Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Barylko- bardzo fajna ta kanapa. wlasnie rozklada sie? Izu- u nas tez dugo Kubus byl zolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu nie dzwiga teraz nic.Nie wykonuj szybkich ruchow.Bo po wypadkach z urazami kregoslupa czesto bol wychodzi po jakims czasie jak emocje opadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- a nie uderzylas sie w plecy podczas tego wypadku, albo nie szarpnelo Toba mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie szarpnelo, ale nie jest zle spokojnie. Barylkoo mi to sie ciegla chce z nas smiac bo ja kanape z pl bede wiozla a Ty z uk... Ale sie szczerze teraz zastanawiam nad kanapa bo ja w koncu nie wiem gdzie ja wyladuje, czy znajde ta prace w pl czy nie. Narazie cisza i tu i w pl, powysylalam tysiace cv i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ogladalam dzis kawalek tego programu Tomasza LIsa.Dzis bylo o tym wypadku kilka dni temu gdzie ojciec pobil dziecko na smierc.Dziewczynka 2 latka.No nie moge przestac o tym myslec.Az sie boje isc spac.Ten ojciec siedzial juz w wiezieniu 6 lat za martletowanie dziecka z poprzedniego zwiazku.A to dziecko ktore zakatowal kilka dni temu juz kiedy bylo skierowane na badania po wyzycie lekarsiej do szpitala z siniakami na ciele.W szpitalu lekarz stwierdzil ze to ewidentne pobicie.I to dziecko teraz nie zyje bo nikt nic nie zrobil.Matka tego dziecka pokazana byla w kolejnej ciazy i za reke prowadzila jeszcze jedno dziecko.Nosz qna co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu a ostatnio w argosie byly mega promocje na sofy.ALe juz sie skonczyly.No i naprawde smieszne ze Ty ciagniesz z PL a ja z UK :) Dzordz juz zawalony meblami,ciuchami,butami hehe jeszcze sobie perkusje nowa teraz bedzie kupowac.No majdan straszny bedzie ze soba targal do PL :) aaaaaa jak sie trafi to motor crosowy chce sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- :( az mnie trzesie . biedna maliutka:( hehehe jajca z tymi waszymi kanapami;) Barylko- jakas przyczepke bedzie musial Towj Dzordz dokupic zeby sie zebrac;) nie no maskara ile ludzie chomikuja rzeczy. przyjechalismy tutaj z 2 walizkami a teraz zeby sie w powrotem zabrac.. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak taka kobieta moze sobie robic dzieci z takim kims? Skazuje te dzieci na takie traktowanie:( a wiedziala za co siedzial.Broni bo jeszcze przed policja!Czym sie kieruje taka kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany juz prawie 24-00!!! Izu i AMorku robicie mnie w kolke:) U Was dopiero 23-00.Nie no obiecalam sie dzis klasc wczesniej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Barylkoo ja to jestem wybredna w kanapach tutejszych bo one sa bez funkci spanie+schowek. Jak juz jest spanie to nie ma gdzie poscieli wcisnac... a jednak brakuje miejsca na takie sprawy:) Ja sie zakochalam w tej sofie co ma Meaaa takiej szukalam prostej bez opierania sie na poduszkach:) tylko musze pojechac do firmy i wybrac material:) mowili ze w ciagu 2 tygodni mi zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bede na mojego czekac pewnie do 1 albo 2 :( Barylkoo to lec spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bo tego wszytskiego tyle jest w sklepach, a jak szuka to moze to a moze to;) to zarazem najfanieszy etap ale i najtrudniejszy. bo wiadomo czlowiek chce wybrac sobie zeby na troche lat wystarczylo i nie opatrzylo sie zaraz. milych snow Barylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku ale prawda jest taka, ze czlowiek zawsze cos bedzie chcial zmienic. Moja szwagierka w maju urzadzala tu swoje mieszkanie jak kupili i juz chce zyrandol zmienic bo jej zle swiatlo pada, a to zaslonki za krotie troszke... Szperam na ebayu duplo dla Kubala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda bo nieraz "w praniu" wychodzi, ze cos moglo byc takie albo takie. a kupilas wtedy ta farme Kubulkowi? u nas te klocki to strzal w dziesiatke, praktycznie dzien w dzien bawi sie nimi, buduje, bawi sie zwierzatkami, lubie bardzo patrzec jak wymysla sobie rozne historyjki z tymi zwierzatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np: leje im z tego beczkowozu lejkiem mleko do korytka zeby krowki sie napily itp:) bardzo lubie patzrec jak tak sie bawi:) albo jak puszcze muzyke to Kubus leci do klockow i buduje sobie z nich mikrofon i ze tez spiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wlasnie, ale teraz dopiero widze ze zaczyna cokolwiek sam sie bawic. jest to tylko chwilka, ale wezmie sobie np, puzzel krowe i mowie ze krowa tup tup robi... I szukam wlasnie jakis zestawow... A sama musze powystawiac troszke jego rzeczy jak lozeczko czy siedzonko do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tez zmykam do wyrka jeszcze sobie jakas gazetke wezme. Izu- szybkiego powrotu mezusia i pchly na noc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku to moj sobie buduje gitare i spiewa jejejeeeeee jejejeeeeee i zamyka przy tym oczy. Normalnie wmiata :) Gorsza zabawa jest jak buduje sobie pistolet zeby mnie zastrzelic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Pia - wróciłaś już? Kessi gratulowałam na fb ale jeszcze raz pogratuluję :D super chłopak!!! będziecie wszyscy mieli wielką pociechę z okruszka (a raczej okrucha hehe) dziewczynki największą ;) gratuluje!!! Mamuniu ty spryciula jestes i zawsze cos upolujesz. Duśka ma podobną fontanne (tylko podróbke badziewną i muzyczka zdechła i teraz szumi tylko silnik) i bardzo lubi sie tym bawic :) Baryłko - fajowa ta kanapa :) mając dom to pewnie bedziesz miała duzo miejsca na szpargały. ja mieszkając w bloku mysle tak jak Izu ;) musi byc pojemnik na posciel i rozkładana ;) w bloku ciasno jednak Izu przykro mi, ze nie mogłam ci doradzic z materiałem :( a z kanapy będziesz naprawde zadowolona! jakbym miała wybierac jeszcze raz to teraz po roku uzytkowania zdecydowałabym sie na ten wypoczynek jeszcze raz ;) a Duśka miała wczoraj dzień na NIE, no menda jakich mało ;) przyszłam z pracy i mówie chodź sie przytulic: N: nie przytulic! dziadek: pokaż mamusi jakie puzle dostałaś Nadia: nie pokaż!! (wszystko z miną sfochowanej damulki) dziadek: chodź sie pozegnac bo juz ide Nadia: nie chodź!! Babcia: mam przyjść jutro? Nadia: nie przyjść!! ja: zrób babci papa Nadia: nie zrób!! dziedefk: przybij piątke! Nadia: nie piątkę! dziadek: to chociaż żółwika Nadia: nie żółwika!!!!! (coraz bardziej rozdrażniona) ja: Dusia co z tobą? Nadia: nie Dusia!!!!!! no i pogadaj z taką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze,ze dziewczyny wczoraj opanowaly topik:)) Barylko kanapa czaderska!!!! Izu kochana,a jak to sie stało z tym wypadkiem??jeju dobrze,ze tylko auto ucierpiało. Mea hehe ,ale hmorzasta Duska:))Nie Duska!!hehehehehe dooobre. Ta fontanna to fksem normalnie,poszłam po 10,a tam rano o 9 zawsze kolejki,bo dostawa i nie spodziewałam sie,ze takie beda udane zakupy:))Zosia bawi sie nia ciagle:)A najlepsze,ze jak juz wziełam ta fontanne to podeszła sprzedawczyni i mowi,ze super zabawka,a ja do niej,ze taka na allegro ok 150zl kosztuje nowa,a obok mnie stoi dziewczyna i widziałam w jej wzroku zazdrosć:))mogła przeciez kupic,bo ogladała tą fontanne:)) Nocke mielsimy do bani,mała budziła sie kilka razy i juz po 7 na nogach,jak na nia to super wczesnie.Obiad gotowy prawie i smigamy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Dusia tez dzisiaj niespokojnie spała, postekiwała przez sen, raz mnie przez sen zawołała i wstała godzine wczesniej niz zwykle ja tez dzisiaj zle spałam moze cosik wisi w powietrzu ;) moze pełnia hehe Jejku Izu doczytałam teraz o wypadku :( dobrze ze nic powaznego sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam Holly z chłopakami w szpitalu :( Kiniak juz uciekłas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi sie! mówiłam wam juz? hehe zjadłabym coś moze cos dobrego Dżordżowi bym zrobiła... bo ja to sobie pofolgowac nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi?? ferii nie masz?? Gumi_aga - dawno sie nie odzywałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Kessi gratulacje wielki chłopak :-p Meaaa moja wczoraj była na nie chyba jej się coś złego śniło , bo bała się iść do sypialni ... A tak wogóle to mówi Fuj - przez H ..... ostatnio w markecie wąchała ze mną żele pod prysznic i co chwila było fuj.... tłumaczę jej że ma mówić Fe a ta "Nie FUJ??? i do tego mówi to zawsze głośno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga heheheh :D moja zamiast swój mówi chuj ;) chuj pokoj np ;) chuj rowerek itp ;) chuj tatuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×