Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hej Jeju jak u nas wieje!!drzewa wiganaja sie do ziemi prawie!!masakra!!!! Przyszedł brat z mała-kurde,ta to ma głosik!!wszystko wymusza krzykiem,ale takim,ze bębęnki w uszach bolą:-OTroche sie pobawiły razem z Zosia,ale jedna drugiej wszytsko zabiera,kazda chce w tej samej chwili ta sama zabawkę...nie dalabym rady z taka dwójką:-P Zosia super przespała noc,normalnie calkiem inne dziecko bez smoczka:)) Mąz wyjezdza w pt na szkolenie,wiec jakby co to chata wolna!!!!! Kessi sliczne zdjęcia-rewelacja!!! Amorku?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka w trakcie picia ;) troszke sie odrobiłam z robotką fotki obejrzane Kessi!! czaderskie te zdjęcia!! maluszek cudny, ale ja jestem pod wielkim wrażeniem Martusi! śliczna jest! :) zdjęcia super, fajne kolory, bardzo mi sie podoba ten wasz misiaczek z ogonkiem ;) u nas też zaczeło wiać jakoś, ale zimno strasznie nie jest. nawet przyjemnie :) ide dzisiaj na usg piersi i tarczycy bo mnie boli ta torbiel co mi ją ginek wymacał. zobaczymy co tam sie dzieje no i potem jedziemy do mieszkania fotki zrobic, bo Dżordż stwierdził, ze nie ma sensu sprzatać przed fotkami bo i tak na zdjeciach nie bedzie widac a przynajmniej juz wystawimy ogłoszenie noo wolałabym zeby od marca sie wynajeło... Mamuniu gratuluje odsmoczkowania Zosi!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... skopiuje tu fragment eMail od kolezanki, bo kazdemu sie moze przytrafic i pewnie nie mialaby zalu, ze zamieszczam. Zwroccie uwage jak pisze po polsku - wyjechala z polski w 1-szej klasie ! :-) : "(....) Hacker mi ukradl moje email konto na hotmail i powysylal emaila do wszytskich moich znajomych ze jestem okradziona w Angli,. To jest SCAM, nie odpisuj na ten email. Oni zadaja prawie 2000 Euro aby im przeslac na konto Western Union. Nie mam juz dostepu do tego konta na hotmail, bo pozmieniali wszystkie moje hasla, a to wszystko sie stalo bo chcialam uruchomic jakas aplikacje na Facebook, i tak mnie zhakowali. Poprostu wielki Bol glowy. (...) " Kessi - piekna pamiatka dla wszystkich ! A tatus zalapal sie na zdjecia , czy byl w pracy ? Jesli, to powinien na zawsze zalowac....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Was moje kochane. od razu przepraszam, ze malo mnie, ale moja siostra przyleciala i korzystamy z czasu ile sie da:D u nas ost dni byly tez starsznie wietrzne ale dzis juz duzo lepiej. ale do wiosny cos daleko... witam nowa kolezanke🖐️ Mamuniu- 👄 dziekuje za troske, odpsialam na fb ale juz bylas off i nie wiem czy dotarly moje wiadomosci. Zosia dzielna dziewczynka, naparwde ogromna fala dla niej i duzy buziak od cioci. my z mezem wlasnie tak tez przymierzamy sie odsmoczkowania... jestemy na etapie za dnia w ogole, tylko na noc. a jak za dnia nieraz sobie wspomni i mowie, ze juz duzy chlopiec jestes to lobuziak pokazuje, ze kroliczek chce, nie on, cwaniak maly:) ale tak myslismy nad metoda... na noc... i albo odetniemy koncowke ( juz widze ta reakcje) pewnie nie wezmie bo uciety... albo sam odda pani( bedzie to jego decyzja) w sklepie a za to wybierze sobie cos dla siebie ( wiem, wiem pewnie malo dydatktyczne;) ) no ale zoabczymy jak to bedzie.:) Kessi- juz pisalalam ale jeszcze raz napisze, fotki cudo:D!!!! misio przeslodki a dziewczynki tak urosly, ze w szoku jestem. ale musi u was byc teraz wesolo i radosnie. a babcia widac jaka dumna ze ma takie wnuczeta:D👄 Pia- ale numer z ta koleznka. w glowie sie nie miesci. dobrze, ze wyslalas jej wiadomosc. ale swoja droga to musi byc ktos kto dobrze orietnuje sie w jej znajmosciach i ma dostep do jej skrzynki. dziwna sytuacja,i jakby co, to tez mysle, ze tyle sie dogadam jakby trza bylo dzwonic:) nie dziwie sie, ze najadlas sie strachu jak Pascal zninkal, dobrze, ze winda przezroczysta. ja to zawsze w publocznych miejscach gdzie masa ludzi tez mam pietra jak Kubus biega mi jak wicher, zeby nie spuscic go z oka bo to moment. i wlasnie, bo nie pamietam czy pisalam ale bardzo ale to bardzo sie ciesze, ze wasz wyjazd wypadl tak pozytywnie. ciesze sie razem z wami, ze przyjaciolce lepiej i zaswiecilo slonce :) i tule Towje plecki biedulko👄, ojc biedne jestescie z Holly:( ale tez myslalabym nad przelozeniem tej operacji no bo jak nosic malego jak sam czlowiek polamany:O Mea-- gratuluje zaokcznenia juz remontu. ost chyba zle doczytalam i myslalam, ze to juz byl koniec... gapa ze mnie. teraz nic tylko fotki i trzymam kciuki za szybki wynajem:) Holly- i Ciebie tule i Towje plecki biednusia ty nasza 👄 idz na ta operacje niech zrobia co trzeba i mam ogromna nadzieje, ze juz skoncza sie towje bole. taka jedna moja dalsza ciocia pamietam miala kilka operacji na kregoslup i zupelnie inaczej po nich, ale co dokladnie z nim miala nie wiem. ale tez ja bolal. Izu- nie smutaj sie.... glowa do gory, smutki na bok:D:D to teraz mowisz masz dwojke dzieci w domu:D wlasnie jak skora Kubalka, przeszla juz ta wysypka? Mamotomka- i jak maz lepiej juz? mam nadzieje, ze was ominelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam wolne od 2 tylko z jednym, ktore poszlo spac. Ogarnelam kurze troche bo dajcie spokoj przy tym wariatkowie to kiepsko moje mieszkanie wyglada... juz myslalam czy lopata bede je odgruzowywac... Mialam rano spiecie z dzordzem, pojechal na zakupy i dran przywiozl mi 2 litry moich ulubionych lodow i najkochansze ferrero rocher:/ no co za swinia a wie, ze musze ograniczyc slodkie... Barylkooo widze, ze szalejesz z zakupami:) Ja narazie sprzedaje na ebayu i modle sie zeby mi poszly te rzeczy co wystawilam ale narazie kiepsko aukcje stoja... U nas dzisiaj piekne slonce, jak Kuba wstanie to pojdziemy na spacer a potem dokoncze sprzatanie mieszkania. Amorku fajnie, ze masz siostre:) No i ciesz sie nie ile wlezie:) Pia no co za czasy:/ wspolczuje kolezance bo pewnie ma z tego powodu pelno klopotow:/ a najgorsze ze czasem na skrzynkach sa bardzo wazne wiadomosci :/ rozne hasla... Mamuniu gratuluje odsmoczkowania:) Dzielna dziewczynka z Zosienki. Kessi sesja poprostu cudna:) A jak sie patrze na Martusie to normalnie nie wyglada na 2 latka a na 4:) Slicznie Ci dziewczynki podrosly a Adas przeslodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budze Kube a ten nie chce wstac. No to mysle poodkurzam to sie obudzi bo moj odkurzacz jak traktor chodzi. Nic. Poodkurzalam budze go znowu. Chodz i dziemy na spacer na to odp. Nie bo zimno. Spi dalej:/ Szkoda ze on rano taki nie jest:/ Zaraz sie pogoda zrypie i znowu nici ze spaceru, bo co go chce wziac od kilku dni to slysze Nie bo zimno:/ Ide posprzatac kuchnie i tylko mycie podlug zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hmm a mnie to zastanawia ze tak z rana posprzatane... zapomnialam haslo do naszego maila i nie moge sie dokopac wsrod maili na mojej skrzynce.. moze któraś poratuje plizz:) nie moge wiec zobaczyc Kessi z sesji :P a facebooka nie mam... Meaa mam pytanie do Ciebie odnośnie Słoweni :) tak tak bierzemy w opcje wakacje w tym kraju bo mja sis cos kombinuje wiec proszę podaj mi namiary na maila swego a wszystko w nim opiszę:) z góry dzięki. Izu mniam, mąż chyba ma wybaczone juz :P ja swojej milki nie znalazlam na tym wsiowie, daję przykazanie Dzordżowi ze ma mi sie bez niej nie pokazywac :) Amorku hej hej :) a my dzis na rowerze u prababci były, jejku odkrylam ze sport to jest to co lubie..a na osiedlu mym podobno jest basen i silownia tylko jeszcze towarzystwo znalezc by tam samej nie chodzic :P Holly wlasnie, probowals ćwiczyć Pilates? bardzo fajne cwiczenia na plecy i kręgoslup i raczej bezpieczne... w domu niewiele miejsca wymagają... Pia straszne z tym mailem kolezanki:( kto jeszcze nas czyta??w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wlasnie dzieki :) za odp w sprawie zup, u mnie jedyna zupa która Wiki sie zajada to rosół z makaronem :o no to rozumiem ze impreza u Ciebie w piatek?:D moze jakies babskie piżama party?:D Barylko i jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Misty a spoko:) Izu wciagnelam sie glupia.ALe juz dzis koniec:) nawet nie wejde patrzec. A jakos nie moge sie wyrobic zeby cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspilam Kube i oczywiscie chodzi mi po glowie jedzenie(czyt.slodycze:p) ale twardo walcze i jem jablko:D Pia jak plecki? za tydzien w poniedzialek szwagierka ma termin porodu:) Jeszcze czekamy:) w niedziele sie smiala ze planuje we wtorek rodzic ale chyba jej sie nie udalo:p ciekawe czy zdaze wrocic z polski zanim urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) mamy dzisiaj wizytacje prezesa :o wiec wiecie w jakim nastroju jestem :o Misty - pisz na morena9@onet.eu chętnie pomoge! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz pojechał :) ekspres sie zepsuł i nawet kawy nie dostał :D hieheiheiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Okna umyte!!!:)) Mąz miala do pracy pózniej,wiec zabral Zosie,a ja wkroczylam do akcji:)) Mea super to mieszkanie!!fajne meble wybraliscie i łazienka extra!! Na pewno szybko wynajmiecie. Hehe to moze szef Wam zafunduje nowy expres??:-P Pia jak sie czujesz?? Amorku nie dostałam wiadomosci na fb,na pewno miło spędzacie czas z sis:)) Co do smoczka-ja poprost powiedziałma małej,ze dydusiowi robimy papa i juz:))zrobiła papa i wrzuciłam smoczka do pudełka. Nocki sa super-dzis jeden raz pobudka po 3-ciej na piciu tylko ,a wczesniej po 4-7 razy:-O Ale moja babcia to ma pomysły:powinnam posmarowac smoczek: a)musztardą b)posypac pieprzem Odwyk szokowy:-D Barylko jak Twoje plecki? Holly kochana mam nadzieje,ze opercaja zakonczy Twoje cierpienie i z dziecmi tez sie wszystko ułozy❤️ Mamatomka no własnie-jak mąż?zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu dzieki :) wiadomo ze nie jest super bo nie robilismy go jak pod siebie no i budżet mielismy mooocno ograniczony, ale jak wczoraj weszłam to powiedziałam: ja bym mogła tu mieszkać - wiec chyba jest ok ;) ogłoszenie dalismy wczoraj wieczorem i Dżordż dzwonił, że już dzisiaj po południu mamy dwóch oglądających :D wiec jestem dobrej mysli aaa ty babo jestes niesamowita :) wstyd sie przyznac ze okna myłam na Boże Narodzenie.... pomysły babci: bezcenne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea,a nie mówiłam!!:))mam nosa:)) Co do okien to kochana nie podziwiaj mnie zbytnio,bo ja na swieta nie myłam:-P-ledwo w kuchni mi sie udało,bo te cholerne mrozy były,po swietach chorowalismy,potem znowu mrozy albo deszcz,wiec dopiero teraz moglam. Moja babcia wymiata:-D a jej najlepszy sposób na kurzajki/brodawki??? padniecie:)) znaleźć na podwórku suchą kosc od.... kurczaka i nia smarowac te kurzajki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest?? cisza jak makiem zasiał! Mamuniu - hehehe pamietam jak kuzynka mojego dziadka, do której jezdzilismy na wieś gdzies koło Kielc, miała sposób na jęczmień w oku (bąbelek w kąciku oka) trzeba było wziąć siedem ziaren jęczmienia i przerzucic przez lewe ramie trafiając do pieca hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękne słońce!! jest tak pieknie ze az mnie krew zalewa jak pomysle ze od soboty zapowiadają spowrotem mrozy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Mamuniu - a wypytaj Ty babcie czy jest jakies zielsko na takie gatunki jak Pascal ? Dzisiaj mial operacje. Rozwialy mi sie wszelkie nadzieje i juz wiem, ze to chlopak nie do zdarcia ! Dostal czopek w tylek, zeby zasnac a ten jak po dopalaczach ! Inne dzieci zasypialy a Pascal na czworaka po lozeczku bo wykombinowal, ze moze nim wtedy jezdzic. Dobrze, ze po czopku przyszla wlasciwa narkoza ale dlugo trwalo nim zasnal. Jak go przywiezli po operacji, to oczywiscie znowu inaczej jak wszyscy ! Dzieci dosypialy a ten na pelnych obrotach tylko, ze taki jakis nie moj, tak jakby po narkotykach i gadal jeszcze bardziej od rzeczy jak zazwyczaj. Zabrali go na sale z konikiem i jak wywiezli to sie od razu o niego upomnial ! Nie o mame, tate ! Nie o konia ! :-P No nic, przezylismy i ciesze sie, ze mam jeden klopot z glowy. Moj kregoslup tez sie trzyma choc siedze teraz pol-dupkiem bo najwygodniej. Jedyny problem to w drodze powrotnej Pascal zaczal wymiotowac ( meaaa, wyobraz sobie w samochodzie tatusia ! ) i mam nadzieje, ze z czasem pozbedziemy sie smrodu :-P Najgorsze, ze cale siodelko do prania a jutro na 8.00 do kontroli i nie mam go za bardzo w czym wiezc. meaaa - ten expres to tak przez przypadek szlag trafil, czy specjalnie dla prezesa ? :-P Wykukalam Cie na facebook i widzialam zdjecia. Szybko i zgrabnie sie uwineliscie w dodatku ladnie urzadzone, wiec mysle, ze znajdziecie chetnych. Dziewczyny, mam sporo zaproszen na facebook ale nie jestem do konca przekonana czy chce w tym uczestniczyc. Juz kiedys " baby ze wsi " mi mowily, zebym sobie uzupelnila profil a mnie to ogranicza, ze kazdy kazdego ma na widoku.....Moze oswoje sie z czasem. Amorku - to ta siostra z Japonii jest teraz u Ciebie ? Jejku, to musi byc radosc ! Izu - jedziesz do PL na rozmowe w sprawie pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia :) dobrze, ze juz po wszystkim. wyobrażam sobie jak to przeżyłaś. w ogóle dzieci, szpital, zabiegi brrrrrrrrrrrrrrrrryyy az mnie trzepie a rzygańsko Pascala :D :D :D wybacz ale widze twojego męża :P tzn mojego w skórze twojego hehehehehehhehehe :D a da sie zdjąć pokrowiec z fotelika?? Bo jak ten Stasiu rzygał to zdejmowali cały pokrowiec i prali. bo jak sie uda zdjąć to po praniu na kaloryfer i powinien wyschnąć aaa nie wioem czy pisałam, ale do Stasia idziemy w tę niedzielę... co do fb to da sie zablokować jak na nk i tylko znajomi widza szczególy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ekspres chyba ja zepsułam... ale cicho sza :P bo generalnie stoi on u nas nieuzywany i pije z niego kawe tylko prezes raz na miesiac, albo dwa - zalezy jak przyjezdza. wszyscy u nas lubią rozpuszczalną kawe albo sypaną. no i ten cisnieniowy tylko ja opanowałam ale robiłam tę kawe z fakturą w ręku... i nie sprawdziłam czy jest woda i chwile chodził bez wody w pojemniczku i moze sie cos spaliło. nic no wsypałam odkamieniacz bo troche sie zasyfił i zobacze jutro czy ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - a to jeszcze wszystko przed Toba .-) Mam na mysli Stasia :-) Juz nawet pytalam czy zdecydowalas sie na Urlop bo myslalam, ze ta impreza juz za Wami. Pokrowiec da sie sciagnac i wyprac ale my mamy w calym domu ogrzewanie podlogowe :-( Minus taki, ze jak chce podsuszyc rekawiczki czy jakakolwiek pierdol-ke to nie ma na czym :-( Juz wiem, ze bedzie musial jechac na samym styropianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia najważniejsze,ze jz po wszystkim:))A co do fotelika-położ jakis kocyk albo ręcznik-ja tak robiłam. Co do fb-ja nie umieszczam np danych o szkole czy związku małzenskim itp-kto mnie zmusi??hihi poza tym mozesz zablokowac swoje dane,beda one widoczne tylko dla znajomych czyli dla nas:-D Mea Ty..psujko:))dobrze,ze nikt nie widział,bo by donieśli szefowi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka:D u nas szaro i deszczowo za oknem. moglaby juz ta wiosna przyjsc. Pia- super, ze juz jestescie po operacji i macie to z glowy. buziaki dla Pascala od cioci👄 dzielny chlopak z niego:D a tamta siostra jeszcze jest w japono, przyleciala do mnie najmlodsza siostra:D Mamuniu- heheh metody hardcor, a co powiesz na ta: (gdzies wyczyztalam w jakims artykule), smoczka przeszywa sie nicmi:O hehe sposob na kurzajki bomba;) u nas takie "pa pa" chyba nie przejdzie. u nas musi byc cos w stylu, ze np: wywali sam do smieci bo jest duzym chlopcem a mamusie potem nie bedzie kusilo zeby dac ....;) Mea- super, sie uwineliscie. bardzo podoba mi kolorystyka lazienki, strasznie przytulna, nic teraz tylko w takim razie tryzmma kciuki zeby szybko znalazl sie dobry najemca:) hehehe i znalazlas sposb na prezesa:P Mamuniu- medal Tobie za te okna serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo dziewczyny dziekuje za kciuki!!! mieszkanie wynajete :D w weekend sie przeprowadzają :D na razie na pół roku, bo szukają mieszkania w moim miescie do kupienia ale moze im dłuzej zejdzie :D na drugi dzien juz! nie moge! :D w ogóe to bardzo chcieli nasze kupic... bardzo im sie spodobało, ze zadbane, wyremontowane itd :) tak wiec najblizsze pół roku mamy spokojne a potem sie okaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam nową koleżankę:) Mam nadzieję że dobrze będzie Ci z nami:) Misty narobiłaś mi ochoty na tą pastę co niby ma cuda czynić i co nigdzie nie mogę jej dostać:P A no i jak pierwszy raz o niej czytałam to za cholerę nie mogłam zrozumieć dlaczego ten misio (niedźwiadek ) jest taki zdrowy. Przeczytałam kolejny raz i kolejny, gdy się zorientowałam powiększyłam na stałe czcionkę w przeglądarce. Uśmiałam się sama z siebie. Amorku wykorzystaj okazję że masz siostrę u siebie i zabierz męża na miasto. Meaaa mieszkanko śliczne i to w tak krótkim czasie że aż się wierzyć nie chce. Na brak chętnych nie będziecie narzekać:) Kessi sesja super!! Bardzo mi się podoba, piękna pamiątka:) Izu co dziś słodkiego zjadłaś??? Ja ostatnio mam fazę na malutkie pączuszki wiedeńskie, niby malutkie tylko że ja ich zjadam 15 czyli tak jakbym zjadła 3 normalne:P No ale ja nie umiem oprzeć się pączkom. Pia historia z koleżanką przerażająca. Mniemy nadzieję że nikt nie da się złapać na te sztuczki hakerów. Dzielny Pascal!!!! Ogromny całus od cioci Agi:) Mamuniu zainspirowałaś mnie abym i ja odzwyczaiła Dawidka od smoczka. Dziś drugą noc zasypia bez niego i nawet się nie upomniał. Mój sposób to opowieść o potworku który był bardzo głodny i przyszedł w nocy do naszego domu i zjadł końcówki smoków, tak bardzo mu smakowały że powiedział że przyjdzie zjeść resztę ale wtedy już przyniesie dla Dawidka prezent w podziękowaniu za pyszne smoki. Ale u nas wcale nie jest tak kolorowo, bo w dzień nie chciał iść spać i kazał naprawić sobie smoczka nie mówiąc już o tym że zafundował mi pobudkę o 6:30:( Mam pytanko szczepicie się przeciw grypie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu znajomi dopiero odebrali mala a Kuba wyje w pokoju bo bez mojej reki nie zasnie... Samadamo nawet nie maialm jak pomyslec dzisiaj o slodkim:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam dalalm reke spi... ide sie ogarnac:/ bo jutro od rana do nocy znowu maraton... Mamuniu uwierz mi ze jak mowilas o Zosi i brata corce jak sie piora... ja mam to od ponad tygodnia walka non stop:/ wysiadam. PODZIWIAM wszystkie mamy co maja ponad jedno dziecko... Meaaa gratulacje szybkiego najmu:D Pia ciesze sie ze po operacji i ze wszystko ok:) Pascal jest mega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnelam sie troche i zeby nie bylo wzielam sie za lody :D a dupa rosnie buu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błon dżorno:)) Mea ale macie fuksa:))sper!! Iz ja Cie babo podziwiam-tyle pracjesz i jeszcze dziecko bawisz.Ja bym nie dala rady...Zosia teaz bez smoka,ale musze ją miziać po wloskach kilka minut i zasypia:)) Samadamo wow!!bajeczka super:)0ja niestety moglabym sobie tak opowiadac do usr***smierci:-O Zoska nie kumata w bajkach:((W dzien tez jest ciężej z zasypianiem,ale cóż...trzeba przeczekac.Konsekwencja i cierpliwosc-bez tego nie da rady:))Mój Mąż juz chcial małej dac smoczka, a jak zasnie zabrać:-P Ale wymyslił:-P Ale nie ze mna te numery:)) Pogoda niezbyt fajna,bo silny wiatr,ale musimy isc po pampersy-założe na wózek folie,bo Zosi od razu oczka łzawią i płacze. Pia i co wymyśliłas z fotelikiem? Mialam Cię spytac:czy Julka ma obowiązki w domu?i jak Ci idzie dopilnowanie jej?bo nas gwiazda musi tylko wyniesc smieci i posprzatac pokoj swoj,ale tyle sie najęczy,ze mam ochote ją palnąć:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×