Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Maaatko ale mam nadrasbiania jeszcze 3 strony ale zobaczylam zdjece skóry Eryka i musze napisac zeby mi ne umknęło :o Ewciu Marta ma dokładnie tak samo i ma stwierdzoną egzemę rewelacyjny jest Oillatum i kapiel nie czesciej jak 2 razy w tygodniu bo woda wysusza:( Ja teraz Marcie takie juz ropą podchodzące zmiany smaruje bepanthenem bo nic innego nie pomaga ponoc skora sie przyzwyczai do kremu i duupa wiec bepanthen teraz cuda dziala no i kupilam tu taka nowa na zastepstwo tej co Pia mi przysłała nazywa sie Germolena i tez super ale ostatnio właśnie z boku przy koncu pieluszki sie jej tak robi na brzuszku i zaczelam pieluszke wywijać zeby tam nie ocieralo i bapanthenem grubo wtedy Pomaga i est juz mniejsze. Zaobserwuj zgiecia w łokciach i pod kolankami, uda, plecki szyjke ręce Tam Marta miala najwiecej. Pewnie juz Pia Ci naisała co i jak ale jak doczytam do konca bede wiedziala czy cos jeszcze mogloby Wam pomoc. No i ja odstawilam macie nabial znaczy je jajko dwa razy w tyg raz w tyg serek/jogurt (byl czesciej ale juz nie) i tak poza tym pije dalej mleko formule a nie krowie. A nie zauwazyłaś zeby mu sie tak zmieniło właśnie po piciu mleka? bo on juz na krowim jest nie? Zdrwoka dla Was Lece dalej nadrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa >> ja co prawda jeszcze nie śpię, ale sikam właśnie po nogach:D pamiętam jak byłam mała, to tez mi sie śniło, że sikam, i że już się z klopa przelewa i ... prześcieradło mokre:o Ale motyw z pokazaniem na Cie stać przed mężem w sikaniu będzie mi poprawiał humor przez najbliższy czas:D I śmiało Meaaa, walnij kolejna lampke winka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie e! bo będę głupoty pisać :D ale swoją drogą... lampka wina a po długiej abstynencji czuje sie jakbym całe winko obaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie co do nabialu tez codziennie nie daje jogurtow ani serkow ale pare razy w tygodniu je wcina Kubus:) no uwielbia az sie trzesie a za mlecznymi kanapkami tez przepada:D a i mialam pisac Kubs tez czesto maa uszami jakby takie "cos" zaschniete, jakby jakies resztki jedzenia czy piorun wie co to. i mu to myjemy i schodzi ale nieraz to mu razem ze skorka zejdzie i nieraz az takie zdarte ma za uszkami... zauwazyslcie zeby u Waszych malych tez cos sie tak zbieralo za uszkami. przeciez ani nie ulewa Kubus nie wiem skad to... Mea- hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - Nadia raz miała za uszkami jakby zaschniętą schodzącą skórę, taką łuskę. posmarowałam 2 dni maścią z przepisu pediatry na odparzenia i znikneło, do tej pory sie nie pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się dzisiaj nad ranem śniło, że nie uczę juz w podstawówce tylko w jakiejś szkole dla młodzieży, gdzie są prawie same dziewczyny i one sie zmówiły i przyszły pod mój dom z piłą elektryczną i zaczęły mi napierdzielać tą piłą w drzwi - no masakra jakaś, mało sie nie posikałam ze strachu przez sen:o Amorku >> nic takiego u Lenki nie zauważyłam. Ty pisałaś, że Kubuś się poci, może to z tego powodu, może poci się tez na główce i z tego potem zbiera się taki jakby brudek, a to może być takie właśnie jaki nalot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- no to jakby taka skorupka, a tam masc robiona byla na recepte? i robi sie to tuz za uszkami tzn i u gory jakby odgiac ucho w gornej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jakie Wy macie sny:P wiecie jakiech snow ja nie cierpie? takich co to spie a sni mi sie, ze juz sie obudzilam ale.. gdzies tam w podsiwadmosci wiem, ze jescze snie i nie umiem wyrwac sie z tego snu, potzebuje jakiegos bodzca z zwe zeby mnie wybudzil. Kimizi- moze i pot, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo >> czy to nie Ty przypadkiem pisałaś o tej cukierni SOWA? Bo my z mężem właśnie niedawno odkryliśmy w jednej ej galerii handlowej we Wrocławiu taką cukiernię i teraz całymi dniami myślę o tym cieście które tam jadłam ... I teraz w sobotę, kiedy zepsuł nam sie samochód to mieliśmy własnie pojechac tez tam na ciacho, więc wyobraźcie sobie moje rozczarowanie z powodu tego cholernego grata samego samochodu nie było mi tak szkoda jak tego ciacha, którego nie zjadłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Amorku, maść na recepte. chyba taka sama co kiedys Holly podawała skład. teraz Nadia ma odparzoną pupę (bo babcia nie zauważyła, że kupa jest :o ) i jej smaruje, już ładnie znika Kimizi - prawie sie posikałaś... :P prawie robi wielką różnicę :P Nadia coś stękała ale śpi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi -> Ja to miałam chyba jeszcze inaczej, obiecuję że poszukam tej instrukcji dla Ciebie. Amorku -> Kajtek wczoraj w nocy zachowywał się dokładnie tak jak opisałaś zachowanie Kubusia. A takie cos za uszami wiecznie miała moja siostra gdy była dzieckiem. wiem, że u niej leczyli to u dermatologa bo ciągne jej to powracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a mnie sie marzyly te lody dzisiaj z galerii dominikanskiej te wloskie makaronowe, tez chcielismy z mezem sobie na nie pojsc tylko tak we dwoje... no ale synuc waznijeszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku lody z dominikańskiej ... ja uwielbiam truflowe i cookies + bita śmietana + polewa czekoladowa, ehhh sie pochlastać bo zaśliniłam całą podłogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to na dominikanskiej to nie arkady wrocławskie nie? ;) bo paaare lat temu mój dżordż jeszcze w innej firmie kładł w arkadach posadzki poliuretanowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabym wdzieczna, bo Kubusiowi co troche sie to robi, co pare dni to wyczuwam podczas mycia a myte ma codziennie. jej nawet nie wiecie jakie kochane jestescie naparwde martwilam sie tym spaniem Kubusia, pocieszylsycie mnie, bardzo mnie to niepokoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądek nakazuje mi iść pod prysznic, a potem pod kołderkę, bo inaczej nie będę w stanie funkcjonować jutro na lekcjach. To do jutra robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi- az mnie skrecilo bo az zobaczylam te lody 😭no pyszka taka, uwielbiam tez stamtad goraca czekolade, doslownie az taki lepik ale taka lubie:D ze az zemdli... no nic latem sobie odbijemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zasne w pociągu i obudzie sie dżordż wie gdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam zyczyć dobrej nocy. Amorku- daj znać czy po tym kremie przejdzie Kubusiowi. I też myslę, że to nadmiar wrażeń i zęby. Julka tez tak parę razy miała. Samadamo- mieszkanie cudowne. Mogłabym w takim mieszkać:) a jeszcze mi sie przypomniało , że Ankanka ( pewnie pokręciłam nicka- chodzi o Drumlę) - też w ciazy jest i chyba tez na listopad. Wcieło ją ostatnio. Pia- jesli chodzi o zmiane topicu- to bardzo mi przykro, ale mnie się nie pozbedziecie:P pewnie listopad 2010 - już jest, jak będę miała czas to moze tam spojrzę. Kessi- dobrze że jestes . pisz co tam u Was. a do jedynaków- to chyba Misty jeszcze tak przy jednym dziecku chciała zostac ( jeśli sie nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie nadrobiłam, co się zabrałam za czytanie Was to coś mi wypadło i tak zeszło aż do wieczorka ale udało się :). Naszła mnie dziś ochota na sałatkę warzywną wiec zrobiłam - wyszła cała micha, a tylko ja ją w domku jadam - no cóż mam na tydzień :) :). Meaaa, Izu, Myszko, Ewcia, Pia, Barylko, Mamuniu, Amorku - dziękuję :) W.Kasiu - wszystkiego naj naj naj urodzinowo, samych radości i dożo dużo zdrówka :). Ja mam USG genetyczne 8 kwietnia wieczorkiem, już nie mogę się doczekać :). Pia pytałaś o różnice w obu ciążach - w zasadzie czuję się tak samo, nic mi nie jest jak mam jedzenie pod ręką, jak jestem głodna to mnie mdli - no masakra będę się toczyła :) Co do nowych topików - nie wiem ale ja z tym się ledwo wyrabiam więc nawet jak bym na chwilkę gdzieś wpadła to chyba tylko sporadycznie, żeby sobie przypomnieć jak to jest wspólnie czekać :) ,a Was nie zostawię na pewno :) :) Masz TY niezły dylemat z Julką ale w sumie miło że tak jej dobrze idzie - humanistka rośnie nie ma co. Może w tym kierunku jakiś dodatkowych zajęć szukać - nie wiem, może teatr czy coś podobnego? Meaaa - masz ty zdrowie do tych diet nie ma co:), ale jak tak czytam ten Twój jadłospis to ja chyba bym mogła teraz się tak odchudzać no co jedno danie to mi się zachcianki włączają, a już te rybki pod wszelkimi postaciami mnie dobijają - u nas nigdzie blisko nie ma świeżych, a te co są to same by chętnie poszły na spacer :). Mamaolka - trzymam kciuki za egzamin Mamuniu - wielkie barwa dla Zosi :) :) Meaaa, Kimizi - z tym sikaniem byłyście genialne :), ale ze snami czasem tak jest ja tez raz się w ostatniej chwili obudziłam :) :) Kimizi - nie znałam Cię od tej strony, tekst kotach mnie powalił, a mężuś pod stołem ze śmiechu wylądował :) :). Amorku - nasza mała też miała za uszkami taką jakby złuszczającą się skórkę - u nas zadziałał krem nivea taki na każda pogodę - ten miałam pod ręką posmarowałam i zaraz zlazło :) Samadamo - mieszkanka nie widziałam bo co chcę do galeryjki to mi mówi ze przerwa techniczna, ale jutro nadrobię to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Na poczatek GRATULACJE dla Myszki !!! Kochana spokojnych 9 m-cy i samych radosnych chwil w tej ciąży no i łatwego rozwiązania 👄 szarotko - Tobie tez za pazdziernik i serduszko Super że juz wiesz co i jak W.Kasiu - Tu mi sie nie udalo ale zerknij na nk ;) no i co do ciąży i opieki to w NI teraz mamy tak ze USG jak do tej pory bylo 3 razy w ciazy tak teraz jest co wizyte w szpitalu :) Moja kolezanka teraz jest (a nawet 3) wiec wiem na biezaco :) Spokoju zyczę a w razie jakis Twoich rozterek czy obaw moze udaj sie na prywatne USg jesli mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz Wam szybko (taaa bo mi sie uda szybko :P ) skrobne co u nas :) A wiec Anetce zaczelo malec to opuchniecie ale i tak mam zamiar isc w poniedzialek do przychodni niech ja zbadaja bo na piatek juz raczej nas nie przyjma. Przez to przelozylam Marty szczepienie na nast tydzien bo bym z obiema nie dala rady marudkami :o Dziś było u nas Św Patryka wiec poszlismy na parade i na "odpust" potem (pewnei w nocy) wrzuce foty do albumiku. Marta dwa dni temu nabyła nową przemiłą umiejętność a mianowicie całuje "żywe osoby" a nie tylko zabawki :D no tak sie ciesze bo zawsze jak mowiłyście ze Wasze dzieci caluja tula same to mi tak łyso było a teraz moja myzia też :) myślałam na poczatku ze ona wącha wszystko bo taka smieszna minke robi i wzdycha albo wydaje z siebie takie hmmmmmmmm dlugie :D ale po ostatniej zabawie "Patataj" na moich kolanach przechylila sie w moja strone i zrobila te mmmm i dala buzi No ale sie cieszylam a ze maz to widzial to sie ze mnie smial ze mam taka radoche i zaraz mnie tulila i teraz jak sie powie daj buzi to leci i mmmm cmoka daje :D Wczoraj sie mała odwazyła i łaziła na dwóch jak człowiek konczynach po całym domu a jak przy tym dyskutowala :D no i dzis jak wysiedlismy z auta postawilam ja na chwile na ziemie a ta schylila glowe patrzy w ziemie i mówi BUTY!! BUTY!! BUTY!!! i w tej chwili w nogi :D:D ale to wygladalo araz jej dalam reke bo z gorki est od domu do ulicy ale jak doszlismy na uliczke to sie wyszarpala i idzie dumna SAMA w stylu Poddaje sie!! hahahah no mielismy niezly ubaw ale jak trza bylo do domu isc to nie Bo ona pokazuje na dom sasiadow i woła OŁ co ma znaczyc owen a ja jej mowie ze ich nie ma i nie ma Owena do zabawy to smutna podkowke strzelila i idzie ze mna na siłe do domu a w domu RYK (Ewciu chyba przerabiamy to samo) Wgole to mnie myzia zaskakuje ile juz umie bo to w ostatnim tygodniu wszytsko zalapala wiec skonczyl sie skok bo spi normalnie i nie marudzi a gada i gada podnosi mi bluzke do gory i wola Bziuch mowi: ide papa jak widzi kurtke i jak zrobi kupe w pieluche (bo nocnik to wrog publiczny) to wali rekami w drzwi zeby ja z salonu wypuscic i idzie sama na schody ze trzeba do gory i ja przewinac i klepie sie po dupci, wszystko potrafi przerobic na telefon i gada halo nawet do kalkulatorka :D, wkurza mnie tylko ze nie chce jesc sztuccami tzn ona je sama i potrafi zjesc lyzka czy widelcem ale to przeciez za wolno a moje dziecko w przeciwienstwie do starszej siostry musi miec pelna buzie i ladowac byle wiecej upychajac rekami podczas gdy Aneta tyle samo je 5 razy dluzej i czeka az przegryzie ostatnie ziarenko ryzu czy ziemniaka drobinki... Marta laduje kawalki kotleta jeden za drugim i dopiero jak juz nic nie wejdzie aczyna gryzc A ja panika w oczach bo sie zakrztusi przeciez no!! A jak skonczy jesc sciaga sliniak i wyciera sobie buzie heheh slodko to wyglada potem trzasnie nim porzadnie na stol i gotowe mozna isc sie bawic Dzis po paradzie i calym zamieszaniu na szybko zapakowalam dwa torty bo wczoraj robilam w nocy do 1ej bo se przypomnialam ze Patryuka jest i sie nie wyrobie no i popoludniu znajoma przyjechala odebrac wiec kolejne dwa sprzedane i chciala wiecej wizytowek zeby w pracy rozdac bo szykuja sie nowe zamowienia tylko musi im sie spodobac :) Teraz spadam na chwilke bo Anetki pora na antybiotyk a musze ja do niego przekonac mimo ze owocowy smak to nieee chcee go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakze !!! Tez sie zsikalam do wyrka :-P Tylko, ze sniala mi sie laka i kwiatki po tylku laskotaly a obudzilam sie mokra :-P ( bylo to jeszcze za panny ale bylam juz pelnoletnia :-) ) No i do wyjacego kota wyslalam kiedys meza :-P Bylam pewna, ze ktos dziecko podlozyl pod plotem i tak go molestowalam, szlam na sumienie, ze chlop sie ubral w srodku nocy i poszedl z latarka szukac dziecka. Bure dostalam, ze hej ! Amorku - a moze Kubusiowi sie wysuszylo za uszkiem wlasnie dlatego, ze za czesto myjecie ? Wstrzymaj sie moze na kilka dni i smaruj albo ktoryms kremem co dziewczyny polecily albo natluszczaj oliwka. Kimizi - mi sie zawsze podoba jak panie nauczycielki wala takimi tekstami jak Twoj dzisiejszy o kocich jajkach :-) Zaraz pozniej Meaaa zaczela pisac, ze chce sie do czegos przyznac i myslalam, ze tez bedzie o jajkach....:-) Ale zsikane majtasy tez sa nie zle :-) Moja Julka ma tylko jedno popoludnie wolne, bo tyle tego nawymyslala, ze jej calymi popoludniami nie ma w domu - sport, taniec, flet i konie. Z jedenj strony dobrze, bo mysle sobie, ze nie bedzie miala w niebezpiecznym wieku czasu na glupoty a z drugiej trzeba uwazac, zeby nie przegiac i dziecka nie przeciazyc. Juz sie na wiecej nie zgodze, ostatnio chciala chodzic na koszykowke to zabronilam. meaaa - obys jutro nie przespala stacji :-) Dobrze, ze jedziesz pociagiem bo kto wie co by szef zatankowal po drodze :-p Kessi - oklaski dla Marty ! Ja uwazam, ze chodzenie po prostej podlodze w domu jest o wiele latwiejsze jak po nierownych ulicach czy chodnikach i do tego trzeba naprawde wprawy. Zuch dziewczyna. No i buziaki dla Anetki .... No i ogromnie sie ciesze, ze nas nasze Ciezarowki nie maja zamiaru opuscic :-) Juz sie ciesze na Wasze rozwiazania, tyle ciotek bedzie z Wami przezywac i jestem przekonana, ze to tylko poczatek lawiny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×