Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Kurde przeczytalam moj post i maslo maslane :p hehe Moja przyjaciolka z chlopakiem polecieli na Malediwy dzisiaj bylismy ich odwiezdz :) Ale im super jutro beda dupsko na plazy smazyc przez 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- a te butki myslisz, ze stykna na lato? czy tez bedziesz kupowac jeszzce typowe sandalki? Izu- tez fajowe te sandalki i maja paluszki zakryte:) a z mezem mam nadzieje, ze to przejsciowe i dogadacie sie ale musicie rozmawiac. wiem, ze nieraz przychodza ciezkie dni, jakies dolki, ale kochacie sie i trzeba rozmawiac.... wiem, ze glupio sie madrze... a zupelnie co innego jak sie jest w danej sytuacji. moze jakis wspolny wyjazd gdzies w cieple kraje dobrze by wam zrobil? odprezylibyscie sie, oderwali od pracy i codziennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku >> kupiłam zimą sandałki w Ecco rozm. 23, są sporo za duże na Lenkę, i nie wiem czy zdąży jej nóżka urosnąć. Póki co lato zapowiada sie chłodne, więc może akurat te butki będą jak znalazł. W każdym razie mam nadzieję, że Lenka pochodzi w nich teraz jeszcze do końca wiosny i w chłodniejsze letnie dni, a potem kiedy przyjdą pierwsze jesienne dni. Amorku pytałaś o mycie ząbków pastą. My kupiliśmy Lence pastę specjalnie dla dzieci Elmexa od 1 roczku bez fluoru. Lenka nie potrafi wypluć pasty, a co gorsza wysysa ją ze szczoteczki, bo tak jej smak odpowiada. Ale wychodzę z założenia, że chyba producent nie myslał, że roczne dziecko samo sobie umyje zęby i jeszcze wypluje pastę - no chciałabym widzieć takiego mądralę:D W każdym razie próbowałam nia umyć swoje zęby i miałam wrażenie że są nadal brudne, to chyba właśnie brak tego fluoru:) Czas na mnie, bo i tak będę jutro padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- dzieki:D no wlasnie zalezy jakie lato. my latem do Pl ale jak ma byc nie za cieple to styklby te geoxy tym bardziej, ze tutaj nie spodziewam sie do tego czasu upalow, zreszta co ja mowie " do tego czasu" w ogole nie spodziewam sie zeby pot mialby ze mnie lac sie:O a ja tak kocham cieplo.......i moze nawet bardziej by wynosil niz typowe sandalki. i dzieki za ta paste... my kupilismy z aquafresh ale jeszcze nie uywalismy i jest ze od 0 do 3 lat ale musze sprawdzic czy ma fluor. bo Kubus w zyciu mi jej nie wypluje ani nie wyplucze zebow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SIEMANA Z RANA :D Ano ja też załuje ze z tego targu nici ale nie ma tego złego... jak to mówią no i wczoraj jak wracalismy z urodzinek wypatrzylam jeszcze jedno miejsce gdzie jest to samo w soboty :) Wiec w piatek o 16ej gdzie indziej potem sobota o 10 do 1ej i niedziela na targu :) Na niedziele nie licze bo mezyk bedzie po nocce ale piatek i sobote chce zaliczyc - oby nie padało bo to wszystko pod gołym niebem:o Na urodzinkach było super dzieci masa i Marta sie wyszalala Anetka z reszta tez :) Obzarłam sie jak świnia dosłownie i już moje 2kg pewno poooszly w zapomnienie na wage nie wchodze przez tydzien teraz bo sie zalamie :o Ale bylo dobroci i był Bejlejs oczywiscie domowej roboty - Mamuniu jak prawdziwy kupny pyyyszka :D Pogoda popołudniu była słoneczna ale wieczorkiem juz zimno niestety dzis juz swieci słoneczko wiec włącze zaraz pranko z posciela to mi wyschnie ładnie:) W lodówce mam jeszcze smietanowca i taaak mnie kusi.. ale jak zjem chocby gryza to sie pozygam bo jeszcze mi niedobrze od wczoraj :o Do kolacji nic nie zjem chyba bo brzuch jak balon i zgage mam fuuuj jak ja nie lubie zgagi :( No ae nie bede tak tylko o sobie Mamuniu - metodą Bobath miała ćwiczenia Anetka od 3 do 14 m-ca zycia i tylko na pierwszych dwóch płakała a w domu też tylko dwa razy po dwóch tygodniach było już oki :) Jak sie marta urodziła to przezornie tez z nia cwiczyłam tą metoda :) Zosienka po prostu musi być stymulowana tak jak mówił Ci rehabilitant myśmy wszedzie kładli zabawki wyzej i dalej od niej a najlepiej grajace lub ulubionego pluszaka to zaraz dupke ruszala Bedzie dobrze zobaczysz 🌼 Izu - Ja myśle jak dziewczyny ze za duzo do kupy sie zebrało.. twoje studia, obrona, praca na nocki to ze sie mijacie itd mozna by tak wymieniac i wymieniac... U nas po przylocie tu po pół roku było tak xle ze chciałam sie rozwodzic:( ale porozmawialiśmy nie raz nie dwa az dotarło conieco do jego lepetynki i po miesiacu było oki. Teraz jest tak, ze mamy umowę Polskie ksiazki czyta maż a angielskie ja Anetce i jest oki wtedy widac ze Anetka chce spedzac czas z tatusiem tez a wczoraj rano przyszła do nas do łózka ale myśmy juz wstawali i ją wygonilismy delikatnie do siebie to smutno jej było i mówie to Piotrkwi a on poszedł do niej i cisza ja patrze a on poło żyl sie u niej w łóżku przytulił i tak leżeli z 15 minut (Anetka usmiechnieta) Po prostu raz w tygodniu mój mąż słyszy ode mnie tekst typu: "moze byś zaczął brac większy udział w życiu naszej rodziny?" I to mu chyba troszke wjeżdża na ambicje troche Ja tez wiem ze on kocha dzieci i ciężko pracuje i te plecy go rypia jak naszą Holly że chodzić ledwo umie (czasem wyglada jak dziadek po 70tce) :( ale nie o to chodzi zeby polozyc sie na sofie i patrzec jak dziecko sie bawi tylko bawić sie z nim i powoli to zaczyna rozumiec tym bardziej ze przy Anetce był inny bawili sie czytal jej itp a teraz tak troszke olewkowo... Ale ja mu zawsze za przyklad daje innych tatusiow albo przypominam jak bylo kiedys i powolutku wraca na odpowiednie tory :) Myśle że jak dacie sobie czas i opadna emocje obronisz się przyjdzie urlopik i odpoczniecie troszke to wszystko zmieni sie o 360 stopni :) Poza tym ciezej jest ludziom tu tym którzy tesknia za Polska i nie do konca chca tu byc weź tez to pod uwage ;) 👄 To sie rozpisałam zaraz dokoncze bo Marta płakusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ztym mieskiem to faktycznie kłopot :o u nas je sie glownie kurczaki i wołowinę a wieprzowe baaardzo rzadko bo tu ciezko o wieprzowe wlasnie predzej baranine dostane niz schab na przyklad :( no i te piersi kurze tu malutkie sa i zawsze mnie to dziwilo czemu w Pl takie ladne a tu takie bidne te piersi ? Mam dzis w planach niespodzianke dla meza ide sie umowic do fryzjera to moze jutro sie obetne :P Pewnie bede potem wyła ale co tam włosy mam juz tak podniszczona koncówki masakra normalnie grzywka juz do nosa a nie chce znow sama jej obcinac wiec ryzykuje :) Chyba udało mi sie w koncu zalatwic to cholerne ubezpieczenie ale czekam na potwierdzenie jeszcze. Kimizi - zrób fotke sukienki oczywiscie na sobie to zobaczymy :) no i jaki kolorek? A Lenka to fajny urwisek widze hihihi i mądra dziewczynka moze jej z tą wstydliwością miie i był to tylko taki etap? CDN znów płakusia - chyba jej za cieplutko bo dała żelik na ząbki i utuliłam to miziała nosek kocykie ze chce spac wiec znow odłozyłam a teraz znów placze ide dam jej piciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Kessi ło ho ho to nie na darmo te badania były ? trzymam kciuki za powodzenie :-) Amorku ostatnio byłam u dentystki i wypytywałam o zabki naszych maluszków .... pastę najlepiej kupić już z fluorem i nakładać max. wielkości ziarka grochu - zaczynać od mniejszej ilości by dojść do tego ziarka. bez fluoru nie za bardzo jest sens dawać . poza tym jak już dziecko zacznie dobrze gryźć ( ok. 2 lat) trzeba dawać twarde jedzenie np. surową marchew , by szczęka się roizwijała prawidłowo. wypytałam dokładnie, bo u małżona w rodzinie mieli za małe szczęki do ilości zębów i narastały jeden na drugiego :-) Holly kobieto ja Cię podziwiam, że Ty jeszcze dajesz radę , masz siły do walki z Exem. Mamuniu robiłaś już gołąbki z młodej kapuchy?? ja robiłam w sobotę :-) Oby Zosieńka ruszyła dupcią :-) Meaaa śmiałam się jak opowiadałaś że Nadia jest na etapie NIE NIE NIE ... moja Andzia ma do perfekcji opanowane słowo Nieeee wszystko jest Nieeee :-) jak długo to będzie trwało? Poza tym od dwóch dni nie śpi w dzień .... hm czyżby za mało wrażeń w ciągu dnia .... cztery godziny z wózkiem zapylałam żeby Fruzia usnęła i nici:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi, Gumi_aga >> poszłam na kompromis i kupiłam sukienkę w kolorze ... granatowym:p Tzn. jest granatowa w białe groszki, które im niżej tym jest ich więcej. Ta sukienka to bombka, bez rękawów , ze stójką, taka a'la lata 20-30, lekko przed kolano, no jak ulał pasuje do mojej fryzury i czuję się w niej bardzo dobrze:) Gumi_aga >> dobrze, że napisałaś o tym stymulowaniu szczęki. Ja daję Lenie do gryzienia orzechy pistacjowe, są twarde, więc chyba dobrze ćwiczą szczękę, poza tym Lenka uwielbia skórki od chleba, a tam też musi się trochę narzuć:) Co do ilości pasty to ja daję nawet mniej niż zirnko grochu, ale musze pomyśleć o tym fluorze, tylko boję się, że jej zaszkodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rozwyła się koza na cacy nie mogłam jej uspokoić szykuje sie do szkoly Marta obudziła teraz Anetkę ale bajki bee picie bee jedzonko beee no nie wiem co jej jest dopiero laptop siostry ją uspokoił :P czyżby lewą nogą wstała? Gumiago - ano nie na darmo ;) w sumie to juz odkad Marta 10m-cy skonczyla zaczelam rozmyslania kiedy by spróbować no i Kimizi i Meaa miały doączyć i co? :P Z tą pastą tez tak słyszałam a wiesz ja mam problem z Anetka bo ona taaak długo zuje kazde jedzenie że szok marta juz wsunie sama obiad a ta jeszcze siedzi i dziubie :o no i nie tknie sie surowej marchwii na przykład jabłko tak ale marchw=ew ne :( zdaje mi sie ze bede z nia miala problem z tymi zebami (juz 2 ma zaplombowane) oho juz krzyki słychac ehhh nie popisze se w spokoju a dopiero za 50 minut do szkoły idziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - a Ty pytalaś o te pistacje lekarki? Ja nie wiem ale jak Anetka byla mała (moj maz kocha pistacje) to dalismy jej pare razy z tym ze ona miala podejrzenie o alergie ze skora nic jej sie nie dzialo tylko katar ropny i oczy zaropiale i lekarka powiedziala zeby jej nei dawac conajmniej do 5ego roku zycia tych akurat orzechow bo tam plesni duzo :o no i nie dawalismy... Nie strasze tylko pytam bo moze to nas nastraszyla niepotrzebnie u nas w domu zawsze sa pistacje ale anetka ich nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanko moja Andzia od ok. tygodnia ma suchą łuszczącą się skórę od paszek po pępek i nijak to nie schodzi, smaruję mleczkiem do ciała i za każdym razem gdy ją przebieram to widzę że nie schodzi. co to może być ?? proszku ostatnio nie zmieniłam, a jak by to było od proszku to na nóżkach byłoby to samo :-( i nie wiem czy smarować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi >> bladego pojęcia o tym nie miałam:o Dobrze, że napisałaś, w takim razie pozostaniem przy ziemnych i włoskich. O kurcze, a tak młuciła. Lena bardzo się rozgadała od kilku dni, właściwie buzia jej się nie zamyka - uwielbiam to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi nie powinnaś się martwić o fluor, bo w pastach przystosowanych dla dzieci jest odpowiednia ilość fluoru :-) mmmm musisz zrobić fotę z suknią wydaje misię idealna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_ago >> nie wiem co to może być, może coś z jedzenia ją uczuliło? albo jakiś kosmetyk, może płyn do kąpieli? a próbowałaś tego kremu A-derma exomega, u nas rewelacyjnie się sprawdza. Ok, znikam bo okienko dobiegło końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Na sniadanie zjadłam...tabletkę na bol głowy i wypiłam kawe:-P Nocka koszmarna-juz druga z rzędu-nie wiem o co jej chodzi,ale budzi sie co pół godziny😭 Rocznica Wiki udana,na 11 poszlismy do koscioła,potem z moja mama i tesciami do nas na obiad,potem kawa i ciasta.Reszte dnia spedzilismy w domu,bo pogoda do bani i tak jest do dzis:(( Holly współczuje Ci tego bolu,nie moge uwierzyc,ze nikt nie jest Ci w stanie pomóc:((No i z exem widze masz przeboje:((kij mu w ucho:-P Napisz porządna odpowiedz na pozew,nie patyczkuj sie z frajerem,moze on chce na jeden m-c wziąc Bartka i te pieniadze??szybko by Ci go oddał i jeszcze dopłacił:-P Ale tak to jest jak sie nie ma pojęcia o wychowaniu i utrzymaniu chorego dziecka:(( Kessi mmmm mogłas mi podkrasc likierku:)) Izu przykro mi,ze z mężem masz ciężkie dni,pociesze Cie,ze moj tez sie zbytnio nie wysila:-P Amorku kiedy bedziecie wiedzic co z tym mieszkaniem? Pia wo bist Du???????czy jakos tak....👄 Zoska smiga na bosaka i..wczoraj była blisko samodzielnego pójścia,stala sobie w progu i juz miala dac kroka,ale Wiki podeszła z tylu i ją lekko popchnęła(żeby poszła),a mała sie rozpłakała i klapnęła na tyłek:(( Mam do Was pytanie-dziewczyny z wiekszych miast:jest u Was siec taxi taxa lady???u nas beda otwierac i poszukuja pracownikow biurowych,niby oferuja super wraunki plac i socjal-moze cos wiecie??? Mea ja Ci łapy przetrącę!!!po kiego czorta sama ruszasz szwy???jeszcze sie spotkamy i dostaniesz:-P;-)) Szkoda,ze Wam spotkanie nie wyszlo,ale moze i dobrze,bo w taka pogoda to z grilla nici.I wogóle po co marznąc jak mozna pod parasolka z drinkiem posiedziec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiago - a moze oillatum do kapieli albo dolej do kapieli oliwke czasem latem sie tak robilo Anetce jak sie pocila mocno i czesciej ja mylam w dzien woda wysusza mocno skore a ona taplala sie nawet za dnia w misce na srodku pokoju po 2 tygodniach nie bylo sladu :) Kimizi - jak wrócisz do domu wystrój sie i cyknij fotke :) Marta patrzy na bajki Anetka sie ubrała i zaraz je sniadanko bajka (żeby byo sprawiedliwie) i do szkoly :) wiec jak Marta pozwoli łaskawie troszke z Wami posiedze :) Nie moge otwierac lodowki bo ten śmietanowiec tam stoi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga,a moze mała zjadla cos nowego?tylko jakos dziwnie,ze tylko na brzuszku te zmiany skórne...ja bym poszła do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje ale nie mam jak pisac.Wlasnie wrocilam od kowala i sprawdzalam jak tam moje schody sie maja:) Gumiago moze jakies owoce ja uczulaja? A dodawalas do kapieli maki ziemniaczanej? Moze cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo u nas juz wszyscy zdrowi :) Tomaszkowa- a coz to za gorzowski pies z podkulonym ogonem? Kolejny raz sprowadzilismy was na wlasciwe tory! kolejny sezon stadion Falubazu niezdobyty! a tak calkiem powaznie, wystarczy mala niedyspozycja golopa i Nickiego i Stalczeka nie istnieje :D musze nadrobic znow weekend, bo jak malzon w domu to niewiele czasu na kompa, wpadne podczytac wieczorem, zdrowka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kubus zasypia. wstal przed 8 ale juz spiaca kruszyna, wdrapywal sie na kanape a ja mu na niej rysowalam i myslalam, ze chce ze mna porysowac a on kladzie sie i mi pokazuje, ze chce nynac.... no to zrobilam kaszke na gesto i zasypia:) slonko swieci, ale pod oknami nam halasuja bo myja nam okna:) w koncu:) no i Kubus dzis w kropki czerwone na brzuchu chyba po tych miodowych muffinkach. juz jadl te mleczne kanapki kinder z miodem ale moze w tych moich muffinkach za duzo bylo. Gumiago- moze Anusia ma przesuszona skore, tez bym sprobowala z oilatum bo zalagodza takie stany, moze jakies owoce, albo swieze warzywa nie dawalas moze nowalijek? a z pasta dzieki:D bo wczoraj sprawdzilam na tej naszej i ma fluor. chyba pomalu zaczniemy pasta myc zebolki:) i fajnie, ze piszesz o tej marchwi, mozna by tez sprobowac dac w reke marchew i niech skrobie zabkami:) Kimizi- ale z Lenki smakoszka orzechow:) a te ziemne to takie dajesz ze skorupki te arachidowe? Kubus poki co to jadl orzechy w musli ale tak jeszcze nie dostal jako do schrupania w kawalku. no i Kimizi fotki:) Mamuniu- nie znam tego taxi cos tam, nie slyszalam nawet o tym. a z mieszkaniem no gosciu jeszcze nie wyslal nam tych danych i nie wiem czy sciemnia czy co, ale dzis przewertujemy nowe ogloszenia moze cos lepszego by sie trafilo z 2 pokojami i tak w sumie z jendej strony po cichu cieszymy sie, ze temu gosciowi tak opieszale to wysylanie idzie bo liczymy ze moze jeszcze cos lepszego moze sie trafi, choc nie ukrwam, ze jak sobie pomysle, ze juz tylko miesiac do konca to zaczyna mnie sciskac w brzuchu z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- i jak kowal sie spisuje ze schodami??:) Kessi- trzymam kciuki :D jej jak sobie pomysle, no super by bylo miec kolejna kruszynke juz teraz, ale jakos boje sie.... ehhh moznaby wymieniac i wymieniac .... no i balabym sie ze sobie nie poradze z dwoma maluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku-juz ok:)dzieki za troske:))taxa lady-siec taxi tylko dla kobiet http://www.taxalady.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=3 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 9500 )dł.81cm:)) "Kobieta nigdy nie wie czego pragnie,dopóki...nie zobaczy tego u innej kobiety:))" Faceci są jak buraki cukrowe...słodcy ale jednak buraki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - szukajcie szukajcie oglądanie nie kosztuje :) zawsze cos moze ciekawego wpasć :) NO i nie bój sie wiesz jak tak sobie pomysle to łatwiej mi było podjać decyzję teraz niż jak Anetka była malutka niby chciałam juz jak miała 2 latka mieć drugie ale odwlekałam co chwila z nowych powodów (głównie finansowych) no i dopiero po przylocie tu po 3 m-cach namowiłam męza na starania bo to z kolei on sie bał no bo sami jesteśmy tu bez rodziny a wtedy nawet i bez znajomych... Teraz tez sie zastanawiam jak to bedzie z trójeczką ale jak widze teraz jak Anetka zaczyna sie troszczyc o Marte i juz mniej jest zazdrosna i chwali sie wszystkim swoją siostrą to se myśle ze o maluszka tez juz nie bedzie taka zla :) a chce siostre miec zeby bylo smieszniej :P to jej mowimy ze jedna juz ma :D no ale tez mowimy ze nie mozemy jej obiecac co bedzie tak jak przy Martusi. Miód moze tak uczulić i moze tez wywołać taki kaszelek alergiczny (znajomej córcia tak miała). Mamuniu - tu jest taka siec że tylko kobiety jeżdzą wystrój w srodku na różowo :D raz jechalismy taka :) hmmm smietanowca juz nie ma :P dieta pojdzie sie rypac :o no ale tam głównie galaretka wiec nie takie tuczące sie pocieszam hihihi Mielismy przed chwilka mały wypadek - Marta lubi wspinac sie na swoj wózek od 3 dni i dzis wyczaiła jak potem z niego zejśc ale tak zaczela skakac po nim włazić i złazić co chwila że w pewnym momencie kucała na siedzisku ja kiwie palcem ze nie wolna i ma siasc i to był moment... chciała usiąść zachaczyła noga i runęła głową o podłogę :o ryku było c nie miara czoło odarte buła już sie robi ehhh teraz juz spi niby nie powinna po upadku ale ona taka maruda od rana a zeby postanowily ze jednak beda dalej sie wyzynac bo poki co do polowy wyszla czworka i stanela miesiac temu i teraz idzie dalej ehhh wesolo bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... :-) Ciezko sie wkrecic i trudno zaczac :-( Oszczedze na wstepie i zaczne od srodka :-) Meaaa - a maz wie, ze sama wyciagasz szwy ? ( pierwsze napisalam wszy ale cos mi nie pasowalo :-P ) . Ciekawa jestem czy nasze dzieci mozna chowac juz na wegeratianow. Wypytam naszego pediatre bo to przeciez nienormalne z tym miesem :-( Ja najczesciej podaje cielecine bo do innych nie mam zaufania. Jedz na Mazury po krolika ! :-P Samadama - gratuluje nowej pary butow :-P Gdyby to trafilo na Madonne albo Victorie Beckham to dwa rozne buty bylyby przebojem lata :-) *** Wyobrazam sobie krokodyle lzy Dawida jak przecial paluszek. Czy na zdjeciu ta osoba ( widac tylko fragment ) , ktora go trzyma ma czerwony wzor na koszulce czy to tez krew z paluszka ? Kimizi - Twoj maz jest chyba mundurowy, idzie do slubu w garniturze czy mundurze ? Sukienka, tak jak ja opisalas pasowalaby slicznie do munduru marynarza :-) Mamuniu - pamietam jak nie dawno wlozylas do Galerii zdjecia z I Komunii a juz rocznica. Weszla Wiki do sukienki sprzed roku ? No i ciesze sie, ze jestes spokojniejsza o Zosie i zobaczysz szybciutko postepy. Gumi_Aga - ja jestem przewrazliwiona w temacie przesuszonej skory i tak jak piszesz to zluszczony naskorek wyglada raczej na przesuszenie a nie alergie. Ograniczylabym kapiele do minimum i nacierala czyms tlustym skore. Myszko - jak znajdziesz czas i sily to prosze podaj przepis na Pizze wlasnej roboty. *** Wybieracie juz imie ? Amorku - nie doczytalam czy znalezliscie nowe mieszkanie ? Holly - nie wiem co napisac choc przypuszczam jak sie czujesz i fizycznie i psychicznie :-( . Przed sadem licza sie fakty i Twoj ex moze pisac banialuki ale jak ich nie podeprze to niech sobie tworzy. Niestety ale tak samo i Ty musisz miec w rece dowody i tylko tych sie trzymac. Potrzebujesz dwoch rzeczy - dobrego lekarza i dobrego adwokata. Sciskam Cie ! Kessi - zrozumialam, ze sie kompletujecie :-P Widac jak ogromna radosc sprawia Ci Twoja firma, jak duzo serca w nia wkladasz i na kazdym kroku o niej myslisz, swietnie ! Ponoc biznes to jak drabina, kazdy sie na nia umie wpiac tylko nie kazdy wie gdzie ja dostawic. Ja mysle sobie, ze Ty swoja drabine maszw najodpowiedniejszym miejscu i jestem pewna, ze pokonasz w niej wiele szczebli. Barylkooo - tak sie zastanawialam po co Ci kowal, a to schody ! :-) Teraz mysle czy tutaj sa w ogole kowale ?! Nawet nie wiem jak to po niemiecku ! Ja musialam do konca porobic badania. Ostatni etap polegal na sprawdzeniu czy sama jestem zdrowa. Niestety nie dojdzie do przeszczepu, bo czegos sie doszukali. Jest mi ogromnie smutno z powodu tej nieznanej mi osoby i jedynie ciesze sie, ze nigdy sie o tym nie dowie, ze szansa byla tak blisko. Musze sie sama troche oswoic z tym wszystkim i pomyslec co zrobic. Trzy lata temu postawiono mi diagnoze stwardnienie rozsiane z czego po kilku miesiacach sie wycofano, dzisiaj wyglada na to, ze nie ma dymu bez ognia i jednak cos jest nie w porzadku. A z nie-odbytego spotkania na pewno najbardziej ucieszyli sie tatusiowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wy o tych kurczakach a ja z dzordzem wlasnie 2 dni temu gadalismy ze kupimy sobie 50 kur, 3 swiniaki ze 2 indyczki i juz, świeże jajco bedzie i wieprzowina i biale mieso w indyka:) mamy takie mozliwosci bo u moich rodziców stoja 2 budynki gospodarcze niuzywane po dziadkach mnoswo łaki i sie az prosza o jakies ruszenie:) A moze sie i pohandluje:) U nas wiecej sie je wieprzowiny schabowe mozna by bylo jesc caly czas:) Wiecie co dzordz kupił ost 3 kg boczku i 4 kg schabu z koscia zaplacił 90zl! A jak znajomi bija swiniaka to my mamy po 2,80 za kg czyli jakies 130 zl za połowke swiniaka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×