Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Wrocilam od lekarza, bo po popoludniowej drzemce Kuba obudzil sie z okropnym kaszlem az plakal przy tym i temp. 39.5:( niby wszystko ok i pani doktor podkreslila ze nie mam dziecku dawac zadnych syropow bo ma sie wyleczyc naturalnie:/ pierdolnieta chyba w beret za przeproszeniem:( Mamuniu my tez nie obchodzimy generalnie walentynek, ale tak zeby go namowic musialam wymyslic jakies swieto najblizsze:P jak sobie przypomne to rok temu nie pamietam walentynek... aaa juz wiem jedlismy McDonalda:p z Kuba i moim ojcem na skypie:p 2 lata temu bylam w pl 3 lata temu bylam w pl... heh Mamuniu moze faktycznie maz sie moze rozliczyc z dziecka i dostaniecie zwrot, zycze Ci tego z calego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze mąz moze,ale zawsze jest tak,ze on odlicza sobie Zosie,a ja Wiki i kazde ma"swoją"kasę i mozemy ją wydac na co chcemy,a tak lipa:-P A ja jestem honorowa babA i nie wezme kasy od niego:-P Izu naturalnie to niech sie ta lekarka sama leczy-co za debilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Zla jestem dzisiaj od rana. Wkurzali mnie wszyscy po kolei a najbardziej maz...:-( Trzymam sie textu, ktory wisi mi na lodowce " mezczyzni sa najlepszym dowodem na to, ze natura ma poczucie humoru ". To jest pocztowka a obok textu jest zdjecie dwoch glupkowatych Dzordzy :-P Oni wszyscy musza byc z innej planety ! Najgorsze, ze zawsze rzucam sie wtedy na zarcie :-((( Mialam juz 3,7 na minusie a dzisiaj w przeciagu pol godziny potrawilam wrzucic w siebie z 1000 kcal....:-( meaaa - bardzo rozsadna decyzja, dokladnie tak samo bym postapila :-) Izu - jak czytam poczynania tamtejszych lekarzy to sie zastanawiam czy oni moze czekaja, zeby im dac w lape ? mamuniu - duma duma ( -om :-P ) ale czy gdybys ja schowala do kieszeni to mielibyscie rodzinnie wiecej pieniedzy ? Ja tego nie rozumie botutsj malzenstwo jest rozliczane jaka calosc i jest bez znaczenia kto wiecej zarabia. Jak dostaja zwrot to wspolnie a jak trzeba doplacac to tez razem. Ja bym przepisala Zosie do taty bo to tak jakbys pieniadze podarowala panstwu. Kessi - ciekawe co mowia lekarze ? Na pewno Holly jest tez lepiej zorientowana. Moi obaj synowie nosili okulary i zawsze slyszalam, ze z wiekiem ( w okresie dojrzewania ) wzrok sie czesto poprawia. Sprawdzilo sie i obaj nie potrzebuja. A co by bylo gdybys w jednym dniu wypisywala rachunki ? Kto Ci udowodni, ze sprzedalas towar na przestrzeni np. dwoch tygodni ? To jest troche nielogiczne. Mozesz pracowac tylko jeden dzien a co z wysokoscia zarobku w takim dniu , jest scisle okreslona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia no to sie usmialam hehe... tak dokladnie czxytasz swoje posty :D Jejku biedne tomoje dziecko obzygalo pol spania w stolowym i pol podlogi:( Bidulek zasnac nie moze:( Nie umiem sie teraz tego zapachu pozbyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze strasznie sie boje zeby przez sen nie zaczol wymiotowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izu jak dzisiaj Kubus sie czuje?biedulek:( Pia u nas tez tak jest,ale my od lat rozliczamy sie osobno(taki nasz uklad) i teraz oczywiscie,mąz odliczy sobie dzieci,ale ja od niego tej kasy nie wezmę-i juz. Barylko zapomniałam Ci odpisac-Zosia od zawsze pije duuuuuzo i to sie nie zmieniło,sok daje jej raz w tygodniu,a tak to pije wode+herbatki. Mala jeszcze spi,Wiki poszła do szkoły,o 17 wywiadówka:))zobaczymy... mąz w pracy do 16-i dobrze-nie musze do nikogo czapkowac o opieke nad Zosia. Pogoda okropna,bo pada snieg,ale ciepło jest wiec od razu plucha:-P Ciepla...przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) popisze coś bo pustawo ;) moze sie rozrusza hehehe przepraszam, jesli bedzie to pierniczenie o szopenie albo o dupie maryni jak kto woli ;) Pia - ;) a wiesz, ze ja też zawsze zajadam nerwy? zazdroszcze ludziom, którzy w stresowych sytuacjach chudną! ja niestety tyję ;) Mamuniu powodzenia na wywiadówce :) Izu jak dzisiaj sie czuje Kubuś? bidulek mały! :( bardzo mi go szkoda :( Miśka - niech ci sie wypoczynek dobrze sprawuje ;) uważaj na kocie pazurki bo potrafią zrobić dziurki... Do Dusi wczoraj przyszedł dziadek (teściu) i przyniósł jej puzzle krecika (jaka radość w oczach!) i kolejny zestaw piaskoliny a'la budowniczy, czyli betoniarke, kielnię, formy na cegły i kostke brukową ;) i co ja cały wieczór robiłam? murowałam! :D kurcze czemu za naszych czasów nie było takich zabawek??? mówiłam wam, ze jak nam sie kieeeeeeeedys tam dzieciak przytrafi to musi byc chłopiec? bo jak dziewczynka to bylaby n/n albo za granicą mogłaby być Jane Doe ;) hehehe bo nie mielismy imienia ;) i juz mamy! inspiracje znalazłam na... cmentarzu :o w sobotę byłam na pogrzebie (tak tak... do południa pogrzeb, wieczorem impreza karnawałowa :o ) umarła moja kuzynka (42l) ale to inna historia... w ogóle historia pogrzebu mrozi krew w żyłach, ale to za chwile... no i pochowali ją w grobie jej dziadków, a w grobie obok leża moi pradziadkowie i siostra babci i własnie imie siostry mojej babci mi sie przypomniało. tzn ja pamietałam, ale nie brałam go pod uwage. i potem opowiadam mężowi i ten nagle! własnie! jakie piekne imie! dlaczego mi wczesniej o nim nie pwoiedziałas? jak bedziemy miec drugą córkę to bedzie miec tak na imie! no podniecił sie jak nie wiem co. i nasza ewentualna druga córka będzie miała na imię... Daniela :) no a teraz historia mojej kuzynki. smutna, wrażliwi nie czytajcie kuzynka wyszła jakies 18 lat temu za kilkanascie lat starszego mężczyzne. dobry facet, dbał o nią, nic nie musiała robić. on zarabiał kupe kasy, wiecie... duzy dom, auta o jakich nam sie nie sniło w latach 90 tych. ... kuzynka strasznie sie obnosiła z bogactwem. na kazdym palcu po 2,3 pierscienie, złote łancuchy itd. urodziła dwóch synów (odstęp jakichs 6-7 lat) ale zaczeła pić, tzn piła od dawna a w koncu zaczeła chlać. no i pare lat temu jak jej młodszy synek miał 2-3 latka poszła w tango. zostawiła męża, dzieci. słuch o niej zaginął. gdzieś tam nagle pojawiło sie info od policji, ze ją z parku w katowicach zgarneli do izby wytrzezwien itd. nie widzielismy jej koło 7 lat. i nagle dostalismy wiadomosc, ze jej facet (nie wiem jak go nazwac bo w koncu dalej byla meżatką) znalazł ją martwą gdzies tam. generalnie smutna sprawa. mając wszystko stoczyła sie na samo dno... no ale przejdzmy do sedna. teraz pogrzeb jak wrazliwcy przebrneli przez jej śmierć to niech pogrzebu nie czytają ;) stwierdziłam, ze pójdę. chociaz od lat nie miałysmy kontatku to jednak kuzynka... mój brat i rodzice tez poszli i fajnie bo było tak mało osób, ze aż smutek serce rozdzierał, ze prawie nikt nie przyszedł :( no i chcieli ją pochować w grobie jej dziadków, nad trumną babci były płyty betonowe, tak, że mogli urnę (skremowana była) postawić na tych płytach. ale to jest Polska... i grabarze szykując grób do pochówku ukradli te płyty... i podczas pogrzebu spuścili urnę i postawili bezpośrednio na trumnie babci... która leżała w grobie 6 lat... tego dźwięku nie zapomne do końca życia... taki ni to chrzęst ni to szelest i urna wnuczki zapadła sie w... głowie babci :o :o :o wujek (syn rzeczonej babci) nerwowo nie wytrzymał i uciekł z cmentarza... ja stałam jak wryta. mój ojciec powiedział: "nie waż mi sie tam podejść" (kuźwa ani mi sie sniło!!!) dobrze że stałam troche dalej... szybko zamkneli grób... i teraz zonk, wujek roztrzęsiony idzie ze sprawą do prokuratury, bo to profanacja grobu... no masakra. no i w tak "radosnym" nastroju udałam sie wieczorem na imprezę :o ale wino działa cuda wiec bawiłam sie zajebiaszczo ;) przepraszam za ten monolog ale uprzedzałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ...brak słóW:-O to okropne... A imie bardzo ładne Ciepla fajnie,ze jest praca i gratuluje zakupu:))Zoska gada po swojemu-za Chiny nie kumam o co chodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad prawie gotowy,Zosia w łóżeczku,a ja segregowalam jej za małe ubrania-nazbieralo sie tego,znowu allegro pojdzie w ruch:))jeszcze msze zejsc do piwnicy,bo tam kolejna porcja lezy. Kessi daj cynk czy w domu jeszcze jestes:)) Amorku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i koncze czytac 2 czesc trylogii-czekam na zakonczenie,bo tak naprawde u mnie ono decyduje o calej ksiązce;-))-jest lepsze niz 1 czesc,ale...szalu nie ma. Asik Ty juz swoje skonczylas?Myszko masz czas czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuniu - ostatnio zapuściłam się w czytaniu, wieczorami albo idę szybko spać albo nadrabiam tłumaczenie. Zresztą lubię tak sobie dawkować przyjemność :) A co do treści, to nie twierdzę, że to jest najlepsza książka w moim życiu - po prostu dobrze się czyta. Tylko nie zdradzaj mi jak się skończy 2-ga część ;) Ja dziś po wizycie u lekarza, będzie DZIEWCZYNKA !!!! Ale się cieszę, bardzo, ogromnie !!!! Nastawiałam się trochę na chłopca, trochę na dziewczynkę, bardziej na chłopca chyba, bo wśród znajomych widzę, że jak jest dwójka to najczęściej dzieci są tej samej płci - nawet tutaj na forum dużo więcej z Was ma 2 dziewczynki (chłopców) niż parkę. Wreszcie możemy zacząć myśleć nad imieniem :) Może moja panienka będzie bardziej się do mnie przytulać, bo Krzyś nadal stroni od czułości ;) Mój mąż od nowego roku jest na Dukanie i naprawdę widać efekty - ma już 6 kg w dół i po ciuchach widać, na twarzy też szczuplejszy się zrobił. Biedak musi patrzeć, jak my z Krzysiem zajadamy smakołyki. Ale jest dzielny i podziwiam go za to. Ja pewnie zrobię sobie tę dietkę jak skończę karmić. Takie szybkie efekty naprawdę mobilizują. Pia - bardzo mi przykro z powodu Twojej koleżanki, świetna z Ciebie kumpela, że do niej jedziesz w tym trudnym czasie. Na pewno zrobisz jej dużo radości swoją wizytą. Izu - biedny Kubuś, takie choróbsko go chwyciło... No i podejście lekarza - brak słów. Trzymam kciuki, żeby szybko doszedł do siebie. Kessi- gratuluję zamówień i tego, że udało Ci się wszystko zapiąć na ostatni guzik. My parę dni temu wybraliśmy się do Ikei i mam wreszcie komodę na ubranka dzidzi - dziś przyniosłam je z piwnicy i poprzeglądam sobie. W domu pewnie będzie ubierana w niebieskie po Krzysiu, tylko na wyjścia jej coś różowego dokupię ;) Dziś już zakupiłam pierwszy różowy śpioszek i kocyk, no nie mogłam się powstrzymać, mąż tylko przewracał oczami :D Życzę pomyślnego rozwiązania i dawaj znać jak najczęściej! Meaaa- no niezła ta historia z pogrzebem, brrrr... no i fajnie że się wybawiłaś na imprezce. Mi się marzy, żeby razem do kawiarni pójść, bo potem dwójkę będzie już ciężko dziadkom podrzucić - tylko póki mąż na Dukanie, to nic z tego :( Buźka dla wszystkich! Ale jestem dziś ucieszona! Aż się nie mogę skupić na pracy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski U mnie tez nudy.Plecki mnie bola. Asik gratulacje to wspaniala wiadomosc!!! Miska a Tobie gratuluje zakupu.Jaki kolor? Meaa co za historia. Umowilam sie na piatek do fryzjerki.ALbo podetne troche albo cos zmienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka cos ostatnio nie mam weny.. Asik pewno tez nie mogłabym się skoncentrować. Świetna wiadomość!! Meaaa co za historia, aż ciarki przechodzą. Barylko ciekawe czy tym razem będziesz zadowolona z fryzjera?? Ja idę we wtorek i przyznam że mam pietra bo idę w ciemno, nigdy u niej nie byłam a wybrałam ja bo jest blisko. mam nadzieję że nie pożałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka do bani co t pisac Kubalek sie meczyl z kaszlem a my razem z nim, ale o 5 dalam mu na zbicie temp i jakos tak troszke lepiej zasnol. Asik gartulacje :D Super ciesze sie bardzo :) Meaaa a ja jakos nie przepadam za imionami pochodzacymi od maskich jak np. Dominika czy Franciszka... Ale ciesze sie ze Wam sie podoba i teraz spkojnie mozecie zabierac sie za drugie bejbi:D Kuba teraz lezal i mowi do mnie ze mamusia ma w brzuszku dzidzie hehe ale mu tlumacze ze nie ze ciocia ma bejbi ale mamusia nie :D A ten sie tuli i mowi ze bejbi spi:P Meaaa straszna historia:/ wrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylkoo mi by sie tez fryzjer przydal, ale nie mam pomyslu bo zawsze tak samo wygladam wiec nie ide i zapuszczam, a maz ciagle obciela bys sie w koncu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to moja dziecko tak brzydko kaszle ze sie boja czy ona napewno go dobrze osluchala:/ To normalnie wariaci sa. Kolezanka poszla ostatnio z dzieckiem bo tez strasznie kaszlalo i goraczkowalo i 2 dni pod rzad ze nic mu nie ejst ma mu dawac pic. Na 3 dzien jej nie chcieli przyjac bo juz byla z nim 2 razy. Po awanturze w koncu ja przykeli i lekarz do niej a wie Pani co faktycznie dziecko ma zapalenie ucha :o Masakra co za debilizm... Mialam telefon babka ma w sobote przyjechac auto ogladac:/ ale jakas dziwna byla przez telefon i mowi ze jeszcze oddzwoni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Izu- link nie chciał mi się wyświetlić, ale powiem Ci, że warto się zbadać , żeby mieć święty spokój- tylko nie nakręcaj się Kochana, bo to nic dobrego nie da. Kurcze tylko, że u Was do dupy Ci lekarze:( JA w Wigilię wyczułam w pachwinie powiększony węzeł chłonny- a sprawdziłam bo mnie strasznie bolało. Pierwsze co pomyślałam to nowotwór- poczytałam w necie objawy, no i wszystkie moje dolegliwości , które nigdy nie dały się wytłumaczyć z medycznego punktu pasowały do ziarnicy. Byłam u lekarza- porobiła badania- no i wszystko ok. Powiedziała, żeby nie grzebać za dużo w necie. Biedny Kubuś i Ty. Kurcze cały czas się coś Was trzyma. Meaaa- koszmarne przeżycia:( Baryłko- pięknie wyglądałaś na tej imprezie, Natalka też. Takie ładne włosy ma:) ja Julce podciełam i ma krótsze Pia- wolałabym , żebyście nie musieli jechać do Bielska, przynajmniej z takiego powodu:( ale też mi się wydaje, że nie umiałabyś sobie wybaczyć jakbyś nie pojechała. Miśka- no to dobrze, że są chętni na paznokcie Asik- gratuluję:) Meaa- jak imiona wybrane to teraz trzeba się za robotę zabrać:) Mamuniu, Asik- ja już tydzień temu skończyłam całą trylogię:) Pierwsza część gdzieś od połowy mnie wciągnęła, ale 2 i 3 podobały mi się. u nas raczej ok, dużo roboty, problemy z pocztą odnośnie zmiany stawki vat, i nie wiem czy się to nie skończy w sądzie. zobaczymy nie wiem czy sa tu fanki Bryana Adamsa - ale w tym roku (13.06) w Polsce jest jeden jego koncert- u Nas:) jakby któraś się wybierała to koniecznie musimy się spotkać Kessi- codziennie się zastanawiam czy to już czy to nie już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik hehe wywołana do tablicy:))gratuluje córeczki!!!jakie imię???no i mąz-dzielny facet!!!tak trzymac-nie ma nic gorszego niz otyly mężczyzna z tzw "piwnym"brzuchem-niech dba o siebie,bo go rzucisz;-)) Co do ksiązki...zakonczenia nie zdradze,bo ..go nie ma ...3 czesc trzeba przeczytac:-D Przypomniała mi sie sytuacja z pracy(moze kiedys pisałam juz o tym?? wtedy pomińcie czytanie):obejrzałam"jestem legendą"i oddajac płyte koledze powiedziałąm"szkoda,ze tylko ją uratowal ,a sam zginał', a kolega "tak?ja jeszcze nie obejrzałem":-O Ale wtopa:-P:-D Izu jeju,bark słow na tych lekarzy za 3 grosze:((i nie wkręcaj sobie dziwnych rzeczy!!!! Barylko ja nadal nie poszłam do fryzjera-jak ma mi fryzure spierdzielic to wole miec to,co mam:-P Ale tak szczerze:nie wiem jaką bym chciała:-P za mna nie trafisz:-P Kiedys wysyłałam linki,ale juz mi przeszło:-O czekam na ...wenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko!!Ciebie tez trylogia wezwała??:))BRYAN ADAMS???????Kochana to moj idol z czasów,gdy miałam....17-19 lat??do dzis pozostał sentyment ogromny!!ten wokal!!ale nie ze względu na ballade w robin hood:-P A koncert konkretnie gdzie?bo ja nie wiem w jakim miecie mieszkasz...:-(( Mam nadzieje,ze obejdzie sie bez sądu cokolwiek Wam sie trafiło. Nic nie piszesz o coreczkach,wiec pewnie wszystko dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczornie:) Izu widzisz moj Dzordz odwrotnie bo namawia mnie zawsze na dlugie naturalne wlosy.A ja kombinuje i farbuje albo obcinam.Teraz chce mniec dlugie i naturalne buuuu.Chyba w ten piatek je tylko podetne zeby byly zywsze.Wczoraj umylam na noc i bez nakladania odzywki.Potem jakos nawet ich nie rozczesalam.A rano masakra ze grzebien ciezko wbic.Jak sie czesalam nad umywalka bo mi takie kawalki odpadaly.Matko co ja sobie narobilam:( i dlatego pojechalam sie umowic do fryzjerki.Bije sie z myslami czy cos kombinowac wlasnie tylko podciac.Tam na zdjeciu wyszly blyszczace bo to od lampy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja tez bym chciala podciac Natalce wloski.ALe ona sobie nie daje.Nawet z grzywka szalensto.Juz sie czaje zeby jej podciac sama ta grzywke ale az sie boje.Ona nawet paznokci sobie nie daje obcinac.U stopek z wielkim placzem na caly dom i kopaniem mnie walka z paznokciami. Izu jak czujesz ze ten kaszel grozny to moze pojedz co lekarki dla swietego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryan Adams tez KOCHAM na MAXA!!!!!!!!!!!! ale u mnie trudno cos zaplanowac.Jak tylko bedzie luzno to chetnie sie wybiore na jego koncert z Dzordzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×