Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..majutek24

Zostawił mnie chłopak - wesprzyjcie

Polecane posty

nie mam słów :D co za gosc az chcialabym go poznac :D:D:D:D:D ahahahahahhahahaha!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to dysponuję namiarami :P aż mi się spać odechciało tak się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takich kurde smiesznych przypadkow, jedyny ktory mi sie nasuwa to gosciu ktoremu na weselu wyszedl pryszcz na twarzy i poprosil swoja partnerke (nie jego dziewczyna, nasza wspolna kolezanka ktora z nim poszla ) zeby mu go wycisnela bo on sam nie mogl dac rady... :P drugi kolega(moj bardzo obry kolega) poszedl raz na solarium, jego pierwszy raz :P no i polozyl sie i zaczal sie opalac :D po chwili slyszy glos z zewnatrz, ze ma sie zamknac :D hahaha :D on sie tylko polozyl i nic, nie zamknal sie od gory, a babka widziala z zewnatrz bo solarium swiecilo na sufit.... :D ale wstydu sie wtedy najadl :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam jeszcze hicior....miałam raz konto na sympatii i napisał do mnie facet w wieku mojej mamy,okazało się,że jest po rozwodzie-była żona w moim wieku.... teraz znów zalożyłam konto i weszłam na jego profil i wyobraź sobie,że....facet mnie nie poznał,dostałam takiego samego maila-z tym samym bajerem co za pierwszym razem na pierwszym koncie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, na fakcie...ja do dzis jak to przy nim wspomne to jemu sie robi glupio a ja mam smiechawe :D.... mowil ze jemu bylo potem tak glupio wyjsc ze szok :P...no ja sie w sumie nie dziwie :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sobotę już umówiłam się na spotkanie z jakimś nowym oszołomem,ciekawe co tym razem mi się trafi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań,nie ma czego widzisz na co ja trafiam :) teraz idę z nastawieniem,że chcę spędzić milo czas i tyle,w nic się nie chcę wkręcać,co ma być to będzie ;) a ten oszołom od gaci frotte chce się spotkac w poniedziałek ze mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgetta
Patrzycie wogole na facetow pod katm dostosowana znakow zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie ma co myslec i szukac na sile...najlepsze w tym wszystkim jest to, ze to wszystko przychodzi w najmniej oczekiwanych momentach, to uczucie jest swietne....eh ja tez chcialabym znowu poczuc cos takiego....:) takie poznawanie siebie, to i tamto :)....ale u mnie to chyba szybko nie nadejdzie....:) a z ty oszolomem sie spotkasz?:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgetta - ja po rozstaniu z D spojrzalam co tam niby pisza na ten temat, naszych znakow zodiaku w polaczeniu....ale sama nie wiem, gdybym wierzyla to caly czas zylabym nadzieja, a ja wole patrzec na realia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naboobku dokładnie,dlatego daję na luz i niech się dzieje co chce,może spędzę milo czas,w koncu takie spotkania nie zobowiązują mnie do niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...tak czy siak zazdroszcze :( zanim ja znajde sobie tak kogos kto by wgole chociaz chcial sie na kawe spotkac to eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie. zawsze mowilam ze D trafil mi sie jak slepej kurze ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebym zmienila nastawienie, musialabym inaczej wygladac :) wiem jak jest, jestem realistka, wiem jak teraz patrzy sie na dziewczyny i wiem w jakich ktegoriach musza sie one miescic....akurat D spojrzal na mnie inaczej, byl zupelnie inny niz wszyscy...watpie czy jeszcze jakis glupek sie taki trafi :/ :( .....eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przestań....ja też nie jestem pięknością,po za tym nie uroda jest w życiu najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak :)...swoja droga abrdzo ladna z Ciebie babeczka, masz fajny usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie ściemniaj :p ja miałam kiedyś faceta strasznego brzydala,ale z nikim mi tak dobrze nie było jak z nim :) uwierz mi,że naprawdę był szpetny,ale dla mnie to nie było istotne:) a to,ze się rozstaliśmy to już inna historia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze brzydal ze mnie az taki nie jest, ale mam troche nadwagi :( i to niestety gorsze od szpetnosci :)...juz mi ludzie to tez uswiadomili...ale ciagle pracuje nad soba :)... ehhh...., mila noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana więcej wiary w siebie.....mówi to ta,która tego się uczy.....;) dobranoc słodkich snów,oby nie przyśniły nam się gacie frotte,zassany kolczyk i blizny po przepuklinie :) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lexie weszłam
na ten temat przypadkiem, ale pierwszy raz dzisiaj się śmiałam, ten wyssany kolczyk.Chociaż ten od klaty ( to chyba u kogoś innego ) też powalający.Zawitam u was na momencik ale opiszę tez jeden podryw.Znajomemu umarła żona , po tygodniu oferował mi jej ubrania i futerko ( nieco przez mole nadgryzione0.Argumentował ze w lichej kurtce chodzę 9chyba mu slipia łzy zamgliły bo napisu Nike nie dojrzał) no ale to pic , ja uciekłam,Za tydzień zaoferował to futerko innej olubienicy.Tamta przyjęła.Jego dzieci spotkały ja na ulicy i jej z grzbietu ściagnęły.Ci faceci , no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ddziewcxzyny u nas dzisiaj juwenalia, poszlam z moimi kolezannkami... wiecie jakie tlumy bawia sie w takich miejscach? zgadnijcie kogo spotkalam...?oczywiscie moje bylego widzial mnie tym razem nie udawal z\e nie widzi ale powiedzial czesc i poszed żal.., jak go zobazylam to mnie zatkalo no ale wiadomo jak my mamy,..., potem poszlam z kolezanka w tym kierunku co on i bylam juz troszzeczke po jakis trunkach i pytam no niby czemu mnie zostawiles bo powodu nie uslyszalam konkrtnego tak naprawde zaczal sie mieszac i udall ze mu telefon dzwoni i poszedl poprostu zal... tylko zastanaiwam sie dlaczego ciagle go spotykam to jest najgorsze....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×