Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Kurcze,ja tego nie widze hmmmm. A dlaczego mialabym nie napisac ile czasu karmilam dzieci?Ja sie tego przeciez nie wstydze ;)A wiec tak: 1 corkę-2,5 roku 2 córkę-2 lata 3 córke 1 rok (przestalam karmic bo zorientowalam sie ze jestem w ciazy) 4 córkę karmię :) Tak wiec reasumujac-36 miesiecy ciąży(3 lata) i 5 lat karmienia:) Kurcze,8 lat bez alkoholu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG..... Jezus Maria spółczuje wam z całego serca........ Jak można miec przy cycu 3 latka????????? Żal mi was kobiety, cycki do pasa, obwisła skóra na brzuchu, zmarszczki ze stresu, cały dzień w garach feeeeeeeefuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA i tu sie mylisz kochana, bo ja np mam cycki nie do pasa a do kolan,zmarszki takie ze nawet krem VICHY nie pomaga a na sam widok garów zbiera mi sie na wymioty .....feeeefuuuuj :P A jak Wy drogie mamusie wygladacie?Tez jestescie styrane życiem ze az brak slow?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sobie używaj sarkazmów do woli :P to Twoja taktyka ochronna przed światem... żadna koieta mając takie stado nie jest szczęśliwa, przypinacie zwierzeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypinamy zwierzeta?hmmmmm Pisz sobie co chcesz:)Nie znasz mnie wiec nie oceniaj:)Dla Ciebie moge byc nawet starą łysiejaca babą-mam to gdzieś:)Pozdrawaiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski :) Iga nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz co do nas,tak ciezko zrozumiec co niektorym ze sa kobiety ktore majac rodzine czuja sie naprawde szczesliwe i spelnione? Nie mozecie tego pojac? czy tylko udajecie ze nie mozecie? macie tak ogarniczone rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie wiem jak tym ludziom tłumaczyć,że jesteśmy takimi samymi ludźmi :D Ja tam jestem jak najbardziej szczęśliwa :D No,może dziś trochę mniej bo mam do zrobienia więcej klusek niż w zwykłej 4 osobowej rodzinie ;P Ale damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Mnie juz tez meczy tlumaczenie ze jestesmy NORMALNYMI kobietami,ze mamy tyle dzieci ile mamy bo CHCEMY a nie dlatego ze jestesmy królicami :O W jednym temacie o nas (duzo jest teraz niepochlebnych tematow o kobietach kilkorga dzieci )ktos napisal ze zanim bedziemy chciały miec nastepne dziecko,powinien nas zbadac lekarze psychiatra!No ludzie!Naprawde nie rozumiem skad tyle złego nastawienia do nas?Zazdrość?A moze takia jest poprostu nasza,polska mentalnosc-wyzwać,zgnoić,obrazić i Bog wie co jeszcze,nie patrzac ze mozna kogos bardzo zranic takim zachowaniem.... Nasuwa mi sie mysl ze te bzdury o tym ze karmienie piersia jest obrzydliwe,ze posiadanie wiecej niz dwoje dzieci jest wstydem,pisza albo gimnazjalisci,nie wiedzace nic o zyciu albo kobiety,ktore z roznych przyczyn nie moga miec dzieci i przemawia przez nie zazdrosc ze Bozia nam dala tyle a im nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja lubię swoje obowiazki i wcale nie jestem chora na głowę :P Tak lubie wstawać w nocy żeby nakarmić córkę, lubię siedzieć w garach, lubię szykować śniadania a taka prawda że wy matki jedynaków robicie doładnie to samo tyle że ja razy 6 :P I stać nas na wiele rzeczy, na ferie w górach, na wakacje nad morzem, na zajęcia dodatkowe dla dzieci, na ubrania i nie że jedna bluzke nosi 6 dzieci po kolei :/ na zabawki dobrej jakości, i na wiele innych rzeczy. Ps. co do pytania to faktycznie chyba w myślach was pytałam :D Sorry dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rozne matkii
Lady, też jestem przeciw wielodzietności w biednej rodzinie i nie pisze tego z zazdrości, tylko z tego powodu, ze mam w bardzo bliskiej rodzinie pojebaną matkę, która rodzi dzieci, nie opiekuje się nimi należycie, bo jeżeli 13 latek przychodzi do domu o 5-6 nad ranem no to uważasz, ze to normalne, gdzie w domu brud, syf, dzieci noszą nocnik z sikami i rozlewają po mieszkaniu, a ona tylko mopem rozetrze równomiernie te siki, to uważasz to za zazdrość. Takie matki też bym na silę sterylizowała. A później jak się coś stanie, no to gdzie była rodzina. A co to, rodzina ma sobie flaki wypruwać dlatego, że ktoś w rodzinie pieprzy sie jak królik. Nie stać, to sie nie robi, a jak się nie ma ochoty opiekować dziećmi normalnie to też sie nie robi. Proste jak drut. Także nie miej pretensji do innych, bo faktycznie są rodziny wielodzietne normalne, ale, nie oszukujmy się grą większości to sa rodziny bardzo biedne, żyjące z opieki społecznej i do tego nieroby. Byla wczoraj matka tej mojej kuzynki, baba 70 letnia płakała jak dziecko, jest zmęczona tą ciągła pomocą wnukom, córce, chciałaby na starość normalnie pożyć, ona jako matka pomaga, no ale ile można, a córka jeszcze do niej mów, ze jak nie ma pieniędzy to niech idzie gdzieś dorobic a jej da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa rozne matki,ja rowniez nie popieram takich rodzin o ktorych Ty piszesz i wierz mi , ze my do takich sie nie zaliczamy,przykro ze wszystkie rodziny wielodzietne kojarzycie z bieda i syfem,nam do biedy i syfu daleko.Wiec moze przestancie juz wrzucac wszystkich do jednego wora co|? A teraz spadam ogladac nowy domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że nowy domek się buduje :) Ale sama wiem że przeprowadzka jest strasznie męcząca :P Przechodziłam przez to 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała słodka dzidzia
jak się was czyta,to dochodzi się do wniosku,że chyba jesteście jeszcze bardziej zdziecinniałe,niż te wasze liczne "pociechy",hahaa,fajny topik,piszcie więcej,pośmiać się można ,infantylne mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala slodka dzidzia,a mozesz nam wyjasnic z laski swojej dlaczego sadzisz ze jestesmy infantylne mamuski? w jakim sensie jestesmy dziecinne? w takim ze jestesmy swiadome swojego wyboru? ze chcemy miec wiecej dzieci niz jedno? To Twoim zdaniem jest dziecinne? Jesli tak uwazasz to chyba pojecia mylisz.Ty tez pisz wiecej postow bo my rowniez lubimy sie posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamusie :) Gratuluje koljnego dziecka i podziwiam że tak świetnie dajesz sobie radę z maluchami. Ja bym chciała mieć 5 lub 6, nawet rozmawialiśmy już z narzeczonym że po ślubie kupimy większy dom, i dzieci mniej więcej co 2-3 lata ;) No oczywiście marzy nam się synek wkońcu :P My wczoraj bylismy z Mają u moich rodziców na imieninach mamy, wszytscy oczywuiście sie pchali z rękami do brzuszka :P Maja była w siódnym niebie bo była w centrum zainteresowania, co chwilę chwalona... :D Ja od rodziców dostałam pare cudnych ciuszków dla małej, a od brata dwa klartony ubrań po jego córeczce (mała ma 1,5 roku) wiec już nic nie musze kupowac i mam tego wsztskiego aż za dużo. Jak zawsze mała zasnęła w samochodzie więc zaryzykowałam wyciągając ją i niepotrzebnie bo ryk był jakby się jej krzywda działa... Potem ze złosci ryczała i była marudna ale naszczęście dzielnemu tacie sie udało uspic bo ja miałam już dość, aż w końcu ukochany spokój i namietna noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój najmłodszy (2,5) od 3 miesięcy zasypia w aucie ok 18 i potem śpi już do rana (tzn w weekendy, jak jeździmy za miasto :D) Idę spać. Muszę być jutro wcześniej w robocie. O 6 wychodzę. Miłego wieczorka i miłego jutrzejszego dnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejuśki ależ by juz napisałyście! Mnie nie byo bo u nas panowala epidemia ospy, dzieciaki marudne, ryk i caly czas na piersi. Teraz tez pisze z Zuza przy cycu, całkiem zdziecinniala od pojawienia sie Zosi, ale zacynam odstawianie od cysia wiec zyczcie mi powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu jak ospa to niezazdroszcze :( wiesz Zuzia ma dopiero 1,5 roku więc do dwóch spokojnie możesz karmić :) ale to Twoja sprawa :) grunt to żeby mama była szczęśliwa to i dzieci sa szczęśliwe ;) Monday - będziecie się jeszcze starać o synka? Tak ogólnie dziewcyny chcecie mieć jeszcze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co 4 5 lub nawet 6 dzieci
Ja pitolę co niektóre to już drużynę do koszykówki skompletowały. Naprawdę rodzicie jak królice i jeszcze się pytacie na wzajem jak się zabezpieczać!!! Może byście się tak wybrały do ginekologa, bo być może już powstał jakiś złoty środek dla takich dojnych jak Wy co Was zabezpieczy przed kolejną ciążą... Spytajcie, to może na poczekaniu usunie jajniki i będziecie po kłopocie, bo co sie dotkniecie, to już jesteście w ciąży. Cwierć swojego życia w niej chodzicie, a mleko leje się z Waszych cycków latami. Już widzę te pomarszczone flaki... a bleee, a fujjj jak to jedna z powyższych kobietek napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz wchodzicie na nasz topik i czytacie nasze rozmowy,to moze byscie tak wysilily zdeczko swoje mozgownice i czytaly ze zrozumienim to co piszemym,ale to pewnie za duzo jak na Was...Moze cofnijcie sie do podstawowki tam juz w pierwszej klasie ucza jak czytac i jednoczenie rozumiec tekst,eh polska rzeczywistosc klapki na oczy i do przodu, jak ten kon pociagowy... Ale piszcie sobie przynajmiej podtrzymujecie nasz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No i sie zaczeło poranne wstawanie :(Te ferie za szybko minęły :( dziewczynki już poszły do szkoły,maluchy śpią,pralka nastawiona,woda na herbatke sie gotuje-pora zacząc nowy dzień ;) Do tej co nam zyczy zdrowego rozsądku-ciemna maso,czy tak trudno zrozumiec ze my pragnęłyśmy miec tyle dzieci,nasi mężowie takze?Chetie bym podziekowala za Twoje dobre zyczenia gdyby byly szczere a nie są wiec wsadz je sobie,głęboko-wiesz gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No i sie zaczeło poranne wstawanie :(Te ferie za szybko minęły :( dziewczynki już poszły do szkoły,maluchy śpią,pralka nastawiona,woda na herbatke sie gotuje-pora zacząc nowy dzień ;) Do tej co nam zyczy zdrowego rozsądku-ciemna maso,czy tak trudno zrozumiec ze my pragnęłyśmy miec tyle dzieci,nasi mężowie takze?Chetie bym podziekowala za Twoje dobre zyczenia gdyby byly szczere a nie są wiec wsadz je sobie,głęboko-wiesz gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady to Ty nie wiesz
że mi mała to samozwańcza ekspertka w dziedzinie "ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" mimo, że własnych dzieci jeszcze nie posiada. Ale jak to mówią krowa, która dużo ryczy ... Tak myślałam, że to tylko kwestia czasu jak zawita na Wasz topik ze swoim ciętym języczkiem ... Radzę olać totalnie bo dacie jej tylko powód do rozkoszowania się swoją wątpliwą elokwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie tak jakby wiosna za oknem,pisze tak jakby bo w sumie nie wiem czy jest cieplo, ale slonko daje po oczach niezle i niebo blekitne cale :) Zaraz susze wlosy i wybywam na spacer. Ten tydzien to bede miala urwanie glowy bo czeka mnie pakowanie,od piatku zaczynamy sie przeprowazdac,przeraza mnie to zdeczko ale damy rade :)w sumie to nie wiem od czego zaczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×