Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość tempe dzidy oho
:) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Już? Ulżyło ci jak sobie nawstawiałaś tych emotikonek? :) U nas kucharka jest pewna, nie dość, że polecana, to jeszcze gorzej u niej z wolnymi terminami, bo każdy chce, by gotowała na jego weselu :) Poza tym to jest dobra znajoma mojej mamy, wątpię, żeby się na nią zdecydowała, gdyby nie mogła jej zaufać. Nawet jak przeglądałyśmy listę wstępnych zakupów, którą ona napisała to wszystko pasowało - ilość produktów była adekwatna do ilości gości :) A moja mama i tak się z nią ugadała, że jeśli będzie chciała, to zostanie dla niej wyznaczona jakaś część z jedzenia jako podziękowanie za pracę poza zapłatą. Ale odmówiła, dla niej to przyjemność :) A kelnerki ona ma własne, z którymi pracuje na wszystkich weselach, umieją się dogadać między sobą i co najważniejsze te kelnerki mają już taki staż w pracy na weselach, że doskonale wiedzą kiedy jak i co podawać, żeby na weselu nie zrobił się zbędny chaos :) Ja osobiście nie mam żadnych obaw jeśli chodzi o jej pracę czy zaufanie :) Już bardziej się boję o to, że zawiodę się na zespole niż na kucharce i jej ekipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ypsilion18 nie zwracaj na to uwagi... a u mnie z kucharką jest to samo że ma juz komplet na 2012 rok u niej się 2 lata wstecz zamawia termin chyba to samo mowi za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to za wami normalnie nienadazam...hihihi avila sukienka bardzo ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avilla to mało czy dużo, jak na Finlandię ? My kupiliśmy Helsinki (ona produkuję Finlandię ) Mamy butelki litrowe, a za jedną zapłaciliśmy 37 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy ją w "promocji" bo w sklepie kosztuje 32 zł. (0,5)Więc to była okazja.Od jakiegoś czasu zaczeliśmy sledzić rynek, jak tak pisałyście że warto.No i się trafiło.(przypominam, region wawa) Dla mnie to bardzo duzo pieniędzy i dziwię się że nasi rodzice wybrali taka drogą wódkę... Helsinki - Ostatnio na imprezie piliśmy tą wódkę, i co ważne nie ma tragedii z kacem.:-))Naprawdę dobra wódka, chwalona, i o jej istnieu dowiedzialismy się po fakcie nie stety jak pojawiła sie w towarzystwie i na kolejnych rodzinnych spotkaniach.Nie jest popularna,mało komu znana, w wiekoszci sklepach, hurtowniach jej NIE ma... :-),Ale myslę że goście wasi bedą zadowoleni, moim zdaniem dobry wybór. Natomiast po tej Finlandi podobno zgon murowany..ale skoro rodzice taką wybrali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam zazdroszczę :(
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:( też chciałabym wyjść za mąż w kościele, niepotrzebne mi nawet wesele, tylko sam ślub ale żyję z rozwodnikiem, kochamy się więc niech mi nikt nie pisze "masz co chciałaś" itd. po prostu mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
nie napisałam że kucharka to 70 letnia baba tylko takie co gotowały w latach 70tych i nie znają się na nowszych daniach, czy choćby podaniem, serwowaniem dań. Ja i tak jestem za wysoce wykwalifikowanym cateringiem gdzie osoby mają wieloletnie wykształcenie i przede wszystkim zawód związany z gastronomią niestety kucharki zapewnić tego nie mogą bo biorą za kelnerki swoje bliskie sąsiadki, wnuczki osoby bez wykształcenia gastronomicznego potem różne rzeczy wychodzą. My swoim gościom zapewnimy uroczyste serwowanie dań bo ot tak zrobione potrawy mogę dać na niedzielny obiadek. Piszę z reguły jak jest i z czym się spotkałam i przede wszystkim ostrzegam sprawdzajcie kogo bierzecie potem się pochwalcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a jak ja Wam zazdroszczę... Uważam, że nie masz czego, bo i tak najważniejsze jest to, że mamy mężczyznę którego kochamy, który kocha nas i chcemy spędzić z nim życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
No ale tak jak pisały dziewczyny wcześniej - nie wrzucajmy wszystkich kucharek i kelnerek do jednego wora :) Ja sie tez zastanawialam poczatkowo nad wódką Norska - producentem też jest Finlandia, ale jest to nowa wódka, podobno dopiero wchodzi na rynek. Dlatego wolałam coś sprawdzonego, więc właśnie myslimy nad Finlandia lub Bolsem. Tak naprawde mnie to jest wszystko jedno, wazne zeby to nie byla Krakowska, z Czerwoną Kartką lub inne w ten deseń, co proponowała moja przyszła teściowa - byle co, byle było tanio - to jej dewiza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo was jebe :)
:0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo was jebe :)
jesteście poj eba ne :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :):0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :0 :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 10 zł za talerzyk
ja się z tobą zgodzę w 100% prawda, że młodzi sami wybierają sobie dania jakie chcą ale np na takim weselu chciałabym aby to było wszystko podane w ładnej formie a nie jak za przeproszeniem u ciotki klotki na urodzinach/ imieninach. Kucharki z kelnerkami nie potrafią zagwarantować tego co gwarantuje catering to 1, po drugie o kradzieży słyszałam również nie raz nie dwa. Sama naocznie byłam świadkiem jak kucharka z kelnerkami wychodziły z kuchni mając po 2 reklamówki czegoś w środku a teoretycznie powinny wyjść z tym czym przyszły a nie z "gratisami". To jest naprawdę nie na miejscu ale naprawdę na każdym weselu praktycznie spotykane ale mało kto się przyzna. Ja sama np. pomagałam rodzinie na kuchni w przygotowaniach, widząc ilość zakupionych produktów, przygotowanych dań na kuchni a podanych na sali na stół daje sporo do myślenia. Ja wam daje ku przestrodze te informacje bo tanio może i wyjdzie ale liczcie też na jakość. Bo produktów wam każą kupić XX a potem na stole minimalizm. Naprawdę weźcie to pod uwagę a jak macie już sprawdzone te kucharki to chociaż tyle ale ja i tak bym nie zaufała, za dużo chyba widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowankooo
:) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam topik i widzę że ta cała olka ma jakieś problemy z naturą psychiczną jesteś strasznie kłótliwa dziewczyno i skoro uważasz się za dorosłą weź pod uwagę czyjeś zdanie i daj się tej osobie swobodnie wypowiadać nawet jeżeli się tobie to zdanie nie podoba bo widzę że jedyne czym możesz się zaszczycić do dogadywanie komuś :O Ale masz 21 lat spokojnie jeszcze życie zdąży cię kopnąć w dupkę nie raz to oduczysz się pyskowania. Strasznie denerwują mnie takie młode pyskate osoby na forum więc widzę że trzeba cię przywrócić do pionu. Co z tego że ktoś nie preferuje kucharek? nie potrafisz ścierpieć czyjegoś zdania to może zamilcz bo nie wnosisz nic fajnego. Dobrze byłoby jakby ktoś wymienił się poglądami i doświadczeniami jak tu dziewczyny na temat tych kucharek czy cateringów ale widać ty nie potrafisz. Pewnie zaraz mi pojedziesz ale co tam jak ma ci to ulżyć to proszę bardzo :D Szkoda mi faceta tylko twojego że z taką kłótliwą musi być, to w związku nie zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowankooo
klękac do miecza :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)zobaczymy kto wygra? ja mam w chuj czasu :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowankooo
:) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
ooo widzę, że rozkręciła się rozmowa. Olka napiszę ci tyle weź się dziewczyno nie ośmieszaj bo ja będę się wypowiadała o czym chcę i gdzie chcę a ty mi na pewno tego nie zabronisz bo czymże ty jesteś :D księżniczka olusia na ziarnku groszku nie może przyjąć do wiadomości że ktoś może mieć inne zdanie niż ona :D napisałam co sądzę o kucharkach to ty na mnie naskakujesz wypisując jeszcze : "No ale widać to nie jest miejsce dla Ciebie bo nie bierzesz pod uwage że ktoś może mieć inne zdanie niż ty..." :D i kto tu pierwszy na mnie naskoczył, chciałam się tylko dowiedzieć co będzie na tym talerzu ale nie, bo księżniczka dowalić musi przecież bo inaczej ma dzień stracony ;) kurde ja myślałam że ślub biorą młode osoby ale tobie ewidentnie do mądrości jeszcze bardzo daleko. Teraz masz burzę hormonów rozumiem bo ślub i wesele ale nie zapominaj że po drugiej stronie siedzi człowiek który niekoniecznie musi mieć identyczne zdanie jak ty. Dociera to do ciebie w ogóle? Chyba nie, bo widzę musi być tak jak ty uważasz inaczej dziecinnie tupiesz nóżką ale spokojnie wyrasta się z tego w 80 %. Swoją drogą nieeleganckie jest podawanie gościom gotowego talerza z drugim daniem, każdy gość powinien sobie sam wybierać co życzy sobie na tym talerzu i profesjonalna obsługa zapewnia kilka półmisków mięs i innych tak aby każdy mógł wybrać co chce bez problemów "brakło i siedzę głodny". Olka dorośnij naprawdę kaleczysz ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
biorą młode osoby / mądre i dojrzałe osoby miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
i porównywalnie z cenami wcale nie wyszło aż tak tanio ceny porównywalne jak z cateringiem a więcej stresów wyszło ja mieszkam na śląsku więc mogę się na ten temat wypowiedzieć tu masa wszystkiego. Jedna siostra miała ślub moja mama i ciotki były zaciągnięte w tą robotę na kuchni od rana do nocy druga catering i był sam odpoczynek. Kuzynki ślub z kucharką tak samo, od tygodnia nie było nic innego jak siedzenie na kuchni od rana do nocy i robienie tego wszystkiego bo 4-5 osobowy zespół wyrobiłby się ale może w miesiąc z tym wszystkim. Nie wiem jak u was ale ja jeszcze nie spotkałam się z osobą która byłaby wypoczęta przed weselem mając kucharkę. Ciągle trzeba coś dowozić, dokupować i przede wszystkim SIEDZIEĆ TAM na kuchni i doglądać chyba że macie w nosie to co dzieje się w koło. Po przeliczeniu wyszło może z max 2 tysiące mniej za to odpoczynku mało. "A kuchnie zawsze może odwiedzic świadek czy świadkowa.." mnie wydaje się że lepiej byłoby gdyby nad kuchnią czuwała rodzina/ rodzice niż taka świadkowa to moje zdanie "A w lokalach róznie bywa... MOzesz ze soba zabrać ewentalnie to co masz na stołach ." - wcale nie, ja pisałam mieszkam na śląsku za co płacisz to jest twoje, przynajmniej u mojej drugiej siostry tak było. "A mi jedzenie zostanie i moge w poprawiny bawić siię do rana a nie o 22 wypraszac gosci" na śląsku jak wiesz chyba wesela zaczynają się wcześniej i nikt jeszcze z rodziny nie wyganiał o 22 z wesela bo nie było jedzenia, wesele normalnie do 4-5 nad ranem kilka ciepłych dań i inne przystawki. "wmawiaj ludziom ze wszystkie kucharki kradną i nie ma jedzenia bo to jest śmieszne..." nie wmawiam tylko ostrzegam i ty nie bądź śmieszna jak innego zdania nie akceptujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie nie bylo a tu tyle nowych osób i tematów:) Avilla suknia jest przepiękna:) Chyba najlepsze będzie koronkowe bolerko może rekawek 3/4? Ja mam pierwsza przymiarkę 6.maja i juz nie moge sie doczekac. W poniedzialek odbieram zaswiadczenia z USC i bede dzwonic do ksiedza by sie umówic na spisanie tego protokołu:) Dziewczyny powiedzcie mi prosze jakie macie buty? tzn pełne czy sandałki? Ja zdecydowałam sie na takie z odkrytymi palcami a w zwiazku ztym pojde bez rajstop a wszyscy ciagle marudza ze to nie wypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe trende i 10 zł za talerzyk... bo nikt sie nie domyśli że to ta sama osoba hehe... Ustawiać do pionu to morzesz swoje dzieci jak je masz... Nie bede z tobą dyskutowała bo to nie ma sensu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hanka ! :) Ja myślę ze dla twojego dobra lepiej założyć rajstopy i pełne buty bo poobcierasz sobie nogi. Zresztą to zależy od Ciebie ważne żebyś ty dobrze się w tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi dziecko moje IP skoro uparcie twierdzisz że to ja i przedstaw je światu skoroś taka mądra detektyw :) rozkapryszone dziecko or tyle co można o tobie napisać ;) myślisz że jak masz te 21 lat to pozjadałaś rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź się za naukę języka ojczystego bo go definitywnie kaleczysz swoimi błędami jak można słowo możesz napisać przez rz?:D i nie pyskuj dziecko wstydź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×