Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Nadusie mialo byc :) A co do mleka to ja w mikrofali podgrzewam :/Podobno pasteryzowane nie trzeba gotowac... Nic mu po tym nie jest wiec chyba nie jest zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko spróbuję w takim razie wczesniej :) Kimizi mysle, ze to nie moja zasługa tylko chorej głowy, która każe mi się trzymac planu jak wiesz ja kocham planowac robic wszystko wg zasad ale może to i dobrze ;) przynajmniej w tym przypadku ;) Kurcze te warzywa (tzn kilka korniszonów i papryka) które dzis zjadłam spowodowały chyba, ze głodna chodzę nie wiem czemu Izu noo berliso to pyszka :D noo to chyba podgrzeję mleczko w garnuszku (do mikrofali nie mam zaufania ;) ) i spróbuje jej dzis wcisnąć kanapkę a potem do popicia kakałko na zwykłym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa >> mleko z kartonika można podawać bez gotowania:) A co do kolacji to ja póki co boję się zbyt często podawać te zwykłe przetwory mleczne, bo obawiam się nadmiaru białka ze względu na ewentualną alergię. Póki co staram sie podawać Lence Bakusia nie częściej niż co 2-3 dni, do tego dochodzą jeszcze ser żółty, kanapka mleczna itp. inne produkty z białkiem. Ale to tylko takie moje zdanie nie poparte opinia eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - :) Nadia żadnych innych jogurtów nie je. poza tym berliso tylko kanapka mleczna co jakies 3-4 dni, czasem rzadziej. ale postaram sie nie dawac jej codziennie berliso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa ja kiedys nie wyobrazalam sobie mikrofali a tera nie wyobrazam sobie jej nie miec :/ Moje Dzordzysko mnie przekonalo i teraz wszystko podgrzewam w mikrofali. Tylko to przykrywam, albo folia spozywcza albo czyms zeby lepiej sie nagrzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - u nas z mikrofali korzysta tylko mąż. ja tylko jak zapomne rozmrozić mięso to włączam rozmrazanie a tak to tego nie ruszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- dzięki:) ciasto brzmi pysznie i też czekam na przepis. Izu, Meaaa -Nie róbciesmakana berliso!:) Julka uwielbia jogurty- i jednego dostaje prawie codzienie, czasmi zamiast jogurtu mleczną kanapkę, albo monte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko Kimizi i W. Kasiu. Czy na karteczkah do tej nauki macie same wyrazy, czy tez rysunek?? Bo czytam teraz o tym i narazie jak widze to sa same wyrazy a ja bylam przekonana ze z obrazkiem hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM PAŹDZIERNIKÓWKĄ pełną gębą (termin taki bardzo przybliżony to 17 października) :) :). Serducho bije, kosmówka OK :) To już 9 tydzień :) Myszko - gratulacje ogromne trzymam kciuki i to bardzo bardzo mocno No to która się jeszcze do nas przyłącza?? Dobra teraz nadrabiam bo mam spore zaległości a wy jak zwykle wena twórcza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarotko :D super! gratulacje jeszcze raz! :D ja tak jak mówiłam ;) czekam do Nadii matury :P w koncu będę miała dopiero 44 lata :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotka Gratuluje Ci malutkiego serduszka :) Ani sie obejzysz a juz bedzie z Toba. Jak Was tak czytam to az zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za dzien...takie piekne wiesci... szarotko- gratulacje! Mea- ja tylko podgrzewam mleko, w podgrzewaczu :) i wiesz co? jestes wielka! duchem rzecz jasna! wiecej wkrotce hehe :) czy jest tu jakas mama co ma zamiar byc mama JEDYNAKA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko - to jeszcze tylko 31 tygodni i jestescie w komplecie ! :-) Zycze Ci przyjemnej ciazy i szybciutkiego porodu. Macie sie zamiar przenoscic na na nowe topiki ? Nie, odchodzcie tylko od nas, prooosze ! Ciesze sie z Waszych ciaz jak ze swojej wlasnej ! meaaa - dzieci powinno sie rodzic przed 40-tka i nawet nie wiesz jak jestem powazna w tym momencie ( na serio ! ) Podajcie linka do tej kanapki mlecznej bo nie mam pojecia o czym piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam zdjęcia mieszkania. Zdjęcia są z profesjonalnego aparatu którego nie umiem obsługiwać mój osobisty jest w drodze do mnie dlatego proszę o zignorowanie jakości zdjęć. A co do mieszkania to nie ma w nim najważniejszego, czyli dodatków ale z nimi czekamy aż będziemy mieli wszystkie meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gratuluje. Dziś jak przeczytałam Twój wpis aż miałam łezkę szczęścia w oku i ciepełko na sercu. Życzę zdrowia i lekkiej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu chyba zanosi sie na to, ze Kubus bedzie jedynakiem. Oczywiscie jeszcze mam duzo czasu przed soba i roznie bywa w zyciu. Ale narazie jest decyzja ze tak zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama - slicznie ! Az szkoda, ze Dawidek kiedys wyrosnie z tego pokoiku. Bardzo fajne dobralas ( dobraliscie :-) ) kolory i super wstawki z tapet. Bardzo dobrze bym sie czula w Twoim mieszkaniu :-P. Ciekawa jestem jak radzisz sobie z plisami na oknach bo u mnie poki co okna sa odsloniete, Mr. Demolant ma przy nich przednia zabawe :-( Jestes zadowolona z pieca i garkow ? Piekna para z Dawidka i Ingusi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarotko jeszcze raz gratuluje! A ja nie wiem ktore to berliso.Szukalam w spolem i biedronce i nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama jej poprostu pierwsza klasa Twoje mieszkanko :) To jest cos o czym marze :) Pia dokladnie to sa te kanapki, bo teraz mam je z niemiec. Kuba jak je widzi to az sie zapowietrza :) Uwielbia je a ja nie wiem bo nie mam sumienia mu podbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ostatnio zaczęłam się godzić z tym że Dawidek będzie jedynakiem, chociaż w duszy marzy mi się cała gromadka dzieciaczków. Niestety mój mąż ma inne odczucia:( Pia Dawidek pliski uwielbia, wie że nie wolno ich ruszać więc tego nie robi jak jesteśmy obok, co innego jak nas nie ma, wtedy chyba dostaje głupotki jak w teledysku :) http://www.youtube.com/watch?v=1Nvl89KBRF0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama to witaj w klubie :) Moj maz tez nie chce. Ale ostatnio mu oswiadczylam ze za 10 lat chce blizniaki Kacperka i Anie i codziennie mu powtarzam, to moze przez te 10 lat do niego dotrze :p Kuba uwielbia bebe lilly i gummy bear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia nie chciało mi się wierzyć że płyta jest lepsza od gazu, ale to prawda. Jestem zadowolona bo mam dodatkowe bajery których nie miałabym na gazie:) Garnki mam z tefala i jestem zadowolona, chociaż jest trochę roboty przy czyszczeniu. Mam też garnki z olkusza z poprzedniego mieszkania i chyba najbardziej przypadły mi do gustu. Dziś zrobię eksperyment i powiem jak to wychodzi w czasie gotowania ale na oko te z Olkusza są szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu u mnie ich teledyski ciągle chodzą. Mały jak zobaczy lapka to już zaczyna dupką ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo mąż własnie dzwonił że zaraz na obiadek wpadnie więc służka idzie mu go przygotować. Dziś ziemniaczki w mundurkach, surówka i pstrąg w ziołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×