Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Dziecko tak sobie odespalo noc , ze nadchodzacej chyba w ogole nie przespi , 3 i pol godziny ! :-( Musialam budzic na sile i wstal w po-sra-kanym humorze ! Mamunia - Ty pozno doszlas ??? Ja Ciebie przeciez od zawsze pamietam ! :-P Pamietam jak juz sie ruszac nie umialam a Ty pisalas, ze caly dzien bylas na grzybach ! :-) Kessi - juz sie nie moge doczekac kiedy podasz adres strony. Kessi, Ewcia, Babeczka ( moze jeszcze ktoras ) - Wasze maluszki maja czas. Ja bym sie zaczela denerwowac od 18 m-ca a teraz to bym sie cieszyla, ze mam jeszcze troche spokoju. Jesli macie mozliwosc to warto sie wybrac na basen. Swietna zabawa i kapitalna rozgrzewka dla miesni. Czasami na wskutek ciezkiego porodu moze nastapic blokada miesni ale to jeszcze nie czas, zeby sie martwic. Zreszta z blokada specjalista tez sobie poradzi. Naszej znajomej corka do 9 m-ca nie umiala sie przewracac na brzuszek i po dwoch posiedzeniach u osteopaty zaczela sie tak przewracac jakby nic innego wczesniej nie robila. I wlasnie mi sie przypomnialo, ze ktoras pisala o budowaniu wiezy z klockow. Szarotka, Asik, Mamaolka ? Pascal nie potrafi postawic klocka na klocka, jedyne co mu wychodzi to burzenie. Przypuszczam, ze wiecznosc bedzie trwalo zanim sie nauczy zapinac guziki czy wiazac sznurowki u butow. Juz nie mowiac o tym kiedy powie tak jak dzisiaj juz mowi Natalka od Barylki na kupe ku-pa ! Gumi_Aga - chyba zdecydowalas sie na zabieg. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. Szarotko - kiedy to potwierdzenie , dzisiaj czy w srode ? Babeczko - zebys Ty wiedziala jak ja dzisiaj kombinowalam jaki talerz musisz odsniezyc ! Nie doczytalam do konca i dopiero jak przeczytalam pozniej o niemych Kiepskich to zapalila mi sie lampka :-) Kiniak - witaj! Masz majtki na tylku ? Bo po golej bardziej ciagnie :-P Ja tam az sie boje cieszyc bo jeszcze sie przyzwyczaje, ze jestes a potem znikniesz bez sladu .... Do pogody brak mi slow ! Ewcia - jaki koszyk , jakie pisanki ? Bazie moze jeszcze ? U mnie wyglada jak w listopadzie ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho kogo ja widze... Kiniak! gdzie bylas jak cie nie bylo? :P Kessi- super Ci torty wychodza :) Kimizi- ja mysle podobnie jak szarotka, milosc do dziecka nie ma tu nic do znaczenia, to o Was chodzi i mysle, ze musicie cos wymyslec, by jak najwiecej czasu poswiecac sobie- moze z weekendem sie nie uda tak szybko, ale caly dzien? tylko dla Was? rany...dzis jakis nowy serial "Pacyfik", malzon od dawna czeka az go wyemituja, wojenny, bleeee, chyba pranie doczeka sie prasowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniak :) Witaj kochana :) No i kolejna z mgr na karku.... A wiecie co?? ja to posrana jestem... Bo juz mialam wiecej nie bawic sie w zadne szkoly. I co dzisiaj moja lepetyna zrobila?? Pojechalam na uczelnie do miasta obok i za 2 tyg mam egzamin... zapisalam sie na kurs anglielskiego. Narazie 10 tygodniowy po swietach a od wrzesnia na full etat :) Sama nie wierze w to co robie. Ale inaczej jak kopem w dupsko to sie mnie nie ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!:) Moge na dzien dobry pojęczec?:( Zasmarkana jestem:(:( gluty ma po pas:( Boje sie,ze dzieci zarażę:( Kiniak:) babolcu,czesc,szykuj dupsko!!! Bedziemy lac:):) Kessi:) popatrzłam na te Twoje tory...pikne sa ,bardzo mi sie podobaja,tylko nad zdjatkowami poracuje kochana i bedzie biuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- pogoda ze strach psa z budy wypuscic, ale jak patrze na tutejsze prognozy pogody to jestem pewna ze na swieta bedzie czuc i widac wiosne. Z dwojga zlego wole jak pada deszcz niz snieg, na to drugie patrzec juz nie moge. co do klockow- to budowanie wiezy to ulubiona zabawa z tata, buduja razem- jeden klocek tata drugi Eryk i juz tyle radosci nie ma w burzeniu co w budowaniu. Holly, jecz, jecz :) ja sie boje ze sie rozchoruje, bo juz gardlo boli, katar lekki, gripex pojdzie na dobranoc. Eryk ma katar i odpukac tylko tyle. jestem pewna ze to po ostatniej wizycie u kolegi Eryka :( Czekam wiec cierpliwie az moja bojaca pupka zacznie chodzic, pozno zaczac raczkowac, wiec pewnie i dlatego z opoznieniem bedzie chodzic.a raczkuje z predkoscia swiatla, az sie dziadkowie nadziwic nie mogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu- szkol nigdy nie za wiele :) ja jakbym mogla to wrocilabym na studia, jakies podyplomowki itd. niestety nie mam tu mozliwosci, a zaluje. studia dla mnie to najpiekniejsze lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaku >> sis, a wiesz, że bardzo często o Tobie myślałam jak Ciebie nie było! Co u mojego chłopaka przystojniaka Mikołaja, co u Blanki, jak z małżonem no i przede wszystkim jak Twoje zdrówko??? Dziewczyny dziękuję za zrozumienie, bo bałam się, że jak napiszę, że chciałabym tak tylko z mężem to sobie pomyślicie, że wyrodna ze mnie matka, że tak bez niuni mi się zachciało:o Pia >> teściowa w życiu sie nie zgodzi, wiem, bo dla niej problemem jest zostanie z Lenką na jeden dzień, jak chcemy jechać na zakupy do Wrocławia. A z mamą też rozmawiałam i też jest na nie. Moja mama z tych co to uważają, że taki wspólny wypad z mężem to wybryk i lenistwo i ucieczka od dziecka:o Izu >> super pomysł z tym kursem, korzystaj jak masz okazję:) Ewcia i Babeczko >> skoro Eryk i Zuzu robią już podchody do chodzenia to uważam, że nie ma się czym martwić:D Ani sie obejrzycie jak będą śmigać Wam między nogami. Ewcia a Eryk to widać mądrasek, przy meblach bezpieczniej, po co sobie krzywdę ewentualnie robić i nabijać siniaki;) A ja sobie dzisiaj zafundowałam popołudnie z farbami, tzn. chciałabym pobawić się z Lenką w naukę czytania i robiłam pierwsze plansze jak maluszek spał. Powiem Wam, że niesamowicie mnie to rozluźniło, bo skupiłam się na planszach i na tym, że są dla mojego małego cudaczka. Moja mama oczywiście naśmiewa się z mojego pomysłu, ale przecież krzywdy tym małej nie zrobię, a sama traktuję to jak zabawę, a nie jak ambitny plan zrobienia z dziecka geniusza:) Efekty są takie, że jak Lenka zobaczyła plansze to się śmiała od ucha do ucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia macie HBO??kurde,mój mąz juz by był u Was:))czeka aż sie Pacyfik pokaże na dvd czy na torencie:)) Pia no pózno,bo przeciez dziewczyny są tu od marca 2008:)) Zoska tez nie uklada klocków,ale burzy wspaniale:))Własnie stanęła przy stole,pusciła sie ,postała dłuugo i klapnęła na tyłek:-O Jak ją przełamac do tego pierwszego kroku???boi sie jak diabli:((a ja czuje,ze jak juz postawi jeden to pójdzie z górki.... Dałam jej sinlac w koncu,bo nie wiedziałam co wykombinowac... zaraz kąpiel,kaszka i jak znam życie pójdzie spac o 22,a my mamy w planach "Wilkołaka" No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - hmmmm :-( . O ile rozumie tesciowa ( no bo mozna sie nie czuc na silach i bac zostac z dzieckiem) to nie rozumie Twojej mamy :-( . To tak jakby nie chciala, zebyscie sie poczuli lepiej :-( Masz moze nie dlugo urodziny albo rocznice slubu ? Powiedz, ze jesli nie maja pomyslu na prezent to mozesz im zdradzic swoje zyczenie :-) Holly - mleko , miod , czosnek i welniane skarpety. A na buzie maseczka - nie, nie z ogorkow a z apteki , taka chirurgiczna co by zarazkow nie rozsiewac :-) Myszko - juz tak dluuugo Cie nie ma ! Asik - jak dasz rade to napisz jak sobie dzisiaj poradzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Kessi zdrowka dla Anetki.Tak sobie dzis myslalam ze moze ten irlandzki klimat jest dla dziwczynek za ostry? Holly zasmarkancu kuruj sie. Ewcia i Babeczko nie macie sie co martwic.Lada dzien Wasze dzieci pujda jak strzalki:) Brakuje im jeszcze odwagi bo juz ladnie chodza przy meblach i za raczke.Mysle ze to kwestia czasu. Pia jak ja Ci zazdroszcze wyjazdy,ciepelka,slonca oooo rany! Przywiez nam piekne fotki. Amorku pewnie juz jestew w Polsce.No i jak z oknami? fajnie nie?:) Od wczoraj boli mnie glowa:( do bani mialam te 2 dni.Dzis dostalam jeszcze @.Natalka wstaje coraz wczesniej.Jak czytam ze Wasze dzieci spi do 8-00 jejku jak Wam zazdroszcze.Moja zwykle o 6-00 a ostatnio po 5-00 juz gotowa do zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- no wlasnie mamy i malzon mial dylemat, pogoda kiepska i w HD nie odbiera i nie wiedzial czy ogladac, ale stwierdzil, ze za dlugo czekal na ten serial i powtorke obejrzy w HD. On ma fiola na tym punkcie, rzadko cos oglada ale jak oglada to w HD i z pelnym udzwiekowieniem. Niestety tego sie nie da wyleczyc, odkladanie papieru toaletowego na swoje miejsce tez nie, nieuleczalny przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIniak myslalam zes juz przepadla Babolcu!!! Wracaj coro marnotrawca i za kare 10 stron dla Ciebie na opisanie co sie przez te kilka miesiecy z Toba dzialo.Jak dzieciaczki? No i jak ze zdrowkiem Twoim? Opowiadaj i wklejaj fotki bo Blania to juz pannica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko a o ktorej Natalka chodzi spac? moze za wczesnie, a moze glod ja budzi? Eryk od tego przesikiwania ma straszne krosty na wysokosci konczacej sie pieluchy, smaruje Sudocremem, stosowalam alantan i kicha. nawet jak zmienie ok 23 pieluche to rano budzi sie morky, kurde jak to mozliwe? tyle sikac? wczoraj przed 23 zmienilam pieluche, byla prawie pelna- o 7,30 wstal przesikany. w tym tygodniu ide na ost szczepienie, koniecznie pokaze skore Eryka, pewnie da cos na to. Pia- pisalas ze Twoj syn mial problem ze skora, jak to wygladalo, jak sie zaczelo? Eryk oprocz tego miejsca przy pieluszcze, ma czerwone placki- 3 lekarzy mowilo ze to bardzo sucha skora i dali nam najpierw Linolafett a drugi Cremebasis. pomaga na tyle ze sie nie powieksza, jest mniej czerwone ale nie znika- jakby zasusza sie? kurde, pojawilo sie latem- byla jedna plamka na udzie, a teraz sporo na nozkach i kilka na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi a ja Cie rozumiem.Tez bym chciala wyjechac sobie tylko z Dzordzem i nadrobic choc troszke ten czas razem.Ale jak Dzordz ma urlop to jedzie do Nas obu.Moja mam mowi mi czasami zebym zaplanowala sobie jakis wyjazd ale ja wiem ze dla niej zostac z Natalka na kilka dni to nie lada wyzwanie bo juz jest starsza.A zreszta ja bym sie strasznie martwila o Natalke.Do tego ciezko mi jeszcze planowac w tym roku jakis kosztowny wyjazd bo chce juz podciagnac ta budowe do przodu i dodatkowo bedzie tez troche wydatkow.Wiec w tym roku moge sobie palcem po mapie pojezdzic:) Ale na taki krotki wypad skusze sie w czerwcu do Londka i wroce z Dzodzem.Myslalam jeszcze teraz przed swietami leciec ale jednak nie bo ta pogoda fatalna i jakos jeszcze boje sie ja zostawiac.Poczekam az przestanie przesypiac calkiem noce.A Twoja mama moze jest zmeczona opieka nad Lendka bo zajmuje sie nia na codzien i jak uslyszala o ew. wczasach to moze dlatego tak zareagowala.Ale moze jak porozmawiacie tak sobie od serca to sama Cie jeszcze wygoni zebys sobie odpoczela z mezem od tego wszytkiego.Ty masz duzo na glowie bo ta praca Cie strasznie absorbuje i dopiero co budowe skonczyliscie no i male dziecko.Mysle ze wszystko sie jakos wyklaruje i jeszcze sobie pojedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo - oj, to jeszcze nie ten Urlop. Do ciepelka to dopiero w lipcu a teraz jedziemy na tydzien z mezem i maluchami ale maz zatroszczyla si eo wszytsko i nie chce zdradzic tajemnicy i dlatego nie wiem gdzie jedziemy. Na pewno nie bedzie daleko bo bierzemy Pascala z soba. A jak Cie boli ta glowa ? Cala, czy moze pol ? Takie polowkowe bole sa przy migrenach. A moze masz zatoki zawalone ? Choc jak sie skarzysz na kregoslup to tez mozliwe, ze od kregoslupa. ( nieprzywoicie sie madrze, wiem ! :-P ) Ewcia - z tej pierwszej czesci co napisalas to nic nie rozmie ale jak doszlas do papieru toaletowego to bardzo dobrze wiem o czym mowa ! U mnie to nawet kazdemu ciezko doniesc papier :-( Mam wrazenie, ze to tylko mi sie zawsze trafia zamiast papieru kartonik po papierze i jak jestem sama w domu to musze gonic z golym tylkiem po kolejne roki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia >> podsunęłaś mi świetny pomysł, mam w kwietniu urodziny i właśnie tak powiem, zaproponuję żeby to był prezent dla mnie, no i zaproponuję, żeby moja siostra też została z mamą na weekend u nas, może wtedy łatwiej sie zgodzi:) Pewnie i tak w duszy nie będzie zbytnio zadowolona, a wcześniej pogadam jeszcze z siostrą, żeby sie za mną wstawiła:D Dziękuję Ci za pomysł;) Barylkooo >> Lenka też wstaje wcześnie. W tygodniu budzi się niedługo po tym, jak ja zaczynam krzątać się w łazience, czyli ok. 5:45, a w weekendy śpi góra do 6:30. Poćwiczyłam, wsunęłam 2 pomarańcze, teraz idę się myć, a potem siadam do książek bo jutro korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia moja Natalka jest kapana o 18-00 a zasypia tak przed 19-00.Ale w dzien spi tylko raz okolo 1h max do 1,5h i to tak okolo 10-00 wiec do kapieli ledwo dotrzymuje.Moze faktycznie z glodu sie tak budzi bo ona mleczko pije w mniejszych ilosciach.Gdyby walnela butle 200ml to pewnie by spala sobie ladnie.Ale takiego wyczynu nie bylo nigdy:) Ewcia ja jak zmieniam Nalatce pieluszke to przecieram wilgotna husteczka a potem na sucho flanelowa pieluszka.Potem jak juz skora sucha delikatnie smaruje jej oliwa bambino.Dupsko ma zwykle OK.Mama mnie kiedys przekonala do tego zeby wlasnie oliwki uzywac.Oliwka zostawia warswe ochronna na skorze i nie jest wtedy poddatna na odparzenia i nie draznia ja siuski czu kupka.Wszelakie mascie leza sobie jak tylko je kupilam.Wiec przy kazdym przewijaniu jest oliwka cienka warstwa i najpier na rece rozcieram a potem na pupe.Ta bambino jest taka gestsza nic inne.A po kupce zawsze ma dupsko myte od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia dzieki.Cala glowa mnie boli:( mysle ze to przesilenie pogody.Do tego ta @.No jak mi teraz cos dolega to hurtem:) Ale plecy odpuscily i mam nadzieje ze do jesieni mam luzy z plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Mamusiu 977 witaj.Nie pamietam Cie ale zostan z nami.Moze cos wiecej nam o sobie napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- u Eryka pupka jak marzenie, zadnych odparzen, podraznien, tylko ponizej pepka taki pasek, widac gdzie pielucha sie konczy i skora cerwona i krostki. Zawsze wycieram suski, susze, smaruje mascia i lipa. Tak wlasnie sobie pomyslalam... jutro jak wstanie nagrzeje troche bardziej w domu, piluche wyrzuce i w samym bodziaku niech posmiga. moza jak dobrze przewietrzy to miejsce to bedzie sie goilo. Pia- ja prawie zawsze trafiam na "pusta" rolke po papierze toaletowym, a jak nie trafie na pusta to znajde pusta na wieszaku gdzie powinien wisiec papier, a "swieza" rolke w miejscu gdzie go wcale byc nie powinno. nic mnie tak nie wkurza jak siedzenie na klopie i szukanie rolki z papierem, to cos w stylu poszukiwany-poszukiwana tyle ze z golym tylkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej wieczorowo ;) witam nową mamusie 997 ;) Kiniak!! a wiesz, tak sobie tez czasem myslalam o Tobie, uwielbiam czytac Twe posty, zostań z nami;) Kimizi >> a to mnie jeszcze bardziej wyklniecie bo znajomy z ktorym sie nie widzialam w życiu w realu a gadamy z5 lat chce mnie w koncu porwac na koncert i zapytawszy małżona On nie ma nic przeciwko temu bo jak sam powiedzial to sie nazywa zaufanie :) jak sie uda ze znajomymi dogadac zostanie z Viki a mnie puści chocby i samą:) kurcze a ja bym miala opory puścić Go z jakąś panną chocby i znajomą na piwo :o Pia >> to udanego wyjazdu w takim razie :) uwielbiam podróże wystarczy parę dni a można sie naladowac pozytywna energia za wsze czasy ;) no moze przesadzam.... Ewcia >> moja Viki tez jeszcze nie chodzi sama, czasem jak sie zapomni to stoi sama a tak to łapie się mebli lub na czworaka ;) Baryłkoo >> to calkiem wczesnie Natalka wstaje. a moze przestawic ją na 2 drzemki i połozyc pozniej? chociaz moja tez czasem idzie o 19 najpozniej 20 spac ale wstaje po 7 czasem przed 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - u syna stwierdzili Neurodermitis. Juz duzo wczesniej czulam miejsca na skorze, ktore byly wyjatkowo suche. Nie wiem jak opisac z wygladu ale zawsze porownywalam ta szorskosc ze skora hipopotana. Najgorsze byly przegluby. Wtedy jeszcze nie wiedzielismy co to i pojechalismy nad morze gdzie mu bardzo zaszkodzil piasek a po powrocie do Hannoveru poszlismy na basen z solankami i do dzisiaj nie moge sobie tego wybaczyc :-( Wygladal makabrycznie, w najgorszych momentach tak jak przy ospie. Ale nie kazda zmiana na skorze to od razu Neurodermitis, czesto lekarze potrzebuja czasu, zeby postawic prawidlowa diagnoze. Ja bym na pewno zrezygnowala z codziennych kapieli i do kazdej dodawala specjalnego olejku. Z Linoli maja cala serie. Mi bardziej pasuje Emolium z Pl, bo lepiej sie wchlania i ma przyjemniejszy zapach. Nie jestem pewna ale chyba jest tez tanszy. ( nie wiem czy Linola jest teraz na recepte ? ) Kimizi - no to juz teraz zycze Ci udanego prezentu urodzinowego ! :-) Barylkooo - ja sie tez czesto borykam z bolem glowy i z czasem juz wiem co jest przyczyna. Inaczej boli od kregoslupa, inaczej na zmiane pogody , ale mnie najczesciej boli od zatok. Ten bol jest charakterystyczny przy zginaniu, czasami nie moge wytrzymac schylajac sie do Pascala. Mojego meza ciagle jeszcze nie ma z pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty dzieki.Jak spala po 2 razy na dzien to potem wojowala do 22-00 albo dluzej.Ona z tych rannych ptaszkow. Pia mnie tak czesto glowa nie boli.Ale teraz jakies cholerstwo ze mnie tak od 2 meczy.Wzielam sobie juz 3 gripex bo on tez przeciwbolowy a pomysalam ze mnie moze cos brac i dlatego tak sie czuje.Aspiryny nie wezme bo mam okres.Mam nadzieje ze do rana mi przejdzie bo oszalec mozna. A Dzordz mi mowi ze go zab boli.Ostatnio jak byl cos tam drobniutkiego mu dentysta robil a tu taki numer ze od tygodnia zaczol go czuc a teraz to bo boli i musi brac tabletki p.bolowe i nie wie czy wytrzyma dow wyjazdu.Cos mu skopal z takiej drobnej robicie z tym zebem bo zab caly spoko a tu go boli teraz.Szkoda mi go bo wiem ze to bol zeba.Ja jestem z tych co maja slabe zeby:( Mam nadzieje ze Natalka zeby odziedziczyla po Dzordzu bo ona ma mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a moze go ta koncowka pieluszki ociera?Moze warto sprawdzic z innej firmy pieluszki.Albo podlozyc husteczke higieniczna tam jak sie konczy pieluszka zeby nie stykala sie ze skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo tych marynrek z tymi ramionami:) pewnie malpy wykupily! wrrrr :) Zbieram sie do wyrka bo mi glowa peknie.Papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że żyje w pracy zapiernicz, potem jechałam na spotkanie i złapałam kapcia... oczywiście chyba nawet nie wiem gdzie mam koło zapasowe wiec dzwoniłam do męża i jechał z odsieczą... :) kochany! w efekcie padam na pyszczek a własnie skończyłam rozliczać PITY.... przepraszam was bardzo, jutro poczytam i popisze buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak se przyszlam ,to wszystkie poszly spac precz! Ze zdrowiem o.k Badanie w dolnej granicy normy ,ale w normie. i gdyby nie to ,ze będziol mam i dupe jak szafa ,to czulabym się wspaniale. Wlazlam na wage i slaba z niej zeszlam,ja nie wiem jakim cudem tak pozwolilam sobie na roztycie sie. waze 59 kg,nosz kurwa! Z Dżordżem jak z Dżordżem,sinusoida ,czasem to jest tak ,ze mam ochote wyjsc i nie wrocic. Ale przeciez nikt nie powiedzial ,ze leko bedzie ,w koncu coz sie dziwic ,jak sie tyle lat z mamusią mieszkalo ,to są efekty,ktore trza wyplenic ze lba męzusia. Dzieci sa kochane... Mikolaj jeszcze bardziej pyszczy i sie obraza i wkurza mnie,chyba ocipieję.strach pomyslec ,co za rok ,czy dwa bedzie.....Cholerne nastolatki. Blanka chyba ma skok ,bo marudzi ,no i poza tym,ze jest slodka i bystra ,to rozwydrzona jest i uparta. rozwydrzona ,bo mamusia jej na wszystko pozwala ,a potem zdziwko ,ze Blania wymusza,a uparta po tatusiu... Ssie tak kciuka ,ze nawet jak zamoczylam Jej paluszka w wodzie z kiszonych ogorkow ,to oblizala mlasnela i na tym sie skonczylo ,od tamtego dnia drze sie i domaga ogorka kiszonego.. :-0 Wkleję zdjęcia do albumu ,to sie pochwalę moja spryciulką :-) generalnie to haotycznie pisze ,bo chcialabym jakos stescic sie w kilkunastu zdaniach i zeby elaborat o dupie Maryni nie powstal,ale widzę ,ze rady nie dam raczej :-) No oprocz tej wielkiej dupy zrobilam sobie kurwa brwi jak kurwa z Abby:-0.O! Albo jak Madonna za czasow plyty Erotica... Rwalam,rwalam,slepa bylam ,rownalam ,bo rzywo i mam! Dwie kurwa cienkie kreseczki....wszystko do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znów nadrobiłam :) KINIAK - super, że się znalazłaś, zastanawiałam się co z Tobą - ja też tak pojawiałam się i znikałam, a jak znikałam to najczęściej na długo, ale zawsze jakoś się odnajdywałam :) :). Pia - potwierdzenie dopiero w środę :), a co do budowania z klocków to Kiniaczek dzielnie je łączy ale nie zawsze jej wychodzi. Jak widzi, że ja coś buduję to ona dokłada swoje :) U nas też zawsze trafiam na pustą rolkę po papierze - widać nie tylko ja mam takiego pecha, a jak nowy papier wystawiony to w miejscu bardzo niewygodnym a stara pusta rolka wisi jak wisiała ;);) Holly - podobnie jak Pia przetestowałam mleko miód czosnek czasem dodaję jeszcze majeranek - DZIAŁA ;) Izu - mnie też bez kolejnych szkół jakoś pusto - rozumiem Cię bardzo dobrze :) Barylko - nasza córcia uwielbia mleczko- ma to po tatusiu, za to pluje kaszkami :) wieczorkiem przed snem ściąga ok 210-240 ml samego mleczka, na 10-12 h jej starcza. Ewcia - nasza mała też ma suchą skórkę i kąpiemy ją w Oilatum od urodzenia - jest bardzo dobry i ładnie pachnie - niestety cena dość wysoka ale przynajmniej bardzo wydajny. Na pupcie najlepiej sprawdza się linomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Dziewczyny! :-) Powinam byla od tego zacząc. Od podziękowan ,za to ,że pamiętacie ,za cieple powitanie.. Pia ,uwierz we mnie ,ja Cie proszę:-) Barylko ,pociesze Cie,że Blanka wstaje o 5 ,dostaje butle i spi....do 6:-0 ostatnio zaczęla przesypiac cale noce ,z tym ,ze ladowanie o 5 musi byc ,to jesio jest szansa,ze godzinke pospi ,potem juz jest rzeska i wykrzykuje z lozeczka,jak sie ociagamy .....to wyjmuje szczebelek z lozecka ( mamy stary tym i szczebelek latwo sie wyjmuje ,bo w tych nowych lozeczkach ,to szczebelki na sprezynce są ,więc sposobu i sily trza)I wychodzi na legalu.A dzisiaj nauczylam ja wzruszac ramionkami ,tzn.wykorzystalam to ,ze Ona czasem tak wzrusza ramionkami ,wiec mowie do Blani ,zeby pokazala jak czegos nie wiem i wzruszylam ramionami i Ona od razu spapugowala i jak mowilam ;Blania pokaz jak nie wiesz ,to ona te swoje ramionka tak fajnie unosila w gescie bezradnosci... :-) Bylam w Albumiku,wszystkie mamy piekne,a dzieci jeszcze piekniejsze i slodkie! Jutro się dokladniej wypowiem ,co i jak w temacie! :-) No i jutro startuje z dieta ,tylko nie wiem czy dukan ,czy Kopenhaska ,czy jak jej tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×