kibelka , np dzis po sniadaniu po sałatce jarzynowej własnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia: Mi sie podobala kremowa piesek z koscia,tylko ze zostala niebieska.W sumie wolabym jakos rozowa.Byla z bocianami,ale do konca nie jestem przekonana.Zobacze jeszzce jutro.Wlasnie nie wiem jak bede przykrywac mala.Mam juz caly komplet kolderki-narzuty,kocyk i ochraniacz.Czytalam ze nie nalezy przegrzewac.wiec sama nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek a wiesz że ta piesek z kościa niebieska jest śliczna :D strasznie mi sie podoba , tyle że do dziewczynki nie pasuje a różowe i dziewczece to jakieś lipne mają :/ kołderki używać na razie nie bede bo lato i myśle że w pajacu bedzie jej ciepło , ewentualnie lekko kocykiem , pokój od strony ogrodu , cały dzien nasłoneczniony ja zamawiam 6elementową pościel , już z wkładami poduszki i kołderki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
zadzwoniłam po południu , mam termin za 3 tyg , bo nie ma wolnych miejsc Jak zapytałam czy jest mozliwość wczesniejszego spotkania , pani w recepcji powiedziała ,ze musiałbym zadzwonić do szpitala i tam się zapytac czy mnie przyjmą Dzieki dziewczyny za rady , dobrze ze jesteście bo tak to nie wiem ile jeszcze bym czekała Troche mnie martwi ,ze tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziś mam wolne, więc nadrobiłam zaległości w czytaniu no i pisze :) W zeszły weekend byliśmy na pierwszych zakupach ciuszkowych dla naszej córeczki :) Kupiłam body różnego rodzaju, białe z długim i krótkim rękawem, w Mark and Spencer, kolorowe takie po domu w Tesco ;P, no i pajacyki dwa w Babies r us w odcieniach kremowych, jeden jest nawet z maskotką :) hehe :). Wczoraj jeszcze w Mark and Spencer dokupiłam body z długi rękawem i nogawkami białe i takie różowiutkie :). NO i poki co tyle. W sumie mam 15szt body w rozmiarze 0-3 mies. i 15szt 3-6 mies.Te większe kupiłam bo faktycznie cenowo wychodzi taniej niż w PL. Rozmawiałam z Mamą i mówi, że body już mi spokojnie wystarczy :). No i chyba reszte zakupów zrobimy w Polsce, tak doszłam do wniosku, Mama też mi pomoże, doradzi przy okazji ;). W ogóle byłam u pracodawcy z pismem i MAT B1 w związku z moim urlopem macierzyńskim i da mi odpowiedź za 2 tygodnie!! Bo On to gdzies wysyła jeszcze, myslałam, że załatwią to dość szybko bo cały office jest namiejscu i to jest dość duża firma, nie sądziłam, że jeszcze mają jakaś zewnętrzną firmę która zajmuje się kadrami. Masakra, tyle musze czekać, od razu panikować zaczęłam, bo jesli nie bedzie mi placił to musze załatwiać Maternity Allowance, a końcem czerwca lecimy do Polski. I czy zdążę z tym wszystkim Ehh... same stresy na koniec. Jeszcze tyle załatwiania mam przed wyjazdem... Mówię Wam dziewczyny już zmeczona tym jestem, do tego ja tak zawsze panikuję i przejmuję się.... :(. A co u was?? Jak się sobota zaczęła?? Ps. Teasse prześliczna córcia gratulacje!!!! :) Majówka czytałam Twoje posty o problemach z piersią, rozmawiałam też z Mamą i mówiła mi, że jest taka maść na sutki, zeby właśnie zapobieć takim problemom i jest zupełnie bezpieczna dla dziecka, ze nawet po posmarowaniu możesz podać córeczce pierś i nic jej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie; majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 26...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........24......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20....synek ................Tor. krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........20..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) cieszę się podoba Wam się moja dzidzia, ja z dnia na dzień coraz bardziej się w niej zakochuję, jestem tak szczęśliwa jak na nią patrzę ..eksplozja miłości po prostu :D malutka ma się dobrze, mało płacze i dużo śpi, prawdę mówiąc myślałam że będzie dużo gorzej, a ja tu nie mam na co narzekać....ale to dopiero jej 6-ty dzień, więc odpukać.. oby tak dalej. Ja też się czuję coraz lepiej, z piersiami (jeszcze) nie mam problemów, mała domaga się karmienia średnio co ok 3- 3,5 godziny, czasem pociągnie 5 minut, a czasem 12min, w nocy robi sobie dłuższe przerwy między karmienaimi ok 5 godzin -daje mamie pospać, pozostaje mi tylko się modlić żeby tak zostało :P majówka a co u ciebie? nie odzywasz się ostatnio, mam nadzieję ze wszystko ok i zwalczyłaś to okropne zapalenie a powiedz mi jak ty karmisz małą? to znaczy co ile i jak długo, bo ja mam wrażenie że moja chyba trochę mało je a ściągasz mleko z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×