Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

my wynajmujemy sale i kucharki swoje wiec szampana tez sami musimy kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Co do ciasta to mamy wliczone w cene wyzywienia,oprocz tortu..za sale i jedzenie mamy w jednym tzn. 140/od osoby i wiem ze u nich wszystko wypali bo kazdy ich chwali. Mamy miec 8 mies do obiadu, szynka pieczona i dzik pieczony ale to tato zalatwia. Ja nie mysle nawet o pieniazkach bo tylko bym sie martwila ale raz w zyciu ma sie taki dzien (mam taka nadzieje):)) na poczatku koszt wesela z ubiore wynosil ok 30 tys a teraz ok 35 tys jak nie wiecej na 130 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się zamkniemy w 22 tys za wesele z poprawinami, ale to tylko dlatego , że ja pochodze z bardzo małej miejscowości z dala od wielkich miast i te ceny są o wiele wiele niższe. Za alkohol 100 butelek 0,5 zapłaciliśmy 1600zł ale to załatwiane po znajomości tak wyszłoby nas ok 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a jakiej marki alkohol kupujesz?? no ja tez mysle ze chyba przez znajomego zalatwimy ktory prowadzi sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wywiadzie wśród znajomych kupiliśmy gorzką de luxe, bo większość się za nią opowiedziała, a ponieważ oboje nie pijemy to wierzymy w gust gości, poza tym winko 10 czerwnego i 10 białego oraz swojski bimberek około 5litrów. Narazie mamy 100butelek na 100osób, jak wszyscy potwierdzą to jeszcze ze 30 dokupimy, ale raczej spodziewamy się max 80osób, wtedy tylko z 10 dokupimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
"Dziś się zesrałam" dziś się zesrałam rzadkim śmierdzącym kałem jednak woń jest niezmierna gnoju, szamba naprzemienna. Wysrać się to potęga każda gęś o tym gęga walnąć klocka to podstawa niezła wtedy jest zabawa to nie podszyw nie kasujcie tego bd to mieć na zaproszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Niee, ja jestem z Sosnowca, ale akurat byłyśmy z mamą na zakupach we Wrocławiu dlatego tam wstąpiłyśmy przy okazji do tego salonu :) A ja przebiję Was wszystkie :P Nasze wesele zamknie się w 10 tys. a konkretnie za wszystko łącznie z wódką wyliczyliśmy 9 tys. z haczykiem :) A to dlatego, że wszystko organizujemy na własną rękę, kucharka - znajoma policzyła nam 10 zł od talerzyka już razem z kelnerkami, więc wyjdzie nas to 800 zł, zakupy "jedzeniowe" będziemy mieć po spooorych upustach, wódka jest kupowana niby w makro [ będziemy mieć Bolsa lub Finlandię, jeszcze nie wybraliśmy:)] ale z ominięciem marży makro i opłaty za koncesję, więc to wychodzi około 16 zł za 0,5l. To samo z pozostałymi alkoholami, dochodzi tylko zespół, fotograf, kamera, a że to wszystko poszukaliśmy po znajomych to płacimy grosze :) Tzn za zespół 1500, fotograf 600 zł i kamerzysta 900 zł :) Za kościół nie płacimy nic (proboszcz jest przyjacielem rodziny) a za pałacyk też nic, w ramach tego, że zamiast kwiatów będziemy prosić gości o artykuły szkolne dla dzieci z miejscowego Domu Dziecka :) Także alkohol, jedzenie, ciasta, owoce, fotograf, kamera, obsługa i Nasze ubiory zamknie się w 9 tys. z haczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie fajnie u nas dobrze bedzie jak w 35 000 sie zamkniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
to co tam niby będzie za jedzenie?:D jedna kluska i surówka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10 zł za talerzyk!! Widzę inteligencją nie grzeszysz haha10 zł za talerzyk placi kucharce a produkty sami kupują i Menu takie że zaden lokal tego nie zaproponuje.My tez tak mamy tylko ze placimy 15 za osobe dorosla a za dziecko 7.50.Za robocizne kucharce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
słuchaj pało obrażając mnie ja będę ciebie tylko się zapytałam ale widać same wściekłe samice tu siedzą i normalnych odp nie da się uzyskać wiem co to znaczy wesele z kucharką bo w rodzinie miałam takie i widziałam co było na stole pożal się a reszta pokradły kucharki zabierając sobie wraz z kelnerkami ;) tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolle
Za alkohol 100 butelek 0,5 zapłaciliśmy 1600zł ale to załatwiane po znajomości tak wyszłoby nas ok 2tys chyba kurwa z przemytu albo spiryt rozrabiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
No właśnie to jest tak jak Olka:) pisze :) kucharka bierze 10 zł od osoby - niezależnie czy to dziecko, czy dorosły, czyli za swoją pracę w sumie od nas zbierze 800 zł :) A co będzie na tych talerzykach to już od nas zależy - może być i jedna kluska, a może być i dzik pieczony dla każdej osoby, to my o tym zdecydujemy :) Co do alkoholu - ja tam nie widzę nic złego w wódce przemycanej lub nawet rozrabianym spirytusie, pod warunkiem, że będzie pochodzić z pewnego źródła :) U nas na każdych imieninach czy innej imprezie rodzinnej jest wódka przemycana z Ukrainy - normalnie z ich akcyzą, oryginalna, tyle, że się ceni 10 zł za 0,7 l - wiem, brzmi strasznie, ale taki Absolut w różnych smakach jest naprawdę dobrą wódką, nie różni się niczym od naszego polskiego Absoluta - jedynie ceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pijecie metanol
ja pierdziele tak ludzi truć na weselu współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pijecie metanol
- może być i jedna kluska to się nie zdziwcie jak goście zaczną się wymykać z imprezy bo nie będzie co jeść albo po pizze zadzwonią o takich przypadkach też słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjf
wódce przemycanej lub nawet rozrabianym spirytusie, pod warunkiem, że będzie pochodzić z pewnego źródła jasne u ruskich masz to pewne źródło ale chyba w stodole produkcja się toczy :D płakać się chce naprawdę. Rozdrabiany spirytus? takie coś to się piło za łebka jak się było głupim a na weselu chcesz ludziom takie gówno podawać??? ja bym się chyba ze wstydu spaliła. Robicie wesela najtańszym kosztem ok, ale patrzcie też jakościowo przede wszystkim chyba że chcecie potruć ludzi jakimiś gównami, nie no rozcieńczony spirol na stole weselnym postawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 10 zł za talerzyk!! Jak pytasz tak odpowiadam... żebyś zrozumiala heh! A to że u Ciebie w rodzinjie kucharka pokradła i nie było nic na stołach to już wasz problem. Widać mieliście "profesjonalną" obsługe... Jedne kucharki są profesjonalne a inne to złodziejki. Mieliście pecha i trafiliście na te 2. Tak jak pisze ypsilon18 na weselu będe miała co tylko sobie wymyślę a kucharka mi to zrobi. Nie twierdze że w lokalach jest żle bo to korzyść nie trzeba tyle biegać i załatwiać ,robić tych wszystkich zakupów. Ale jak się ma chęci to z kucharką wychodzi duzo taniej i kazdy ci powie ze jak się ma PROFESJONALNĄ KUCHARKE A NIE ZŁODZIEJKE! to jedzenia jest więcej niż w lokalu!!! Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zł za talerzyk
aleś agresywna weź poluzuj bo ci coś pęknie :D poczekaj poczekaj już nie bądź taka cwana :D zobaczysz jaką listę wam każą kupić a jak zobaczycie jak to na stole wygląda to zawartość 40 % mniejsza niż z listy. Kucharki kradną niestety zawsze coś wyniosą ale ty mało o życiu wiesz ale się przekonasz ;) każda osoba gada jakich to profesjonalistów nie ma ale zawsze coś kopsną sobie do reklamóweczki oby tylko nie za wiele. Poczytaj o tym w internecie to się przekonasz. Zresztą np. patrząc na podane dania przez kucharki a profesjonalny catering też można dużo o tym dyskutować. Kucharka np nie potrafi przyrządzić dania tak : http://www.domweselny.biz.pl/images/dom_weselny_dania.jpg a podają zwykle tak jak umieją czyli bez szału bo z reguły są to kobity które gotowały już w latach 70 na weselach postawią ci dania w sposób co najwyżej taki http://magicznakuchnia.blox.pl/resource/466.JPG kucharka jak nazwa wskazuje ma tylko pichcić w kuchni a kelnerów macie w ogóle wykwalifikowanych czy takich "kogo sobie z rodziny wzięła kucharka" ? bo nawet nie wiesz jak ogromne ma to znaczenie. Ja w zeszłym roku byłam na 7 weselach kilka z kucharkami więc wiem co piszę ;) zwróć uwagę na to a nie pluj się niepotrzebnie i nie kłóć się ze mną bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta 10 zł dobrze pisze
dancia321 01-03-2010, 15:50 U nas wpadką było to, że okazało się że kucharki kradną jedzenie. Kiedyś za moich czasów, to było tak, że kucharki wynosiły tonami jedzenie z wesela. Na stole było mało, a niby tyle się kupiło. My przyłapaliśmy jak mężowie kucharek wynosili torby z jedzniem. z pewnego źródła więc lepiej uważaj bo to różnie może bywać my mamy catering z profesjonalną obsługą i wcale też tak dużo nie wyszło i zaoszczędziło się stresów czy nas aby nie okradną !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie kłóce to chyba ty masz jakiś problem ale tak sobie tłumacz :) To że was okradli nie znaczy że wszyscy tacy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie ale byłam na weselu gdzie nad całością czuwały kucharki, a jedzenie wyglądało właśnie tak jak na 1 zdjęciu albo nawet lepiej. Kucharki też posuwają się do przodu z techniką. Jedna z tych pań robiła również catering na wynos. Goście w trakcie wesela zachwycali się podanym jedzeniem do stołu. Więc nie można z góry mówic, że kucharki są gorsze bo nie zawsze tak jest. Czasem jedzenia jest o wiele więcej i jest o wiele lepiej podane do stołu niż w nie jednej super restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w rodzinie wszyscy przeważnie biorą kucharke a ci co wzieli catering to tylko zalowali bo na weselu goscie co zdazyli zlapac to mieli... co z tego że to pięknie wyglądało jak ludzie głodni siedzieli... No ale widać to nie jest miejsce dla Ciebie bo nie bierzesz pod uwage że ktoś może mieć inne zdanie niż ty... A w lokalach róznie bywa... MOzesz ze soba zabrać ewentalnie to co masz na stołach . A mi jedzenie zostanie i moge w poprawiny bawić siię do rana a nie o 22 wypraszac gosci . Zreszta to kwestia gustu... Kazdy robi jak uważa I nie wmawiaj ludziom ze wszystkie kucharki kradną i nie ma jedzenia bo to jest śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli wybiera się kucharki z polecenia, gdzie każdy je chwali to nie powinno się miec wątpliwości co do nich. A kuchnie zawsze może odwiedzic świadek czy świadkowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie NIkusiaczek tak jest jak mówisz ! Ale kobieta się przejechała i teraz wszystkim wmawia że kazda kucharka jest zła i pewnie zaraz napisze ze podają jedzenie w naczyniach jednorazowych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy taką restauracje, bo jesteśmy pewni, że będzie dużo jedzenia i przy tym będzie bardzo dobre. Tak samo wybierając kucharkę, decydujesz się na nią bo masz dobre opinię itp Wiadomo, że byle kogo się nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez spotkałam się z tym że kelnerki w lokalu miały takie miny jak by robiły to za karę ... a u tej naszej kuchareczki obsługa rewelacja .Naczynia są wymieniane na bieżąco i nikt jeszcze złego słowa nie powiedział. Ja nie zakladam ze w kazdym lokalu tak jest ale się zdarza... tak samo nie kazda kucharka jest złodziejką. jak zatrudniasz takie osoby to je sprawdzasz .Nikt przeciez nie wezmie 70 letniej babuni której się rece trzesą jak to napisalas... hehe a w takich lokalach to kto przyrządza jedzenie jak nie kuchasz lub kucharka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wzielismy sale z kateringiem bo sala ta a właściwie własciciel jest bardzo polecany ze wzgledu na imprezy które robi. Poza tym wstepnie ustaliliśmy dla kazdego goscia 1,5 porcji. A nie dlugo bedziemy na tej sali na weselu wiec w razie czego bedziemy wiedzieli co dopracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to właśnie jest dobre. Wszystko wychodzi w praktyce. Właśnie moi rodzice byli na weselu tam gdzie My będziemy mieli wesele i byli baardzo zadowoleni. Ja za to byłam tam na poprawinach i również mimo, że były to poprawiny stoły się urywały od jedzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempe dzidy oho
klękać do miecza :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempe dzidy oho
:) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :) :) :) :) spamowanko :) :) :) :) :) :0 :) :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×