Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hej hi hello! :) rzekłabym nawet aloha! :D Pia oj uciekłam wczesniej z pracy ;) ale na legalu bo prezes sie zlitował o 14 stej i całej firmie kazał iść precz :P tak więc i nasz oddział sobei poszedł, a co! :D Mamunia ojj faaajnie na urlopie ;) aa widziałam fotki ;) ale biedna minka, widać ze jej coś nie pasi ;) aa z każdą fotką coraz bardziej mi sie podoba twoje mieszkanko :D aa Zosia na leżaku jak pije piciu to jest tak opalona, że brwi wyglądają jak u albinoska :D super! Holly jak tam sie trzymacie?? ej wczoraj nie było ani jednego wpisu! chyba, ze źle popatrzyłam.... mam nadzieje, ze od wrzesnia ruszymy powakacyjnie! u nas poza tym, że Dunia poleciała dziś z fotela na główkę to oki... normalnie myslałam, że mi serce wyskoczy... wlazła na fotel (jak zawsze i mnie to nie dziwi) i zaczeła kombinować. mówię jej zeby usiadła bo spadnie i wydawało mi sie że siada, więc zaczełam zbierac kredki z kanapy... a ona sie przewiesiła na brzuchu przez oparcie fotela i jak na nią spojrzałam to już widziałam tylko jej stopy a potem usłyszałam pie.r.dut! i krzyk... zamarłam... fotel wysoki, za fotelem próg na balkon.... Boże! przez te ułamki sekund jak do niej biegłam (ba! skakałam przez stolik!) widziałam złamaną rękę... skręcony kark... Jezzu :( leżała sobie na plecach i płakała. wziełam ją i utuliłam, trzęsła sie ze strachu! i się okazało, że płacz też był ze strachu a nie z bólu ;) bo nic kompletnie sobie nie zrobiła ;) chwilke sie potuliła i jeszcze płacząc powiedziała SIUSIU! pytam czy chce siusiu a ona TAK! BELKA! że do kibelka ;) siedząc na kibelku i jeszcze łkając pokazała paluszkiem na płyn do płukania jamy ustnej.. ostatnio szał pał na niego... i jak jej pozwoliłam zamoczyć paluszek to już całkowicie ukontentowana zapomniała o wypadku. po wysiusianiu sie wróciła do pokoju i co zrobiła? od razu wspieła sie na fotel i zarzuciła noge na oparcie i schodzi.... nie moge z nią!!! a mnie ze stresu tak zaczął brzuch boleć i okres dostałam! 4 dni wczesniej! to mozliwe, ze tak organizm zareagował? jak Dżordż wrócił z pracy to ją zabrał do Decathlona bo chciał sobie sandały kupic na wyjazd a ja pojechałam do Auchan na zakupy na wyjazd... zrobiłam może 1/3... wróciłam jak muł obładowana... zgarnełam kartony i będę pakować... na razie żarcie i soczki dla Duni bo tam wszystko drogie jest... mały soczek 200 ml 1 eur.. a u nas 95 gr... lekka różnica nie? tak więć zapasy robie, słoiczki duperele, jutro mam zaplanowany cały dzień wycieczkowo-wizytowo z Dusią, wiec reszta zakupów Niuni i nasze żarcie zostaje na czwartek... eh lubie wyjazdy, ale najgorsze jest to pakowanie... myslenie co tu jeszcze... zwłaszcza, że z tym wszystkim jestem sama. Dżordż szykuje samochód...w sensie bagażnik na dach, box itd. i potem znosi i pakuje to co ja przygotuje... tak wiec mam do przygotowania całe zarcie, kosmetyki i ciuchy dla naszej trójki. bo Dżordż nawet majtek sobie nie wybierze... :o shit! ale nie marudze ;) ciesze sie urlopem i czasem spędzonym z Niuńką ;) fajnie bo oprócz akrobacji to nie daje mi powodów do zmartwień ;) ładnie śpi, ładnie sie bawi, nie marudzi, ładnie je ;) wczoraj na obiad zeżarła 3/4 schabowego i kilka frytek (z piekarnika ;) ) dzisiaj na kolacje to myślałam, że pęknie bo wchłonęła 2,5 frankfurterki i kromke chleba ;) jej hitem jest ERUŚ ;) czyli Danio hehe aaa i fajnie bo od2 miesiecy nic kompletnie nie przybrała na wadze. waży 14,2 kg i mierzy 92 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W kulki sobie lecicie???😭 Gdzie sie wszystkie babiszony podziały???!!;-)) Mea dzieki:))hehe Zoska w realu jeszcze bardziej opalona:)) Jesli podoba Ci sie etyl naszego mieszkanka to bedziesz miała wene na urzadzanie domu w przyszłości:))a mąz lubi taki styl?czy bardziej nowoczesny?na fotkach widac ,że macie mieszkanie w nowym stylu urzadzone.Ale gusta sie zmieniają:)) Zoska zasypia,ja wstawiłam obiad,potem spacer i jakos zleci kolejny dzien.Przegladam oferty pracy i..doopa jak zwykle:(( W czwartek uderzamy do lasu:))grzybki już są:))kolejny sezon czas zacząć:))sloiki juz nazbierane,miejsce w zamrażarce tez jest,wiec trzeba je zapełnic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znów jestem jakoś nie chciało mi się do komputera zaglądać przez weekend aż bałam się, że znów będę godzinami nadrabiała a tu puściutko było nie tylko mnie leń komputerowy dopadł :) :) Pia znów mamy postęp w ubieraniu spodni - każda noga ląduje już w odpowiedniej nogawce a potem przybiega z takimi na udach żeby podciągnąć wyżej :). Dalej nie chce gadać tylko język migowy opanowała do perfekcji no i walka z nocnikiem trwa :) - ale jestem twarda. Pascal mnie rozbraja jego pomysły są po prostu genialne :) Holly Oby twoje plecki przestały boleć strasznie Ci współczuję, a sanatorium po tych wszystkich przejściach jak najbardziej Ci się przyda. Jak tylko znów ją przyłapię w traperkach to cyknę fotkę i wrzucę do galeryjki :) - najlepiej wygląda w tatusiowych :P . Mamunia u nas nawet nie wiem jakie są ceny za żłobek czy przedszkole ja już drugi rok staram się o miejsce i go nie mamy - nawet w tym roku po ponad roku oczekiwania na miejsce Kiniaczek jest na liście rezerwowej. W sumie dobrze bo drugie w drodze więc i tak nie pracuję ale jak ją zapisywałam to chciałam szukać pracy Szanse na to, ze mały się dostanie w przyszłym roku są praktycznie zerowe - czyli uziemił mnie system na minimum 3 lata w domu 😭 , jak tak dalej pójdzie to pisze skargę do Urzędu Gminy podobno muszą zapewnić miejsca a co robią? Co do Zosi trzymaj się, mam nadzieję, że to przejściowe bo naprawdę trudno upilnować takiego malucha „kolekcjonera smaków. Mamunia - jak ja bym chciała na grzybki wyskoczyć 2 lata nie byłam Meaaa całe szczęście, że nic się nie stało ja już 2 razy złapałam naszą niemal w locie taką przewieszoną skubana wie, że nie wolno tak robić ale z szelmowskim uśmiechem jak nie widzimy próbuje, boje się, że kiedyś nie zdążę tym bardziej, że coraz wolniejsza jestem. Kiniaczek na razie wciąga tylko pół schabowego ;) no i Danio tez uwielbia ;). Oj to nasza przy Duni straszna kruszynka 81cm i 10,3 kg :). Wspaniałego urlopu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SIEMKA :P Ja na chwilke tylko - podczytuje ale pisac nie mam jak i kiedy :o Widze ze nie tylko ja :D W niedziele bylismy na festynie i MAta zaliczyla pierwsza w swoim zyciu karuzele - ale miala ubaw heheheh Ogolnie weekend udany był po festynie Mc Donald dla dzieci tylko po to by dostaly zabawki ze Shreka hahaha a my Kebaby Raaaany w tamtym tyg 3 razy po kebaba slalam mezyka :P ale mi smakuja a najbardziej ten sos czosnkowy (a ja czosnku nie cierpie) Oj nie jak tak dalej pojdzie to zaczne rosnac w szerz hihihi ale fakt dobre sa mniaaaami W ogrodku az sie uginaja krzaki od jerzyn i widze ze beda piekne w tym roku az sie nie moge doczekac :) Ogolnie czujemy sie dobrze ale nadal wszystko na raty robie. Dzis w nocy zawalu bym dostala wstalam na siku i patrze u Anetki sie swieci to ide do niej a tam... jej nie ma w toalecie tez u marty i unas i pod lozkami normalnie zawal budze meza ze nie ma dziecka schodze na dol a ta siedzi zwinieta w klebek na sofie caluska przykryta kocem i tak spi :o oj stracha nam narobila bo przeciez i bramki otworzyla i nikt nic nei slyszal a jakby tak ze schodow spadal - ona nic nie pamietala ani nie wiedziala gdzie jest lunatyk mały :( Żeby nie bylo nudno Marta tez musiala cos zmalowac i zezarla dzis kostke rosolowa ja sobie zmywam a ta w szafkach grzebie to ja pogonilam ale nie zauwazylam ze lapnela "cukiereczek" no i przylazi za chwile z papierkiem po kostce knorra o smaku kuraka i kwasna mina i wypluwa ile sie da na szczescie polowa do podniebienia sie jej przykleila mam nadzieje ze jej nic nie bedzie :o Ogolnie nie moge ich obu z oczu spuszczac bo nie wiem co im odbije za chwile ehhh no i tym sposobem do kompa siadam po 21 jak ida spac a czasem uda mi sie za dnia jak nie musze za duzo sprzatac :) Od wczoraj czytam kodeks drogowy i za tydzien kupie sobie testy i bede walczyc :) mam plan zdac prawko przed porodem - zobaczymy jak bedzie heheh Poki co polowa ksiazki przeczytana :D Mamunia - co ja bym dala za takie grzybki... a jaka mam ochote na zalewajke z kurkami mmmmniam Zosia pewno z Wami do lasu nie idzie bo bys chyba mogla zapomniec o zbieraniu grzybkow z takim smakoszem :P Slodziak z niej heheh takie pomysly Meaaa - udanego urlopiku i zakupow i wogole wywczasujcie sie ;) Holly - zyczylam Ci na nk bo jakos na forum nie mialam juz czasu :( ale wszystkiego Naj Naj i przezd wszystkim zdrowka !!! Szarotko - zazdroszcze Ci ze Ty juz yak blisko konca :P a z tymi zlobkami przegiecie :o no i niezla cwaniara z Kini co to jeszcze mialam? zapomnialma cholerka 14 dochodzi to mezyk zaraz wroci i na zakupy Jak mi sie uda to wieczorkiem zajze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Mamuniu - to juz trzeci sezon jak jezdzisz z nami na grzyby :-) Nigdy nie zapomne ( pewnie sie powtarzam) jak ja juz nie moglam sie ruszac a Ty pisalas, ze z brzuszkiem smigasz po lesie i zbierasz grzyby :-) Szarotko - nie myslalam, ze ze zlobkiem w PL tak ciezko :-( . Mysle, ze nie wysiedzisz w domu trzech lat i pewnie znajdziesz szybciej jakies rozwiazanie, szkoda by bylo tylu lat nauki. Moja kolezanka po prawie , aplokacji i dwojce dzieci nie ma szans wrocic do zawodu, bo 3 lata przerwy sa praktycznie nie do nadrobienia. Jest najbardziej nieszczesliwa kobieta jaka znam, maz robi kariere a ona jest niespelniona. meaaa - jakby moglo byc inaczej ? Mojego meza tez musze pakowac lacznie z majtkami :-) Kiedys mu powiedzialam, ze ma wszystko spakowane ma dolozyc tylko buty i oczywiscie pojechal tylko z tymi co mial na sobie :-P . W dodatku na tym skorzystal bo na urlopie obkupil sie w buty :-) Troche mi lepiej jak czytam, ze Wam dzieci przeskakuja glowa w dol z foteli, bo oznacza to, ze Pascal sie miesci jeszcze w normie :-) . My co prawda rogowke postawilismy juz na swoje pierwotne miejsce bo teraz juz zeskakuje z niej na nogi ale ciagle mamy nowe przeszkody do pokonania. Aktualnie podnosi sie przy balustradzie w korytarzu i musimy ja obwiazac jakas siatka ogrodowa albo drutem kolczastym :-P. Wsadzilam do Galerii ( tej , ktorej Wam kiedys podalam adres ) zdjecia jak wchodzi do samochodu i jak wyglada bez lokow. Szarotko - mysle, ze nie masz do tej Galerii adresu i dlatego wyslalam Ci namiary na eMail. W czwartek mam zebranie w zlobku i dzisiaj poszlam przymalowac siwe wlosy, coby pozory postwarzac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) żyje, nie czytałam forum od przeszło 2 tygodni, nie wiem co się dzieje, ale piszę bo nie wiem kiedy bede miała czas nadrobić. Najpierw zabraliśmy sie za remont pokoju- zeby zrobić go dla Dziewczynek, nie zdązyliśmy nawet pospszątać po remoncie a wybraliśmy się na wakacje:) w niedzielę wróciliśmy z tygodniowego pobytu nad morzem. było bardzo fajnie . byliśmy ze znajomymi i ich rocznym synkiem. postaram sie wrzucić zdjęcia z wakacji i nowego pokoju. a narzie uciekam. stęskniłam się za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha !!!!!wystarczy opieprzyc i sie zjawiają;-)) Pia matko jedyna!!faktycznie-3 sezon!!ale zleciało!!!! Pascal bez loków??jakos nie wyobrazam sobie-lukne pozniej na fotki:)) Kessi hehe kostka rosołowa???bleeee maja dzieci pomyśly:))Zosia dzis gryzła pasek od torebki..mojej koleżanki:-O Myszko witaj kochana:))jak zdrowko??brzusio sie rusza???:)) Szarotko u nas ceny sa o wiele niższe niz w dużych miastach,ale uważam,ze 650zl za 5h złobek to przegięcie,w tym 250 to wyzywienie:-O Oprócz tego wszystko trzeba kupic samemu-od szczoteczki po kocyk i pampersy.. Ja wlasnie sie wybieram zapisac Zosie na rok 2012-to samo przedszkole,do którego chodziła Wiki:)) Zakupy w lumpku udane-kupiłam sobie lnianą kurtke(marynarkę )z paskiem marki JOHN ROCHA!!za...12zł:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia bez loków Pascal ma... 5 lat!!!:))A otwieranie auta to mistrzostwo świata!!dawaj go do szkoły wojskowej na jakiegos antyterroryste czy komandosa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi fajnei, ze weekend Wam się udał. Obie Twoje córcie to niezłe aparatki :) :) - trzecie też takie będzie :p. A ja tobie zazdroszczę, że w te upały nie musiałaś tylu dodatkowych kilogramów nosić :p :p, a tak poważnie to tez się cieszę, że to już niedługo :). Pia No właśnie ja też powoli wypadam z obiegu :(. Problemy ze żłobkami dotyczą głównie dużych miast najbardziej Warszawy, a szczególnie niektórych dzielnic w tym mojej tu mamy chyba najgorszą sytuację w kraju - ale teraz będę mądrzejsza. Dowiedziałam się, że Państwo musi zapewnić opiekę dziecku jak matka chce pracować tego przy Kini nie wiedziałam więc będę walczyła z Urzędem Gminy jak mi się w przyszłym roku synek nie dostanie do żłobka a Kiniaczek do przedszkola - najwyżej będą mi opłacali różnicę między żłobkiem lub przedszkolem państwowym , a prywatnym - nie popuszczę tym razem :p. Dzięki za namiary na galeryjkę - Meaaa mi też podała :) :) - idę zobaczyć Pascala ;) Nadziejko - witaj i pisz pisz jak najczęściej fantastyczny wyjazd mieliście czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - faktycznie nie miałam tego adresu - jeszcze raz dzięki :) - Paskal wygląda rewelacyjnie, a wchodzenie do samochodu mnie rozbroiło :) :), muszę pokazać mojemu M - w końcu drugi to synek :P Mamunia - gratuluję udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SIEMANA Z RANA :D :P maz pojechal do pracy a mnie obudzil oczywiscie i od razu MArta tez sie obudzila Normalnie jak slon w skladzie z porcelana :o Myszko - witaj po urlopiku duzo nadrabiania chyba nie masz heheh bo tutaj byl chwilowy zastoj Pia - Pascal to niezly aparat mo mąż pyta jak Ty z nim dajesz rade :D:P a wlasnie jak chlopaki dawali rade bez Ciebie bo chyba nie pisalas... przyznali sie co nabroil czy nie? Szarotko - w Polsce gdybym byla w te wakacje to wlasnie bym umierala z tego upalu mimo ze bez brzusia zawsze cisnienie mi tam skacze :o no a tu inny klimat lekarze m owia ze po 3 latach w innym klimacie organizm juz sie przestawia i ciezko mi bedzie np na wakacjach w Pl :( Ty juz odliczaj :) i powoli pakuj torbe do szpitala heheheh a z tym zlobkiem sie nie daj masz racje no to teraz spadam do galeryjki bo wieeeki nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - fajne fotki i Nadia dzielna mała wędrowniczka i wspinać sie potrafi - Marte tez takie schody przerazaja a na motorku heheh zobaczysz niedlugo bedzie prosic tate o przejazdzki :P Barylko - Twoja różowa królewna to cała Ty ;) i pieknie pozuje i widac ze ma frajde na rowerku i z wózeczkiem heheh sliczna jest Goniu - pięknie wygladacie wszysccy bez wyjatku a Ty modelka i skoncz gadac ze cos masz w nadmiarze no chyba ze usmiechu :P a chłopaki rewelka Macius niezly aparat :D Kasiu - ślicznie wyglądasz laska nono tez napisze ze w blond Ci o wiele lepiej :) a chłopaki oba słodziaki Mamuniu - Zosia ślicznie się opaliła i ta kiteczka miodzio taki blondasek :) a ostatnie zdjecie heheh mina zawodowa chlopczyk sie tym zbytnio nie przejął :D ale Zosia sie zmieniła... Misty - o nowe fotki jakos ich nie widzialam a gdzie Ty sie podziewasz? Wiki też sie zmienila po takim czasie niewidzenia to nie to dziecko heheh a obie damy jak sie patrzy Cari - piekne te Wasze foteczki Wojtus uśmiecha sie od ucha do ucha :) no i pozuje jak zawodowy model... Szarotko - oj jaka wyprawa Kinia niezła wędrowniczka i widze niczego sie nie boi hihi nawet wodospadu... na kazdej fotce widac jaka ma frajdę ze cos nabroi oj masz Ty z nia co robic hehe no i wrzuc aktualne swoje zdjecie albo brzuszka Reszte kolezanek prosze o dodanie fotek teraz okazja to wrzucjacie wkacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)) Nocka pieknie przespana,malenka wstała przed 8:))zjadla sniadanko i jakas grzeczna od rana:))Od dwoch dni ma faze"na rączki"-jak tylko stane obok niej wyciaga łapy do góry i nie ma bata-trzeba nosic:-O Pogoda piekna-zaraz smigamy na zakupy i do mojej maMY. Kessi dziekuję:)) Szarotko ja nawet nie wiedzialam o tych przepisach dotyczących przedszkola. Wiem,ze ciężej jest zapisac dziecko,którego jedno z rodziców pracuje,najlepiej gdy pracują oboje.W ten spsoób przedszkola zapewniaja miejsce dzieciom,ktore tego naprawde potrzebują(a raczej ich rodzicom):)) Barylko???????kogo jak kogo,ale Ciebie tu dośc długo nie ma:((mam nadzieje,ze to budowa domu,a nie choroba:(( Kimizi zdrajczyni!!pokaż się nam!!! Goniu jak mama??? Ewcia???jak Eryk??? Cari???Gumiaga??? No i cala reszta-wracać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widze, ze pustki ale i tak nie wiem co sie dzieje :( Mialam ostatni tydzien urlopu przeje... no niewazne. Juz jestesmy w UK. Kuba dzisiaj wstal o 4 :( Kuzwa ja zwariuje niedlugo to chyba bede o 2 konczyc swoj en :( Przekichane. Na szczescie dzisiaj ma w miare humorek ale jak marudzi to wiem ze to wina snu i nie wiem co zrobic zeby spal dluzej :( do 6 to maks co uzyskam... Kubal rozgadal sie powtarza juz duzo, tak mi sie przynajmniej wydaje bo mowili ze chlopcy poznio i nie bylam gotowa na tak szybkie gadanie :) Ale juz mucha, motor jak zobaczy, osa, muka to mrowka :) kamyka to klamerka :) Smeszny przy tym jest jak nie wiem. Naszego pobytu w Egipcie chyba nie zauwazyl zbytnio,tylko jak przyjechalismy to sie obudzil i do baby poszedl dopiero jak zjadl mleko to przyszedl popatrzyl sie na nas i o tata mama :) Wszystkie mamusie ciazowe zycze Wam szybko plynacego czasu i jak najszybciej zebyscie mialy maluszki ze soba :) Kessi no i kciuki za chlopca bo chyba chcecie chlopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Kubal tez ciagle chce opka tzn. na raczki, zwlaszcza w pl jak po schodach i na spacerze to nie do wozka tlko na rece, ale mu mowie ciagle siam Kubus siam. Aaaa no i mowi na siebie KUBA, pokazuje paluszkiem i wola Kuba, jak cos chce to tez ze kuba hihi. Jak widzi sie na zdjeciu to wola KUBA :) Jak zdaze dzisiaj to nadrobie galerie i moze jutro wrzuce jakies fotki z wczasow :) Jajku jakos tak nieskladnie pisze ale tyle rzeczy na raz chcialabym napisac ze juz sie popultalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - powoli odliczam :p, no i w weekend biorę się za przeglądanie ubranek po malej - muszę zobaczyć czego mi brakuje :). Aktualną fotkę brzuszka muszę dopiero zrobić - mam tylko takie sprzed miesiąca :). Mamuniu - Rozumiem, ludzi którzy uważają, że pierwszeństwo w zapisach do żłobka mają dzieci tych rodziców, którzy oboje pracują ale powiedz mi jak ja mogę szukać pracy zanim będę wiedziała na pewno, że dzieci dostaną mi się do żłobka i do przedszkola - przecież samych ich nie zostawię, ani ze sobą nie zabiorę, a babcie mam 500 km od siebie. Co do przepisów to, żeby dziecko mogło chodzić do żłobka na formularzu zgłoszeniowym muszą być pieczątki z zakładów pracy obojga rodziców. Na szczęście pieczątkę jednego z rodziców można przystawić troszkę później - nie wiem ile czasu bym miała na szukanie pracy ale wiem, że wtedy wezmę cokolwiek i najwyżej będę szukała dalej. Jeśli planowałabym siedzenie w domu na pewno nie starałabym się o żłobek czy przedszkole. Izu - mam nadzieję, że za kilka dni Kuba Wam się przestawi na normalną porę wstawania - Teraz Cię podenerwuję :p KInia budzi się ostatnio koło 8 lub 8:30 :p, a chodzi spać o 20:30 lub 21. Czekam na fotki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam fotki, nie mam czasu Was poczytać i więcej napisać:( w poniedziałek ja wymiotywałam i miałam biegunkę. wczoraj byłam bardzo słaba. od wczoraj wieczór mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Szarotko, Mamuniu właśnie z tego względu, że rodzice pewni są, że ich dziecko się do żlobka nie dostanie nie składają podań ! Ja też jestem tym głupim (mówię tylko i wyłącznie o sobie) przypadkiem, a później mówi się że było mało odrzuconych podań :-( paranoja :-( Szarotko powoli się zaczyna szykowanie :-) szybko ten czas mija :-) Pia kurczę zdjęcia super, podobają mi się trampki Pascala, otwieranie samochodu i ta radość miodzio :-) Mamunia Zosieńka ma charakterek ! minka super ! I ja również uwierzyć nie mogę że Nadia Meii jest taka duża i ciężka ... my również nie przekroczyłyśmy jeszcze granicy 11 kg jak na razie rekord to 10,3kg, ale Andzia zaczyna jeść więcej i sama podbiera to co jej się podoba. Ostatnio zamiast jak zwykle zjeść arbuza to wycisnęła go sobie to miseczki sok wypiła a resztę zjadła :-) Myszko też przygotujecie się na przyjście siostry Julci :-) powodzenia :-) Kessi Twoje dziewczyny też mają wiele pomysłów :-) z trójeczką będzie weselej :-) Izu wczoraj właśnie myślałam jak tam na wczasach :-) fajnie że wypoczeliście :-) Meaaa kolejny dzień pakowania .... miłego pobytu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... ale mi dobrze ! Za oknem deszcz, Pascal spi, Julka sie soba zajmuje, reszty nie ma w domu a ja siedze i zajadam sie borowkami. Szarotko - gdzies przed chwila wyczytalam, ze latwiej dostac sie w PL na medycyne jak do przedszkola :-( Widzialas podania ? Moze jest miejsce na wpisanie "potencjalnego pracodawcy " ? Tutaj jest taka linijka, gdzie przyszly pracodawca moze wpisac/ potwierdzic , ze przyjmie kobiete do pracy. Tego nikt pozniej juz nie sprawdza i czesto matki maja fikcyjne zaswiadczenia, wystarczy jak sie ma kogos w rodzinie , wsrod znajomych z wlasna firma i ten ktos zgodzi sie przybic pieczatke. Nie wiem czy w stolicy nie ma firm/instytucje z wlasnymi zlobkami ? Zupelnie sie na tym nie znam ale w niemczech te " zakladowe" przedszkola sa duzo lepsze od panstwowych. Myszko - zawsze bede Ci zazdroscila tego jednego zdania ...." dla dziewczynek " ! Ale Jula ma lokow na glowie a Ty taki sliczny brzuszek ! Wracajcie szybciutko do zdrowia... Izu - no i w czym spalas w Egipcie ? :-) Kessi - moi faceci sobie poradzili wysmienicie ! Tak przynajmniej zgodnie twierdza i nawet jakby im bylo za ciezko to zaden sie nie przyzna :-) Wiem jedynie, ze byli pol dnia bez wody pewni, ze zakrecono w Wodociagach a pozniej sie okazalo, ze to Pascal w piwnicy zakrecil glowny zawor. Mamuniu - brakuje Ci Wiki ? a co u Twojego brata ? Gumi_Aga - mi sie bardzo podobaja takie okruszki dziewczynki, zawsze bede mialy top figure i niebeda musialy kombinowac z dietami. Pascal ma ponad 13 kg i nie ma miejsca gdzie bym go mogla uszczypac bo tak ma wyrobione miesnie. meaaa - no ile mozna sie pakowac ??? :-P Samadama - po mojemu to Ty powinnas sie juz po-urlopowo rozpakowywac :-P Jestes juz moze ? Cari - uczysz sie na zapas ? :-P Gonia - no wlasnie, ktos pytal jak z mama ? Masz pewnie urwanie gwizdka ale napisz male slowko.... Misty - wymienilas Forum na ksiazki ? Barylkooo - widzialam zdjecia na nk i ciesze sie bo widac, ze nadrabiacie z mezem zaleglosci :-) Amorek - nie odpuscimy Ci tych slubnych kreacji, wstaw zdjecia :-) ...nadal pada, Pascal ciagle spi a mi sie skonczyly borowki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko błędne koło z tymi żłobkami:-O Tylko kto na tym najgorzej wychodzi??no,oczywiscie rodzice:-(( Gumiaga hehe to masz wyciskarke do sokow pod reką:-D Pia Wiki ma sie dobrze,szleje tam na calego:od budowy domkow dla małych kotkow,po rower,basen itp-ciagle w biegu-jak dzownie to już widze jak niecierpliwie przebiera nogami,bo musi ze mna rozmawiac,a czas zabawy jej ucieka;-)) Brat sie ogarnąl w nowym życiu i domu:))jakos mu leci:))dobrze,ze ma dobry kontakt z małą-czesto ja zabiera do siebie ,na spacery czy do nas-więc jak narazie ok. Myszko pewnie jakis wirus sie do Was przyplątał:((biedni jestescie,a Ty szczegolnie-uważaj na siebie🌼A Julce nic nie jest??? Mea pewnie spakowałaś laptopa na samym dnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super wygladasz!!brzusio taki fajny:))A Julka mulatka!!!zmieniła sie bardzo!!i tyle ma włosków!!slicznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka macham Wam kobitki z nad morza :) byczę się i byczę:) żyć nie umierać. Jestem na półmetku a czuję jakbym siedziała tu już z miesiąc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo melduje sie tylko zalatana ;) dzień z Nadulką staram się spędzać aktywnie i wymyslam różne atrakcje, zeby sie nie nudziła ;) dzisiaj byłysmy 4 godziny w parku a potem u prababci na obiedzie ;) jest kochana, cudowna, moje szczęście. bardzo ale to bardzo żałuję, że na codzień muszę pracować :( i nie mogę z nią spędzać tyle czasu :( przepraszam, ze tak tylko o sobie... ale brak mi sił... na stole leżą kupki ubrań, kosmetyków, detergentów, które musze spakować... a to kropla w morzu... eh. zmeczona tym jestem., Pia - nasi mężowie są z jednej planety na bank! :D kobitki jutro postaram sie wiecej napisac spadam popakowac to czego Nadia nie moze widziec za dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję:-P Jestem na bierząco tylko nie zawsze mam siłę popisać bo czas przeceka mi przez palce...:-) chciałabym się wyspać na zapas bo wiem że potem to 2 lub 3 w nocy to będzie moja godzina:-P Pia>>czy się uczę na zapas:-P troszkę podczytuję matematyki:-P i wogóle poznałam dziewczynę z rocznika wyżej i mam u niej zaklepane materiały:-D a mnie Pascal rozbroił:-D no poprostu On jest niesamowity jak on na to wpadł że tak się wsiada do taaaakiego samochodu:-P Nadziejko>> dobrze że wypoczęłaś sobie wakacyjnie i dużo zdrówka aby jak najszybciej Wam przeszło:-) Mamuniu>> u mnie tez się znajdzie troszkę miejsca w zamrażalniku:-P wiadomo na co:-P Zosia wygląda prześlicznie opalona niebieskooka calineczka:-) no poprsotu do schrupania:-) Szarotko>> i jak rzeczy Kiniaczkowe powloli do prania i na półeczkę ale to jest słodkie takie przygotowania na przyjście Nowego Małego C\złowieczka:-)wszystko tak pachnie i jest taka magia w tym wszystkim:-D Dziewczynki przepraszam jak którąś paminęłam ale ostatnio czasu brak...dalej mamy urlopy aż prawie do końca września...ja robię wszystko co mogę zrobić aby mieć jak najmniej pracy od 1.10 ale i tak mało co mogę:-)a jeszcze musimy zakupić samochód i mały remont w aptece...czy doba nie może trwać więcej 😭:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... deszcz mnie obudzil juz przed 6.00 i zapowiada sie , ze caly dzien bedzie padalo. Nie mam pojecia jak z Pascalem przetrwamy jesien bo do teraz gonil po plotach :-( Mamuniu - ogladallam ostatnio dwa fajne filmy. Jeden, ktory mozecie ogladnac z Wiki " The Blind Side" ( prawdziwa historia ) za ktory S.Bullock otrzymala Oscara a drugi to juz tylko z mezem pod pierzynka " To skomplokowane " z wysmienita Meryl Streep. Tutaj sa tylko te amerykanskie borowki , ktore nie umywaja sie do naszych polskich :-( A Wiki to tylko pozazdroscic wakacji ! Samadama - ale masz dlugi Urlop ! A moze mi sie tylko tak bez Ciebiue dluzy :-) Cari - wiedzialam, ze jestes tak pilna i swietnie zorganizowana, ze pojdziesz juz przygotowana na pierwsze wyklady :-) . Wszystkiemu podolasz..... meaaa - my tez jestesmy z podobnych planet :-) Nie kazdy sie pakuje przez kilka dni do wyjazdu :-) Masz kartke , na ktorej spisujesz co jeszcze masz zalatwic, zapakowac a pozniej to odhaczasz ? A po powrocie okazuje sie, ze wzielas za duzo rzeczy i mimo wszystko co roku popelniasz ten sam blad bo wolisz miec wiecej jak za malo albo sie prosic ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... macham z pracy 🖐️ zapowiadali burze i deszcze, tym czasem mamy słonko i robi się coraz goręcej... Zaraz postaram się nadrobić, a w zasadzie kolejny raz przeczytać co u Was, bo nie bardzo wiem, co chciałam napisać. Tylko jedno zdanie do Pia - kochana, uwielbiam Pascala!!!! jak czytam o nim i oglądam zdjęcia, to mi się micha cieszy, bo wiem, że z moim dzieckiem wszystko ok:) może kiedyś spotkają się w jednej szkole dla kaskaderów;) Tomek też wspina się na wszystko na co się da, i na co się nie da też. samochodu mojego na parkingu nie przepuści - musi sprawdzić, czy aby na pewno wszystkie drzwi są pozamykane;) robi to w taki sam sposób jak Pascal. wczoraj przyciągnął sobie krzesło pod okno w kuchni, usiadł pupskiem na parapecie a nogi połozył na blat - nawet ne chcę mysleć co by było, gdyby stracił równowagę. w każdym razie - moje dziecko nie ma instynktu samozachowawczego, za to coraz więcej strupów na kolanach;) oprócz tego, że w dalszym ciągu muszę w nocy raz albo dwa wstać do nieg0 - w zasadzie nie wiem po co, chyba tylko po to, żeby poczuł moją obecność - to już fajny z niego chłopak w prawdzie nie mówi tak jak Wasze maluchy, ale powoli zaczyna składać sobie słowa do perfekcji opanował tata ( tataaaaaaaaaaaaaaaaaa), daaaaaaaaj, nieeeeeeee i "babu-babu" co znaczy "babko babko udaj się" , i "toto" - chyba znaczy co to? ;) no i niestety to na tyle - reszta słów w dalszym ciągu niezidentyfikowana. jutro wizyta u ortopedy - nie wiem, czy Wam pisałam, ale dwa razy się Tomkowi zdarzyło bez powodu kuleć na prawą nóżkę, i trwało to kilkanaście ładnych godzin. i chyba go ta nożka nie boli wtedy, bo nie płacze, tylko wkurza się, bo nie może na niej chodzić - tak jakby nie miał czucia?? niech zrobią usg bioder, niech obejrzą nogi, nie zaszkodzi a ja będę spokojniejsza. skoczę do galeryjki i postaram się zaraz wrócić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Kubal spi, wrzucilam fotki do albumu. Cari super ze tak sie cieszysz na te studia:) Jak to fajnie jak ktos robi cos co lubi wtedy taka satysfakcja :) Pia Pascal jest poprostu rewelka:) I podzielam Twoje obawy co do jesieni:( U nas tez dzisiaj brzydko i juz nie wiemy co robic, rysowac nie, autka nie, ukladanki nie, wszystko na nie:( A co do spania w Egipcie to w pokoju zimno bylo, ale kolderka ciepla :p Ulubiona zabawa jego ostatnio jest rozkladanie poduszek wola kocik zeby dac i przykrywa sie wola mnie kaze sie klasc, wszystkie zabawki :) Meaaa milego wakacjowania :) Dziewczyny wiecie tak ostatnio myslalam nad swoim zyciem i z jednej strony chyba chce miec tylko Kube ale z drugiej tak bym chciala coreczke. Wrrr chyba mi sie nudzi:p Musze sobie jakies zajecie znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka a moze Tomus usiadl sobie na nozke i mu zcierpla?? Mam nadzieje, ze to nic powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×