Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

to na pewno fajne urzadzenie.A to marcia bylo uzwane czy nowe.Z tego co ja widzialam to sa drozsze te urzadzenia.Ja juz chyba sobie to odpuszcze.Na pewno daje wiele niesamowitych doznan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam w argosie firmy lindam. nowisuienki. naprawde super sprawa nawet nie wiedzialam , ze w 19 tyg dzidzius moze sie tak mocno ruszac , bo nie czuje go jeszcze bardzo mocno:) i puszczam mu pioseneczki hehe nie ma spokoju:P tylko nie wiem czemu nie slysze tego serduszka:( moze slysze ale slabo , jak bylam u poloznej to slyszalam glosno i taki oglos jak tetent koni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa ty to masz super profesjonaly na pewno jest lepszy od tego mojego , kurde nie wiem czemu nie moge uslyszec serduszka , ale czuje i slysze jak sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka no mam nadzieje że zaczerwienienia u małej to nic poważnego madziulek30 i co teraz z komodą? oddasz? dziewczyny , położna ma wieloletnie doświadczenie w szukaniu serduszek ;) pozatym około 20 tygodnia maluszki mają jeszcze bardzo dużo miejsca w brzuchu i są bardzo ruchliwe :) dlatego czasem trudno znaleźć serduszko ja z tego urządzenia osobiście nie korzystałam i chyba już korzystać nie będę :) od około piątego miesiąca maluchy już słyszą dźwięki dobiegające z zewnątrz i odróżniają już dzieńi noc , taka ciekawostka sprawdzaliśmy z mężem, podobno maluchy reagują kiedy w ciemności przyłoży sie do brzucha zapaloną latarke , mała kopnęła dokładnie w to samo miejsce gdzie była latarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski!!! Przepraszam za swoja dluga nieobecnosc ale podczytywalam Was regularnie. Niestety Marcia jestes druga w kolejce na USG bo ja juz mam w ten poniedzialek 17 maja wiec juz popoludniu bede wiedziec co nosze pod serduszkiem!!! Dzis widzialam taki fajny komplecik Newborn 7czesciowy w bezowym odcieniu w TKMAXX za 10funtow i juz chcialam kupic ale powiedzialam sobie ze dopiero po drugim scanie zaczniemy kompletowac wyprawke. Z kazdym dniem czuje coraz bardziej Malenstwo jak bryka. Ostatnio nawet zauwazylam ze jak w nocy spie na lewym boku to potem rano mam z lewej strony wiekszy brzuszek. Maluszek robi wszystko to co mama. Uaktualniam swoja tabelke: Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........21............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........22......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh [url=http://www.suwaczek.pl/ ]http://www.suwaczek.pl/cache/079961920e.png Nasze Malenstwo ssase paluszka :) w 17 tyg. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fe9d88d f9f7be75.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do nich email i zobacze co mi odpisza.przeczytalm w regulaminie pozniej ich zasady to sie troche wkurzylam.ponoc trzeba sprawdzac przesylke przy kurierze,jesli sie podpisze to znaczy ze wszytko ok.ale niby jak ja mialam rozpakowac przy nim 30 kg przesylke,skladajce sie z dwoch czesci.oni ci tylko rzucaj,daja do podpisu i leca.na zamowienie dokladnie byl zatytulowany kolor, a ja dostalam zupelnie inny.poza tym tam pisalo ze jak ktos nie jest usatysfacjonowany to moze w ciagu 7 dni zwocic,ale na wlasny koszt.Ja na peno nie zwroce na wlasny koszt bo to nie byla ewidentnie moja wina.Zobacze co mi odpisza, bo szkoda sie na zapas denerwowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaa to super ze masz w poniedzialek:) to teraz bedzie wysyp informacji czy chlopczyk czy dziewczynka:) Poki co jest chyba pol na pol?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam nad wozkiem i sama juz nie wiem co kupic taki jest wybor. Ktore polecacie?? Oplaca sie kupowac tutaj w Anglii czy jednak w Polsce?? Bo patrze na Allegro to sa fajne wozki juz za 700-800zl ale nie wiem czy ktos juz je mial bo nie ma opinii. Jakie wy macie "bryki" dla Waszych Malenstw??? Poradzcie prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ja w polsce mam pare upatrzonych ale tutaj normlanie nic nie ma hehehe bynajmniej nic ciekawego nie widzialam, eee widzialam ale na ulicy u kogos no ale nie podejde przeciez i nie bede pytac, sory co to za wozek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Długo się nie odzywałam, z braku czasu i czasami kiepskiego nastroju, ale podczytywałam Was regularnie więc żadnych zaległości nie mam :) Przede wszystkim Majowka gratulacje !!! :) Jak przeczytałam Twojego pierwszego po porodzie posta to się wzruszyłam, to takie niesamowite :). Wszystkiego najlepszego dla Was :)!! Ja już mam swój drugi scan za sobą :) W ten wtorek byliśmy wspólnie z narzeczonym i będziemy mieli DZIEWCZYNKE :). Choć powiem Wam dziewczyny, że ja od samego początku czułam, ze to będzie chłopczyk. Jakoś tak bardziej mogłam sobie to wyobrazić. A tu niespodzianka :). Do tej pory powiem Wam, że jakos tak mi dziwnie, ciesze się strasznie, ale jeszcze się nie oswoiłam do końca hehe :) Wszystkie które, dowiedziałyście się, że będziecie miały chłopczyka, to tak żal Wam było tch spineczek, sukienek długich włosków itd, a mnie jakoś tak do tego nie ciągło, no nie wiem jak to nazwac... Cholerka, grunt, żeby zdrowiutka była, nic innego nie chcę :). Dziś mam wolne, więc odezwę się potem jeszcze. Teraz zmykam bo jadę do biura rozliczyć się i załatwiać pismo i takie tam dla pracodawcy w związku z macierzyńskim :) Nescafe, a jak u Ciebie sytuacja z wyjazdem do PL? Bo czytałam, że nachodzą Cię wątpliwości?? Ja też miałam taki okres, zaczęłam się wahać, myśleć czy to dobra decyzja, ale rodzice ostatecznie mnie przekonali, żebyśmy wracacali. A czy to dobra decyzja nie wiem, okaże się. Napisz jak u Ciebie?? Miłego dnia brzuchatki i mamuśko :) Ps. Uff... już mi lepiej, że napisałam pierwszy raz po tej długiej przerwie. Jakoś tak nie mogłam się przemóc na początku hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze aktualizuję tabelkę :) Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23.....córka........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23.....córka. .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........20.......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........19...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam do was pytanie czy bedziecie sie starac o house benefit.Ja chcialabym dostac przynajmniej na okres kiedy nie bede pracowac.Wiem ze czasami rozpatruja te wnioski dlugo.Nie orientujecie sie czy mozna jeszcze przed urodzeniem.W formularzu jest rubryka na temat dzieci.Wiec nie wiem czy mozna juz teraz.Jak cos wiecie prosze dajcie znac.pozdrwaiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat benefitow wiem nie wiele bo nie kwalifikujemy sie na zadne :( Hej Magdan27 fajnie ze sie odzywasz :) Kiedy do Polski wybierasz sie? Przed porodem czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis dola:(nie wiem co to bo na ten baby blues to hyba za pozno:( dol sie skupia w okol mnie-wszystko mnie boli-nei moge siedziec,nie moge dlugo stac czy chodzic,rozeszly mi sie chyba szwy,mam problem z wizytami w toalecie-slynny nr 2,tzn niby idzie codziennie ale maskara chwilami.boje sie przec ze wzgledu na te rozchodzace sie szwy:( do tego tak cholernie boli mnie sutek,ze na mysl o karmieniu z tej piersi dostaje siodmych potow:(smaruje lanolina i bepathenem i nic to nie daje-zmacerowany jak cholera-taki bol przy pierwszych pociagnieciach ze az nie do opisania.Do tego kaza mi sie oszczedzac wiec czuje sie jakas odrzucona i wkrecilam sobie,ze mnie dziecko wlasne nie bedzie znalo bo narazie wszyscy mam wrazenie zajmuja sie nia bardziej niz ja:(a najgorsze w tym wszytskim jest to,ze obiecalam sobie,ze jak mala sie urodzi i bedzie oki nie poddam sie temu uczuciu bo jestem silna a takie stany dotycza tylko slabych kobiet:( boze na serio porod to jest nic z tym co sie dzieje potem... jak mantre powtarzam sobie ze kazdy dzien zbliza mnie do pelnego powrtotu do formy,ale w takie dni jak ten cos to nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka a cwiczylas miesnie Kegla w ciazy? Polozna tak zachwalala ze to naprawde daje rezultaty i potem nie ma problemu w toalecie po porodzie. W tej ksiazce o ciazy co mam tez tak jest napisane. Wiec tak z ciekawosci czy to sie sprawdza pytam. Ja cwicze kiladziesiat razy dziennie - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neascfe87
Magdan, fajnie ze jestes spowrotem :) na ostateczna decyzje mamy czas do polowy czerwca, ale wydaje mi sie ze bedziemy probowac wracac. Probowac trzeba bo pozzniej bedziemy sobie pluc w brode ze mielismy taka okazje i nie sprobowalismy. Jak bedzie kiepsko to wrocimy, mamy gdzie i do kogo. Decyzja nie podjeta jeszcze ale jak juz sie namyslimy to napisze. Takie ciezkie decyzje.... gratulacje dziewuszki :D madziulek odpisali Ci co z ta komoda?? ja na Twoim miejscu dostalabym szalu chyba :( benefit nie ma pojecia czy tak mozna, oj niewiem majowka! mysl caly czas ze to minie, tak poprostu jest a hustawki hormonow wcale w samopoczuciu nie pomagaja...jak to Cie nie bedzie znalo??! Kocha Cie najmocniej na swiecie tak jak Ty ja. Poczekaj wydobrzejesz to sie ulozy. maadaa niewiem jak sie miesnie kegla maja do toalety. Po porodzie trzeba uwazac na diete duzo pic i jesc potrawy zawierajace blonnik bo jak zatwardzenia sie zrobia to nawet super miesnie kegla nie pomoga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie odmlodzono z ciaza hahaha :) :) Po glebszym przemysleniu chyba tez zdecyduje sie na kupno wozka w Polsce bo tutaj sa ale jakos do mnie nie przemawiaja. A poza tym jesli mam placic wiecej tylko dla napisu firmowego na wozku to po co ??? Znalazlam duzo oferte polskich wozkow na Allegro i razem z chlopakiem podejmiemy decyzje ktory. W lipcu ostatni raz jedziemy samochodem do Polski wiec nie bedzie problemu z zabraniem wozka i lozeczka do Anglii. Poza tym musze pokupowac wszelkie lekarstwa dla Malenstwa i dla siebie po porodzie. Kolezanka mi radzila aby kupila wanienke w Polsce bo sa o wiele tansze niz tutaj. Mam jeszcze znajoma w PL ktora niedawno urodzila wiec sie bede musiala jej poradzic co jeszcze koniecznie trzeba kupic. A teraz poprawka tabelki: Szczęśliwe mamusie majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Nadal oczekują na swój skarbek; Tease27................. 16.05.10..........40 !!!.. córka.........płn Anglia madziulek30.......30...13.07.10..........31...corka .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........29...corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........27...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 25...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........24...synek..... ....UK patinka26 .........27...05-08.09.10...... 22...................Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........22........... ........Trowbridge magdan27................12.09.10...........23......córka..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........21.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........22......... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10..........20...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......19.... ................Torquay krisana..............25...08.10.10...........19..... ........ .....londyn/nw Lola844.............25....06.10.10...........19..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........18...................Bedford ewelina81...........28...20.10.10............17....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........13.......... ....Birmingham Papapa :) :) :) [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f2 c4aa8bff17d43a ]http://images42.fotosik.pl/206/f2c4aa8bff17d 43am.jpg [url=http://www.suwaczek.pl/ ]http://www.suwaczek.pl/cache/079961920e.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak fajnie macie ze juz wiecie co tam w brzuszku siedzi, ja musze czekac do 1 czerwca, a to jeszcze tak dlugo teraz mam straszny problem ze skóra twarzy, bardzo poiecze, swedzi i skóra mi sie łuszczy moze wiecie co moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Dzięki za ciepłe powitanie :) Jak mija dzień?? Ja właśnie wróciłam z biura, załatwiłam wszystko, w poniedziałek idę do pracodawcy z pismem i MATB1 zobaczymy jaka bedzie jego reakcja i odpowiedz. Załatwiłam też ten formularz E112, to znaczy napisalismy pismo o wystawienie go i maja wysłać z biura. Jakby któraś była zainteresowana, to ten formularz jest potrzebny do bezpłatnego porodu w Polsce, a właściwie bedzie on sfinansowany przez angielski fundusz zdrowia. Po drodze odebrałam z poczty dopplera ;) (zamówiłam go, bo kiedyś tak zaczęłam panikować, że malutka się nie rusza, że może coś nie tak), w sumie już go wypróbowałam no i hmm... coś tam słysze, ale wieczorem sprawdze dokładnie to Wam zdam relacje. Chyba nie jest najgorszy. Zapłaciłam 30 funtów. A firma nazywa się Jumper, AngelSounds. NIe wiem czy dobry czy nie, kupiłam nowy, ale na ebay-u też go widziałam :). Maadaa do Polski wybieramy się końcem czerwca, przed porodem no i jak się ułoży to zostaniemy. Nescafe, faktycznie nie jest to łatwa decyzja, ale jakaś trzeba podjąć, a jesli i tak planowaliście wrócić kiedyś do Polski to jest to dobry moment i okazja. Potem może być jeszcze ciężej się zdecydować. Rozumiem Cię doskonale, bo też do dziś zastanawiam się czy dobrze robimy .... Ehh... Co do housing benefit to nie mam pojecia, bo skoro wyjeżdzamy to nie interesowałam się tym. Ale na necie można znaleźć sporo informacji na ten temat. Sorry dziewczyny jesli komuś odmłodziłam ciąże, bo chyba ja ostatnia wklejałam tabelkę, ale wzięłam najaktualniejszą z 76strony forum. Więc wsześniej musiał się gdzieś błąd wkraść. Majówka to jest chwilowy spadek formy, opadają pierwsze emocje, radość schodzi lekko na bok,a wychodzi zmęczenie (w końcu przeszłaś swoje), ból, osłabienie... To normalne, pamiętam jak moja siostra czuła się po pordzie.. Doładnie to samo, ale to minie, daj sobie troszkę czasu, Twoje ciało też tego potrzebuje, żeby oswoić się z nową sytuacją i nowymi funkcjami no i zeby się zregenerować. Bądź silna i nie przejmuj się, że córcia nie bedzie Cię znała, co Cię opętało?! Kocha Cię najmocniej na świecie, a powinnaś się cieszyć, że ma kto Ci pomóc i Cię odciążyć. Wyobraź sobie jakbyś była w tej sytuacji sama i musiała wszystko zrobić sama, dopiero byś miała depresję i żal do świata. Głowa do góry, jeszcze chwila i będziesz w pełni cieszyć się macierzyństwem... Trzymam kciuki :) Dobra zmykam, jakiś obiadek przygotować i odpocząć trochę, bo te podróże metrem mnie wykończyły... Ufff.. padam z nóg. Ale będę waś czytac w trakcie gotowania ;). Ściskam Was wszystkie :) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babki :D majówka na ból sutków rada naszych babć - smaruj własnym mlekiem i wietrz ,jeśli nie pomoże to kup Lansinoh krem na sutki podobno pomaga , na lżejsze kupki woda z miodem i cytryną - stosowana szeroko u większych dzieci kiedy sie czekolady najedzą ;) www.bangla.pl to stronka na której możecie poczytac opini również na temat wózków ewelina81 najlepiej skonsultuj to z gp , bo nie chccielibyśmy pogorszyć ci sprawy polecając kremy itp pytanie : czy wy babki do tych dopplerów używacie żelu ? andziaaa82 ja mam prawie wszystkie ciuszki w beżowym odcieniu , trza było brać ;) bo niedrogo ;) Magdan27 gratuluje i witam w gronie mamuś księżniczek ;) i doskonale cie rozumiem bo za mną tez od początku ciąży chodził chłopak :) madziulek30 ja bede sie chyba starac o housing benefit ale póki co musze wiedzieć co z moim jobseeker bo mają mi zmienić :/ może wpisz pod rubryka że jesteś w 31 tyg ciązy i podaj date porodu , ja tak zrobiłam przy formularzu z job centre ;) a później jak juz przyznają ci to uaktualnisz ;) czasami w formularzach jest puste miejsce w które możesz wpisać np. "jeśli chcesz napisz nam dlaczego mielibyśmy przyznać ci ten benefit" nie wiem jak wygląda ten formularz więc strzelam na oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wlasnie wrocilam i bylam w starbucksie, zkolezankami.W zasadzie teraz siedze wiecej w domu,bo juz mniej sie nadaje na dluzsze chodzenia.Mam od jakiegos tygodnia jakby uczucie jakkby ciezaru w kroczu,troche nabrzmiale.Pewnie mnie mala juz mnie cisnie.W koncu to juz zacznie mi sie 8 miesiac.A jak tam u was?Ja sie coraz bardziej czuje ociezala, a waze 63 kg. Co do house benefit to sie wybiore chyba w poniedzialek do biura porad obywatel.Obok tez jest council office i mozna wziasc od razu wniosek.Zlozylam tez reklamacje na ta komode i odpisali mi emaila ze wymienia ja na wlasciwy kolor i ze przepraszaja.Mam nadzieje,ze tak bedzie bo juz bym chciala tam ubranka pochowac. Do dooplera nie trzeba koniecznie uzywac zelu, mozna bez.Moze z zelem jest latwiej po prostu.Czytalam ostatnio informacje na jakies ofercie ze mozna,ale nie koniecznie.JA JUZ tego NIE BEDE KUPOWAC zwlaszcza ze mala mi sie potrafi dotkliwie ruszac.Teraz to juz sie rozpycha na boki.Leze wlasnie na lewym boku i czuje jak mi tam przewraca.Moze jej pozycja nieodpowiada.Mala Amelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz pomyslalm, jak wy szytkie wygladacie.Szoda ze jest niemozliwe spotkanie na kawe w realu nas wszytkich...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek pozycja na lewym boku podobno jest jak najbardziej odpowiednia ponieważ powoduje odciążenie nerek i lepszy przepływ krwi, dzięki czemu organizm łatwiej pozbywa się obrzęków oraz lepiej usuwa niepotrzebne produkty przemiany materii :) leżąc na prawym boku lub na plecach można doprowadzić do ucisku żyły głównej dolnej, zmniejszając dopływ krwi do serca mojemu maluszkowi z kolei nie odpowiada jak leżę na prawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia nie wiedzilam o tym.Jednak ty masz duzo informacji.A odczuwasz jakies uciski czy bole plecow??Mi w sumie waga juz od dluzszego czasu,jaki kilku tygodni stoi w miejscu.Nie wiem czy to normalne.Brzuszek jednak mi sie wypina.Jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia: a jak tam posciel?masz zamiar kupic z naszej klasy.Ja wlasnie sie przymierzam i chyba tam zamowie pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnego bólu pleców nie odczuwam , ale na plecach również źle spać, czuje sie jakby mi tchu brakło i dowiedziałam sie od położnej że spanie na plecach może powodować niedotlenienie u płodu(ponieważ uciśnięte są wówczas duże naczynia krwionośne, które zaopatrują w tlen) , także trzeba uważać i nie przesadzać , dawno sie nie ważyłam , ale Ty to piórko , 63kg? tyle to ja ważyłam grubo przed ciąża :D jedyny ból jaki cały czas mam, to piekący ból pod piersiami nie martw sie jeśli twoja waga stanęła , to całkiem normalne w ostatnich tygodniach co do pościeli to dokładnie nie wiem czy kupie bo nie wiem jaki rozmiar łóżeczka bedzie, ale na pewno zamówie rożek , podobno niezastapiony ;) tylko jakies takie kolory dupowate i pod nic mi nie paasujące mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlasnie dokucza czasami bezdech.Czuje jakby mi powietrza brakowalo.Mam nadzieje ze to nie znaczy ze nie dostarczam dziecku tlenu.Troche mnie to zastanawia. Mi sie tam spodobal taki rozowy rozek z misiem.Ja sie nie martwie tym ze wszytko musi idealnie do siebie pasowac.Ponoc rozki sa przydatne szczegolnie w pierwszych miesiacach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×