Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

witam nowe dziewczyny :) u nas dalej wszystko stoi w miejscu :P ....no tyle Ze znalezlismy hurtownie i planujemy w przyszlm tygodniu kupic wódke...no i jest problem :/ wesele jest razem z poprawinami...na jakies 160 osob (po 80 z kazdej czesci rodziny)...P. chce kupic 150 butelek dla swojej czesci, a ja nie wiem jak to liczyc...bo nawet jak ode mnie bedzie na weselu ok. 70 osob, to na poprawinach bedzie w porywach 30 - 40 ( bo daleko jest sala)...a wiadomo tez ze na poprawinach nie wszyscy juz pija wodke... oczywiscie bdzie tez inny alkohol na calej imprezie...ale ile powinnam wziac tej wodki? bo juz mam pustke w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to bedziesz Laska:) Ale gładkie? Białe? z paskami czy bez? Przepraszam za dociekliwość ale ja kompletnie pomysłu nie mam jakie buty kupić;/ Mam suknię w stylu ptaka z ulicy sezamkowej więc buty dobrze by było mieć delikatne. A do tego zima, to zeby w nich orła nie wywinąć przed kościołem -bo ja to potrafię:) A nie Boisz się czy Wytańczysz całą noc w nich? Ja też niziutka i muszę mieć ok 10 cm moze ciut mniej bo mój przyszły też wzrostem nie grzeszy (tak jak ja):) A u nas tak szybko, bo chcieliśmy razem zamieszkać. I wiem , ze gdybyśmy sie nie zdecydowali teraz na ślub to by się to przeciągnęło w czasie bardzo. Ale w sumie czas najwyższy. Bo juz 5 lat z hakiem jesteśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7-Według mnie to strasznie dużo tej wódki liczysz:):):) My mamy wesele na ok 120-150 osób i poprawiny w domu na ok 40 i Liczylismy na osobę 0,7. Oczywiscie orientacyjnie ile litrów wyjdzie bo butelki 0,5 będziemy kupować. Czyli 150*0,7. Mój N pracuje w hotelu więc ma trochę rozeznania. I wiem , ze spokojnie jeszcze wódka zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziewczynki nie moge miec za wysokich obcasow bo po pierwsze: miedzy mna a D jest ok 8-9 cm rożnicy... a po druge: moj kregoslup jest juz w oplakanym stanie... wiec chcialam 5 cm obcas... ale ostatecznie nawet nie wiedzialam i kupilam 6 cm :) (białe, przod zaokraglony... nic specjalnego) nie oszukujmy sie... baaaardzo trudno znalezc biale, 5cm, ladne i przede wszystkim w rozsadnej cenie buty slubne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje buciki są całe w śnieżno -białej koronce, super to wygląda na czółenkach :) Oczywiście cena też była super :DDhehe mila7 ja już pisałam kiedyś jak my liczyliśmy wódkę więc możesz sobie poszukac. Myślę, że razem powinniście liczyc wódkę dla wszystkich gości, a nie oddzielnie dla twojej rodziny i rodziny męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
original flower nie dopisałam jeszcze, że buciki są bez paseczków ale trzymają się na nodze. Byłam na wesele kilka miesięcy temu w podobnej wysokości bucikach i wytrzymałam do 2 więc mam nadzieje, że będzie ok :) Ja z M tez bardzo chcemy ze sobą zamieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek001- Chyba wiem mniej więcej jak te butki wyglądają:) Śliczne są. 3 września Bierześ ślub? Moja wymarzona data:) My już może w ten weekend zamieszkamy razem. Najpóźniej w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz zalatwilismy mieszkanie...i jest w koncowej fazie budowy :) juz sie doczekac nie moge :)....powoli zaczynamy sie zastanawiac jak urzadzic nasze male mieskzanko :) i tez powinnam wybrac sie na poszukiwanie butow, ale jakos sie zebrac nie moge...teraz robie album ze slubu bo w koncu wywolalam zdjecia :D a co do wodki, to jak np. wezniemy 230 - 250 0,5 na wesele 160 osobowe i na poprawiny ok. 100 os. to bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7-Stanowczo za dużo wódki. Naprawdę stracicie kupę kasy na alkohol a tego nie wypiją. Jak chcecie być już tak max zabezpieczeni to darujcie sobie chociaż to 100 butelek na poprawiny. Gwarantuję , ze z tych 250 i tak wam jeszcze zostanie trochę. (alkoholik by nawet tyle nie wypił przez 2 dni-na prawdę) Oj to tylko sie wydaję, ze urządzanie mieszkania to taka przyjemność:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co przyjemnosc :) w sumie mamy juz wszystko powybierane, ekipe wstepnie zalatwiona wiec jest ok :) a co do wodki, to nasze rodziny akurat nie naleza od takich co stronia od alkoholu...pisalam o weselu i poprawinach, ale tesc juz zapowiadał że na tym sie nie skonczy i beda jeszcze poprawiny poprawin...i jeszcze jeden dzien...takze juz sama nie wiem, musimy to jeszcze dokładnie przedyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie napisałam ze na poprawiny 100 butelek....tylko w sumie 230 -250 na 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam suknię, i to mam jaw domku. Ale postanowiłam ją wywieźć do przyjaciółki aby nie wpatrywać się a tym bardziej nei mierzyć jej, tak na wszelki wypadek aby nie znudziła mi się. W wakacje lekkie poprawki w razie wahania wagi. A co do resztym buty na razie oglądam w necie i jakoś wielkiego zachwytu żadne we mnie nie wzbudziły. Cięzko o ładne i wygodne buty, ja obcas max 5 cm bo i tak wysoka jestem. Zapisałam się także na nauki na luty, aby mieć z głowy. Ale jestem strasznie nie zdecydowana jeśli chodzi o dekorację stołów, jaki kolor ma być motywem przewodnim i jakie kwiaty na stół itd. I tyle na razie, reszta po Nowym roku, ale na pewno będę do Was zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i decyzja podjeta...dzisiaj mąż pojedzie po wodke, 250 butelek 0,5 Krupniku...mam nadzieje ze bedzie ok :) a co do nie widzenia swojej kiecki...to musze sie przyznac ze nie pamietam jak moja wyglada :P ostatnio siedzialysmy z mama i probowalysmy sobie przypomniec, ale jakas pustka w glowie :P...choc moze rzeczywiscie lepiej jej nie widziec i sie wnia nie wpatrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mysleliśmy nad krupnikiem ale w końcu zdecydowaliśmy się na stocka. My kupujemy jutro:) A ile szampana , wina lub innego alkoholu kupujecie? Bo o tym to bladego pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam stocka :) jesli chodzi o szampana to jest u nas chyba w cenie cateringu. a ze szampana nie znosze to dla siebie kupie martini asti bo to jedyny ktory moge przelknac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia88
No to buty kupione! Hurra! Myslałam, że to się nigdy nie uda!. W sobote trafiłam do sklepu ze slubnymi dodatkami na Długiej w Krakowie (o ironio, byłam tam chyba 20 razy i go wczesniej nie widziałam). Mają tam chyba ze 100 par slubnych butów i o dziwo wszytsko na stanie! Zapytałam o 41 i dostałam do zmierzenia 6 par! Wczesniej udało mi się zmierzyc tylko dwie 40stki stanowczo za małe i brzydkie. Buty są ze skóry!!! Całe! Nie mogłam się zdecydowac bo podobało mi się kilka modeli. W sumie mama namówiła mnie na klasyczne czółenka, obcas podobno 8 cm (na nodze czuje się nie wiecej jak 5cm), słupek a nie jakas koszmarna szpilka, kolor idealny! Smietanka! Przód zaokraglony, nie ma paska przy kostce ani wycięcia po bokach. Na śrdoku piękna róża ze skóry! Bardzo eleganckie i przewygodne. Mam zdjęcie zrobione komórką, ale nie mam go jak tu umieścić ;-) chętnym mogę wysłać ;-) Mam nadzieję, że będą pasowały do sukienki. Hurra! Uff! a co do alkoholu, to ja też mysłałam o stocku, dla wszytskich wujków! Zreszta byłam na weselu na którym były alkohole gatunkowe i wszyscy to chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do innych alkoholi, to wlasnie nie wiem....ostatnio kolezanka ktora wychodzila za maz w tym roku, powiedziala ze tez nie wiedzieli ile szampana...ale doradzila im babeczka, ktora byla wlascicielka sali...na 10 - 12 osob idzie jedna butelka :) to tyle co wiem na ten temat... a co do butow, odradzono mi kupowanie butow ze skory na wesele...bo wieksze prawdopodobienstwo ze obetra w trakcie imprezy...i ze lepiej kupowac te materialowe, wiec ja chyba na takie sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avilla
Cześć jestem nową "panną młodą" na tym forum:-) Mam 24 Lata w październiku 2011 bierzemy ślub,mam tylko sale i kościół:-)Całą resztę przygotowań odłożyłam na nowy rok,bo jeszcze bardzo dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avilla
Eh,zapomniałam o zespole że wstępnie zabukowanym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek a chcesz teraz już wino kupić? Ja myślałam żeby to zrobić dopiero w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zadna tajemnica :):):) ja kupowalam w lipcu chyba o ile dobrze pamietam. bo od wrzesnia miala podrozec i tak sie stalo :):) kupowalam w hurtowni i placilam 18,30 za 0,5l. w sklepach w moim miescie stoi po ok 24,50 za sztuke wiec zaoszczedzilam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja już jestem szczęśliwą mężatką. Jeżeli macie problem z wyborem zespołu, kamerzysty lub fotografa chętnie Wam polecę własnych. Z czystym sumieniem :) W razie pytań napiszcie maila na sierpien_2010@interia.pl Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra22
Uleczka 90 a w jakiej hortowni kupowałaś wódkę.. w jakim miescie? chyba też na stocka sie zdecyduje..a ile szampana na 130 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas stock w hurtowni kosztuje niecałe 18 zł za 0,5 wiem bo tez go bralismy pod uwage...uleczka wodke teraz poszla w dół, bo pod koniec roku zawsze idzie, po nowym ma isc do gory a co do innych cen, to wiem ze Krupnik kosztuje 15.80, a luksuwowa czysta 15.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abra, szampana licz tak jak pisałam 1 na 10-12 osób...no chyba ze chcesz go nie tylko do toastu na poczatku, to wtedy wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szampana narazie nie biore pod uwage bo tak jak mowilam prawdopodonie mam go w cenie cateringu... ale to sie w styczniu dowiem i ewentualnie wtedy zajme sie jego kupnem. mila7 strasznie tanio macie zołądkowa - u nas w hurtowniach stoi po ponad 16 zl..... planuje ja na bramy kupic. z tego co widze u nas jest drozsza wodka niz u ciebie. (ABRA22 - okolice Bielska Białej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My mamy ślub we wrześniu 2011. Mamy już sale, fotografa, orkiestrę. Parę dni temu kupiliśmy wódkę Krupnik 156 butelek, ale chyba dokupimy jeszcze 3 kartony. Tak żeby dobić do 200 butelek.Teraz jeszcze zamówię zawieszki na butelki na allegro. szampana mamy w cenie sali. A ile kupujecie wina ? Chcieliśmy jeszcze w tym roku kupić ale nie wiem zupełnie ile wziąć na 120 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×