Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

jutro wyruszam na poszukiwania :) W końcu namówiłam mamę na wypad w poszukiwaniu sukienki :) Jeśli chodzi o prezenciki, u nas już rzadkością jest kiedy z wesela wydaje się ciasto, to stało się już tak jakby "niemodne". Obecnie pojawiają się drobne prezenciki przy talerzu gościa, tak jak wspominała kamila najczęściej są to migdały w jakimś opakowaniu lub cukiereczki( do tego zawsze karteczka z podziękowaniem), spotkałam się również z małymi kwiatkami wykonanymi z masy solnej oraz aniołkami itp Sama nic ciekawszego nie potrafię wymyślic więc pewnie zostanę przy tych cukiereczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łwek
A może karteczki samodzielnie wykonane przez Parę Młodą? Od A do Z własnoręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ile to roboty by było...:P tak dla każdego gościa, jak u nas jest 150 -160 osob...nie wiem czy chciałoby mi sie siedzieć i tworzyć takie duperelki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dołączyć? Termin 9 lipca 2011, zamówiona sala, dekoracja, zespół, fotograf, ksiądz, kucharka, masarz, kamery nie będzie. Sukienka wybrana, w grudniu zlecę jej szycie. W grudniu też kupię już buty, zamówimy zaproszenia i pudełeczka na pocziękowania dla gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 no niestety najczęściej spotykam się z ślubami na których Pani Młoda sama wykonuje takie prezenciki :) Ja się wahałam ale jednak zakupię :) Widzę, że nikt nie ma innych pomysłów :) A ja po dzisiejszym dniu mam super wrażenia! Myślałam, ze przymierzanie sukienek będzie nudne, a tu wręcz przeciwnie było super ! Dużo także zależy od obsługi :) Także wszem i wobec ogłaszam, że moja wymarzona sukienka się szyję i będzie cudowna hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony kamyczek witamy :) a ja dzisiaj byłam znowu w salonie...i kupiłam :D całkiem inną kieckę niż pokazywałam... niestety nie podam linka bo nawet nie ma tej kiecki na stronie salonu, a była szyta przez krawcowe tam pracujace...i też jakos bylam tak nia zauroczona, ze nie zrobilam zdjecia :P w styczniu mam przymiarke wiec wtedy zdjecie zrobie :) teraz mam szukac butow i bielizny bo jest konieczna na ten styczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wydanie na wschodzie że tak określę wydanei ciasta jest koniecznością, choć ostatnio byłam na weselu w W-wie i nic nie dano gościom. Tak więc mi zgodnie z tradycją zostaje ciasto choć może coś jeszcze wymyślę, a raczej zakupię. A tak to nic teraz nie robię, nadal nie mam weny na szukanie sukni, o butch w ogóle jeszcze nie myślałam, i o reszcie też nie. Zanbiore się po nowym roku może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx szukanie sukienki z reguły może wydawac się monotonne ale sama zobaczysz jak zaczniesz przymierzac i oglądac się w ogromnym lustrze od razu zmienisz podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, przymierzanie sukienek to spora frajda...aż troche żałuje, że to już za mną :P choć też nie moge sie doczekać przymiarki, zeby zobaczyc sie znowu w tej sukni, bo jak dla mnie jest przecudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moje wesele będzie w ogóle jak najmniej udziwniane, więc nie wiem, czy w ogóle będą prezenty dla gości. A jeśli już, to małe kartoniki albo woreczki a w środku jakieś słodycze. Nie będzie żadnych kotylionów dla gości, z oczepin to tylko rzucanie welonem i jakaś jedna zabawa, żadnych wodotrysków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie będzie żanych kotylionów bo mi sie to nie podoba, oczepinywelon i zabawa którą uzgodnię z zespołem, mamy to obgadać, ale na razie jest na to czas. U nas daje się ciasto bo jego mnóstwo zostaje, szczególnie u mnie bankucheny są popularne. A co do sukienek , to mam nadzieję, że macie rację;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertaa
w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber27
Witajcie Panny.. Jeszcze :)) Ja planuje ślub na 16.07.2011. Chyba to co najważniejsze mamy załatwione, salę, fotografa, kamerzystę,zespół.. z zespołem był największy problem.. cięzko jest znalezć jakiś fajny zespół żeby ludzie się dobrze bawili.. i nie do konca jestem zadowolona z kamerzysty.. widziałam filmik ale nie bardzo przypadł mi do gustu.. w sumie nie było nic innego wiec się zdecydowalismy.. co prawda już wpłaciliśmy zaliczkę 200 zł ale jakbym znalazła coś ciekawszego to zrezygnuję z tego..no i w tym roku już chyba nic wiecej nie brdziemy załatwiać.. tylko jeszcze alkohol.. ale nie możemy się zdecydować.. a jaki wy będziecie brać alkohol.. może macie jakieś propozycje?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my planujemu slub na 9.09.11
i jakos nic jeszcze nie mamy zalatwione bawicie mnie wszystkie z ta histeria na swiecie sa wazneijsze sprawy od latania 2 lata czy rok przed slubem za pierdami tylko i wylacznie wasza wina ten caly slubny szal bo wy to nakrecacie jakbyscie mialy sie czym w zyciu zajmowac spokojnie kazdy moglby wszystko pol roku przed slubem zalatwic ale nie bo takie jak wy nudza sie i nakrecaja te cala szopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni komentarz był zbędny i zgłaszam do usunięcia - a do autorki komentarza : takich osób my tutaj nie szukamy. Witam Was dziewczyny :) Miło, że się przyłączacie do Nas :) Jeśli chodzi o wesele w lutym no to już lada moment :) zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi emi
slub i wesele 22.06.2011 sala, zespol, foto-video, kucharze--- zalatwione na reszte typu suknia, zaproszenia jest czas mam 24 lata aha przygotowania trwaja dokladnie od miesiaca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :):) ja juz kupilam buty :) i narazie mam spokoj z moja garderoba :) reszta w marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek001-Tak tak luty juz niebawem:) I stres pewnie niedługo się zacznie. Bo strasznie duzo jest takich drobnostek do załatwienia, zrobienia,kupienia. Żeby nic nie pominąć:) Dobrze, ze suknię miałam upatrzoną jeszcze przed planami wesela to z tym poszło szybko:) Na drugi dzień po wyznaczonej dacie ślubu kupiłam:p Teraz do grudnia musimy wyrobić się ze spowiedzią i poradnią rodzinna bo kurs zrobiliśmy na szczęście 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
original flower czyli przygotowania rozpoczęły się pełną parą :) a poza tym wszystko "doklepane" na ostatni guzik ? sala, fotograf, kamerzysta itp? uleczka90 też mam już buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek001-pełną parą to one od początku idą:) Bo jutro będzie misiąc od kiedy postanowiliśmy się pobrać:) Zaręczyny na poczatku listopada:) Chyba wszystkie mozliwe przesądy złamiemy:) Wszystko na "wariackich papierach robione" :) Mi się podoba takie tempo bo ja to jestem w gorącej wodzie kąpana. Ale mieszkając po za miastem tak jak ja to jestem na jezykach . Tyle plot co słyszałam na swój temat to się w głowie nie mieści. I non stop , ktos mi się na brzuch patrzy-bo dla nich szybki ślub to tylko w ciaży;p "Stare baby" mają chociaż co robić:) No ale takie uroki życia na wsi:) Dziewczyny a jakie macie buty? Bo ja nie mam pomysły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
original flower fajnie tak spontanicznie( bez wątpienia wspaniałe uczucie), ciekawa jestem co tak nagle Was "tkneło" na ten ślub , tylko pogratulowac! :) Co do tych ludzi to nie przejmuje się bo to nie ma sensu, myśl o sobie i o tym jaka jesteś szczęśliwa :) Jeśli chodzi o buciki to ja mam wysokie czołenka - 11 cm. Jestem przyzwyczajona do wysokich butów, ale również kierowałam się tym, że mam wysokiego partnera, a ja raczej malutka 162 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
Hej! Ja mam slub w maju 2011, w sumie większość już jest: sala - tu był problem, ale udało się. bedziemy miec male wesele, a restauracje czy hotele zazwyczaj nie chcą takich par jak my... zespół( z tym akurat nie było problemu, bo narzeczony jest muzykiem), kościól - jest sukienka - jest klepnieta i się szyje - jestem kompletnie niewymiarowa więc wolałam zacząć wcześniej. Fason w litere A, wzór znalazłam w internecie, a szyje krawcowa z lekkimi zmianami. buty - dramat! Jutro kolejne podejście. Mam rozmiar 41 i sobie przyzekłam, że nie pójde w plastiku do ślubu. Większość salonów nie ma butów w tym rozmiarze, a jak już maja to te buty sa płaskie, oblesnie i szerokie, tak ze az dwie stopy by mi w jednego buta weszły. bielizna - kolejny dramat, bo sukienka jest mocno wycięta, a ja bym chciała żeby biustonosz był praktyczny, ale tez ładny!! W końcu to mój slub obie te rzeczy powinny byc na styczen bo wtedy przymiarka :( ale znajac zycie przed i po swietach nie bedzie ani czasu ani pieniedzy wiec powinny byc juz! garnitur - narzeczony jest dosc zajetym czlowiekiem więc, jak nie znajdzie czasu to pojdzie w tym z komuni chyba grrr dobrze ze on jest wymiarowy i nie chce zadnych dziwadeł, to może pojdzie szyciej. kamerzysta i foto - chyba zatrudnimy znajomego, bo jak mysle o pozowanych fotkach to robi mi się niedobrze, a nikt nas tak nie zna jak znajomi... poza tym to wersja oszczednościowa :-) Jutro idę po skrawek materiału do krawcowej i na poszukiwania. Salony są czynne w godzinach mojej pracy wiec zostaje tylko sobota... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×