Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Kessi ja dziewczynce dalabym Ania:) Ale takie juz masz. A czemu Emilly nie moze byc?? Moi znajomi tak wlasnie nazwali corke po angielsku nei po pl... Kuba stoi kolo mnie i nic nie moge bo occc i occcc i tylko z nim ja pikole... Ani sprzatnac ani napisac ani kawy wypic nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam chwilke bo uziemilam Marte w krzeselku do karmienia :P Izu - z tym kredytem to jest tak ze teraz duzo bankow ma oferte ze tylko 5% wkladu potrzebujesz ale to i tak duzo jak sie wcale nie ma oszczednosci :( no i nie wiem jak u Was ale tutaj domy bardzo polecialy w dol i na przyklad kupisz 3 sypialniany blizniak juz za 100-120 tys a pamietam jak w 2008 byly po 180 tys wiec zalezy wszystko od okolicy i wielkosci domu i czy centrum czy nie... my juz wiemy ze wyprowadzimy sie stad jesli znajdziemy taniej gdzies poza miastem a ja bede juz miala prawko i czym zawozic Anetke do szkoly bo teraz tylko o to chodzi do miasta i tak jedzie sie na zakupy autem wiec co za roznica czy mieszkac blisko 5 minut do centrum czy dalej poza miastem 15 minut do sklepu :D no roznica jest w cenie i ciszy bo to zazwyczaj nie przy drogach glownych domy i cenowo duuuuzo tansze. Mialam wlasnie pytac (a moze pytalam) jak powiedzialas ze maz zmienia prace i ze to daleko - czemu nie pomyslicie o przeprowadzce? ale przypomnialam sobie ze macie juz z councilu a to wtedy c co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi u nas 2 bed mieszkanie jest za 180 tys funtow:/ I wlasnie myslelismy o przeprowadzce kolo jego pracy ale za duzo kasy wladowalam w to mieszkanie a tam na poludniu Londynu napewno nie dostane mieszkania... I teraz jestesmy w kropce. Narazie bedzie M dojezdzal i zobaczymy co dalej, bo na kredyt nas nie stac a chaty tak od sobie oddac nie chce. Chyba ze zamienie ja ale kurde kto mi zamieni mieszkanai jak teraz malo kto dostaje... Jejku jak u Was tanio jest... U nas za domek 2, 3 bed to 260 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kessi to ile Ci wisze za to piwko,bo jak stawiam to stawiam:))podaj nr konta;-)) Izu to pewnie kolejny etap rozwoju Kuby...pewnie w ten spsob zwraca na siebie uwage,poznaje swoje mozliwości i...moc zębów;-)) Tomaszkowa jesli ortopeda mowi,ze wszystko dobrze to chyba tak jest..moze dla pewnosci zrobcie jakies przeswietlenie stawów lub całej nóżki? Co do tych zasiłków...brak słów-jest dokładnie jak piszesz-pseudo biedne mamusie z tipsami,solarką itp,fagas(rzadko mąż) za granica kupe forsy zarabia,a one stoja w kolejkcah po zasiłki dla samotnych matek!!!! na wszystko!!!-od czynszu po odzież:((jest to krzywdzace dla tych,ktorym jest naprawde ciężko:((ale to wina naszego super systemu:-P Barylko witaj kochana!!juz sie martwiłam,ze cos nie tak... Twoja Natala z rozwojem mowy jak 3-4 latka:)) Dziewczyny juzod wczoraj w domu. Nie poznaje Wiki:(chyba tez jakis okres dojrzewania...ciągle nafurkana,obrazona,nic nie mozna jej powiedziec:((Mąz ja wczoraj wrobił w bambuko,ze mam imieniny i leci Wikusia skladac zyczenia-to jej mowie,ze dawno miałam,poryczala sie na pół wieczoru:((mąz poszedl do niej pogadac-kazała mu wyjsc.Jest tak od jakiegos czasu:oddala sie od nas,widac to z kazdym dniem,ma swoje sekrety,na wszystko odpowiada "nie"-czesto na przekor nam i...sobie,jakby zlosliwie...juz nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 🖐️ ortopeda robił usg bioder, więc póki co wstzrymam się z dodatkowymi badaniami. może więcej się nie powtórzy tu utykanie. z Wiki już prawdziwa panna, a może okres się zbliża?;) a te mamuśki zasiłkowe, to narobiły dzieci przed 20-tką i krótko po, zanim zdążyły pomyśleć co dalej, a do mnie jedna mówi "pani to tak późno się na dziecko zdecydowała, że keidy pani zdąży ieć drugie..." heheheheh nosz kurwa - mam dopiero 32 lata przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko w pl jest tak, ze dzieci narobione i nie pracuja. Moja sasiadka z sasiadem maja jedna dziecko ale oboje w domu siedza i maja wszystko gleboko w d. Tylko okno otwrte i pety leca na trawnik... I maja wszystko, a ka z M w ogole sie nie widujemy prawie codziennie ktores z nas w pracy jest. Takie to sprawiedliwe. Mamuniu mam nadzieje ze Wiki z tego wyjdzie, bunt mlodzienczy. Mowie male dzieci maly klopot duze dzieci duzy i az sie boje jak Kuba teraz taki a co dopiero jak bedzie starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... mam 5 minut. Tomaszkowa - no wlasnie ! Draznia mnie przeogromnie fajki i tipsy :-P Mozna by bylo tak dlugo i nie watpie, ze jest cala masa rodzin, ktorym jak najbardziej nalezy sie pomoc ze strony panstwa ( czyt. podatnikow ) ale tutaj nie jeden mogac isc do pracy nie idzie bo mu sie nie oplaca. Wrrr...:-( Izu - jak bedziesz wkladala Kube do lozeczka za kare, to nie bedzie go lubial i mozesz miec problem ze spaniem. Pomysl, jakbys chetnie wchodzila do swojego lozka gdyby Ci sie kojarzylo z kara i lzami.... Mamuniu - no co Ci sie zaczyna powoli cyrk :-) Mysle, ze jedyna sluszna maksyma na okres dojrzewania naszych dzieci jest to jedno madre zdanie " nie pamieta wol jak cieleciem byl " . Ja bylam podobno nie do wytrzymania :-P . Wytrwalosci Ci zycze kochana ! Julka ma szanse zaczac dojrzewac w wieku 8-9 lat ( badania wykazuja, ze jest do przodu o 2 lata ) i wiem, ze bedzie nie latwo. Najgorsze, ze ja zawsze trzymam strone dzieci a maz sie rzuca i czesto sie klocilismy przy starszakach. Wczoraj ogladalam film z R.Gere " A Dog's Story(Hatiko: psia opowieść) i wylam jak bobr .... Kessi - a Tomek ? Dla dziewczynek podoba mi sie ogromnie Leni i Emma ( po niemiecku wymawia sie krotko Ema ) Nie zazdroszcze , bo wiem jakie u nas byly klocki z wyborem. Barylkoo - zycze Ci, zeby bylo to juz ostatnie rozstanie bo nie jestem pewna czy juz kiedys tak nie napisalas.... Opowiadaj jak Ci bylo :-) Musze konczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy,ale czasem mam ochote usiąśc i poryczec sobie😭 Pia nie znam tego filmu-musze zobaczyc czy jest gdzies w sieci.My tez coraz czesciej kłocimy sie o nia ,a ona to slyszy i chyba wykorzystuje to,ze jej bronię...Myslałam juz nawet o psychologu dziecięcym,ale Wiki to uparciuch i za Chiny nie zaciagne jej na wizytę:((Najgorsze jest to,ze ona swiadomie nas prowokuje,wie jak sie odezwać(czytaj burknąc,warknąć)żeby nas to ruszyło:(( Kessi ja uwielbiam imiona:Wojtek i Nikodem. Mamatomka teraz coraz wiecej dziewczyn juz w gimnazjach jest w ciązy-przerażające i smutne zarazem.Ja urodziłam Wiki mając 22 lata,studiowałam jeszcze i wiele było problemow ze..wszystkim,ale dałam rade,bo chciałam dać!!Nie usiadłam z załozonymi rekami.Studia dokonczyłam zaocznie,poszlam do pracy,i tak naprawde od kilku doobrych lat zawsze pracowałam lub mialam jakies pieniadze,na ktore nie czekałam leżąc przed tv.Drazni mnie lenistwo!!!i jak patrze własnie na to jak sobie te leniuchy dobrze zyją to mnie krew zalewa:-P Co do nózki Tomka-moze to nie biodra ,a staw w kolanie czy przy stopie?ale to tylko moje mysli-nie chce Cie straszyc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia moze i masz racje, jak narazie to on nie traktuje tego jako kary, ale nie mam pojecia jak z nim postepowac, wiec narazie jest opcja lozeczko. A on za chiny nie chce przeprosic jak mnie uderzy czy kogokolwiek innego. Wczoraj Natalke uszczypnol, podrapal, i uderzyl i nie nie nie nie przeprosze i koniec. Mowie do niego to idz do pokoju, poszedl zamknol drzwi otwiera pytam sie przeprosisz?? nie to idz dalej i tak ze sto tysiecy razy. Uperty to po mnie ale taki niegrzeczny to nie wiem:P Narazie misiek spi, poczytalismy bajeczke. na obrazkach bylo jak dziewczynka sika mowie a Kubus tez bedzie tak do kibelka sikal a ten oczywiscie ze nie :p Kessi moja szfagierka ma termin na luty. imiona tez maja wybrane juz :) Na dziewczynke bedzie Lilianna a na chlopca Julian, Filip albo Mikolaj. Osobiscie angielskie wersje Lilly i Julian mi sie podobaja ale Pl nie. Agatka mi sie podoba :) Moze Asia?? Albo natalka ladnie :) A dla chlopca Kacper mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - absolutnie nie uważam, że samo posiadanie dzieci w młodym wieku jest czyms złym. Moja mama urodziła mnie jak miała 21 lat i tez skończyła studia. trzeba tylko wiedzieć, jakich pewne sprawy wymagają wyrzeczeń a po drugie, jak się nie zamierza żadnej szkoły kończyć i iśc do jakiejkolwiek pracy to świadomie się naraża dzieci na taki a nie inny los. poza tym tez mnie drażni lenistwo i brak inicjatywy... i podejście "bo mi się należy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - to moze nie szukaj tego filmu bo to dodatkowe lzy :-P . Ostatnio mam reke do super filmow i to juz 3-ci z rzedu, ze moge smialo polecic. Dziewczynki sa ponoc w tym wieku jeszcze gorsze jak chlopcy, wiec szykuje sie na najgorsze bo ze starszakiem bylo ciezko. Dziwne, ze sredniak rozwianal sie sam "przy okazji " a moze tylko mi sie tak wydaje i jeszcze wszystko przede mna :-P Powiem Ci, ze wydawalo mi sie, ze to tylko tak u mnie az pewnego razu spotkalysmy sie w kameralnym gronie z kolezankami i wyszlo, ze przerabiaja to samo. To nic nie zmienilo ale bylo mi latwiej z mysla, ze to chyba jednak norma. I nie mysle tu o dziecku ale o ukladzie malzenskim. Jedna stwierdzila, ze skoro jej malzenstwo przetrwalo okres dojrzewania syna to juz wszystko przetrwa. Wazne jest miec wspolna linie i wszelkie nieporozumienia wyjasniac bez obecnosci dzieci ( dzieci ? no chyba jednak jeszcze dzieci :-P ) Izu - ja bym lozeczko zamienila na kat, jakis stopien schodow cokolwiek innego.... Przydalaby sie Mamaolka ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje Mamyolka nie tylko ze wzgledu na jej porady. Lubilam czytaj jej wpisy, jak zreszta brakuje chyba dosc dlugo Kimizi, Asik i jeszcze paru innych... Pia tak tez wczoraj zrobilam i skoczylo sie na tym ze przerobil kare na zabawe w akuku bo szedl i sie cieszyl ze moze wyjsc spowrotem. No nic bede walczyc bo nie chce sie potem wstydzic za wlasne dziecko. Nic to dziecko nakarmione, idziemy na spacer bo pogoda sie zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie nasunelo, troche w temacie wiec napisze.....:-) Przed laty, kiedy nie wiedzielismy jak sie nam tu ulozy i jak nie mielismy praktycznie zadnych pieniedzy postanowilismy oszczedzac w razie czego. Waznym nam byly dzieci bo nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby nie bylo mnie stac na ich wyksztalcenie. Skoro przez cale lata sie im mowi, zeby sie uczyli, bo to wazne i im lepsza szkola tym lepszy start w zycie to jak dojdzie co do czego trzeba stanac na wysokosci zadania i umozliwic dziecku dalsza nauke. Od samego poczatku wplacalismy starszaka na Ubezpieczenie, by je moc wyplacic w okolicach pelnoletnosci. To nie byly zadne duze sumy i nigdy tego nie odczulismy a teraz obaj maja na start. Nie mam pojecia jak to wyglada w Pl i co najgorsze nikt z nas nie ma pojecia jaka sytuacja bedzie za 20 lat ale jesli macie mozliwosc miesiecznie cos odlozyc na korzystny procent to moze przedysukujcie w domu temat. Kessi - u mnie emerytura tez cienka. Ale my regularnie inwestujemy na przyszlosc :-P . Najlepiej widac to po ilosci dzieci a widze, ze i Wy nie duzo gorsi :-) :-) :-) A tak na powaznie, to z panstwowych swiadczen bysmy sie w przyszlosci nie utrzymali i zabezpieczamy sie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - tutaj jest coś takiego jak hmmm konto oszczednosciowe nie chyba lepiej powiedziec fundusz powierniczy.. w kazdym razie gdy rodzi sie dziecko dostajesz od Panstwa 250 funtow na zalozenie dziecku konta (to jest czek i nie mozna go zrealizowac to dla dziecka po prostu) no i z tym czekiem wybierasz dany Fund Trust i gotowe deklarujesz np 10 funtow miesiecznie ze bedziesz wplacac (to jest minimum) i pieniadze sobie tam leza i rosna niewiele bo to nei na duzy procent jest Dziecko gdy osiagnie 18 lat lub 16 w niektorych przypadkach moze to wybrac i przeznaczyc wlasnei albo na nauke albo na samochod co tam ma za plany ale wczesniej ruszyc tego nie mozna !! i to jest wlasnie dobre. My zalozylismy obu dziewczynkom ale od przyszlego roku ze wzgledu na ciecia maja to zlikwidowac i trzeba pomyslec dla kolejnego nad jakims zwyklym kontem oszczednosciowym... Uważam to za dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka nie odebralam Twojej wypowiedzi o młodym macierzynstwie w negatywny spsosb:)dokadnie rozumiem co masz na myśli:)) Pia boli mnie ,ze nie wiem(nie umiem)znalezc sposobu na nić porozumienia-wiesz...taki kompromis...sytaucaja sie pogarsza,a ja stoje w miejscu i nie wiem co robić:((nie chce by moja corka została sama z tym(cokolowiek to jest).Sytuacja dzis przy obiedzie:wrócily z plazy z mężem,nałozyłam kazdej góre jedzenia,bo wiadomo jak to jest po pływaniu-od progu krzyczały,ze umieraja z głodu.Po obiedzie Alicja mowi,ze sie najadła jak szalona:))Pytam Wiki czy ona tez najedzona-widze,ze ledwo siedzi,brzuch wywaliło:),a ona ,ze nie:-O Wyszłam do kuchni-nie skomentowałam tej złosliwości.Bo to było na złość-miala przy tym szelmowski usmiech:-O Zoska za to próbuje wiecej gadac-i coraz bardzie zwraca uwage na inne ,nawet starsze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - moze tak. Odczekaj jak kolezanka ( kuzynka ?) wroci do domu i zapros Wiki na lody. Przygotuj sie do rozmowy i zatrzymaj w pamieci takie sytuacje jak ta dzisiaj przy obiedzie , zeby pozniej je obgadac. Powiedz wprost, ze Cie to boli i zapytaj co robisz nie tak. Niech Ci powie co ja zlosci i sprobujcie obie znalezc zloty srodek. Mozliwe, ze uslyszysz ze ja traktujesz jak dziecko i ma dosyc dennych pytan, bo co Cie to obchodzi....:-P Nie bierz tego osobiscie bo tak to wlasnie jest w tym wieku, przyjdzie jeszcze czas, ze bedzie przychodzic i sie do Ciebie kleic. Potraktuj ja bardzo powaznie, pewnie sie jej spodoba jak zobaczy, ze ja traktujesz "doroslo" . Opowiedz moze jak to u Ciebie wtedy bylo i powiedz, ze nadchodzi na Was ciezki ale ciekawy czas i tylko od Was zalezy, czy bedziecie sobie go uprzykrzac czy bedzie fajnie i wesolo. Nie zniechecaj sie jesli po jednej rozmowie niewiele osiagniesz. U mnie trwalo cala wiecznosc :-( Pisalas kiedys o tej przyjaciolce Wiki, ze to corka Twojej przyjaciolki. Jest u nich tak samo ? No i zauwazylam u Julki ( u chlopakow nigdy ) ze jest wredna jak jest u nas jej kolezanka i ja jestem mila do Niny. A juz bron P.Boze, zebym Nine za cos pochwalila albo z nia zazartowala....obraza Majestatu murowana ! :-P Moze za milo sie zapytalas, moze za bardzo nadskakiwalas tej drugiej dziewczynce ? :-P ( oczywiscie wiem, ze nie ale to moze byc spojrzenie dorastajacych panienek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia skorzystam z Twojej rady:))dziekuję:)) U nas jest własnie ta corka mojej przyjaciółki-ale to nie ma nic do tego-probelmy zaczeły sie wczesniej.Obie traktuję tak samo,nie nadskakuje ani jednej,ani drugiej...Alicja to całkiem inny "typ",zawsze usmiechnieta,miła itp.Moja Wiki do zawsze buntowniczka,ale teraz przechodzi samą siebie:-O Pomimo tak różnych charakterow od najmłodszych lat uważaja sie za najlepsze przyjaciółki i uwielbiaja swoje towarzystwo.Świetnie sie dogaduja,zawsze wymyśla cos fajnego,z pokoju dobiega zawsze smiech,nie kłóca sie-rzadko sie widza,wiec szkoda im czasu na gniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ze strefy burz:-D ale się działo dosłownie przez parę godzin mega burza a Wojtuś "buzia" albo "Bozia" i teraz nie wiem czy mówi burza czy że Bozia w niebie:-D My dzisiaj wszyscy w pracy tzn chłopaki zaliczyli wszystkie instytucje bank, nfz i jeszcze parę rzeczy a potem Wojtuś ubierał się w mój fartuch i mówił "paciiii" czyt. chcę iść do pracy:-D ale mi pracuś rośnie:-P a potem wróciliśmy wszyscy do domku:-D bo mamy przerwę w urlopach aż do przyszłego tygodnia:-P Wpadł kolega Maksio, zjedli obiadek razem i potem kąpiel i dziecko mi padło:-P Mamuniu>> ja tez pomyślałam że to może przez obecność kuzynki Wikusia trochę zmieniona no ale Ty najlepiej znasz swoją córcię i trzymam kciuki za rozmowę:-) Kessi>> mi też (tak jak Mamuni) dla chłopca podoba się Wojtek:-P ale równo bardzo podoba się mi Nikodem- taki Nikuś rozbójnik:-P, a dla dziewczynki Lilianna, Lil, Lilly:-) Izu>> wspólczuję że macie teraz gorszy czas z Kubusiem ale to napewno jest jakieś chwilowe ale też pewnie trzeba tłumaczyć itp. ja powiem szczerze że nie doradzę i potwierdzam Mamaolka byłaby najlepsza:-) Mamaolka>> wrócisz do nas jak znajdziesz czas?????:-) Babeczko>> daj znać jaką decyzję podjęliście:-) a możesz napisać jeśli oczywiście możesz, masz ochotę jak poszłaś do pracy a Czaruś był taki jak nasz maluchy i pisałaś że woziłaś go do mamy czy ciężko było mu się przystosować?czy jakoś to zapamiętał? pytam bo ja od października tak bym chciała aby Wojtuś był trochę u moich rodziców a trochę w domu i każda info jest dla mnie ważna:-) Baryłko>> miałaś nam coś napisać ale rozumiem że jeszcze jesteście we wspomnieniach:-Psłodko Natalka musi brzmieć:-D Samadama>> wróciłaś już?????:-) Amorku>> nic nam nie napiszesz więcej z Polski???:-) a już tez nie wspomnę że Kimizi zniknęła po ślubie???:-)tak dłłłłuuuuga podróż poślubna???:-P Buziaki wieczorne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski A poryczalam sobie:( mala scinka byla w domu.Ja nerwowa i podminowana teraz.U nad tez burze. Pia obiecalismy sobie ze to ostatni wyjazd bo Dzordz musi jeszcze sobie wszystko pozakanczac.Juz musi wracac bo Natalka juz duza i nie jest latwo.Od poczatku zakladalismy tylko kilka miesiecy do mojego porodu a to wszystko za bardzo sie przeciagnelo.Ale nic nie jest w zyciu lekko.Teraz tylko odliczam tygodnie do powrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi super ze lepiej sie czujesz i z malenstwem wszystko dobrze.PIekny ten okres kiedy mozna wybierac imiona:) Mojej szwagierki coreczka ma na imie Emilka w USA Emilly:) bardzo wygodne i ladne imie. Mamusiu Wiki chyba wchodzi w ten nowy etap w zyciu:) Pewnie okres niedlugo przyjdzie.Mojaego brata corka tez tak sie zmienila i ciezka jest w wychowniu.Zamyka sie na swiat i wlasnie niedawno dostala okres:) Musisz zwalczyc ten trudny dla niej czas. Mamatomka super ze z nozka wszystko OK.Dobrze ze poszlas do specjalisty to jestes spokojna.A co do lezuchow zyciowych to mam takie samo zdanie jak Wy:) W starym systemie wszystkich goniono do pracy a w dzisiejszych czasach produkuje sie takich darmozjadow:) Szlak trafia klase pracujaca jak patrzy na to wszystko.Ale mozna tak sie zloscic na to wszystko ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko a ja znowu mysle ze w jednym pokoju moze Wam byc jednak ciezko.Nadchodzi okres zimowy i wiekszosc czasu spedza sie w domu.Zuzu dorasta i zacznie bardziej szalec z Czarusiem a babcia jest watlego zdrowia.Ja bym sie jeszcze przemeczyla chwile zwlaszcza ze tyle pieniedzy zainwestowaliscie w remonty.Teraz pojdziesz do pracy to malo bedziesz w nim przebywac.Mamie bedzie lzej zaopiekowac sie Zuzu kilka godzin jak bedziesz w pracy niz miec ja na stale.Do tego Dzordz bedzie sie czul nieswojo u tesciow i moga sie po drodze pojawic jakies scinki miedzy Wami.Takie jest moje zdanie.Olej Jaszczure z gory:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari no to pracus Wam rosnie hehe po rodzicach pewnie.U nas tez burze. Amorku pewnie zajeci jestescie pracami na budowie.Pisalas kiedys ze sami bedziecie docieplac poddasze.Napisz jak Wam idzie.I czekamy na weselne fotki. Misty,Meaa i Myszka urlopuja sie.Ale Wam zazdroszcze. Meaa ja tez sie tak dlugo pakuje jak sie gdzies wybieram.I moj Dzordz tez ma teraz ten sam samochod co Twoj:) faktycznie malo pakowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu czytalam o Dawidku i tym ciezkim szczepieniu.Ale musieliscie przejsc jejku:( .Mam nadzieje ze wszystko juz dobrze.I jak fajnie ze karmisz piersia:) Kimizi zamelduj sie przed rozpoczeciem nowego roku skolnego.Jako mezatka masz wiecej spraw na glowie i zapomniialas o nas.Po dupie dostaniesz. Holly ciesze sie ze Dzordz przeszedl pomyslnie operacje.Teraz to juz wszystko bedzie dobrze. Miska co u Was? Pewnie masz duzo pracy.Podziwiam pazurki na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam jeszcze popisac co u mnie ale juz jutro dopisze bo jestem padnieta.Lece spac.Ciesze sie ze nasze forum nadal zyje. I jutro odwiedze albumik i tez cos powklejam.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupio mi tak wciąż podczytywać i się nie ujawniać, skoro pytacie ... Wybaczcie że ja tylko na podglądzie, ale jakoś nie mogę się wkręcić w pisanie, nachodziło mnie to już kilka razy, więc wycofałam się z pisania, ale nie mogę sobie odmówić czytania (na bieżąco). Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i ściskam gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi teraz na bank dupsko bedzie zlane!!! PIsz pisz kochana.Jak wakacje mijaja? Udalo Wam sie gdzies wyrwac po weselu?Co z nowa praca? Lenka szaleje z pieskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my znów mamy 30 stopni i ja znów padam z gorąca :), a do tego jestem sama :). M w delegacji cały tydzień , a Paskud mały wcale nie zamierza dać mi odpocząć :). Ostatnio kilka osób mi wmawiało, że do nich dzwoniłam, albo wysłałam pustego smsa a ja zgrywam głupa, że nic nie wiem no dziś się wyjaśniło przyłapałam Małego Skubańca na gorącym uczynku, odblokowuje sobie mój telefon i przytrzymuje paluszkiem kopertę albo słuchawkę, a potem naciska co popadnie . Mamuniu dobrze, że brat nie daje sobą manipulować, bo ich zachowania to nawet nie ma co komentować - żałosne. Fajnie obie Kuzyneczki wyglądają na zdjęciach :) Pia u nas też tak było, że nigdy nie mogliśmy załapać się na żadne zniżki - nawet jak byłam na stypendium doktoranckim (1100zł) to z jednej strony traktowali mnie jak studenta więc nie miałam praw takich jak pracownik, a z drugiej już nie byłam studentem i nie załapywałam się na zniżki które studenci mieli np. na PKP , zniżki w komunikacji miejskiej , w kinach, i innych miejscach. No szlak człowieka trafiał. A co do pomocy społecznej to też mnie wkurza jak po forsę przyjeżdżają nowiutkimi autkami a do roboty to żadna się nie kwapi. Nie rozumiem takiego podejścia od mojej obrony minęło 9 miesięcy a mnie już nosi w domu i najchętniej poszła bym do pracy ale jeszcze rok muszę odczekać. Cari fantastycznie, że z dzidzią wszystko OK. Fotki super najlepsza z donicą na głowie i kubkiem w zębach rozbroił mnie :) :). Baryłko wielkie brawa dla Natalki za mówienie ja mam wrażenie, że Kiniaczkowi mowa w ogóle do szczęścia nie jest potrzebna :P. Kessi to całkiem fajny weekend mieliście Mamatomka wierzę, że z nóżką Tomaszka wszystko będzie dobrze i ze to tylko to jednodniowe zapalenie stawu. Super, że biwak Wam się udał mimo deszczowej pogody. Mamatomka, Meaaa jak zaczęliśmy jeździć w trójkę to w naszego małego 18-letniego sedana ledwo się mogliśmy spakować , wiec po roku upychania kolanem i trzymania przez 8h na kolanach części pakunków mój M zainwestował w bardziej rodzinne autko teraz się ze mnie nabija, że jest tylko trochę luźniej (a samochód 2xwiększy) za to ja mogę zabrać więcej „niezbędnych rzeczy :P :p. Babeczko fajnie, że udało Ci się z tą pracą. Izu trudno mi coś poradzić na zachowanie Kuby my jak na razie na szczęście nie mamy takich problemów jak mówię nie wolno to co najwyżej kałuża łez pod nogami Kiniaczka i minka żałośnie nieszczęśliwa wie, że nic nie wskóra więc przechodzi jej po jakiejś minucie. Puki co agresji nie ma w niej w ogóle. Co do kary w łóżeczku - to pomyślałam podobnie jak Pia może lepszy byłby jakiś kącik pod ścianą z poduchą albo pufą, tak, żeby to było jakieś neutralne miejsce no i znów Pia mnie uprzedziła :). Wiesz nawet jak on teraz nie odbiera tego jak kary to może w każdej chwili tak to zacząć kojarzyć a potem będzie problem. Kimizi - nie udawaj, ze Cię nie ma tylko mi się tu udzielać proszę :) :). Nie krzyczcie na mnie, ze po nocach siedzę - ale teraz dopiero jest normalna temperatura :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×