Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

A ja dzisiaj sprawiłam dzidzi udany zakup. Kupiliśmy na E bayu fotelik używany w stanie bardzo dobrym. Maxi Cosi w naprawdę dobrej cenie. Jesteśmy zadowoleni:) W Polsce używane potrafią kosztować nawet 400 zł na allegro! Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello mamuski:D tease cos sie nie odzywa, cos czuje ze bedziemy czytac relacje z kolejnego porodu ;) Marcia ale te wozki ciezkieee, tako waza w obu wersjach po 16 kg :( aa ja musze miec przednie kola skretne, tak sobie umyslalam i nie moga byc podwojne :D w polsce mam fajne upatrzone ale tutaj tylko ten jeden narazie znalzlam :) Aurela ja chcialabym fotelik taki zeby wpiac w stelarz do wozka wiec najpierw wozek najlepiej z fotelikiem jakims dobrym odrazu. W polsce ceny to masakra jaks :( nie dosc ze zarabiasz kupe kasy mniej to jeszcze w przeliczeniu wychodzi dwa razy drozej!! a ja ide do poloznej dzis posluchac malego :) Uwierzycie ze wstaje o 5 rano dzien w dzien nawet wczoraj o 6... cos mi sie w glowie poprzestawialo chyba :D kolezanka urodzila tydzien temu syna, 4200, taki maly grubasek :D wyciagali go kleszczami bo sama nie dawala rady, no i ja nacieli porzadnie, ale czuje sie dobrze :) dzis juz 17 jest za pare dnbi bedzie 20 i niedlugo czerwiec juz, matko jak to mija szybko!! za szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki:) jak tam wasze samopoczuci?mam nadzieje,ze u was i waszych maluszkow wszystko oki. u mnie z dnia na dzien coraz lepiej-moge juz prawie normalnie siadac:D,z jednej piersi zaczelam sciagac pokarm i podawac butelka na zmiane z piersia bo rana na sutku zrobila sie okropna.musze go zaleczyc i wroce do podawania go. a szczescie mimo,podanie butli mala swietnie ssie cyca i uwielbia to.martwilam sie,ze nie bedzie chciala po butli.Byla to najlepsza decyzja jaka podjelam,bo od razu wstapilo we mnie inne zycie.Ja bylam tak zestresowana podawniem tej piersi,ze szok-zlewalam sie potem,tetno220,a wszystko przez ogromny bol-wierzcie mi porod to bylo nic.ja zagryzalam pieluche i wylam jak zbity pies.bezsensu bo dziecku potrzebna mama szczesliwa i zadowolona a nie splakana i obolala tak ze byle musniecie spawialo,ze ryczalam jak bob!teraz sutek dochodzi do siebie i jak tylko go wylecze spowrotem podam.rada emili o wietrzeniu jest naprawde swietna ale moje uszkodzenie jest tak zaawansowane ze te 5h przerwy nie pozwala na regeneracje:(ale na serio jak bedzie karmily od razu wietrzcie-super na male zmacerowania czy otarcia. ponad to mala rosnie i ma sie dobrze.dzis moze zaliczymy pierwszy spacer. Tease nie ma juz jakis czas-to moze oznaczac tylko jedno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka jaki masz laktator? i czy odciaganie pokazrmu zajmuje dlugo? bo w mojej kolezanki tzn ona meczyla sie z tym 1,5h ale laktator miala reczny bo elektryczny mowila ze sie nie nadawal.... ciesze sie ze u Ciebie okej, ojej jak chcialabym ta Twoja mala zobaczyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakataor mam elektryczny Aventu-dla mnie ktos kto to wymyslil powinien dostac Nobla:)Jest fajny bo najpierw recznie ustalasz predkosc a potem przelaczasz na automat i ciagnie. ja 125ml sciagam w jakies 30 minut moze nawet nie.cos fantastycznego jak dla mnie.mylalam,ze bedzie bolalo-tak mnie nastraszyly "znajome" ale cos ty-blalo to jak Mala ciagnela. Mowie ci Nescafe jak sobie patrze na tego mojego szkraba jak spi to az nie moge uwierzyc ,ze juz jest z nami:)ze dalam rade teg klocuszka wypchnac :Di ze wreszcie osiagelam pelnie szczecia i wiem teraz co to znaczy bezgraniczna milosc. nie moge sie doczekac keidy Wy bedziecie juz rozpakowane-zaczniemy sie dzielic nowymi doswiadczeniami,radosciami i czasem smutkami z tym ze tymi ale bardzo rzadko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo Mamuski !!! No to doczekalam sie swojego drugiego scanu. Dzis na 15.30 mam wizyte w szpitalu i bedziemy podgladac Naszego Maluszka!!! Ciekawe czy ujawni swoja plec. Zrobie w pare zdjec bo wszyscy w pracy juz sie dopytuja co tam w brzuchu siedzi??? Malenstwo z kazdym dniem rusza sie coraz bardziej aktywnie i wyczuwalnie wiec przezywam kazda chwile jaka mi zostaje podarowana!!! Dobra ja uciekam lulka bo wrocilismy z nocki i zostalo mi zaledwie 6 godzin snu. Papa odezwe sie jak bede juz po :) :) [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f2 c4aa8bff17d43a ]http://images42.fotosik.pl/206/f2c4aa8bff17d 43am.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka zlota kobieta z ciebie :D super ze jest coraz lepiej, tez chcialabym juz malego na swiecie a tu jeszcze 3.5 miesiaca ale minie pewno szybko :) andzia pochwal sie pozniej ;) ja mam polozna dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) no żeśmy sie roebayowały - że tak napisze :D ja z kolei wczoraj zlicytowałam łózeczko takie jakie chciałam :D cotbed - toddlebed :D i od razu pojechaliśmy po nie , ale niestety nie udało mi sie wózka zlicytować :( odnośnie wózka to rzeczywiście 400f to naprawde dużo kasy , Nescafe i czy oprócz gondoli ma coś jeszcze? bo może nie wyświetliły mi sie wszystkie fotki ale widzę tylko jeden wózek bez dodtaków bez niczego , pozatym szukałam w necie opini na jego temat i też nie znalazłam ja upatrzylam sobie Silver Cross 3d Pram System , na you tube jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=FlrRt3aL4vA co ciekawe wśród polskich mam opinie ma bardzo dobre oprócz jednej :O jest ciężki , waży ok 10kg ale w sumie mnie to nie przeszkadza , dźwigać go nie bede , najważniejsze że składa sie równie szybko jak sie rozkłąda , nie ma różowego koloru i ma duży kosz na zakupy :D natomiast angielskie mamy nie mają zupelnie dobrych opini o tym wózku to nie taka prosta sprawa wybrać wózek odpowiedni dla mamy i dla maluszka :( majówka dobrze że poradziłaś sobie z cycem - zuch kobita ;) ide na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Temat trafiony z tym laktatorem,bo w weekend zaczelam przegladac laktatory na ebay.Bylam nawet o krok od kupienia na licytacji,tego samego co ma majowka Aventu.Zastanawialam sie czy reczny czy autoamatycz.Ten aventu byl uzywany,ale w dobrym stanie z nieuzywna jedna z koncowek.Normalnie kosztuje, jak patrzyla,0k.90 funtow.Majowka ile placilas.Dobrze ze dochodzisz do wprawy i sobie radzisz.Mysle ze te pierwsze dni,tygodnie to kwestia wyczucia, obyciia sie z sytuacja i wprawy.Grunt to sie sie nie poddawac. Najgorsze to chyba te hormony, ja czasami tez czuje sie przez nie zdominowana. Przez weekend sie troche martwialam ze mala malo sie rusza.Ostatnio tak mnie wypychala i sie duzo ruszala.Tu nagle wielka zmiana.Czulam ja,ale jakby mniej i nie kopala mnie z sila, jak zwykla robic wczesniej.Dzisiaj rano jakby juz lepiej.Pocieszam sie ze zaczyna mi 32 tydzien i mala ma juz mniej miejsca.Na nowo jednak zaczal mi sie kibelek.Wczoraj 2 razy.Rano nie byl nic ciezkiego i po obiedzie . Jesli chodzi o wozki to ja jestem zwolenniczka tradycyjnych ksztaltow i pompowanych kol.Jednak faktycznie troche wazy ok.15 a ja mieszkam na 2 pietrze.kazdy wozek ma jakies zalety i wady.Kazdy ma swoj gust i opinie.Chyba jednak taki kupie i przed wakacjami wymienie na jakis mniejszy i lzejszy. bede potrzebowala tez duzej gondoli jak rodze w lipcu, a pozniej juz jesien niedlugo.Majowka jaki masz rodzaj wozka?Mamy chyba za duzo modeli i mamy namieszane w glowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........22......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przywiezli mi ta komode,tzn zamienili.Kolor jest wlasciwy,tylko czekam az moj chlopak wroci i ja rozpakuje.Jest cholernie ciezka, 2 pudla.Biedny facet musial 2 razy wniesc na 2 pietro, az mi szkoda go bylo.Mam nadzieje ze wszytko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........22......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, odnosnie zakupow to ja do mojej lnianej komody dokupilam lniany koszyk na brudne ubranka. To mam juz dwie rzeczy dla maluszka. Obie z carbootu i bilans 3 funty razem :) Majowka super ze u Ciebie lepiej. Wspaniala mama z Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie dzieki 🌼:) co do laktatora to ja zapalcilam 10funtow na carbootcie-w bardzo dobrym stanie,nie wiem czy byl uzywany nawet bo kobitka miala go w pudelku idealnie wlozonego,niektore elementy w foliach.z recznym jest chyba sporo machania ale tez nie jest to mega ciezie zjaecie.ja mam taki z przypadku ale na serio jestem bardzo zadowolona-a najbardziej moj sutek:D Wozek mam 3 kolowy-wczoraj wyprobowany pierwszy raz:)lekki,zwrotny,robi sie z niego spacerowka,nie ma zadnych obudowan w sensie gondoli czy jak to sie zwie wiec dziecko trzeba bardzo dobrze owijac kocem aby nie zmarzlo.mnie o nie martwi bo akurat idzie lato a zima i tak bedzie potrzebny inny.wady-kolor czarno-szary,nie ma covera przeciwdeszczowego i ciezko wsadzic zakupy pod spod ale to musze jeszcze obaczic dobrze;) madziulek Twoja mala ma juz coraz mniej miejsca,tez mialam spokojniejsze dni-spokojnie.bo jak sie zdenerwujesz to mala to czuje i za nic nie da znaku. w sumie ty za 6 do 8 tyg bedzieszrodzila-niezle,zlecialo co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka mnie ez on sie podoba ale ma przednie kola podwijne wiec dlatego odpada, ale tak to juz go tam kiedys podpatrywalam hehe :D niewiem co masz za linka na you tube bo mam zablokowane youtube w pracy ale widzialam kiedys jak taka pani pokazywala jak goprzekladac. wada chyba taka ze spacerowka jest chyba przodem tylko do jazdy- moge zle pamietac bo duzo ich przegladalam. A ten co tam dalam linka wczesniej to zmienia sie na spacerowke pozniej :) 10kg jak na wozek to maaalo jest :) madziulek ja chyba automatyczny wybiore,, tzn rozgladne sie, emilka kiedys polecala tez laktator:)) dobrze ze masz juz komode taka jaka ma byc :) maadaa heheh niezla jestes bijesz wszytskich na glowe :D majowka wlasnie to masz fajnie ze nie musisz gondoli miec tylko zwykly wozek na lato, my na zime musimy miec raczej jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) zasmakowały mi ostatnio bardzo ... kisiele gorący kubek :D hhmmm polecałam laktator MEDELA SWING elektryczny , osobiście to sie wstrzymuje z jego kupnem na ostatnia chwile jak sie okaze że naprawde niezbedny ;) co do wózków to faktcznie każda z nas ma inne zapotrzebowania i wymagania , no a ten link na you tube to jak pisze Nescafe , babka pokazywała jak sie obsługuje ;) Nescafe apropo wiedziałaś że Silver Cross był pierwszą bryką księcia karola ? ;)http://silvercross.pl/blog/tag/silver-cross/ hahhaha ;) no to teraz na kisielek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski !!! No i juz po scanie. Wszystko w nalezytym porzadku. Malenstwo rozwija sie prawidlowo. Ma juz 19 cm i jest sliczna DZIEWCZYNKA !!!! na 80% gdyz miedzy nozkami przewijala sie pepowina wiec nie moga stwierdzic na 100%. Wiec u mnie bedzie ZUZANNA !!! Jak zadzwonilam do rodzicow to moja mamusia az sie rozplakala !!! Tatus powiedzial ze bedzie mezem babci :) :) :) :) Uciekam do pracy, zdjecia ze scanu zalacze na wolnym w czwartek. Pozdrawiam i papa :) :) Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaaa82 gratuluje :) no to mamy kolejną księzniczkę ;) a ja sie zastanawiam czy kupować baby monitor , w sumie mieszkanie dwupiętrowe i pokój maluszka bedzie na górze , a jak wy babki uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka zlecialo i dalej leci szybko.Ja juz coraz czesciej mysle o porodzie i tym wszytkim.Co bedzie za miesiac. Z komody jestem zadowolona.Moj chlopak zlozyl tylko szuflade, musial niestety wracac do pracy.Najwazniejsze ze pasuje kolorem do lozeczka i jest biala ,a nie oak,Ma rozowe obramowania.Dalam za nia 50 funtow, normalnie idzie za 200 f.Wiec tez uwazam okazja.Wazne ze jest porzadna i bedzie fajna. Fajnie macie z tym carboots.Ja niestety nie mam w poblizu.Bylam ostatnio moze w wakacje samochodem, ale to nie jest w mojej miejscowosci.Nie mam za bardzo okazji i z kim tam jezdzic teraz.Mozna faktycznie fajne okazje zlapac.Na laktatory bede polowac na ebayu.Jestem ich tam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje andzia.Teraz znowu robi sie przewaga dziewczynek. emili jak masz pietro to moze faktycznie przydac.Mysle ze na poczatku i tak bedzie z mala spedzala wiekszosc czasu.Widzialam nawet takie z ekranikiem i fajnymi glosnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia masz zmaiar dac imie tak jak moja mama miala:Zuzanna.Bardzo fajne. Ja z kolei daje po babci:Amelia.Nistety nie znalam mojej babci i nie mialam z nia zadnego kontaktu, bo zmarla jeszcze przed moimi narodzinami.A te imie od dawna mi sie podobalo.Nawet moj chlopak juz je zaakeptowal i chyba juz przy tym przystaniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek no właśnie czytam recenzje różnych marek i na pewno na którąś sie zdecyduje :) na pewno na początku wiekszość czasu z maluszkiem , ale przecież czymś bede musiała sie żywić ;) a kuchnia na parterze ;) ludzie piszą że nawet kiedy dziecko ma 4 latka to oni i tak używaja elektrycznych niani :) czyżby moda na imiona po dziadkach i babciach ? męża babcia miała na imię Rozalia :) wspaniała kobieta , niestety zmarła krótko po naszym ślubie , przeżyła 95 lat , tak więc będzie Rozalia Lidia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........32...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82...... 27....29.09.10.......22....córcia..... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......20.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham Nie moge w to uwierzyc! Jestem juz na polmetku:-) a niedawno sie dowiedzialam o ciazy:P jejku jak ten czas leci....jutro sie dowiemy co mnie tak kopie ostatnio:-) Czekalam na ten dzien tak dluuugo a dowiem sie juz jutro:))))) andziaa gratuluje dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje Mamuski. Dzis w pracy wszyscy sie zachwycali zdjeciami malej. Mowili ze niezla z niej juz modelka bo ladnie wyszla na zdjeciach. Mam nawet zdjecia jej malych stopek. Brzuszek coraz bardziej sie zaokragla i juz wygladam jak konkretna mamuska z brzusiem. Ale mam typowa pilke a nic po bokach jak na razie. Zaraz mykam do wyrka lulka i na poranne witanie z Zuzia. Pogadamy troche, zjemy sniadanko i dalej spanko !!! Do uslyszenia popoludniu :) :) :) Marcia teraz czekamy co tam u Ciebie wypatrza!!! Ciekawe czy zwiekszysz przewage dziewczynke czy raczej dolaczysz do grona ogonkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ja też już nie śpie. Robię sobie śniadanko a później kawusię. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu wszystkie szwy odpadly-jaka ulga:D:D:D moge normalnie siadac i w miare funkcjonowac.od razu inny swiat:) siedze wlasnie z cyckiem na wierzchu i uskuteczniam wietrzenie:)goi sie ale bardzo powoli.mam nadzieje ze gora 2 tyg i wroci do formy aby go znow podawac. miesni kegla nie cwiczylam-teraz tez cwizce jak mi sie przypomni.niestety po porodzie na serio wszytko jest "poluzowane"widac to wlasnie przy oddawaniu moczu-niedosc,ze strumien jak ta lala to nawet nie ma mowy aby go powstrzymac.niby to normalne na poczatku i ma przejsc,ale najlepiej duzo cwiczyc wlasnie kegla.Tak samo drugi urokiem jest pojawienie sie hemoroidow,ktore tez niby maja sie wchlona bo sa powysilkowe ale ja jutro zapytam czy moge cos na to brac aby pozbyc sie ich szybciej:O Brzuch niestety lekko wisi:(ale no nie oczekiwalam cudow niecale 2 tyg po porodzie.maz mnei pociesa ze nie jedna by taki brzuch chciala ale wiem ze klamie:) co wam moge jeszcze napisac.... Diety nie trzymam-tzn nie jem cebuli,czosnku,zadnych kalafiorow i innych wzdymajacych,cytrusow i truskawek,czekolady,orzechow-takich naparwde rzeczy ktore w duzym stopniu moga zaszkodzic jakosci mleka.Reszte jem normalnie:wszystkie zupy,wczoraj makaron z rukola i pomidorami,platki na mleku,jablka gruszki banany,zjadlam raz activie brzoskwiniowa nawet-i nic:D mieso jem tylko na parze ale przyprawione(lekko bo lekko ale zawsze).Zjadlam tez lody zcekoladowe ale tego dnia mala nie bardzo sie czula cos ja meczylo wiec czekoladowe smaki odpadaja.fajna z madrymi radami stronka o karmieniu to laktcja.pl. andzia gratulacje dziewczynki:) Marcia teraz twoja kolej-powoli cala tabelka sie zapelnia.tylko patrzec jak sie ta gorna zapelni;) wiecie gdzie mozna kupic cover na wozek ten przeciwdeszczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Gratulacje :D:D Marcia trzymamy kciuki zeby bylo okej :) Majowka, dobrze ze bez szwow juz :) cover napewno w argosie widzialam kiedys. skora potzrebuje czasu zeby sie wchlonac :) a ja bylam u poloznej wczoraj, i znalazla mi cukier w moczu :( mam wrocic za tydzien w poniedzialek zobaczyc czy dalej jest i jesli tak to dieta... maly sie tak rusza ze masakra, powiedziala wczoraj ze mam wysoko brzuch i dlugie dziecko- cokolwiek to znaczy. mam nadzieje ze za tydzien w poniedzialek bedzie okej :) ale slodkiego postanowilam sama nie jesc- bananowca i tak niewiele juz zostalo hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) nescafe ja tez mialam cukier w moczu.mnie wyslala od razu na poziom tolerancji glukozy,ktory jest wykonywany miedzy 26-28 tyg.,szczegolnie w grupie podwyz. ryzyka.U mnie to chyba byl cukier w moczu po kanapce z dzemem na sniadanie.Wyniki krwi mialam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) majówka cover na wózek dostaniesz w każdym sklepie z wózkami i na ebayu też widziałam , dobrze że cyc sie powoli goi , a hemoroidy to słyszałam że częsciej w ciąży wychodzą niż po porodzie , być może położna poleci ci Anusol Plus hc - czopki albo maść na hemoroidy ale najważniejsze że nie masz juz szwów :) nie martw sie brzuszkiem kochana , jak zaczniesz w pełni cieszyc sie maleństwem to i brzuszek zgubisz ;) i bardzo dobrze że wprowadzasz do swojej diety różne pokarmy, powoli i z umiarem , byleby małej nie szkodziło :) kto pije kawe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×