Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Ale zeby nie bylo to jestem z Kubalka dumna jak mowi. Normalnie na kazdym kroku mnie zagina... Skakali dzisiaj na lozku i mowi: Nati upadl na pupe, albo : Mamusiu nie uciekaj mi:) Jak pieknie zaczol zdania skladac. Mamuniu Kubal dostal na roczek ta zabawke i bawi sie nie troszke tylko jak Natalka jest ona za to ja uwielbia. Wlasnie chcialam ja na ebayu wystawic. jejku dzisiaj czuje sie jak balon, zjadlam obiad swoj, po dzieciach i po mezu bo nie wrocil z pracy a bedzie dopiero po 12 albo i pozniej. na kolacje i swoja i dzieci i za meza:p a teraz slodyczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Izu jejku wypadek! dobrze ze jestes cala i zdrowa. Kuniak brakowalo tu Ciebie:) wracaj na stale. Meaa jak sie rozgrzebie jakis remoncik to zawsze cos wyjdzie w trakcie ponad program.ALe zrobicie sobie porzadnie to na dlug okres czasu bedziecie miec spokojna glowe.Koniecznie pochwal sie zdjeciami jak wam wyszlo to mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy PIa wraca? Kessi mam nadzieje ze doszlas juz do siebie po cc.Super ze karmisz piersia. Kimizi malo Cie ostatnio.Odezwij sie. Misty jak firanki i oswietlenie? AMorku ale Wam zazdroszcze tego wyjazdu w maju.Tez bym skakala teraz do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejus zjadlam rafaello i cala czekolade a przed tym wielki talerz kolacji:/ i dalej mam ochote na slodkie... Chyba stres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu Ty zawsze wylapiesz super okazje. A ja wczoraj z nudow weszlam sobie na ebaya UK.A ze Dzordz byl pod reka na gg to dal mi swoje namiary zebym sie pobawila.WIec poszperalam co tam maja no i zabitowalam sobie kilka rzeczy i wygralam 6 aukcji:) Nie wchodze juz wiecej bo to wciagajace.W sumie to duzo znalazlam rzeczy ale mnie przelicytowali.W PL nie kupuje na alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko i jak zamowilas kanape?? Amorku gdzie w koncu lecicie bo nie doczytalam jesli pisalas to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu bym zjadla rafaello albo czekolade.ALe nie mam.Moze sobie zrobie kanapke z nutella na pocieszenie:) AMorku witaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- dobrze, ze jestes cala i zdrowa. a bola Cie plecy czy kregoslup?? i zdrowka dla meza. ehh te chorobska, ja juz na nie nie mam sily. od czasu tej naszej choroby doslownie boje sie wychodzic do sklepow zeby czegos nie przywlec. tym bardziej, ze i u nas ta swinska panuje. jeszcze w swieta na nia zachorowala tutaj jedna polka i w ciezkim stanie przewiezli ja do stolicy. teraz juz na szczescie oddycha samodzielnie ale stan byl tragiczny. Holly- jak po badaniach Przemusia? Barylko- ano strasznie sie cieszymy:D i w koncu sie wygrzeje za wszytskie czasy. Izu- podrzuc no troche rafaleoo:) Pia- tez mam nadzieje, ze wyjazd mimo wszytsko sie udal. odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu tak Dzordz zamowil.ALe pojechal osobiscie do dfs sklepu.Pisalam ostatnio ze zdecydowalam sie na ruda.ALe zamowiona juz czerwona:) Jeszcze dzwonil do mnie ze sklepu zebym potwierdzila ten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii mam wiadomosc od Kessi- jeszcze sa w szpitalu, bo Adas/Oliwier dostaje antybiotyk bo ma czerwony pepuszek no i jest zolty i jak jutro bedzie poprawa to wyjda juz do domku. czekaja na decycje do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo a nie mam co wklejac bo to tylko pociecie bylo.Dlugosc mam beznadziejna.NIe lubie sie w takoch wlosach.Jak ja chce miec teraz dluuuuuuugie takie do lokci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lapac:p Latajace rafaello :) ale wiecie co strasznie duzo nerowo mnie to wszystko kosztowala i dzisiaj taka zestresowana dzwonie do tej firmy zeby to ubezpieczenie wyjasnic i opisuje wszystko no i jednej rzeczy nie umialam powiedziec dokladnie i mowie do babki ze przepraszam ale nie mowie za dobrze po angielsku a ona do mnie ze mam jej nie przepraszac bo mowie dobrze a ma ludzi ktorzy w ogole nie umieja nic mowic... to mnie troche pocieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj biedny maluszek... Kessi zdrowka🌼 Barylko no to wrzucaj linka pochwal sie kanapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- to podeslij nam jakies fotki kanapy:) ale masz super z tym urzadzaniem juz, moja stala spiewka:) Izu- wiem, wiem, ze w Pl tez panuje. ahhh. a lecimy na lanzarote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka jeszcze 2in1... na 14 ma termin :) U nich tez mial byc Adas ale w koncu bedzie Tomek. A mnie sie i Adas i Oliwier podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak nasza Kubunia byla zolta jak sie urodzila, a najlepsze bylo to, ze ja tego nie widzialam, dopeiro musialam obok porownac sobie do innego dzieciaszka i faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochod maja przyjechac ogladac i wyceniac w srode, ale zanim mi cos powiedzia to jeszcze pojada ogladac ten drugi i dopiero po konsultacjach powiedza co i jak... A samochod no strzaskany bok ma i wszystkie kontrolki sie pala ze blad jej w komputerze... Ale jezdzi. Amorku super ze Wam te wakacje sie tak poukladaly i wesolo bedziecie mieli super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kuzynka w marcu, super moze zalapiemy sie na pepkowe:) ma juz 2 dziewczynki i tez trzeci chlopak ponoc ma byc:) mnie tez podoba sie i Adas i Oliver.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku ja mialam to samo z naszym Kubusiem wszyscy do mnie ze on zolty a ja myslalam ze on taki fajnie jakby opalony:p i wlasnie dlugo mial to zolte ze polozna przyszla i myslala ze do szpitala nas wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzordzowi sie spodoobala bo sie wytarzal na niej w sklepie.Jest niska i szeroka 225cm.W Pl ciezko mu bylo dogodzic.Jeszcze mialam 3 inne opcje ale stanelo na tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak mnie bola plecy ze az czasem mi oddychac ciezko, juz wczesnij mnie bolaly ale teraz mam naciagniete. Chyba bede musiala na masaze pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu wez funkcji spania.Jeszcze bede chciala upolowac sobie taki niski szeroki szerog (czy jak to sie tam pisze) czarno-szary zeby stal na przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×