Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różyczka_89

Prawdziwa miłość

Polecane posty

jak ja po slubie mialabym zamieszkac ze swoimi rodzicami, to wolalabym nie brasc zadnego slubu.... to musiala byc tragedia, a ile trwalo wasze malzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka_89 domyśliłem się :P ja mam zdrowe Ty tez możesz mieć zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
ale mu mieszkalismy sami..onie przyjezdzali akurat wtedy kiedy ja wracalem..nie wiem moze liczyli na jakies sponsorowane wycieczki albo imprezy...a moje malzenstwo trwalo ponad 1,5 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
a buneta olej..i nie odpisuj mu...placek i debil jakich malo...idz zwal sobie konia frajerze:-) przez niego mozna stracic wiare w facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przez swojego poprzedniergo chlopaka i przez to, jak mnie traktowal stracilam wiare w prawdziwych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
3 lata bylismy ze soba...i 1,5 roku malzenstwa...a czy mlodo?? nie wazne w jakim wieku, wtedy myslalem ze to wlasnie jest ta milosc...ale ludzie popelniaja bledy... moi znajmomi poznali sie w grudniu 2009, po 3 tyg. sie zareczyli a w sierpniu tego roku jest slub...to jest chyba szybko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
poczytaj sobie co ja czuje do mojej kobiety...wtedy bedziesz wiedziala ze tacy mezczyzni istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, w takim razie poprawka. Istnieja, ale mnie zaden tak nie pokocha. Moze po prostu mnie sie nie da kochac? Moj poprzedni chlopak mi powiedzial na koniec, zebym znalazla sobie chlopaka psychiatre, albo kolejnego głupka, ktoremu zmarnuje zycie... brak slow. Jak sobie to przypomne, to normalnie noz sie w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
nie wiem jaki byl wasz zwiazek ani jakie relacje..o czy rozmawialiscie ani jaki byl wasz sex...wszystko ma wplyw na trwalosc zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam kilka stron wczesniej, jaki byl nasz związek... jak rozmawialam ze smutasna, to opisalam po krotce, co i jak. wiec mozesz przeczytac i zobaczysz, chyba wszystko bedzie juz jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
ok..poczytalem troche...jestem zdziwiony ze wczesniej nie zauwazylas do czego to prowadzi...ale wiem ze nie jest latwo gdy kocha sie to osobe...wlasnie podobnie bylo w moim malzenstwie..oprzytomnialem dopiero po pewnym czasie...widzisz..rozni sa faceci...ja chyba nalezy do tych "lepszych":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
Różyczka ni załamuj sie... kochana poznasz kogoś napewno.. myśł pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
bardzo kocham moja kobiete i jestem pewien ze bez wahania oddalbym zycie za nia albo jej syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
wychodzi na to ze rzeczywiście nalezysz do tych lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zauwazylam, bo tak go kochalam, ze bylam gotowa isc za nim w ogien bez zastanowienia... moze zmienmy temat, bo wpadne w calkowite zalamanie. Juz raz bylam na wykonczeniu psychicznym i jakos sama wyszlam z tego... i nie chce wpasc w kolejny raz. nie chce rozmawiac o milosci, bo wpadne w kolejne zalamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
to powiedz jaka u Ciebie pogoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sustanon
do smutasnej...poprostu stawiam jej szczescie ponad wszystko...jesli ona bedzie szczesliwa to ja tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge teraz sluchac, poniewaz mam internet bezprzewodowy i nie odtworzy mi sie w internecie zadna muzyka, zmniejszyli mi transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
ile ja bym dała ze moj byl taki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
może jeszcze spi ;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
odsypia moze wczorajsza imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
rózyczka.. nie załamuj sie tylko idz pochodzić moze do jakiegoś centrum handlowego... moze między wieszakami jakiemuś puścisz oczko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×