Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Pewnie że napisz wam troszke o sobie :) Zaglądam tu czasem w wolnych chwilach, Też mam ponad już 2 letnie słoneczko:). Mieszkam w niedużym mieście , nie pracuje a zajmuje sie domem ;)Moja Córcia Ma na imie Amelia ( ztego co sie zorientowałam ktoś chyba jeszcze ma tu Amelke :)) Wystarczy zabyście mnie zaakceptowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shadsi - dla mnie styknie ;) Mamuniu - no oczywiscie, ze mam sterty prasowania (jak zawsze :D ) nigdy nie wyjde na zero z moją "górką" gratuluje wygranej :) jeju jeszcze 1,5 godziny i do domu! wiosna w powietrzu bo chodze i bujam w obłokach :) bardzo kosmatych obłokach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taKIM razie bardzo sie ciesz a narazie zmykam zrobic obiad :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mamuniu ja mam identyczne żelazko :-) Meaaa oj chyba coś z Twojego bujania będzie :-p Pia i jak plecki ???? Ja w weekend zrobiłam Andzi szaliczek na szyję teraz muszę tylko dorobić jakieś pompony i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko super, że z budową się cosik ruszyło , oby do wiosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga :D no pobujam sie dzis troszke ;) ale kurde nie wiem co jset bo ostatnio bujam sie naprawde często i sie wybujac nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea zboczuchu:-P Bedzie Julek jak sie patrzy:)) Gumiaga kiedys robiłam na drutach-ciekawe czy teraz bym cos sklecilła...watpię... Mąz dzwoni i pyta czy mi sie prezent walentynkowy podoba, ja:jaki??? mąz:....żelazko:-P ja:a przeciez my nie obchodzimy walentynek-NIGDY!! mąż:kurde..było blisko,myslałem,ze powiesz,ze tez mi cos kupisz:P faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee Julek musi poczekać ;) bujam sie bez ryzyka :P chociaż akurat mam owulacje hehehe ;) będę czujna zeby sie nie zabujać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!!!!!! No muszę skrobnąć, żebyście o mnie nie zapomniały. Tak w skrócie: jak zwykle mam w huk roboty, teraz z wywalonym jęzorem dobijam do końca tyg. bo za tydzień u nas zaczynają się ferie. W szkole doszły mi 2h tygodniowo - kolejny projekt z UE, mam już dosyć, ale tym razem nikt nie pytał tylko oznajmiła dyrekcja, że mam. Staram się po łebkach być na bieżąco bo na więcej nie mam czasu, ale zarzekam się pojawić w ferie:D Kessi >> gratuluję, malec cudowny!!! Niech zdrowo rośnie:) To do potem Kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi :) zwolnij troche ;) ide!! paaa ciao!! na svidenje!! adieu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea nara! siemanejro!! strzałeczka:-D to teskty mojej córy:)) Kimizi hehe czyli u Ciebie po staremu:))trzymam za słowo-a jak nie to... Zosia sobie pospała (bez smoczka!!!),ale obiadu zjadła tylko połowe i jak chcaiałm jej dac jeszcze to "nie,nie"i głową kręci tak szybko,ze mnie by juz zemdliło:-O Ide poukladac klocki,zeby mała zołza miala co rozwalac:-P Goniu????? Kiniak?????? Pia??????????????????? Amorku??i reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... modeaaa - dzieki za info ! meaaa - remont zakonczony ? No i nic nie pisalas jak sie Stas spisal na imprezie ? Odwazysz sie na wspolny urlop ? :-P mamuniu - dzielna i madra dziewczynka z Zosi skoro bez cyrkow potrafi zrezygnowac ze smoczka. Fajne zelazko i jeszcze fajniej, ze wygrane ! Nie podpowiem Ci za bardzo z Wiki, ale moze jest w wieku kiedy zaczyna sie pisac pamietniki ? Jakis fajny notes, zeszyt na spisywanie pierwszych milosci ? No albo z grubej rury i jakas konsole z grami.... Babeczko - ale sie napracowalas ! Naprawde jestem pelna podziwu i respektu przed Toba ! Zabko - jakbys doczytala to napisz prosze jak rodzica wyszla adopcja ? Kimizi - np to czekamy na Twoje ferie .... Shadsi - witaj, mam nadzieje, ze sie zadomowisz na dluzej i nie znikniesz po pierwszych wpisac jak to juz robilo wiele dziewczyn. A no wlasnie czy Kiniak to byla fotomorgana ??? Gonia, Cari, Ciepla, Tomaszkowa, Myszka, Szarotka, Asik ??? Gumi_Aga - fajnie ze umiesz dziergac ! Ja jak mam nawlec nitke na igle to biegne do meza bo brak mi cierpliwosci...:-) Najlepsze cyrki byly jak chlopaki mialy szydelkowanie w szkole (!) i nie umialam im pomoc :-P Holly - nachodza Cie czasami mysli, ze bylas za stara na Przemka ? Od soboty jak nie moge sie ruszac mam wyrzuty sumienia wobec Pascala :-( No polamalo mnie okropnie. Dzisiaj juz troche lepiej ale nadal jak kaleka. Bylam caly czas na srodkach przeciwbolowych a te mnie tak otumanily, ze spalam prawie noc-stop. Ani siedziec, chodzic, stac...najgorsze jak mialam isc na toalete. Nie bede opisywala jaki znalazlam sposob, zeby siku zrobic bo sama sie nie podejrzewalam o takie mozliwosci ! :-P ( no dobra, okrakiem na stojaco jak chlop ! ) Nie moge sie schylic, podniesc rak do gory , ubrac butow i takich tam...Juz mi kilka lat temu powiedziano, ze bede musiala zoperowac kregoslup i obawiam sie, ze przyszedl czas....:-( Do tego w srode Pascal ma miec operacje jaderka i mysle na powaznie czy jej nie odmowic, no kto go ponosi i poprzytula jak nie ja , zwlaszcza, ze wszedl w faze "mama najlepsza " i innych lekcewazy :-( Glupio jedynie , bo to juz drugi termin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie-prosbe- problem.... poczytalam teraz poczte i znalazlam w niej eMail od mojej internetowej kolezanki. Mieszka na stale w Texasie a teraz pisze po angielsku, ze jest w UK z cala rodzina i skradziono im wszystkie karty kredytowe, maja tylko paszporty i nie maja czym zaplacic za hotel. Nie wiem czy to prawda ...:-( My zawsze pisalysmy po polsku a teraz eMail jest po angielsku ale mozliwe, ze napisala jeden text do wszystkich znajomych. Jesli to prawda to korci mnie, zeby jej pomoc bo wyobrazam sobie jak bym odchodzila od zmyslow w podobnej sytuacji. Napisalam do niej, ze nie jestem pewna czy to nie jakis glupi numer i ma mi odpisac po polsku. Chce sie Was zapytac czy jesli mi napisze w jakim jest hotelu czy ktoras z Was dobrze mowiaca po angielsku i bedca na miejsu bedzie mogla zadzwonic i sprawdzic czy faktycznie ktos taki jest w podanym hotelu zameldowany ? Ja sie nie dogadam...:-( A moze mi wybijce to z glowy ? Z drugiej strony znam ja tak jak Was - niby sie nie znamy a jednak mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to jakis kiepski zart..... Napisalam do niej eMail, ze ma mi odpisac po polsku i napisac w jakim miescie mieszkala zanim sie przeprowadzila do Huston, bo nie jestem pewna czy to na pewno ona. Po niespelna 2 minutach przyszla odpowiedz po...angielsku w dodatku tak dluga, ze nie mozliwa do napisania w tak krotkim czasie. Nie nawiazuje w ogole do mojej eMail tylko pisze, ze potrzebuje 1980,- Euro i podaje namaiary na hotel. Dla mnie jednoznaczne z cyganstwem i wiem, ze to nie ona. Wyslalam do niej wiadomosc przez nk., ze ktos sie bawi jej kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo Pia dobrzez ze spprawdzilas tego maila, tylko dziwne ze ktos podszywa sie pod ta kolezanke musi znac jej mail i haslo?? no i przykro mi ze Cie połamało :( zdrowka zycze Holly to samo, nie wyobrazam sobie jak w ogole wyrabiasz z takim bolem pleców, trzymam kciuki za operacje o ile sie na nią zdecydujesz.... żal mi Przemka bo tez sie męczy chociaz nie wyglada ze nie je... Mea no wlasnie nic nie piszesz o remoncie, ale chyba kuchnia poslkladana?:D Mamuniu pamiętnik to chyba fajny pomysł lub jakas książka dla Wiki? albo rolki? kurcze zycze powodzenia w tym szukaniu pracy... babeczko Ty pracusiu :) super ze odnajdujesz sie w tej roli:) Kimizi podziwiam i zazdroszcze... tej adrenaliny przy planowaniu zajęć.. Kiniak?? ja to nie powiem ale caly dzien do d.py jednym slowem :( od rana miejsca sobie znalezc nie moglam, ryczec mi sie chcialao i tyle no to sie ubeczalam jak glupia :( wscieklizna mnie wzięła pod koniec dnia jak doszlam sedna czego mi brak tylko sie nie śmiejscie ale caly czas nie moge przestac myslec o milce toffi z orzechem w srodku :o wczoraj bylam i w sklepie nie bylo dzis nigdzie nie bylam nawet (!) na spacerze bo od tego beczenia nos mam czerwony i oczy spuchnięte, wygladam na chorą:o chyba pełnia się zbliża wyczyścilabym całą lodówkę buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia Ty to masz łeb!!ja bym nie wpadła na taki sposób identyfikacji. Co do operacji Pascala-nie wiem sama co Ci doardzic.. Zdrowiej kochan👄 Wiki pisze juz drugi pamietnik,wiec odpada,rolki ma ,PS2 tez ,na PS3 mnie nie stac:-O Kurcze,móżdże i nie wiem co kupic-ehh cos musze wymyslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysępilam od mamy michałki zamkowe :) naprawde tak mnie ssie ze zaraz bym ściany chyba gryzla... zapodam sobie chyba filma z Julia Roberts to moze jakos dojde do siebie :P a mam do was jeszcze pytanie... kupujecie moze mrożonki z Frosty? dobre te dania typu paella czy inne? u mnie oczywiscie pomysly na obiady wyczerpane... Mamuniu :) wlasnie :) jak wekujesz te zupy plizz kiedys pisalas odnosnie bigosu ale nie wiem czy tak samo z zupami?? wybacz debilce durne pytania :) a moze gra jakas planszowa typu ruletka ?? albo darty na sciane do powieszenia lub... mini stół do bilarda??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty pisałam Ci, Albo mam juz zaniki pamięci....gorąca zupe wlewasz do słoika,zakręcasz i viola!!po ostygnieciu do lodowki-spokojnie 3-4 dni jest dobra,ja nigdy dłuzej nie przechowuję. Ja wsunęłam reszte bułki maslanej,bo Zoska nie zjadła:-P A wczoraj mąz kupił w lidlu chińsczyzne i tak mnie mdliło po niej,ze juz nigdy wiecej nie rusze tego badziewia:-P bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo macham na szybko bo zaraz Nadie trzeba kąpać ;) remont skonczony. meble kuchenne stoją ;) jeszcze trzeba posprzątać - dzisiaj nie mialam czasu - i futryny Dzordz chce pomalowac, a wiec jeszcze pare dni i cykam fotki i daje ogłoszenie Pia - bidulko :( a co do tej kolezanki to ja moge zadzwonic w razie czego. jednak tak jak myslisz chyba to jest żart :( ale ludzie są cwaniaki :( moze ktos jej sie włamał na skrzynke i ukradł kontakty?? Mamuniu nie mam pomysłu :( dobra! spadam, Dusia chce jeszcze jednego krecika obejrzec ;) nie zajrze juz bo będę... bujac w obłokach ;) paaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Pia:) bidulo:) moim zdaniem powinnas odlozyc wizyte z Pascalem,bo tak jak piszesz,bedzie potrzebował Ciebie do ponoszenia i przytulenia:(:( a Ty wez jakies zastrzyki,p/zapalne i p/bólowe,zebys wrocila do pionu:) Ja jako tako ,funkcjonuje,jestem juz po 10 zastrzykach i "działam",dziabie mnie i łupi w dupsku,ale jest o niebo lepiej niz tydz temu. Ja na dzien dzisiejszy...jeszcze ide na operacje..bo dwa lata z bólem,dały mi w kosc:(:( No i czuje sie bardzo staro i czuje sie jak niepełnosprawna:(:( a mam małe dziecko,ładne,madre i nie umiem sie z tego cieszyc ,bo booooli:(:( Do tego musze byc sprawna,bo jest Bartuś,a jemu musze tyłek wycierac i jak sie pochyle to jest MASAKRA!!!!!!!!!! Także ide do remontu,jak bede po tuningu,to mam nadzieje,ze bede nówka :P:P Takie mam marzenia:P Ciekawa jestem co wyszło z kolezanką??? Ale ktos ma tupet!!! Meaaa:) bujasz ...w obłokach?:P Mamuniu:) trzymam kciuki za Twoje CV:) Baryłko:) szalejesz z zakupami:P I wspólczuje plecków:) Co ja miałam::):):Hmmm... Jakby co to pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tylko melduje ze zyjemy. Ale nie mam pojecia co pisac... Pia widze, ze zagadka rozwiazana, ale jak cos to na tyle po angielsku sie dogadam:p Ja po 2 nockach spalam 4 godziny i wczoraj i dzisiaj i jeszcze 2 dzieci wychowuje. Na szczescie dzien juz minol. Mama dzwonil i mnie zdolowala ehhh... szkoda slow. Witam nowa kolezanke:) Mam nadzieje, ze sie odnajdziesz na topiku i zostaniesz na dluzej:) Mamuniu hmmm z prezentem to masz dylemat. A moze kupisz jej jakies mlodziezowe perfumy lub jakies kosmetyki fajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, Pia no i Barylka:( Wspolczuje Wam kochane i sciskam mocno:( Mamuniu nie doczytalam nic o Twojej pracy musze chyba jeszcze raz na spokojnie nadrobic wpisy ale tez zycze powodzenia z praca i od dluzszego czasu trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy teraz szpital na 01.marca:(:( z chłopakami,mam nadzieje,ze znów sie nie rozkraczę:( Pojade na czterech,bo musze to wiedziec co z moimi dziecmi,zeby sie dac spokojnie wyremontowac:) Jutro jade na konsultacje w sprawie boreliozy...wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly no to tzrymaj sie dzielnie i juz niech Ci sie wyjasni wszystko bo Ty to biedna jestes... A ja nie moge spac:/ musze chwile posiedziec i sie zresetowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam kochane na dobranoc zajrzałam wysłałam maila na nasz e-mail z fotkami paroma z sesji bo tyle narazie dostalam od kumpeli ale sa dla mnie boskie :) Witam nową koleżanke i ja tez mam nadziejej ze juz zostaniesz na dłużej - w kupie razniej ;) Pia - Holly - Barylko trzymam kciuki za Wasze plecki 👄 Izu - nie dołuj sie kochana nie warto 🌼 Spadam spac bo królewicz wymeczony po sesji zdjeciowej trwajacej od 10 do 15 nie dalismy mu pospac tyle ile by chcial i spal pozniej od 15:30 do 19 hahah teraz tez juz spi :) Buzka i do jutra no i faktycznie cos nas znowu kolezanki zaniedbują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z rana z kubkiem gorącej kawki z mleczkiem . Moja Maleńka jeszcze śpi, ale za chwile pewnie wstanie. Wczoraj nie dałam rady już zajrzec bo po obiedzie zabrałam sie za sprzątanie domku..skonczyłam wieczorem. Kessi wasz facecik jest poprostu super :), duży chłopak z niego i śliczniutki jest :) Pia ale historia ze znajoma ciekawi mnie jak ktos mogł zrobic cos tak podłego, przecierz to straszne chamstwo . Dobrze ze masz głowe na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo ;) ja zaraz zrobie sobie pierwszą kawkę dopiero ;) trzymam sie dzielnie i sie odzwyczajam ;) z 3 kaw dziennie zeszłam do jednej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×