Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

jesssu zaczynam zagadywac kolegów Dżordża na gg :P ide spac, ale tak serio serio :D paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Kessi :D welcome!! :D kochana :P Dżordż chrapie na kanapie obok wtulony w Tadzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu cierpie na bezsennosc ale dzis dalismy z chlopem moim popis :o spalismy do 10:30 jeeeesssssuuuuu cale szczescie ze MArta ma lozeczko jeszcze :D Aneta nas nie obudzila grzecznie sie ubrala i cicho zeszla na dol patrzec na bajki obudzil mnie krzyk MAAAMOOOOOO MOGE LODA?? NA SNIADANIE?? :P a wtedy zaraz MArta sie obudzila heheh na nasza obrone powiem ze wstawalismy do MArty w nocy nascie razy chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooop to daliscie czadu :P chyba nie powinnam w tym stanie gadac z kolega meza nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - hahahah z satanem tez niezle przezycia mowisz zastrzelil?? hmmm no to zalezy co maz na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zastrzelił... reanimował mnie pan od PO na ławce szkolnej :D :D zawsze miałam bujne sny :P nieeee no ide spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest w pracy oczywiscie na nadgodzinach a przez to nasze spanko posypal sie caly plan dnia no i troche przez Anete - jadla sniadanie 1,5 godziny pozniej bylo juz tylko gorzej wiec tylko zakupy i do domu potem obiad on do pracy a ja z dziecmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc ;) i spokojniejszych snow :P ale.... ja kupilam sobie dzis spodnie HURRA ciazowe oczywiscie i ciesze sie jak glupia bo w koncu nie wygladam jak slon tylko normalnie + brzuchol hahahah dzinsy se kupilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostanich kilka wpisów rewelacja:-D hehe Mea ja tez wczoraj na zakupach-szlag chciał mnie trafic-znaleźć buty szyte,a nie klejone badziewnym klejem to mistrzostwo świata:-P No ,ale w koncu kupiłam wysokie botki z kożuszkiem w środku,kolor ciemno siwy-baaardzo wygodne. Wikusia wybrała sobie sportowe kozaczki z futerkiem i taka jakby skarpeta w środku,fajowe i wygodne(mierzyłam,bo my mamy taki sam rozm).Do tego kupiłysmy sobie rekawiczki. Mea ,a jaki rozm dla Duski kupujesz kurtki?jak cos wylukam na allegro to Ci na @ podeślę:)) Zosia wokól ust ma takie brzydkie zaczerwienienia-chyba od wiatru-czym to smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje chlopaki poszly na formule do znajomych. ja w tym czasie umyje sobie lebek i zrobie obiad.fajnie mezus w domu, jutro tez wolne bo bank holiday:) wczoraj mialam malego O. pod opieka, grzeczniutki, Kubus sie pobawil z nim, ale najlepsze juz wieczorem maz bierze Kubcia do gory, zeby juz szykowac wode na mleko bo padniety a ja jeszcze z malym musialam chwile zostac a Kubus taki lament i taki szloch, ze ja zostaje,nie ide z nimi. moja kruszyna kochana. za to dzis dal nam pospac do 8 :D Barylko- supcio ta podbitka, no widac, ze to naturalne drewno, my jeszcze nie wiemy co bedziemy dawac ale podoba mi sie no:Di strasznie podoba mi sie Wasza balustrada od tego balkoniku ta kluta, pokazalam mojemu mezowi bo choruje na wszytsko co klute, z kwasowki i kamienia;) bardzo mu sie podobala tez:) Mea- hehehe dobre usmialalm sie:D:D a co do zakupow jak ja tez czegos szukam nic nie umiem znalezc, ost chcialam kupic sobie botki do waskich spodni i co? lipaaa niby tyle tego w sklepie a jak przychodzi do kupna to jakies ciapcioki. Mamuniu- a moze wazelina by natluscila takie speirzchniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Komu komu bo ide do domu????? Od wczoraj do swiat sprzedaje znicze:D Dzis dzordz pojechał ja wczoraj opchnełam:D Pierwszy raz sie za handel wzieliśmy:) na spontana :D Pojechał poprostu do producenta kupił całego kombiaka zniczy i poszedł spac a ja pół ulicy zaopatrzylam w znicze:) Wszytstkie ciotki i troche znajomych:D I tak siedze w domku to moze sie zarobi, oby sie zwróciło bo my zieloni w tym biznesiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- a mam pytanie, to z czola przy tej podbitce w kolorze dachu to jest opierzenie z blachy? a ja mam juz fajrant lazania gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... mam pytanie. Wkleje zaraz linka i podpowiedzcie mi prosze jak sie te rzeczy nazywaja po polsku. Tu w doslownym tlumaczeniu to "tatuaz na sciane " . Patrzylam na allegro pod tatuaze i pokazalo mi prawie "kuku na muniu" :-) a pod naklejki wyskakuja tylko dziecinne . Planuje klatke schodowa i chcialabym wsadzic aforyzm ale po polsku. Tutaj link : http://www.wandtattoos.de/Zitate/Motivation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam na bieżąco, ale jakoś nie potrafię się zabrać za pisanie. Jutro wizyta u gina, ostatni kazał mi się oszczędzać bo już mi się szyjka skróciła- jutro będzie 36 tc. czytam i myślę co bym każdej z Was napisała , ale samo pisanie mi jakoś nie wychodzi. Jeszcze nie jestem spakowana do szpitala, i jeszcze dużo do załatwienia, a czas szybko ucieka. buziaki dla Was i Dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaski wieczorne:) Pada :( od jutra ma byc paskudna pogoda. PIa a jaki tekst planujesz? Myszko jejku jak ten czas szybko leci:) Fajnie ze do nas machasz i wszystko OK. Samadamo lepiej z mezem?Puscily mu nerwy troszke?Przez ta tego stresujaca prace takie ma nerwowe okresy.Ale chyba nie zawsze ma takie trudne tematy w pracy. Babeczko no prosze jaka z Ciebie przedsiebiorcza kobietka:) zawsze troche kasiorki wpadnie przed zima. Mamusiu fajnie ze zakupy udane.Pochwal sie swoimi kozaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku fajne okreslenie to opierzenie:) Na dachu jest dachowka, obrobki blacharskie,orynnowanie PCV.A z kupnem butow jest najtrudniej jak sobie czlowiek cos w glowe wbije.Ja sobie czesto cos wymysle a potem tego nie moge zlalezc wrrr a zwlaszcza butow.Ale mam fajne botki na oku z Clarksa.I choruje od jakiegos czasu na duza miodowa torbe szze skory naturalnej.W Clarksie jest fajna miodowa ale jedna opinia mnie zniecheca co niej.Zaraz wkleje botki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A ja sie tak zapytam was : myslałyscie juz o prezentach dla dzieci /dziecka? pod choinke, no niby duzo czasu ale np tak jak u nas to nie zabardzo bo za troche wiecej niz miesiac to sie zaczynaja urodzinki naszych maluchów a mikołaj tez sie dopomina zeby pamietac ze ma pusty worek. Pamietam ze Kessi ma obie dziewczynki z grudnia, u nas tez blisko bo Czarek z 2 grudnia 6go Mikołajki w przedszkolu (zaczyna sie) i pozniej Gwiazdka a pozniej w styczniu Zuzu urodziny. CZarek to nie problem bo juz narysował list i ma byc laweta, hol i dzwig :D A Zuzi to nie wiem chciałabym jej cos kupic ( tzn zeby Mikołaj przyniósł) cos takiego zeby ja zainteresowało i ciekawiło, strasznie lubi tanczyc zyc mi nie daje jak usłyszy chocby muzyczke w reklamie i zaraz dylusiac musim:D i chyba maluchom na wspolke kupie mate do tanczenia jaks taka wiecie pod telewizor( biedna jaszczura na dole) W nosie ma lalki!!! Woli Czarka autka!!( jak mama kiedys ) maja roznych gratow na baterie i wiecej nie chce bo łeb peka jak wszystko na raz właczaja ...i te baterie!! Dzis sprzedalismy tyle ze jestem spokojna ze jestesmy na zero, tzn zwrócił nam sie wkład:) teraz co sprzedamy to powyżej:D Jak dobrze pojdzie to biore sie za handel :D idzie nastepne swieto bede z chinkami stała:) moze !!Nie mam pomysłu ale kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kur.wa ZIMA!!!!! :o no to teraz sie moge przywitac :) Sorki ale normalnie w szoku jestem ze i u nas tu w wiecznie zielonym kraju juz mroz i -5 !!!!! :( Musiałam o 5 rano szukac mezowi kurtki zimowej bo dzis czesciowo na zewn bedzie robil ehhhhh zaraz bede przekopywac szafy w poszukiwaniu szalikow czapek i rekawiczek i zobaczymy czy MArta jeszcze wlezie w kombinezon zeszloroczny :D 3 m-ce temu wchodzila :P No i nie ma moja koza zimowych butkow :(a starsza rajtuzek... ehhhhh zakupy sie klaniaja znow. Mamuniu - gratki za zakupy buty podstawa :) Babeczko - o prosze to jeszcze moze dąbki i inne donicowate kupicie na gieldzie i na handel :) fajnie ze tak szybko poszlo Wiesz troche mi brakuje tu tego "świeta" tym bardziej ze juz 9 lat w tym roku bylo od smierci teściowej :( co do świat to my juz patrzymy za zabawkami bo tu czesto sa oferty kup druga za pol ceny albo 3 w cenie 2óch itp a ze obie urodzinki maja a w dodatku 3 dzieci z naszej ulicy od listopada do stycznia to patrze juz :P no i za choinkami tez juz patrzymy bo chce w tym roku tradycyjna rok temu kasy nie bylo i byla nadal biala ale nam zbrzydla :P teraz bedzie duuuuza i zielona z swiecacymi koncowkami och jak one mi sie podobaja :) Co do prezentu to ja tez kombinuje co Marcie kupic i chyba na urodzinki dostanie klocki bo kocha ukladac a maja tylko 1 zestaw i wiecznie wojna a pod choinke albo rowerek (bo nadal nie ma a teraz sa tansze) albo zestaw + lalka bo chodzi wiecznie i nyna ta jedna jedyna lalke i wpycha jej butle na sile i smoka hehehe a w zestawie jest lozeczko, fotelik do karmienia, hustawka, nosidelko na pleccy i fotelik "samochodowy" ona ma na razie hustawke bo od kogos kiedys Aneta dostala wiec mysle ze sie ucieszy a jak jej sie cos odwidzi z zabawami to chyba kupimy nowa kuchnie bo ta juz popekala (w koncu ma 3 lata i obie sie nia non stop bawia) a akcesoria juz gdzies pogubione w piaskownicy itp Anetka by chciala ta gre v-tech leap frog (czy jakos tak) i najpierw bylam na nie ale... jak jestesmy u znajomych to ich syn ma i zawsze graja oboje wiec poobserwowalam i stwierdzam ze pomoze jej to w pisaniu czytaniu i liczeniu wiec juz szukam okazji :) ale to na święta a na urodzinki hmmm nie mam bladego pojecia bo cos musimy jej kupic tyle ze niedrogiego i zastanawiam sie nad interaktywnym zwierzatkiem albo jakims zestawem do rekodziela bo ona glownie na takie rzeczy patrzy w reklamach i mnie wtedy woła :P tak poza tym to wie ze nie dostanei nic "duzego" (czyt. drogiego) bo wyprawiamy jej w tym roku urodziny w Fun Housie a to troche kosztuje al nie mam zamiaru uzerac sie z dzieciakami w domu jak rok temu :o i to na ostatnich nogach a potem tydzien szorowac podlogi po blyszczykach klejach itd :( Z kolei obie maja zapowiedziane ze jak sie dzidzia urodzi to dostana po lalce z ktora beda mogly robic wszystko to co ja z malenstwem heheh i nei bedzie klotni i O!!! :P BArylko - jak dobrze Cie "widzieć" ;) fajnei macie z Natalka i super ze na świeta bedziecie juz razem wszyscy Pia - wlasnie a co napiszesz na tej ścianie?? mi sie strasznie podobaja te napsy i wogole tatuaze na sciane i chce taki jeden nad łóżko w naszej sypialni:) Wstyd ale czytalam ostatni raz wstecz wtedy gdy pisalam z Meaa po nocy i juz zapomlam co i kto pisal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nei bylo ze olewam to na bieżąco :P Samadamo - jak po spotkanku? jak się Gwidzio sprawował ?? Asik - no w końcu ja to miałam dwa typy albo jestes i brak weny albo wiecznie spisz :P hahahha oj znam ten ból ale pociesze Cie mi przeszlo wlasnie po 3im miesiacu... ale zaczelo sie na nowo 2 tyg temu hahahha no gdzie nie saide to zasne tak jak ostatnio co do szkoly bym zaspala no bo czy to normalne zeby miec ustawiona pobudke w tel w dzien?? w samo poludniew ?? :D:P a Krzyś jest bomba chlopak i fajnie ze masz co robic mimo ze w domu PISz kochana pisz bo my tu z tesknoty usychamy i wiesz mi nikt specjalnie nie lewa :) no mnie tez czasem jak za duzo napisze to przeleca i "oleja" ale tu kazda tak ma ja widzisz czytalam dwa dni temu ale pisze dzis i calkiem zapomnialam kto pisal juz nie mowiac o tym co pisal :o ehhh starosć :P Pia - Gratki dla brata (tez mi wylecialo ze łba podobnie jak to nastepne co napisze:o ) Wszystkiego naj kochana dla Was na nastepne dziescia lat !!! 🌼 co do jezyka u dzieci... moja ciotka wyjechala z Pl jak kuzyn mial 5 lat i najpierw byli w Grecji 2 lata a pozniej dopiero w Kanadzie kuzyn teraz ma 25 i mowi i czyta i pisze perfekt po Polsku angielsku francusku i jeszcze jakis jezyk tam mial i jak sie jej pytalam jak tego dokonala to powiedziala ze latwo nie bylo bo mial blokade przez jakis czas jak chyba kazde dziecko dwujezyczne ale jak juz mial te 10 lat sam chcial sie uczyc a oni w domu tylko po Polsku!! i mial 3 letnia blokade Ja czytalam sporo o tym problemie i wszedzie pisze ze dziecko od najmlodszych lat moze sie "uczyc" 4 jezykow max dopiero 5 wyrzadza krzywde wiec np jak rodzice mowia jedno po polsku drugie po niemiecku powiedzmy a w szkole jest angielski i kiszpanski czy inny jakis to ok a jak wchodzi 5 jezyk to juz mózg zaczyna mieć problem i wypiera jakis jeden z nich a czasem dziecko samo sie blokuje :( Nasza Anetka z domu po Polsku (i mam nadzieje ze bedzie i czytac i pisac i mowic) w szkole angielski i hiszpanski teraz a w gimnazjum dojdzie jej irlandzki i chyba francuski - i wtedy to sie zaczne bac :( :( no ale z drugiej strony nie bedzie juz hiszpanskiego tylko kto wie czy nie bedzie chciala go kontunuowac... ale to jeszcze laaaata swietlne heheh :P i co bylo dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko - Ty na allegro a ja na ebayu utkne za tydzien bo w weekend mozn wystawiac za darmo wszystko hahah musze porobic fotki i sprzedac PS2 od meza i wszytskie gry noi ciuszkow i roznych akcesorii swiatecznych kupionych rok temu specjalnie na handel mam maaaase :) ale ja znajac zycie znow nic na tym nie zyskam hahah no nic wazne ze nie strace a bedzie kasiorka na prezenty na swieta no wlasnei nie mam pojecia czego sobie od mojego mikolaja na swieta zazyczyc :o on juz zlozyl zamowienie a ja ?? no nie wiem :( Mam dylemat czy wystawic ciuchy po Macie no bo nie wiem co urodze a ciuszki w stanie idealnym i taaakie piekne ze zal i chyba poczekam do lutego :P Pia - kawal boski hahahha mezowi przeczytalam to mowi "no i widzisz co my z wami mamy :P" Mamuniu - oj bigos... jejku chyba Cie udusze :P no jak mi sie teraz chce Bigosu 😭 - ja ostatnio mam cos nie tak z tymi smakami bo jak mi sie chce to ma byc juz i teraz :P no normalnie mnie skreca a maz sie smieje bo mowi ze on nie bedzie latal po moje zachcianki :P nigdy tak nie mialam z dziewczynkami :D no ale tak sie zarzekal a wczoraj po 20ej zachcialo mi sie czegos i tak trulam i trulam i co chwila cos ze wsiadl do auta i pojechal :P Ewciu - oj wspolczuje tych mdlosci mnie wczoraj znow cos napadlo przy robieniu sniadania :o ale ogolnie to mam spokoj i mialam malutkie tylko na poczatku Mam nadzieje ze ciaza minie szybko i bezproblemowo zobacz tylko ja juz 26 zaczelam a Myszka 36 hahah a dopiero co pisala ze jest w ciazy no i Asik juz konczy trymestr czas zleci ze hej ;) dobrze ze Erys grzeczny poki co :) odpoczywaj ale pisz nam tu czasem Meaaa - bo tak wpadlam wtedy ni stad ni z owad :P gratki za udane zakupy :P nie no spoko jeszcze obkupisz wszystkich :) no i dzis juz popiszesz z pracy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz se pobleblam :P a potem do galeryjki skocze bo wstyd :o w takim razie wczoraj odbylismy ostatni jesienny spacerek bylo super:) (az sie dziwie ze udalo mi sie meza namowic) przeszlismy pol parku (jakies 1,6km) i myslalam ze na koniec poloze sie umre kondycha mi siada i brzusio sie tak stawial wieczorem ze koniec z takimi spacerkami chyba a nogi mi dretwialy jeszcze jak kladlam sie spac:o no ale dzieci zachwycone a w lesie bylo tak cudnie kolorowo i wogole ze nazbieralismy tone szyszek i żołędzi no i 1!!! grzyba :D jadalnego hahahah maz mial smaka na jajecznice ale byl caluski robaczywy a w lesie tak pachnialo grzybami ze aż go skrecało hihihi cudnie bylo Zakonczylismy Mc Donaldem dla dzieci i kebabami dla nas (mialam wczoraj wolne od kuchni) heheh ale zmarzlismy juz w tym parku bo wychodzilismy to byla prawie 5ta i uszy lód normalnie :( Wiecie nad czym sie zastanawiam?? i o dziwo mam poparcie męża :P nad robieniem swieczek... ogladalam ostatnio taki program i kurna tak i sie to podoba i mozna robic w domu i moglabym podciagnac pod moj biznesik a w dodatku tu jest to chodliwy towar ze chyba poczytam o jakis kursach - wiem wiem wali mi na dekiel ale nawet moj chlop stwierdzil ze to ciekawe i mi by to poszło ładnie :) WOW wierzy we mnie :D:P co prawda sa tu dziewczyny ktore robia swieczki same ale robia takie zwykle z naklejkami na ktorych jest osobiscie cos napisane a ja mysle o takich hmmm bardziej artystycznych warstwowych z pozatapianymi roznymi cudenkami No normalnie mi juz wali :P Dzis wygrzebie z szafy wszystkie moje skladniki i zabieram sie ostro za torciki co by zuzyc wszysciutkie skladniki i posprzedawac przed swietami bo zaczynaja sie przedswiateczne kiermasze i takie rzeczy teraz tez schodza a za tydzien ronbie zamowienie w hurtowni na pare rzeczy i zobacze czy sprzedam w miare szybko :) No i jak mi czas pozwoli to chce zrobic sama troche kartek z okazji narodzin dzieci i tez wstawic na moja stronke wiec oby sie cos ruszylo znow W tym tygodniu przyjda moje ulotki to poroznosze po halloween i mam nadzieje na swieta bedzie troszke zamowien poki co mam kolejne na duuuzy torcik wiec nadzieji nie trace :) sorki wiem ze przynudzam ale wstyd zeby 2 dni pisac jedna strone to musze troche dopomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam o drugiej stronie robienia świeczek i chyba se odpuszcze :( znowu cholerne przepisy :o ale nie mowie ze nie bede robic tego dla wlasnej przyjemnosci bo juz mam chetke hahah na swieta porobie nam swieczuszki w sumie pojemniki juz mam ladne szklane z ikei kurza sie w szafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×