Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ganesh

Zdjecia w plenerze - Wasze doświadczenia, miejsca i pomysły

Polecane posty

fotografik701 ty tez nie lej wody. Mam przyjaciela fotografa który ponad 10 lat robi zdjęcia na ślubie. Dokładnie mi wytłumaczył jak to jest z tą reklamą fotografów. Kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Śliczne pięć zdjęć obrobionych komputerowo a reszta to szajs. Z wielu ślubów wybrane jedno najładniejsze zdjęcie które nie wiadomo czemu się tak udało do wstawienia na stronę internetową. Zdjęcia robione z modelkami i modelami i znajomymi. Kupowanie zdjęć na zagranicznych portalach do swojego portfolio. Oto jest obraz polskiego fotografa ślubnego. Mi znajomy nie będzie robił zdjęć bo ma zasadę że rodzinie i znajomym nie robi takich zdjęć. Jednak polecił mi trzech fotografów. Dwóch miało już zajęte terminy a z trzecim podpisaliśmy umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podać Ci jego nr tel? To całkowity koszt. Może i jestem kiczowata ale to mój problem. Wolałabym żeby się tu wypowiadali ludzie którzy mają jakieś pomysły a nie kłócące się z fotografami. Napisz że fajne zdjęcia wychodzą np miejscu tym a tym i najlepiej wieczorem a nie moralizujesz mnie na temat robienia takich a takich zdjęć. Jakbym tego potrzebowala to bym poczytala dyskusję profesjonalnych fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
Widzę że Pani kristina 28 tylko wyśmiewać się potrafi najpierw wyśmiała bestfoto, potem autora wątku z jego fotografem, a te z wieku IX hihihi to juz dawno przeminelo internauci takie dopiski już wyśmiewają.......... jeszcze dodam w obronie innych fotografów tak z doświadczenia jednej Pannie młodej poprawiała oblicze przez 2 godziny na każdym z 200 zdjęć i co usłyszała że słońce jest zbyt blade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki temat SZUKAM FOTOGRAFA niech się tam umoralniają fotografowie między sobą a w tym temacie niech piszą jakie mają ewentualnie pomysły na fajne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
do pani kristina26 Bardzo dziecinne jest to wysmiewanie się Ja robię zdjęcia ponad 20 lat jako fotograf i fotoreporter fotografia ślubna to coś co robię dla przyjemności zapraszam na stronę www,presskrzysztoforlowski.bloog.pl Ciekawe kto sprzedaje takie zdjęcia, to tak dla tego Pani znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh a gdzie masz te dyskusje tych profesjonalnych fotografów???? O profesjonalizmie mogą tylko powiedzieć młode pary a nie sami panowie fotografowie którym często woda sodowa odbija. Mówisz ze ten twój fotograf bierze 700 zł i jeszcze płaci podatki??? No bo on legalnie pracuje i jest bardzo uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wyśmiac innych fotografów bo jej jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
Genesh mnie też irytuje gadanie kristina28 jak wczesniej pisałem pare pomysłów na stronie jaka podałem i może ta sesja podwodna wyjdzie Twojemu fotografowi lub w falach morskich tez fajnie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografik701 Niech skonam ale jestem pewna ze niektóre zdjęcia z pana portfolio już gdzieś widziała na zagranicznym portalu. Wieczorem biorę się do pracy i szukam. Z racji mojego zawody współpracuje z kilkoma redakcjami w Stanach które handlują zdjęciami. Czemu na pana stronie jest po jednym zdjęciu jednej pary, czy więcej fotografowi z dwudziestoletnim doświadczeniem nie wychodzi? Rozumiem tajemnica swojego warsztatu pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jestem ciekawa dlaczego na każdym topiku o fotografii ślubnej jest zaraz kłótnia. Czy nie można kulturalnie pogadać> Zaraz wpada jakiś "profesjonalista" co wyśmiewa każdego innego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani chyba na zły dzień i wszystkich obraża. To że bierze 700zł nie znaczy że nie płaci podatków. Jakby była Pani tak łaskawa zapytać dlaczego tak tanio to bym odpowiedziała a pani umoralnia w kwestii której nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
Tak sz.Pani kristina28 są na zachodnich portalach pod moim nazwiskiem lub agencji fotograficznej, która mi zapłaciła ale z moim nazwiskiem a są inne by klient miał większy przegląd a jest ich tyle bo to 20 lat minelo A jest jeszcze coś takiego jak prawa autorskie do wizerunku , są tacy co chca miec tylko zdjęcia dla bliskich nie do internetu, a ja przestrzegam takowego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
To WITAMY w kraju Panią kristina28 ja też wróciłem do Polski i jestem w szoku w anglii brałem za zdjęcia 200 futów a tu i za 500 trzeba pracowac ale to nie powód by wszystkich opitalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem skąd wy macie takie ceny my przez moment zastanawialiśmy się nad fotografem, znalazłam kilku którzy wg mnie robili ciekawe zdjęcia, ceny były mniej więcej takie: ślub, dwie godziny wesela, plener 1400zł plener w innym dniu niż ślub 800zł to są ceny z 2008roku z wrocławia moja koleżanka płaciła 2100: przygotowania, ślub, dwie godziny wesela, plener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi Z tego co wiem jeśli fotograf pracuje legalnie i płaci podatki posługuje się typowo profesjonalnym sprzętem i zdjęcia robi na papierze to cena waha się pomiędzy 1500 a 2000zł i jest to w Warszawie. Wysyłałam mnustwo zapytań ofertowych i te ceny się pokrywają. Jeśli natomiast fotograf tylko w buzi ma sporo zleceń a prawda jest całkiem inna to cena siega nawet do 3500 zł. fotografik701 czemu się tu reklamujesz a nie portalach ślubnych. Jakoś nie mogę ciebie nigdzie znaleźć. Reklama w necie sporo kosztuje i zdjęcia są wystawione do oglądania dla wszystkich w kraju i poza krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
Katrina ja tu tylko doradzam koleżance zgodnie z tematem, jaka reklama ??? ja mam swoich klientów, a wolę reklamować sie w Anglii trochę inne pieniadze i ludzka mentalność linki podałem autorce tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego wyszło na to że jestem ograniczona i głupia bo się nie znam na fotografii. Mi taka wiedza nie jest potrzebna do szczęścia. Z góry dziękuję tym którzy odpowiadają na moje pytanie! Czekam na pomysły a nie umoralnianie mnie, że mój młody fotograf dopiero początkujący to jest do bani bo nie ma swojej strony internetowej i weźmie ode mnie mało pieniędzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojaca z boku
Ganesh Bo jak już ktoś napisał lejesz wodę. Popierasz fotografa który pracuje na czarno pisząc o nim same ochy i achy a zapominasz o czymś takim jak spisanie z fotografem umowy. Jak fotograf pracujący na czarno a za 700 zł to tylko czarna sfera może spisać z młodą parą umowę. Piejesz jakie będziesz miała piękne zdjęcia a nie przykładasz uwagi do umowy. Może być tak że wcale nie będziesz miała fotografa a bajki z pracą fotografa na umowę zlecenie już nie działają. czyli wszystko woda. Następna sprawa to jeszcze nie masz tych zdjęć to skąd wiesz że będą takie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kristina 28 A możesz napisać - tutaj na forum, której to "mojej pary" zdjęcia oglądałaś - te które rzekomo odbiegają od tych na mojej stronie ? podaj imiona młodych i datę ślubu, od razu wyjdzie szydło z worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam a skąd wiesz że nie mamy spisanej umowy i że napewno pracuje na czarno? Nie napisałam że nasze zdjęcia będą piękne, tylko że ten chłopak robi takie zdjęcia że starym wyjadaczom by szczęka opadła jakby zobaczyli jego prace. A to znacząca różnica. chcecie mnie zmieszac z błotem. To prostu dziecinne. Wydaje mi się że inny jest temat tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Katrina skoro tak się na wszystkim zna to niech sama zostanie fotografem i odrazu wejdzie na rynek z pełnym portfelem zamówień na zdjęcia i niech sobie zarabia te 2000. dlaczego pan FOTOGRAFIK grzecznie odpowiedział na moje pytanie i mnie nie wyśmiał? Bo jest profesjonalista, zna się na swojej robocie i nie musi rozdmuchiwac swojego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografik701
Proponuję zostawić sprawy bez odzewu na zaczepik Pani katriny i pozostać przy głownym temacie Pani katrina widziała zdjęcia wykonane przez fotografa znajomej której już nic nie jest w stanie pomoc nawet photoshop wszyscy inni fotografowie to świry ze zdjęciami kupionymi z netu Ta Pani ma tylko jednego dobrego znajomego fotografa i to On powinien opanować rynek w Polsce bo jest najlepszy i to wszystko ma na umowach i opodatkowane, i to popieram. reszta powinna siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie FOTOGRAFIKU bardzo spodobały mi się pana pracę. Napisałam do tego naszego młodzika żeby sobie pooglądał;) ktoś znów pewnie powie że jest głupia ale to Nam Młodym mają się podobać zdjęcia a nie jakiemuś innemu fotografowi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zdziwiła tylko niska cena, nie wiem może w innych rejonach Polski jest dużo taniej, we Wrocławiu za dobrego fotografa niestety trzeba zapłacić sporo, czemu się nie dziwę bo to nie są tylko dwa dni pstrykania (dzień ślubu i plener) ale też sporo pracy przy obróbce tych zdjęć, a żeby para młoda naturalnie wyglądała na zdjęciach to też trzeba umieć to zrobić Ganesh życzę ci aby fotograf zrobił wam takie zdjęcie jakie chcecie na temat pracy wielu pseudo fotografów wolę się nie wypowiadać, różne zdjęcia ślubne widziałam wiem jedno bez odpowiedniej umowy nie chciałabym z nikim współpracować, bo w razie jakiś wpadek nie ma się szansy na reklamację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OT I CAŁĄ TAJEMNICA:) Gawi jest tak tanio dlatego że wszystko po kosztach nam ten chłopak robi, bo mu mój narzeczony zrobił poza kolejka drzwi i meble do nowego mieszkania!!! A nie dlatego że pracuje na czarno. Widać Ci co się kręcą szarej strefie to oczernia tych którzy bronić się nie mogą. W lubelskim też są ceny kosmiczne jak wszędzie. Czekam dalej na pomysły a kłótnie proszę w innym temacie nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga300
Pani Ganesh nie wiem czemu ale prawie jestem pewna że gdyby nie nowe osoby w temacie zaraz by pani dawała namiary na swojego fotografa. Całkowicie wygląda to na chęć reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwnfhwhfhw8f3
nie wiem może- zdjęcia na torach które mialby symbolizować wsółną drogę ? hahahaha chyba wspólne gówna, na tory srają i sikają, a ta będzie paradować na zdjęcia buhahahahahhahahahahah :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna forma wesela
DAJCIE DZIEWCZYNIE SPOKÓJ! Czepiliscie się jej jak sepy! Szlag was trafia bo broni swojego zdania i tego fotografa młodzika może bardzo zdolnego! Dużo piszecie tylko mało na temat główny tego topiku! Reklama? Ha ha ha ha a to dobre:) a gdzie ona tak go reklamuje? Gdzie strona internetowa i telefon? Cosik i przeświatowa Katrina nie odpowiedziała na prośbę Karpika a tak wcześniej go wyśmiewala i jego prace a teraz głowa w piasku? No podaj te imiona i datę:) zamiast pomoc dziewczynie to rozdymacie swoje ega jacy to niektórzy z Was znawcy;-) żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna forma wesela
Oooo ... cosik pani katrina nie odpowiedziała na prośbę Karpika! Czyżby tak zwany odrwrot czy może dezercja z pola bitwy? Robi się gorąco to uciekamy? Droga autorko żeby nie posądzano mnie jak Ciebie o reklamę to napisz do mnie maila wyśle Ci kilka świetnych zdjęć fotografa z lublina Moja.fantazja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×