Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witaski Pomaranczkow zabrali Ci jakies posty? Misty ale sie rozpisalas :) Mamusiu no na S:) ja i tak bym zapomniala ze ma imieniny.Ty sledzisz franka a ja funty.Moje w spadaja a Twoje za wysoko poszly.Cholera z tym wszystkim.Cos tam kombinuja z tymi walutowymi kredytami zeby az takich strat nie bylo dla ludzi.W tv mowili ze chca zeby to nie banki ustalaly cene waluty bo ona zawsze licza po swojemu czyli duzo drozej niz kantory.Moze lepsze rozwiazanie to przewalutowac sobie kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - nie, nie robilam jeszcze tego ciasta. Potrzebuje dopiero na luty ... Powinnas sie raz a porzadnie wykurowc choc wiem, ze mi sie dobrze mowi.....:-( Kessi - skoro serwowalas dzisiaj kuone pierogi tzn., ze robisz postepy :-) Masz sie oszczedzac i na prawde to nie jest puste gadanie bo juz wszystkie wiemy jak porod wykancza....:-) Choc watpie, ze jakakolwiek kobieta dala rady przespac porod :-P Amorku - zdecydowaliscie cos w zwiazku z wakacjami ? " Lepiej zuzywac sie, niz rdzewiec " Diderot Moja prywatna czworka w lotka : 22,19, 8, 2 i liczba dodatkowa 44 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ale mi smaka narobilas! niby zajadlam kolacje ale mi slina pociekla:) :) Natalka 21.12.08 :) Natalka 21.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z Natalka u kolezanki.Mam cynk na prezet.Lego starwars i hot reels autoskladak.Jutro wyskocze na zakupy. Natalka jak poszla za mna to tak szalala ze az mi wstyd bylo.Nie chciala za nic wracac do domu.Uciekala mi i nie nie.Musialam poprosic synkow kolezanki zeby sie ubrali i udawali ze wychodza z nami karmic koty.No rozne sposoby wymyslam bo mnie nie slucha.Jak ja kapala to potem dluzej trwa namawianie i proszenie i szukanie podstepu zeby wyszla z wanny.Jejku terrorystka mi rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko - a no smacznego :-P Ta pomaranczka dobrze pisala bo byl dzisiaj moment, ze na Kafe zostaly tylko nicki i nie bylo zadnych wpisow ....Teraz tez sie cos smoli, musze wpisywac glupkowate kody, zeby mi przepuscilo wpis :-( Dla dzsiejszych solenizantow Dzordzow wszystkiego najlepszego ! Wracam do kafelek....:-) Jejku, ja sie jednak nie moge budowac bo nad jedna sciana ( w zasadzie polowka sciany mysle juz drugi dzien ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Dzordz dostal smutna wiadomosc.Jego kolega z ktorym chodzil do szkoly i grali razem w pierwszej kapeli wiele lat umarl.Wyjechal do Usa jakis czas temu.3 dni temu mial urodziny i dostal zator w dzien urodzin.Byl w naszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia to raczej odpusc w przyszlosci budowe domu:) Ja tez roztrzasam wszystko porzy budowie a potem i tak nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zalamie nie poszlam do pracy:( bo Dzordz mnie ublagal... no nic nie bedzie kasy ale za to czas z rodzinkom bezcenny. No i chcialam biszkopt upiec i ku... mi nie wyszedl normalnie z 8 jaj i do dupy:( Poratujcie mnie dobrym przepisem na biszkopt plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja to jeszcze nie mam swojego domu mieszkania a juz ogladam jak bym chciala miec lazienke zrobiona :p Moj dzordz sie ze mnie smieje i mowi ze mnie calkiem porabalo hehe... A rozmawialam z tesciowa i jedziemy razem nad morze polskie do Kolobrzegu w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na nk nadal jest profil tego naszego kolegi.Takie szczesliwe zdjecia jego i coreczki ma w albumie.A on umarl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu to ogladaj wtedy bedziesz obeznana co i jak sobie zrobisz.Pisalas ze chcesz kiedys we Wroclawiu kupic mieszkanie.Nie bylam nigdy tylko przejazdem ale ze zdjec piekny i zadbany ten Wroclaw.Moja kolezanka z naszej miesciny tam sie przeniosla.Kupili z mezem tam mieszkanie za zarobione pieniadze na emigracji.Czesto wpadaja jednak do naszego wygwizdowa z mezem i dzieckiem.A wybor byl przypadkowy bo akurat tam natrafil jej maz na dobra oferte pracy i tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Pia:) chyba Ci chodzi o baklażana:) ? Kessi:) ale masz cuuuuuudny brzusio:):), jakbys balona połknęla:) fajniusi:) mój to zawsze był jakis taki gruby:) i duzy:) Moze tym razem tylko stękniesz i Adas bedzie z Wami,tego Ci zycze:) Baryłko:) smutna wiesc o koledze meza:( A Natalka juz chyba sobie mamusie wychowała:P:P:P Mamuniu:) oby pomysł na interes okazał sie extra:) Tez trzesidupa jestem,boje sie spólek....Czasami trzeba zaufac intuicji... Przemko:) ostatnio przychorował,miał kilka dni goraczke,bierze Bactrim...Był dzisiaj z miom bratankiem 9 lat,u niego w szkole na ''Choince" ,bratowa go pilnowała,Przemko w szkole czul sie jak u siebie,tanczył:) do Mikolaja poszedł,na kolanach siedział,prezent dostał ....skubany po kim on to ma ,wszedzie sie czuje jak u siebie:) Meaa:) mysle,ze pomysł na remont dobry:) Jak ktos sie" wysepi" na kredyt ,to niekoniecznie moze jeszcze pozwolic sobie na remont,a jak juz łazienka i kuchnia wygladaja ok,to łatwiej sprzedac....Chociaz musze Ci powiedziec,ze bedzie Ci serce pekac,jak Ci lokatorzy cos popsuja lub poniszcza:P Amorku:) ja tez chce wiosne i podobaja mi sie Twoje pory roku:) Zima do swiat(dla mnie niekoniecznie) a reszta latko:):) hmmmmm ...rozmarzyłam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkooo wspolczuje:( A mialam napisac, bylismy z Kubalkiem u lekaza i decyzja to eczema:( dostalismy na recepte plyn do kapieli i krem:( mowila ze trzeba duzo nawilzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko bardzo smutna wiadomosc :( az nie wiem co napisac, przyszla mi na mysl Pia kiedys pisala jak nauczyciel kolo 30tki w klasie jej syna nagle dostal zawalu i zmarl a mieli sie przenosic do nowowybudowanego domu... a kojarzycie Joanne Racewicz?? jej mąż zginal w Smolensku, syn wtedy mial 2 latka :( i nie moge sobie wyobrazic jak takiemu dziecku mozna wylumaczyc ze tata juz nigdy nie wróci :(:(:( a wczesniej tylko pomachalam bo wlasnie widzialam same nicki bez postow... Pia ales smaka narobila, faktycznie smakowicie brzmiące danie :) Izu juz raz pisalam ze Wroclaw piekne miasto, mialam okazje konczyc tam studia :) moze uda wam sie zarobic i wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem wejde do albumiku zobaczyc zdjecia Kessi... Barylko Twoja Natalka jest taka jak Kubal moj no naprawde... Lezy teraz z golym tylkiem bo on nie bedzie sie ubieral:/ Ale zarac mycie wiec juz nie walcze z nim... Pia a przepis tez sobie zapisuje bo podoba mi sie bardzo:) No i lubimy tzaziki czy jak to ta kazdy inaczej pisze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu no wlasnie nie raz pisalam ze nasze dzieci podobne sa:) ALe moja to ostatnio taka uparta ze szok! juz nawet udaje ze placze albo ze ide sobie bo mnie Natalka nie lubi to czasami pomaga.Ale ostatnio to nawet i to olewa.Jak jej cos na sile nie po jej mysli zrobie to jak sie rozjuszy to godzine bedzie wyla o wszystko.Mam nadzieje ze to skok czy bunt dwulatka i zaraz jej minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko - alez smutna historia :-( Jako dziecko myslalam, ze umieraja tylko starzy ludzie i ciagle przykro jak sie okazuje, ze to nieprawda :-( Misty - faktycznie, przypomnialas mi o tym nauczycielu, tez okropna tragedia .... Izu - chyba Kessi miala przepis na biszkopt co zawsze wychodzi ...Ja niestety nie mam u siebie zadnego ale moze na mojewypieki.pl ? Powiem Ci, ze jesli to egzema to dobrze, bo z opisu wygladalo na AZS. Nie kap Kuby za czesto, woda bardzo wysusza naskorek. Holly - pewnie regionalnie roznie sie mowi a ja mam klopot bo przed 20 laty jak wyjezdzaalismy to ani bakalazyna, ani oberzyny a tym bardziej psianka plaskiego nie widzialam na oczy :-) Dobrze, ze jest wikipedia :-P A ja weszlam na strone architektow i nabralam tak wielkiej ochoty na budowe po swojemu ! Nie moge pisnac slowa przed mezem bo mi Leptopa schowa :-) I tak sobie mysle o moim synu. Sredniak ma w tym roku mature i najbardziej by chcial studiowac architekture a tu sie mowi, ze jesli ktos chce po studiach byc na bezrobociu to niech koniecznie idzie na architekture :-( Nie wiem co mu doradzic, bo z jednej strony wiem, ze mu sie podoba i ma chyba potencjal a z drugiej takie kiepskie perspektywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie krzyczcie tylko na mnie :P dostalam dzis zamowienie na torcik pieluchowy normalnie sie babce udalo bo tylko do k-ca stycznia robie a pozniej moge poracowac na macierzynskim raz w miesiacu tylko :o no i jutro go bede robic bo poki co ustalalam szczegoly a szybko pojdzie bo mam jeden taki podobny tylko jednowarstwowy wiec doloze warstwe jedna i pierdolki inny pluszak i polowa roboty mniej :) A babka zamawiala ode mnie przed swietami te skarpetki w szklankach dla meza i szwagrow :) bardzo sie im podobaly i byli zdziwieni hahah no to teraz wrocila do mnie. Mezyk poszedl do pracy na nadgodzinki dzidz znow kopie co jakis czas a jutro mam okuliste z ANetka - oj oby jej sie wzrok nie pogorszyl :( Ide polozyc dzieciaczki spac i zaraz do was wroce faktycznie kafe szalalo dzis :( Izu - zdrowka pozniej wrzuce przepis jesli chcesz Mamuniu - ja cie rozumiem chlopy jakos zawsze inaczej mysla u nas niestety moj chlop myslal jak baba a aja jak chlop :( ale juz tak chcialam cos robic a teraz przynajmniej macierzynski dostane :P a tak dupa by byla Przegadaj mezowi a moze znowu jakas oferta sie ci trafi fajna trzymam kciukasy 👄 Pia - nasz ulubiony sasiad jest budowlancem, stolarzem itp i jak uslyszal od syna ze chce isc do budowlanki to sie zalamal :( tlumaczy mu ze pracy nei bedzie mial ale ten nic jak grochem o sciane :o oby syn dal sie przekonac a moze jednak ma talent? dobra mykam bo steskniona za wami jestem a dzieci czekaja a ja jak zaczne pisac to skonczyc nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak oni tu wszystkie alergie skorne nazywaja egzema... i teraz jak czytam opisy to sie zastanawiam czy to nie azs bo to bardzo podobne:/ siadlam teraz i czytam na ten temat czym sie roznia i w gole bo na poczatku myslalam ze to to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja mialam zlozone papiery na studia na budowlanke:p ale stwierdzilam ze baba taka jak ja sobie nie poradzi:p Kessi fajnie ze masz zamowienie, ale juz usiadz na dupie kobieto... Sa jakies testy na azs?? jak to sprawdzic czy do egzema czy azs? chyba jak bede w pl to pojde do lekarki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przepraszam ze tak smece, ale nie daje mi to spokoju. Jak ja lekarce powiedzialam zeby jakies testy na to zrobic to mowila ze nie trzeba, dala mi jakies plyn do kapieli i mleczko do smarowania... ale jesli to cos innego:( w ogoel oni tu nie robia zadnych testow na to a mi sie zdaje ze sa jakies:( Kessi jak bys mogla to wrzuc przepis bo ten musze wywalic do kosza. Na Kuby urodziny mi wyszedl ale z taka skorupa na gorze... A w ogole to napisz czy pieczesz go w termoobiegu czy bez? bo ja placki peie w termoobiegu a slyszalam ze biszkopt bez trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn budowlancem ? Nigdy w zyciu , to juz predzej ja wejde w roz. 36 ! :-P Jego pociaga architektura, ewentualnie architektura wnetrz albo desing ....My natomiast - patrzac na realia i pozniejsze mozliwosci -doradzamy mu studia ekonomiczne albo bankowosc... Izu - nie przypuszczam, ze na AZS sa testy. Kiedys nie bylo i mojemu synowi lekarz postawil diagnoze zaraz po tym jak rzucil na niego okiem. Poszlam sie upewnic jeszcze do skornego i ten tez nie mial zadnych watpliwosci, ze to ASZ. Typowym sa zmiany skorne w okolicach przeglubow na raczkach i nozkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - i jeszcze slowko. zastosuj sie do zalecen lekarki. Obojetne czy to egzema czy AZS. Waznym jest nie dopuscic do wysuszenia skory dlatego duzo czasu poswiec na pielegnacje. W czasie natezenia smarowalam syna 3xdziennie ale on wygladal wtedy jakby mial ospe. Kap ( albo komp -sama nie wiem jak jest poprawnie ! :-P ) najwyzej dwa razy w tyg. a tak to prysznic i wlasnie po kapieli porzadnie natluszczaj skore. A Kuba sie drapie ? Wyklucz calkowicie slodycze, ja cala odziez syna plukalam w occie albo nie plukalam wcale, zmienilam mu tez mleko na sojowe. To byla trudna droga ale dalismy rade. Doprowadzilismy do takiego fatalnego stanu, bo nieswiadomi co mu dolega pojechalismy z nim na basen do solanek i na drugi dzien juz wstal pokrwawiony bo tak go skora swedziala i sie wszedzie drapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Barylko jaka smutna wiadomośc:((w wakacje moj kolega pojechał ze swiezo poslubioną zona w podróz poślubną,wskoczył do basenu i juz nie wypłynął:((miał 26lat:((brak słów... A ja nie wyspana-miałam sen-padniecie...zabiłam...Clinta Eastwooda:-D Masakra,nie moglam spac przez to!!!skąd sie biora takie sny???!!! Zoska w nocy jęczała na dodatek,wiec padam na pysk:-O No i wczoraj w naszej lokalnej tv podano,ze mielismy przypadek swinskiej grypy w naszym miasteczku!!!kobieta została przewieziona do szpitala 70km od nas i tam zmarła,najgorsze jest to,ze była w ciązy:((No i juz sie boję:((najbardziej narazone sa kobiety w ciązy i małe dzieci:((strach wyjsc z domu... Dziekuje za zyczenia w imieniu męża:))ciasto wyszło i juz zostal tylko kawałek.Oczywiscie,nie byłabym soba jakbym sie nie poparzyla-bąbel na ręce jak sie patrzy:-P Poszlam wczoraj po Wiki na dyskotekę o 18-tej,wchodze na sale jak szpieg(chcialam zobaczyc jak tanczy:-D ),no i tanczyla sobie z kolezankami-ma dryg skubana!!! i tak patrze,a moja córa taka wysoka miedzy tymi koleżankami,ze jak rozmwiala z nimi to sie musiała schylac !!a one takie malutkie!!jak w pierwszej klasie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly rosnie z Przemka imprezowicz!:)) No i jak poszłam po Wiki to była moja koleżanka z synkem 2,5 letnim-jak on pieknie mówi!!!a jak sie zwraca do mamy-mamuniu!!i to tak słodko,o cokolwiek spyta to na koniec"prawda mamuniu?" Ja wiem,ze to normalne dla matek majacych gadające dzieci,ale dla mnie to cos wymarzonego,chcialabym,żeby Zosia mowila połowe tego co ten mały. No i wybieram sie do logopedy z mała-babka ma zadwzonic do mnie i sie umówimy.Niby sie czeka do 3 lat i dopiero mozna isc ,ale wole teraz,bo potem usłysze"gdzie była pani rok temu?"Moze nie powinnam sie martwis,ale wole miec opinie specjalisty,moze doradzi cos z tym jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... mamuniu - idz a zaraz pozniej ja tez pojde. Jeszcze tak nie-gadajacego dziecka nie mialam :-( Wkurza mnie to coraz bardziej chodz zdaje sobie sprawe, ze najbardziej cierpi sam Pascal. To co inne dziecko powie "bla, bla,bla, prawda mamusiu " to moje musi mi jakos zakomunikowac bez slow i najczesciej robi to piskniem, stekaniem, placzem....Rozumie wszystko i nie ma znaczenia czy powiem po polsku czy po niemiecku. Najlepsze, ze buzia mu sie nie zamyka, ciagle cos mamra pod nosem albo spiewa po swojemu. Problem chyba w tym, ze nie potrafi usiedziec na tylku i sie skupic, u nas wszystko odbywa sie w biegu. Jedyna rzecz nad jaka usiadzie, zeby poogladac obrazki to sa prospekty czy katalogi ze sprzetem AG. Ja sobie nie wyobrazam, ze to dziecko kiedys ma isc do szkoly ! Jak pisalas , ze poszlas na dyskoteke to bylam pewna, ze chlopaki zaczely Cie podrywac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia dosknale wiem o czym piszesz-teraz np Zosia chce żebym jej wyrzucila klocki z pudła(jest dośc cięzkie),wiec stoi przy nim i jeczy,teraz juz płacze i szarpie pudło-ok,wysypalam jej te klocki.I tak jest ze wszystkim,staje przy danej rzezcy i jęczy:-O Nie powie zwykłego"daj"-a to nie jest trudne slowo,nie wymagam,by mowiłam "transformator";-))a,le takie jak :daj,tu,tam,mam,wez,ja,ty-cos wiecej niz "mama" P.S.dla 10 latkow jestem stara doopa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×