Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witaski... Amorku czy te nasze Kubusie sie zmowily:( Ja 2 nocke z rzedu zero spania. Cala noc dzisiaj na kanapie w stolowym "spalam" z nim bo tatusiek do pracy. A ten cala noc siadal wstawal pojekiwal:( Niech te zeby wyjda bo zwariuje. jest nie do zniesienia i mam ochote sie wyprowadzic. Do tego nie mam wozka znowu. Caly tydzien w aucie a ja musze isc do banku po obiedzie, pal szesc isc 20 min na nogach z mlodym, ale pada :( Wrrrr, mialam sprzatac ale jestem padnieta i nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo A ja wróciłam później niż myślałam, bo spóźniłam się na pociąg ;) byłam w domu po 18 tej, wchodze Dżordż wywalony na kanapie, Nadia wywalona na fotelu oglądają Elmo :D nikt nie przyszedł się przywitać hehe w dupie mnie mieli :) Naducha grzeczna do wieczora, na kolacje zjadła 1,5 kanapki z polędwicą z indyka i wypiła 60 ml kakałka, kąpu kąpu i poszła ładnie spać :) zato rano nie chciała mnie wypuścić :( ale dzisiaj wczesniej koncze to będziemy miały wiecej czasu dla siebie :D Misty co to za kakao robisz? Na moim nie znalazłam kofeiny ni chu chu, ale to napój kakaowy. Zrobiłam jej 90 ml mleka i dodałam płaską łyżeczkę kakao. Piła z niekapka i mówiła mniam mniam :D wypila 60 :) Kiniak na razie 2 kg, teraz mam zastój ale zbliża mi się okres, wiec to pewnie wina tegoż :) zważę się po Amorku wiem, ze ci źle ale Kubuniowi to minie na pewno :) i jestem pewna, ze to przez zmiane otoczenia, nowe wydarzenia tak przeżywa. Nie miej wyrzutów sumienia, bo przecież musi poznawać świat :) nie możesz go trzymac pod kloszem. Jak byliśmy w górach to Nadia każdej nocy się budziła z płaczem, ale wtedy dawała się ładnie utulić i szła spać. Ale po powrocie pare razy zrobiła akcje jak Kubuś, z prężeniem , wyrywaniem się. Raz musiałam ją wziąć do salonu, zrywała z siebie śpiworek, dopiero jak go jej zdjęłam to zaczeła się uspokajac. Nie przejmuj się :) Czytałam was wczoraj wieczorem troche i padła mi bateria nie mogłam odpisać Jutro przychodzi ciocia Ania :) tym razem mamusi zrobi na głowie kesim :) ciekawe co wymyśli :) Babeczko też słyszałam o tej ciepłej wodzie no i ponoć jak się soli do majtek nasypie to tez się sika :D i kiedys byliśmy na wycieczce w Słowenii (ze studiów) i jednego chłopaka nie lubiliśmy i jak zasnał to poszłyśmy do takich Słowenek (nocowaliśmy w akademiku) i pożyczyłyśmy sól i ja zostałam oddelegowana do nasypania mu jej w gacie Boże jak się bałam :P czułam się jak na jakiejs tajnej misji, on chrapał rozwalony na wznak a ja się skradałam na paluszkach :D i sypnęłam mu w bokserki a on się poruszył, tak się wystraszyłam że prawie w gacie poszło :D uciekłam ile sił w nogach, nie wiem jaki efekt bo bałam się sprawdzić :P Bosz człowiek młody to głupi jakie głupoty wyczynialiśmy sikałam pod hotelem w centrum Lublany na trawniku spiłyśmy się bezalkoholowym piwem i wieeele wiele innych, ale wstyd się przyznać Siedze w robotce, za oknem plaża :D no tak pięknie jest! A wczoraj u nas było też tak cieplutko a ja w warszawie a tam piździawa i deszcz :o no zmarzłam jak gówienko w przeręblu :o jak wyszłam z pociągu ok. 18 tej to było u nas cieplej niż w wawie w południe! Duśka dzisiaj idzie pierwszy raz w wiosennych bucikach na spacerek :) no i w dżinsach i bez śpiworka :) jak zaśnie to babcia ją kocykiem otuli. A jak wróce z pracy to chyba ją wyciągne jeszcze na spacerek na nóżkach za blok na plac zabaw :) mamy taki fajny zamykany i mam klucz! Nikt obcy się nie kręci :) jest czysto i spokojnie. Pohuśtamy się troche :) Wioooosna!!! Od razu żyć się chce!!! :D deprecha idzie precz :P Aaaa Misty kurcze a na pewno dobrze hasło wpisujesz? Ja mam kilka kont i nigdy nie miałam takiego problemu. Albo wiesz co? Napisz na kafemoderacja@firma.o2.pl i tam ci pomoga bo ja niestety zostałam zawieszona i nie mam dostępu do panelu Dobra wysyłam bo nikt mnie nie przeczyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Miska tyle dni niepewnosci.Ale dobrze ze sie wyjasnilo i dostalas @ U nas fajna pogoda.Bylam juz na zakupach.Mala spi a jak wtsanie idziemy na spacerek.Dzordz wczoraj zamowil jej ubranka ktore wybralam.Ciesze sie bo mamy ciuszki wiosna-lato z glowy.Juz sie nie moge doczekac jak bede ja w nie ubierac:) Ja jeszcze ja ubieram w zimowa kurtke,kombinezon i ciepla czapke bo mimo ze slonko to u nas w swietokrzyskich cholernie wieje. Dalam jej danio przed spaniem i kurde zimne bylo:( Wsadzilam do wody podgrzac i jakos sie spieszylam i wyjelam za wczesnie.Nie badzo chciala jes i dziadej ja przez okno zagadywal.A przy oststniej luzce dopiero sprawdzilam ze zimne. Ja nie moge znalezc tego berliso! Szukalam dzis znowu w spolem i niet.W jakich sklepach je kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo chciala jesc i dziadek ja przez okno zagadywal:) -male sprostowanie:) AMorku jak nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nie powiem co robie :-P No albo powiem :-) Czytam Was siedzac na klopie :-) Mam to chyba po wlasnych dzieciach, ze mi sie na nocnikach i kibelku zawsze nudzi to znalazlam sobie na dzisiaj zajecie :-) Normalnie to nie mam za bardzo czasu, bo zaczelam pakowanie. Jestem mocno zdezorientowana gdzie jedziemy. Wczoraj zadzwonil moj exik a z nim zawsze jezdzilismy na narty i w ogole nie chcial ze mna rozmawiac tylko z mezem, wiem tylko, ze jest w Austrii. Jak cos uknuli i maz mnie wywiezie do sniegu, to w niedziele jestem spowrotem ! Nie zniose widoku sniegu !!! Amorku - jak po nocy ? meaaa - misja specjalna :-P Nie zapomnij tylko o tych wszystkich numerach jak Ci Nadia podrosnie :-) skonczylam i potrzebuje teraz dwie wolne rece :-p do potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - misja specjalna mnie rozwaliła, ja tylko brałam udział w podaniu laxigenu jednemu koledze na wycieczce w podstawówce, ale płotką byłam herbatkę musiałam załatwić ;) ;), oj takie wspomnienia są bezcenne ;). Pia - ja obstawiam wyjazd na narty - zabieraj kombinezonik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i padła mi Paskuda - jest tak cieplutko i słoneczko świeci - chciałam iść na spacerek, a mała sama zaaplikowała sobie butle i postanowiła pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia hahaha zabilas mnie:) Miska ani w spolem ani w biedronce nie maja.Co za dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pia ja czytam na klopie,ale książke lub gazete-normalka:-D Amorku ja tez uwazam,ze Kubus przezywa wszelkie nowe wydarzenia w jego zyciu(lot samolotem,wizyta u dziadków),wszystko sie unormuje:)) Mea widzę,żes specjalistka od sposobów na nocne moczenie:__sól w majtkach???hehehehehehe Kessi super fotki dziewczynek,żałuję,że u nas nie ma takiego zwyczaju organizowania parad czy jakichkolwiek podobnych imprez:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko - u mnie w biedronce też nie ma. kupuje w tesco albo carrefour czy auchan. w małych dobrych sklepikach tez powinno być Pia :D stukanie w porcelanke z laptopem na kolanach :D nu nu nu! Szarotko - efekt laxigenu był? :D biedny chłopaczek... ale się wczoraj uśmialismy z Nadii :D zrobiła wieczorem kupę, mówię powiedz KUPA a Nadia PAPA (z innym akcentem niż wołanie papa na dowiedzenia) mówię KUPA, a ta uparcie PAPA! :D aaa jak chce żeby jej włączyć bajki to bierze pilota i robi ustami rybkę (bo w mini mini rybka jest :D ) jak zaczyna sie Elmo to leci i woła EMO! EMO! :D no i już wiem dlaczego czasem próbuje mnie kopnąć... jak kiedys mnie uderzyłą czy kopneła to ja wołałam AUUUUUUU to boli! no i jej sie spodobało to AU! przewijam ją a ta kops nogą we mnie i woła AUU! i sie cieszy... menda mała. musze zmienic reakcję, na taką która jej sie nie bedzie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcisnęłam "wyslij"i poszło:)) Zoska wisi na szufladzoie od klawiatury,wiec mam zawężone pole działania:)) Kuzwa u nas katar chyba nie minie:((juz 2 tydzien mała smarka jak nie wiem co:((gluty lecą i lecą-brak słó:(( Ja tez smarkam i Dzordżu też:(( Myszko stopka fajowa:)) Myslałam,ze z tym allegro cos sie wyjasnilo,ale znając naszą policję.....można czekac i czekac,i czekac..... Nie wiem czy Wam pisałam jak mojemu szwagrowi z konta internetowego zajumali 10 tys.I co??do dzis nic!!!Bank umywa rece,choc gdy chcesz u nich konto założyc to same superlatywy,ale gdy kase wcięło cicho-sza:((po nr IP trafiono do Krakowa do kafejki internetowej,z ktorej kozrystała anna kowalska(bardzo oryginalnie) i tam dokonano przelewu.I to na tyle,bo podejrzanym nadal był.... moj szwagier!!!no bo jak udowodni,ze nie podał tej pani swojego hasła i identyfikatora???nie udowodni,nie musze chyba pisac,ze takowa pani nie istnieje na nagraniach z kamer itp-sciema jak nic:-P A 10 tys poszlo sie rypac:(( Koncze,bo terrosrystka mendzi:-P nocka jak zwykle,ryk na te cholerne zęby,pobudka przed 7:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka Mamuniu :( u nas na szczescie juz po katarku. oby i Zosi szybciutko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAryłko! Berliso u nas w Tesco a i w zwklym spożywczaku tez są, moze poprostu u was nie ma:) A żałuj niebo w gębie, lubie z truskawkami i czekolada znudzily mi sie z jakblkiem i cynamonem....kiedys dzordz kupil mi cala paletke hehehe a i Zuzu wcina jak szalona, Czarek niebardzo bo to trzeba troche pogrysc a moj to z tych co miela wszystko pol dnia. Najlepiej jakby jedzenie dla niego bylo w kroplówce albo w postaci plynnej, normalnie rece załamuje nad jego jedzeniem!:) A Zuzu to znowu sama radosc cos ugotowac!! zje wszystko....ale nie w kazdej ilosci, nie jest zachlanna, próbuje po troszku wszystkiego:) jak smakosz:) Meaa niezła historia, ja tez bym sie wydygała, bo widomo co mogl sobie pomyslec ten chłopaka jakby cie złapał heheh ale chociaz mamy sie z czego dzis posmiac, no i mistrzyni jestes w upojaniu sie bezalkoholowym piwem...SUPER!!! Zaraz napisze o szwagierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko bo były najtańsze :D dopiero jak już nam było wesoło to wyczytałysmy na puszkach alkohol frei.... :D a Nadia wcina berliso z jabłkiem, truskawką i waniliowe. wiśniowego nie lubi, cynamonowego i czekoladowego jej nie dawałam. ostatnio dałam jej monte, nie smakowało jej... dżordż ma do zjedzenia czteropak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - efekt był i to jaki, całą drogę powrotną - tak z 6h powrotu autokarem, a wychowawczyni zachodziła w głowę czym jej ulubieniec się zatruł - czy może kurczaczek był nieświeży ;). Mamuniu - to przykre ale bankom rzadko można coś udowodnić - oni niestety zawsze maja rację, chyba że sprawa dotyczy większej liczby osób i jest nagłośniona. Musimy to Berliso spróbować - ja tego nie znam ale tak zachwalacie - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzone gg mi nie loguje sie no!!!! Wiec do szwagierki tydzien temu przyjechal Bartek 22 lata i ma sie żenic z nią...po tygodniu czasu!!! hehe a przypominam ze szwagierka 33lata, ma corke 15 lat, to juz on predzej do tej jej córki, On bezrobotny ona tez, ale wesele robia na 300osób( :D ) bo mowi ze u niego w rodzinie to takie wesela sie robi. Jaszczura nie spi po nocach...mowi ze na wesele jej nie da, bo juz jedne jej zrobila i rozwód tez:) Dzordz sie o nim dowiedzial ze jakis on jest nie tego i ze jak zanecil sie u jego kumpla to 3 razy go wyganiał zanim sie go pozbył. Szwagierka zakochana, dzieci tez, wogole to nie maja kasy ani 1zl, przyszedl ten jej Bartus o 21godz, co dzieci u nas juz dawno spia , poerwszy raz wogole go widzielismy a on przyszedl i chce pozyczyc samochod bo na bilet nie ma jechac z synkiem szwagierki do psychologa, kurwa to o czym ona myslala caly tydzien!!! ze wieczoram sie jej przypomniało, i wysłała obcego goscia do nas, i pobudzil dzieci. A samochód to niby na powietrze jezdzi, SZOK!!! ta pizda nie przyszla do nas, tylko jego przysłała, dzordz spał bo nie spi po 24 godz bo jezdzi na fuchy zeby dorobic i mysli ze jak ktos pracuje to jeszcze bedzie ich utrzymywał, nas sie nikt nie pyta czy mamy kase. jeszcze zeby robili to moze by im pozyczyl, ale w tym miesiacu cienka wyplata i sami skrobiemy!!!! jak ja spotkam to jej tak nabluzgam ze nie przyjdzie wiecj!!! powiem jej ze niedługo za mojego Czarka sie kowa wezmie!!!! Ah przelccie mnie, ale musiałam naspecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa u mnie to o monte oboje sie niemal bija...co ja mowie wojna tak ze szok, zawsze rano z lodówki wyciagam 2 zeby sie ogrzały i ok poludnia im daje, to np w czoraj Czarek zciagnał z rekału 2 kubeczki monte i dal jeden Zuzu i jeden sobie i łyzeczki tez i poszedł w kat jesc a mi kazał dac Zuzu:) A Zuzu krazyla odemnie do Czarka i on tez ja karmił swoim ale jak dla niej to tylko na czubek nakladał serka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wreszcie mi linka wrzciło,bo wczesniej wyskakiwalo,ze spam:-P KUPIŁAM NOWE,OCZYWISCIE,A LINK TAKI,ŻEBY POKAZAC:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zOSIA BARDZO LUBI SEREK VITELLO Z BIEDRONKI-JEDYNY JAKI JEJ PASUJE-SZKODA,ZE TYLKO WANILIE MAJĄ,BO CZEKOLADOWEGO JEJ NIE PODAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu fajowe :) te Gufo w ccc są prawda? one fajne buciki, mięciutkie, podeszwa fajnie wyprofilowana, koleżanka zachwala i synkowi tylko takie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez kupie te monte.Piszcie co jeszcze fajnego dajecie swoim szkrabom. Babczko normalnie szok z ta szwagierka:) Mamusiu supcio butki. Natalka juz 3 kupska dzis zrobila z zwykle robi jedna na dzien. Moja jak chce bajki ogladac to leci do kompa i wola BAJA i gramoli sie na krzeselko:) A na sobie nada mowi NANA i jak chce ogladac swoje zdjecia to wola NANA i tez gramoli dupsko na krzeselko przed kompa:) Zaraz dam jej obiadek.Wczoraj ugotowalam na 2 dni.No i skocze na spacerek.Chyba zmienie sobie juz kurtke na letnia. O cholera zapomnialam poporcjowac mieso! lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze cos:) Wczoraj na spacerku upatrzyla sobie starszego kuracjusza i wola na niego DZIADZIA no i on zagaladal do niej a ona pokazuje paluszkiem na laske ktora mial ze sobia i DZIADZIA CIO-TO? CIO-TO? haha ale mialam ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea tak,w CCC-i bardzo fajne sa ileciutkie.Poszłam do piwnicy wynisc kombinezony zimowe i ogólnie ciuchy za małe i zimowe i...znalazłam adidaski dla Zosi-sa w sam raz:)0wiec juz buty na wiosne mamy:))kurtkę tez,jeszcze jakies 2 czapeczki i git. Obżarłam sie i nic mi sie nie chce,koncze zupke dla Zosi gotowac,zje i położe ją spac. Barylko dużo mowi Natalka!!gratuluję:)moja nadal po swojemu-jedynie mama wychodzi perfekcyjnie:))woła tak na wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja tylko na moment wpadłam zobaczyć co u Was słychać Niestety tylko przeleciałam po wpisach bo strasznie płodne jesteście ostatnio. Wieczorkiem usiądę i dokładniej przeczytam. Miśka a to miałaś stresa:P Barylko jestem pod ogromnym wrażeniem ile Twoja córcia mówi. Gratuluje:D No i oczywiście musiałam przeczytać wpisy o sikaniu. O mało sama ze śmiechu się nie posikałam. Meaaa normalnie zawodnicza z Ciebie pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie pamiętam która pytała o naklejki. Ja kupiłam w Castoramie, ale ich jest pełno w internecie i można nawet kupić taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×