Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

A co tak cienko na forum? Witaski wieczorne:) Podczytalam w dzien wpisy z rana ale juz zapomnialam co chcialam napisac. Kessi oby Wam wyjazd do POlski wypalil bo wie ze dawno nie bylas w kraju.Czasami ceny biletow na prom sa bardzo ranie wrecz symboliczne.Warto miec reke na pulsie i podgladac sobie oferty. PIa fajnie ze wesele sie trafia.Bedzie okazja wyjechac do Polski i na jednej imprezie spotkac wielu znajomych.No to teraz razem z Babeczka bedziecie szukac kiecek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo tanie wrecz symboliczne mialo byc. No teraz to mi zjada cale wyrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska fajnie ze sie tak wkrecilas z tymi cwiczeniami.Wklej zdjecia Amelki w kolczyckach.Pewnie wyglada slicznie.Plakusiala? Moja to by pewnie sobie nie dala przebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku tak sobie przegladam ostatnio strony z wnetrzami bo powoli bedzie sie musila przygotowac.Jak nie wyjade jeszcze to moze po wakacjach zaczne biedac za tymi sprawami.Do konca maja mamymiec schody koniec czerwca a poczatek lipaca ocieplenie no a w sierpniu woda i konczenie ogrzewania tzn. zakup pieca i wieszanie kaloryferow.Wiec zostanie juz tylko przyjemna czesc budowy:) Gdybym miala w tej chwili sie wprowadzac to mam pewniaki: Upatrzylam sobie mniej wiecej jaka bym chciala.Teraz nawet sa promocje super na nie: http://www.dfs.co.uk/sofas/half-price/fabienne/ taka szara jak na zdjeciu albo czerwona A w IKEA taka szafka na tv w polysku szarym http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69850456 ten obrazek on jest drukowany na plotnie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20114901 Nie no jest tego troche:) nie bede wklejala bo mi nawet linki zle wchodza.Ale znalazlam podobne panele w okna jak ma PIa i podoba mi sie kombinacja 2 paneli nieprzebiajajacych soawtlo glatkich szary i czerwony i 3 panel przebijajacy swiatlo z motywem takim delikatnym i te panele bym zamontowala w dwa okna.Fajny dywan szary widzialam.Albo ramki puste metalowe i powiesilabym sobie 3 szt w pionie.Fajna lapma jest do sypialni w wklasciwie cala sypialnia o taka: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/bedroom/ No kilka jeszcze fajnych rzeczy moge juz wciagnac na liste.TO tak na dzien dzisiejszy ale wszystko wyjdzie jak to sie mowi w praniu:) jest jeszcze troche czasu wiec moze mi sie poodmieniac hehe co dorwe jakies pismo nowe to znajde jakis motyw i juz mi sie koncepcja zmienia. I jeszcze mi sie podobaja zajebiscie te fotele obrotowe w tym pokoju i zaraz w nastepnym.Czaderskie sa:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/living_room/tools/livingroom_style_selector Jak to moja mama mowi: Smak mydlo i powidlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta szafka pod tv to taka szara jak ta.W tamte jkombinacji sie biala otwiera.Jak nie to zamowie u stolarza podobna ale bez nozek w szarym polysku i zawiesze na na scianie zeby nie stala:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50178393 A te fotele to z 7 i 8 pokoju. Dobra koniec zasmiecania:) AMorku a jakie dajecie drzwi wew.? chodzi mi o kolor.Bo ja mysle o bialych.Te kolorowe sa pewnie lepsze w utrzymaniu ale strasznie chce miec biale.Masz jakas dobra i niedroga firme na oku? Jakie Twoja mama wstawiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie to juz bym zaczela maraton po sklepach.ALe narazie musze kupic material na ocieplenie qna czyli malo przyjemna czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam dzis szaleje:) U nas pogoda taka sobie.Nie padalo ale deszcz wisial w powietrzu.I duszne geste powietrze.Natalka sie wyszalala ma polku.Nadal problem z kamapaniem.Kapieja co 2 dzien teraz zeby mialamniej stresu. Nie wiem czy pisalam ale obcielam jej grzywke.Za krotka i wszczerbiona jest teraz.ALe szybko odrosnie. Ostatnio jak cos chce juz ladnie wola o to.Nazywa ladnie albo po swojemu ale wiem o co chodzi po poczatek wyrazu.Na nocnik nie robi ale jak zrobi kupe w gacie to najczesciej mowi ze KUPA albo KUPKA.Wczoraj sie obudzila i wola MAMA+KUPA MAMA+KUPA.A jak ja ide do ubikacji to mowi SIKA bo jej kiedys powiedzialam jak stala pod drzwiami ze sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaczyla mi sie jakas kombinacja znowu i zamienia mi Z i Y qna.Musze wzlaczyc kompa.Lece zrobic sobie herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Baryłko fajna ta sofa, szafeczka pod tv też będzie idealnie do niej pasować :) Pia do wakacji jeszcze kupe czasu wiec moze sie sytuacja wyjaśni i twoi panowie pojadą :) Dżordż odebrał wypis :) dostałam L4 do 19-tego ;) wtedy mam iść na kontrole i zdejmie mi szwy (uff wiec jednak nie będę sama zdejmować :P ) niby do środy moge siedzieć w domu ale od poniedziałku będę chodzić do pracy na 3 godziny bo żal mi szefa :( zadzwoniłam dzisiaj i spytałam jak jest to smutnym głosem odpowiedział "przejebane" więc chyba naprawde sobie nie radzą :( to jak ja na 2 tygodniowy urlop pojade w sierpniu?? zwłaszcza że przyjmujemy teraz dwóch nowych handlowców więc roboty będę miała jeszcze więcej :( fajny dzień dzisiaj miałam :) mała pospała do ósmej a my razem z nią ;) Dżordż nie spieszył sie do pracy więc zjedliśmy rodzinne śniadanko :) potem pojechałam z Nadulką do rodziców zawieźć im jedną rzecz, potem zakupy, po drodze Nadulka zasneła mi w aucie... więc sie wysiedziałam na parkingu bo oczywiście jest panna niedotykalska i nie dałoby rady jej przenieść śpiącej do domu, potem obiadek i ubrałam małą i chciałam iść na plac zabaw, po drodze zapukałam do sąsiadki czy nie idzie z wnusią 21 mscy na plac, to spytała czy nie widziałam tej chmury. wyjrzałam przez okno i normalnie armagedon na niebie... zrezygnowałyśmy z placu zabaw a sąsiadka zaprosiła nas do siebie. dziewczynki sie pobawiły troche, tzn z pół godziny było fajnie potem ta Madzia ;) zaczeła się robić zazdrosna o każdą zabawkę, którą Nadia wzieła do rączki, skończyło sie na tym że Nadia dostała z liścia i się popłakała i poszłyśmy do domu. zrobiłam rafaello z przepisu Kimizi albo Amorka ;) nie pamietam, przepraszam ;) na razie stoi w lodówce ale mąż wylizał miske po kremie i jest zachwycony, wiec chyba strzał w dziesiątkę w jego gusta ;) burza dziś była straszna, ulicami rzeki wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my tyle co wroclismy z ogladania kolejnego mieszkania:) i chyba je mamy... chyba bo po nas jeszcze jedna babka przychodzila ogladac i jesli ona wezmie je natychmiast od reki to wiadomo, ze jej dadza a nie nam od czerwca. ale mieszkanko fajne, duzy balkon i co najwazniejsze ten duzy pokoj z kuchnia od poludniowej strony, sypialnia od wschodu. troche mala lazienka...:O ale ta co tutaj mamy to juz takiej nigdzie nie bedziemy miec bo jest po byku:( troche malo szafek ale cos by sie pokombinowalo z jakas polka na chemiczne rzeczy. no i to mieszkanie jest na tym samym osiedlu co moja koleznka mieszka z ta parka co maja 6 m-c coreczke:D no zobaczymy jutro gosciu ma da znac... u nas slonko pieknie dzis swiecilo ale zimno, chyba nie wyskocze z tego plaszcza. Mea- Ty to masz dobre serducho a szef powinien na rekach Cie nosic:) heheh Kubus tez jakby zasnal w aucie za chiny nie da rady go przeniesc na spiocha od razu sie obudzi. na marginesie dzis Kubus rekord pobil mi w poludnie w spaniu 4 godziny!!! Barylko- bardzo fajowe te mebelki pod tv. a te fotele przymierzalas je moze czy wygodne sa?? a dzrwi mojej mamie robil taki dziadek- stolarz, podobne do dzrzwi z porty z tym, ze drzwi calsukie drewniane. nie bierz z plyty drzwi jesli moge Ci doradzic. kuzynka meza kupila z porty z plyny i doslownie jak papier. jak malowali pokoj zabezpieczyli je tasma i zrywajac ja doslownie okleina zeszla:O a z tymi drewnianymi to super, bo cokolwiek sie stanie, zarysnie czy cus zawsze mozna szlif i bejce i jest gicior:) a my raczej bedziemy drzwi brac w kolorze debu. podobaja mi sie dzrwi w ogole w kolorze drewna:) Kessi- fajnie jakby udalo Wam sie z tym wyjazdem do Pl. a ambasade daleko macie? bo raczej przygotuj sie na podwojny wyjazd... tzn pierwszy zeby zlozyc zdjecie i papiery i oczywscie tzreba byz z dzieckiem a za drugim razem juz mozna bez dziecka no ale trzeba odebrac. takze ltzreba by wziasc miesiac na to poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Przepraszam, ze nic nikomu nie odpisze, ale nie mam sily czytac. Po pierwsze dzisiaj wrocilam do UK w szkole nic nie zalatwilam... szkoda slow. Poza tym jestem chora rozklada mnie cos, gardlo, kaszel w ogole do kitu sie czuje. Oby Kubunia nie zarazic :( Samolot mialam miec o 6.30 ale byl opozniony o ponad 5 godzin. Poszlam spac o 12 a po 2 juz trzeba bylo wstac zeby jechac na lotnisko. Przejebane normalnie :( Kubus smutniasty troszke, bo sie znowu przyzwyczail do duzej ilosci osob i pewnie nestepne 2 tyg. bedzie do siebie dochodzil. Ale za to wrocilismy wzbogaceni o nowe slowko ako czyt. autko i pika czyt. pilka :) Poza tym myli mama z tata krakra z koko, czasami mu sie uda czasami nie. Nocnik... wole nie myslec. Mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou z rana ! ja zabiegana jak cholera ale sama jestem sobie winna ;) tłumaczenie wzielam i na jutro musi byc gotowe bo przeciez weekend odpada ;) dzis juz nic nie gotuje :P wczorajsze pierożki mąż zabral do roboty i tak smakiem sie tylko obeszłam ale mina smakosza bezcenna ;) Meaa >> prosze podaj namiary na Ciebie tel. na maila mist7@op.pl przyznam ze nie moge znalezc naszego wspolnego maila a napewno namiary tez pewno dostalam a nie moge znalezc teraz w mailach wiec plizz ;) mam tylko pytanie, bedziemy z Kimizi prawdopodobnie w katowicach kolo 12 jak znajdziemy jakies polaczenie to podjedziemy do sosnowca tylko sprawdzalam mozemy byc pociagiem przed 13 chyba ze jakims busem szybciej. lub/i czy do rybnika jedziesz przez katowice? bo jak co to mozemy zaczekac ale decyzja jest Twoja ;) juz sie nie mogę doczekac :D Izu >> bardzo mi przykro ze nic nie zalatwilas:( wiesz jak sie sypie to sie sypie wszystko po kolei... trzynan kciuki zeby dalo sie to odkręcic :) no i gratki za nowe słówka, nocnikiem sie nie stresuj, bedzie pogoda,będą sprzyjające warunki ;) Barylko >> a to nie wypali wyjazd do UK? Kessi >> oj widze ze tez zabiegana... ja tez niby wyniki dobre a miewam czasami napady ze mi slabo sie robi i np. jak trzymam Wiki na rękach to musze usiąść bo inaczej zemdleje... moze u Ciebie to hormony?? mamunia >> super ze rehabilitacja tak szybko:) nie bedziesz sie niepokoic przynajmniej o postępy Zosi ;) Ciepła >> wklej zdjecia Amelki, napewno słodko musi wyglądać mała dama :) no i gratki za relaks fitness, widze usmiech na Twojej twarzy ;) Pia >> krótki ale zawsze wyjazd ;) a do Tajlandii tez bym nie jechala.... Babeczka pewno korzysta z pogody i temu jej nie ma.. Asik, Cari?? Kubuniowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi wymazuje słówka ?? mialo byc rekas fitness :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie relaks ! kurde sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Misty - no tak jak mowisz wczoraj sobie zmywam naczynia i nagle mi slabo :( albo ide z Marta po schodach i ducha wyzione ona wazy sporo juz nawet boje sie ja na wage wsadzic :P 2 tyg temu 13,5kg no ale nie wiem co ze mna wczoraj Piotrek tak patrzy na mnie i mowi ze serio tak na zaawansowana ciaze wygladam bruchol jak balon nogi mi znow puchna ehhhh nie wiem poczekam moze to minie? i straaasznie boli mnie żoładek popoludniu :( Izu - tule mocno i zdrówka życzę gratki za nowe słówka Kubusia no i oby mocno sie nie smutał Baryłko - hehehhe sypiesz linkami jak z rekawa fajne mebelki ;) przydałoby sie do nich przymiezyc zanim kupisz. Amorku - wiesz co u nas problem taki ze cholerka zwlekalismy z tym paszportem i zwlekalismy i eraz nie wiem czy na czas bedzie bo do Belfastu trza sie umowic i jechac raz z dzieckiem a konsul jest raz w miesiacu i kolejki buuuuu a tak to ambasada jest w Szkocji az albo w Londynie no i cholera bez paszportu sie nie da tam pojechac wiec trzeba sie juz umowic i potem tylko po odbior skoczyc mam nadzieje ze sie uda przed wylotem dostac w koncu dopier maj mysle ze do lipca by przyszedl tyle ze ona juz ma ponad rok i nie ma peselu i teraz sa dwa wyjscia bo w necie roznie pisza ze nie musi miec peselu i dostanie ten na rok albo musi miec pesel bo juz rok skonczyla i dostanie paszport biometryczny a nie tymczasowy no i czeka sie ok 2 miechy :( buuuu az mnie nerwy biora ze to takie skomplikowane. Wiesz ze moga nasze dzieci miec paszport irlandzki w 14 dni a nawet w 10 dni jesli jedno z rodzicow przebywa w Irlandii conajmniej3 lata przed narodzeniem dziecka? wtedy obywatelstwo tez irlandzkie jest Ale ja sie dziwie tym co to zalatwiaja no bo co w razie tfu tfu jakiegos nieszczescia rodzice polacy a dziecko irladczyk? To tak poza tematem No i trzymam kciukasy zeby wypalilo z tym mieszkanikiem oj mocno trzymam ;) Ja wstalam z malzonem po 5ej rzecz jasna i zjadlam sniadanko i siadlam na kompa bo kuzwa 2 tyg probuje zalatwic ubezpieczenie i dupa a bez tego nici z mojego kiermaszu 😡 Chyba sie przeziebilam kicham smarkam.. jajniki mnie bola ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja od rana zalatana i az mam nerwy.Pogoda jakas bezndziejna bo z rana pada potem duszno a teraz slonce ale jakos wilgotno.Pojechalam zroboic zdjecie zebow panoramiczne a tam od 10-30 dopiero wiec pojechalam na zakupy dla Natalki.I w poludnie musze znowujechac na to zdjecie bo jutro mam wizyte z rana u dentystki.A robie to cholerne zdjecie od kilku tygodni. Misty wlasnie nie wiem jak z tym wyjazem bo troche sie tu plany zmieniaja.Przyjazd Dzordza sie przesuwa bo jego siostra bedzie w lipcu a koniecznie musza sie widziec bo ona ze Stanow i zadko kiedy maja okazje.A na budowie moze byc obsowka z tym ociepleniem bo juz mowia ze przelom czerwca i lipca wiec do konca lipca pewnie imzejdzie.WIec jak pojade to pewnie w lipcu jak sie juz rozlicze z wykonawcami. AMorku dzieki za odp. a meczy mnie ten temat drzwi od zimy:) i chyba juz Cie kiedys pytalam nawet o nie.A dzis jak bylam zrobic to zdjecie to widzialam w tych gabinetach sliczne drzwi tzn. kolor bo fason do domu inny chce.Jak bede w poludnie to moze kogos zapytam o nie:) Izu glowa do gory.Pewnie masz dola z powodu powrotu.Ale za kilka dni dojdziesz do siebie.Ciebie jednak meczy ten kraj.To bede trzymalakciuki za powrot do Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Miska - ja już kiedyś chciałam zapytać, która mama chce przekłóć uszka swojej dziecinie :-) jak możesz wklej zdjęcia Amelki z kolczykami. U mnie chrzesna Ani z chęcią by jej kupiła kolczyki, tylko my nie chcemy na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska to czekamy na zdjecia Amelki w kolczykach:) Kessi a kiedys mi sie o uszy obilo ze mozna zalatwic taki papier na jeden wyjazd.Podaje sie powod ze pilnie musiscie wyjechac a macie niezalatwione jeszcze wszystkie formalnosci.Moze nawet przez telefon sie uda to zalatwic.A po wakacjach na spokojnie moze sobie zalatwicie.A co do obywatelstwa to nie tak hop-sip.Tak jak ktos Cie poinformowal to mozna sie starac ale najpier o rezydenture ale do tego trzeba zalatwic duzo formalnosci i trzeba dolanczac sporo papierow zatrudnienia,ubezpienienia,rejestracje itp. a po 5 latach mozna sie ubiegac i obywatelstwo.A zeby dziecko mialo rezydenture to przynajmniej jeden z rodzicow przed jego urodzniem musi ja miec.Taki temat jest nawet na forum kafe w dziale Polacy za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przekłuć :-) wczoraj byliśmy na szczepieniu - Andzia waży ok. 9700g. , mierzy 80cm :-) dzielna była ale płakuniała chyba ze strachu a nie z bólu. A już jak widzi że jakieś dziecko płacze to tak przeżywa że szok. potem poszłyśmy na plac zabaw i był debiut łopatkowo - wiaderkowy:-) tylko jak wróciliśmy to coś się jej chyba przypomnialo bo przez 20 minut płacz i na rączkach była. chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień :-( Ja też byłam u dentysty wczoraj, jak dostałam znieczulenie to do wieczora gęba była sztywna :-) ale za to wypytałam się o ząbki małych szkarbów jak pielęgnować i wogóle :-) tylko nie pociesza mnie fakt, że mleczaków ma się pojawić łącznie 20 - Andzia ma dopiero 4 więc gdzie i kiedy wyjdą kolejne 16 ??? w wieku ok. 6 lat wypadają pierwsze mleczaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedałam torcik-wózek JUPPIII :D Barylko - tak jest w UK wlasnie ale sasiedzi mi powiedzieli ze my mozemy sie jako ze w Płn Irlandii starac tez o irlandzkie paszporty no i poszperałam pogrzebałam i w necie faktycznie to potwierdzaja nawet na stronie oficjalnej biura paszportowego a ostatnio kolezanka sie przyznala ze jej synek teraz ma roczek i ma paszport irlandzki na moje pytanie jakie ma obywatelstwo mowi w paszporcie pisze Irish Nationality hmmm teraz wyrabiaja polski paszport i z tym zachodu wlasnei jest ze hoihoho ale Irlandzki nie dosyc ze zalatwili wszystko na Polisji (Gardzie) i przez poczte to wcale w tym biurze osobiscie nie musieli byc A teraz dwa razy do belfastu musza jechac A maluch bedzie mial (ma) podwójne obywatelstwo :) no to myslealam ze popisze leci lady Gaga ulubienica Marty a ta wyje jakby ja ze skory obdzierali :o nic to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła ja mam po jednej, kiedyś jakoś wiecej nosiłam , teraz lenia mam i nie chce mi sie zakładać... hm ja byłam taka głupia, że sama sobie przebiłam dziurki :-) Kurcze na jutro miałam wizytę kwalifikującą do zabiegu i przełożyli mi na środę ... szlak stracilam kuźwa dzień urlopu brrr służba zdrowia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pisze z komórki więc przepraszam za błędy. Nadia śpi! W swoim łożeczku! W dzień! Nadal nie wierze! Pierwszy raz od dwóch miesięcy! Aż boję się wyciągnąć laptopa bo może czar pryśnie :) a czemu śpi? Bo wstała o 4.15!!! Była nieprzytomna to ja położyłam. Popłakała 3 minuty i zasnela :) ja spalam dziś 3 godziny ale boję się położyć :) tyle szczęścia na raz się nie zdarza żebym i ja pospala :) dziewczyny mój nr wyśle wam wieczorem bo ciężko mi się dostać z komórki na maila. Myślę że nie ma sensu żebyście szukały połączenia do sosnowca. Odbiore samadamę i po was pojedziemy. Do rybnika się jedzie przez katowice :) tylko się nie wystraszcie bo dworzec tam jest odrazajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi ooo to naprawde latwiej z tym wszystkim w Was.Oby Wam sie szybko udalo wszystko pozalatwiac i wyjechac na wakacje do Polki. A ja mam w prawym uchu 4 dziurki a lewym jedna:) ale teraz tylko czami zakladam kolczyki.Dzordz moj tez czesto nosi kolczyki po jednym w kazdym uchu w ale tez ma wiecej dziurek.Tylko dopracy musi sciagac.Natalce nie przebijam i niech sama sobie zdecyduje bo za mnie tez nie decydowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izu przykro mi,ze nic nie załatwiłas:(( Gumiaga gratulacje za wage-wzrost tez maja nasze dziewczynki podobny:)) Ciepla Zosia dostała zlote kolczyki od mojej mamy i...leża sobie w pudełeczku,jakos nie mam odwagi przekluć córkom uszu-Wiki tez ma kolczyki i tez leża juz 10 lat:-P Kessi no i kasa wpadła:))super:)) U nas nocka supe,jedna pobudka na picie i spała do 8:))Pojechalismy zlozyc wniosek na komisję(lekarz zapewnil,ze do ponownego wniosku nic nie potzreba),a tam pani dała sterte papierów do wypełnienia,napisała co skserowac itp-każdy gada co innego Jutro musze jechac znowu z Zoska,bo Dżordz na szkolenie jedzie,tesciowie w pracy i doopa:(( Pogoda taka sobie,zaraz kłade mała spac,koncze robic obiad-dzis sos pieczarkowy z makaronem i surowka,dla Zoski krupnik. I szukanie pracy musze odlozyc na bliżej nieokreslony termin-teraz rehabilitacja ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziś mogę się wpisać na listę idiotyzmów:P Przed samym wyjściem z domu mój dzordz wkurzył mnie tak że pewno z uszu para mi buchała. W CH dziwiłam się dlaczego pewien facet pogardliwie uśmiecha się do mnie. później jeszcze jedna sprzedawczyni mnie oblukała, kurcze aż się zaczęłam zastanawiać czy nie wyglądam jak jakaś złodziejka. Dopiero w którym z kolei sklepie znalazłam bluzkę którą chciałam przymierzyć i wchodząc do przymierzalni zauważyłam ze mam jeden but taki a drugi od innej pary:P Złość już mi przeszła.... A i kupiłam sobie nowe buty:) Kessi gratuluję i widzę że interes kwitnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo - to nieźle nieźle :-) Meaaa - akcja ze szpitalem .... brak słów.... trzeba było się zapytać cóż by Ci miał robić ten pierwszy lekarz. Kessi super, że interes się rozkręca - kibicuję Ci! Pia - a Ty na kolejnych badaniach... czy może Pascal coś zmajstrował ....hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jestem :P Marta polozona ale czy królewna zasnie tego nie wiedzą nawet najsarsi górale :P wczoraj nie pospała za to padła wieczorkiem ok 20:30 i spala do prawie 8ej :) Samadamo :classic_cool: hehehhe dobre nie no ale fajnie ze butki masz ;) ano i oczywiście dziekuję 🌼 GumiAgo - dzieki 🌼 no i gratki za wage Anusi Mamuniu - ano wpłynęło troszke kaski i juz mysle co tym razem fajnego pokupic zeby znow cos wyczarowac :D no na bank pampersy a co jeszcze? aha cos na dzien ojca trza wymyslec wiec polaze za jakimis fajnymi szklankami do piwa na necie :P oj nieetety takie informowanie przez niedoinformowanych zazwyczaj konczy sie papierkologia i bieganiem :o no ale oby szybko poszło i ciekawa jestem jak tam Zosience pojdzie na cwiczonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×