Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

siemana z rana 🖐️ Pia - dobrze ze juz po operacji i masz z głowy ale z tymi Twoimi pleckami uważaj 🌼 Mamuniu - hmm ze smokiem trudna sprawa Anetka byla bardziej kumata i przed 2 urodzinami powiedzielismy jej ze dostanie dorosle łóżko (tapczan) ale tam smoczek juz nie bedzie mogl z nia spac i damy dzidziusiowi od sasiadki i sie zgodzila :DS 3 noce plakala i spokoj a w dzien juz nie spala Z Marta natomiast trudniej bo ona mniej kumata :P poprostu zabralam smoka i powiedzialam ze sie zgubil ale pierwsza nocka to przypadkiem spala bez smoka bo maz nie wiedzial gdzie jest i polozyl ja bez ja sie tylko dziwilam czemu ona beczy do 12 i 3 razy mleko miala robione az sie kapnelam ze smoka nie ma :P rano powiedzielismy ze sie zgubil i nie ma tydzien placzu i z glowy :) teraz za to krazy jak sep nad smoczkiem Adasia :D:P a babcia pomysly ma rewelacyjne hahahah co do obowiazkow to Anetka ma sprzatanie pokoju, pomaganie przy nakrywaniu do stolu i czasem wycieranie naczyn nietlukacych (to sobie sama wymyslila) i sztuccow no i pomaga rozladowywac zmyware tez czasem sie najeczy i woli posprzatac salon i Marty pokoj niz swoj - nie kumam o co kaman. Meaaa - Ty psujku :P no ale moze dzisiaj odpali? a z mieszkaniem super no i zawsze jakas alternatywa skoro chca je kupic :) Izu - ja Cie podziwiam nie dalabym rady dwoch takich diabelkow pilnowac :P no i nie rob smaka lodami buuu ja teraz kurna mialam kryzys i juz bede chyba tylko o chlebie i wodzie bo mlody non stop przez 2 noce na cycku wisial a jak go odkladalam to ryk i non stop w dzien glodny :( na szczescie mnie olsnilo ze to juz prawie 2 tyg i on zwieksza se zapotrezbowanie na jedzonko hahah dzis nocka juz spoko i teraz grzecznie spi :) hmmm faktycznie z Kiniakowa to chyba byla fatamorgana ale zeby zbiorowa? :P KINIAK gdzie Cie znow wsyslo??? No a teraz rociutko co u nas Dziekuje Wam wszystkim za piekne komentarze cod o sesji ja jestem zachwycona i żałuje ze nie zrobilam sobie sesji w ciazy mimo ze kumpela tak nalegala bo bylaby piekna pamiatka no ale.. mamy teraz Pia - maz byl musial byc bo byly potrzebne meskie silne ramiona :D jak bede miala tamte zdjecia to tez podrzuce ;) NO a u nas wariatkowo (malo powiedziane) Marta jeczydupa bo juz inaczej tego nazwac nie mozna i nawet moja mama miala wczoraj dosyc bo ona co chwila jeki i nei wiadomo o co a spokoj jak ja babcia na rece bierze i tluke jej ze ma jej nie nosic bo co potem zrobie ? ja jej juz od polowy ciazy staralam sie nie nosic i sie nauczyla ze na kolanka tak ale na rece nie moze i koniec no ale babcia ze ona jjeszcze tylko 2 tyg bedzie (no znaczy musi sie nacieszyc) ale ona tez ma chore plecy i narzeka mi ze ja bola ehhh gorzej jak z dziecmi czasem... Tak wiec wczoraj maly wyl bo glodny non stop Marta jeczydlo a Anetka humory (bo trzeba zadanie odrobic) nic dodac nic ujac :P dom wariatow na koniec maz wrocil z pracy padniety bo spal tylko 3 godziny dzieki synkowi a w pracy 12 non stop praca i nawet obiadu nie zjadl bo nie bylo kiedy Ja tylkol mam nadzieje ze takich dni bedzie mniej jak wiecej :D:P i nie wyprowadzajcie mnie z błędu ;) NO a teraz spadam zjesc jakies sniadanko poki wampirek spi a Marta jest w miare grzeczna. Milego dzionka kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och muszę kilka słów:) czytam Was cały czas, ale już mi głupio pisać, bo tak rzadko się odzywam...mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie tak całkiem. u nas wszystko pięknie - Maciuś rośnie zdrowo, pięknie mówi (a tak się martwiłam), Wojtuś też zuch chłopak. Jesteśmy w trakcie remontów, wymieniamy okna i robimy chłpcom pokój. Szukam w necie inspiracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! miałam taki zapiernicz, ze dopiero sie odrobiłam... no masakra! teraz przez godzinkę zamierzam sie opierdzielać ;) wracając z pracy podjade na to usg piersi bo we wtorek było tyle ludzi, ze zrezygnowałam. moze sie uda dzisiaj i bedzie mniej... moze... bo nie usmiecha mi sie siedziec tam 2 godziny :o dzisiaj spotykamy sie z nowymi lokatorami na podpisanie umowy :) nie zdążyłam nawet posprzątac po tym remoncie, oni mówią, że nie szkodzi. jak Dżordż powiedział, ze musi jeszcze listwy podłogowe przykręcic to ten facet powiedział: ja przykręcę! hehe także im bardzo zalezy na szybkim wprowadzeniu sie. dzisiaj chcą już część rzeczy przewieźć a jutro mój mąż musi im jeszcze dowieźć lodówke (wczoraj kupilismy) i pralke (2 letnią od mojego brata kupilismy ;) ) wiec na weekend chcą już zamieszkać bardzo sie ciesze. mimo, ze długo tam nie pomieszkają to ulży nam to troche finansowo a za pół roku sie poszuka innych lokatorów ;) jestem dobrej mysli skoro teraz tak szybko sie wynajeło ;) nauczeni doświadczeniem bierzemy od nich kaucję i będa nam płacić za każy miesiąc z góry, zeby nie było atrakcji jak ostatnio... u mnie dalej piekna pogoda ;) tzn nie jest jakos ciepło ale słoneczko swieci i wprawia w dobry nastrój ;) do tego przez tyle pracy czas przeleciał mi migiem i juz za chwile do domku :) Kessi jestes niesamowita że w tym całym zamieszaniu do nas zajrzysz i skrobniesz co nieco :) super! tak z innej beczki ;) moja bratowa już w domku i wszystko jest ok. nawodnili ją i poziom wód płodowych znacznie wzrósł, szyjka sie nie skraca i nie ma już żadnego zagrożenia :) w sobote chyba do nich wpadniemy bo musimy braciszkowi mojemu podziekowac za pomoc w remoncie :) kochany sie spisał!! w niedziele te nieszczesne urodziny.... brrr co to ja miałąm...aaa nic bo juz o dupie maryni pisze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea no to super,ze bratowa w dom i lokatorzy normalni(tfu,tfu),rozumiem,ze książeczki opłat będą u Was??? Gonia wołamy Cie czesto ,a Ty siedzisz cicho i tylko czytasz:(( A jak stosunki z mamą ?i z mężem?juz ok?a jak z pracą/wysyłasz cv?bo ja juz kota dostaję-nawet jak wysle to cisza... Kessi szkoda mi Ciebie,bo teraz powinnas odpoczywac,a dzieciaki szaleją...hehe usmiałam sie z tego,ze Marta sie czai na smoczka Adasia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka u nas swiecilo i zgaslo slonce. noz kurcze. a chcemy isc nad wode... Kubula spi, siostra tez sobie drzemke ucina:) obaid gotowy. dzis.... golonka:D:D mniam uwielbiam, prosto z pl:D do tego sosik musztardowy, pyrki i brokuly na parze:) Mea- super:D gratulacje ze tak szybko poszlo. pewnie, zawsze to pol roku czlowiek jest do przodu a skoro teraz tak szybko poszlo to pewnie po tym czasie tez raz dwa znajda sie lokatorzy:) Goniu- 🖐️ pisz kochana co u Ciebie:) Samodamo- super historia z tym potworkiem. no u nas smoczek obok kroliczka ulubionym kompanem do spania. my tez chcemy teraz podjac ku temu kroki;) ale czekamy na weekend;) jak Wiktorek? Mea- oj psujo ty psujo ale dzieki temu pewnie bedziecie miec nowy express:P moze szef sie zlituje... Mamuniu- obejrzalysmy z siostra wszystkie 3 czesci Millenium, bardzo fajne filmy:) masz moze cos w zanadrzu do polecenia ale jakas dobra komedie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh a ja wertuje neta i szukam letnich rzeczy na wyjazd. juz dla Kubalka zamowilam stroj i "krokodylki" :) teraz jeszcze dla mnie jakis stroj musze wyszukac,no ale dla mnie to oblukam sobie w necie a przymierze w sklepie:) http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/boys/youngerboys/27/5 ten niebieski mu wzielam :) i te potworki http://www.nextdirect.com/ie/en/shopping/boys/shoes/15/1?pid=123983&curr=eur&lang=en&country=ie&curr=EUR&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f7%2fgatt2%2f3%2fcat%2f442%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dEUR%26country%3die%26lang%3den&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bSandals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Samadama - jeszcze sie nigdy nie zaszczepilismy na grype ale np. moi rodzice szczepia sie co roku. Nie wiem co lepsze i madrzejsze.... A nie myslalas o tym by zaczac pisac bajki dla dzieci ? Pomysl o tym ! :-) mamuniu - wlasnie od trzech dni jest wojna z Julka, zeby posprzatla swoj pokoj :-( Powiedzialam, ze palcem nie rusze ! Najwiekszy problem to jej ciuchy porozwalane po calym pokoju, wkurzam sie bo zamiast je wlozyc do szafki to lekka reka pakuje do brudnika i ma ukladanie z glowy bo "sie" przeciez wypierze ! Inna rzecz, ze ona jest bardzo tworcza i wiecznie cos robi, wiec ma ciagly bajzel choc to wlasciwie nielad artystyczny :-( Odkurza swoj pokoj i przedpokoj na gorze. Marudzila tylko do czasu jak zalapala, ze braciszkowie myja na zmiane kibelek :-P Wynosi smieci do garazu, segreguje naczynia po myciu, w lecie ma jedna mala grzadke gdzie plewi ( bo chce ). Pilnuje porzadku w ganku i ustawia buty jak juz przez nie przepadamy. O dziwo chetniej sprzata rzeczy po Pascalu jak po sobie ! meaaa - ale szczescie z z tak szybkim wynajeciem ! Szkoda tylko, ze nie ma jak tych ludzi sprawdzic :-( Wiesz dlaczego szukaja tak na szybko mieszkania i chca sie z miejsca wprowadzic ? Gdzie mieszkali do tej pory ? Gonia - widzialam chlopakow na nk i powiem Ci, ze jak sa razem to mozna sie domyslic, ktory jest ktory ale jak juz sa na zdjeciach pojedynczo to musialam sie nakombinowac, bo sa tak bardzo podobni w dodatku prawie w ogole nie ma miedzy nimi roznicy we wzroscie. Izu - mam nadzieje, ze nie jestes az tak dobra samarytanka i przy okazji bawienia dostajesz tez jakies kieszonkowe od kolezanki ? No bo inaczej to wykonczyc sie mozna..... Kessi - wlasnie ! pytalam o meza na sesji bo wspaniale sa zdjecia maluszkow w objeciach taty. Moze to i kiczowate ale dla mnie ulubiony motyw... A propo smoczkow. Tu w wielu miastach ( parkach , zoo, ogrodach botanicznych ) sa takie drzewa: http://img.fotocommunity.com/photos/15074569.jpg Moze w PL tez ktos wpadl na ten pomysl, moze bedzie nie daleko i warto zrobic wycieczke. Dla dzieci spore przezycie i najczesciej funkcjonuje, tylko trzeba byc konsekwentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia- niezle te drzewko;) super pomysl.juz widze te czajace sie dzieciaszki pod tym drzewkiem;) Samodamo- my tez nigdy nie szczepislismy sie p/grypie.natomiast moja srednia siostra czesta lapala infekcje i szczepila sie co roku i jak juz ja cos zlapalo to bardzo lekko przechodzila albo tez wcale. ja po tym naszym tegorocznym chorobsku tez zastanawiam sie czy nie zaszczepic nas na nast zime, mimo, ze cykam sie przed szczepionkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba zasnol, ale zaraz go budze, zeby w nocy nie swirowal. Wiecie co mnie wykancza, ze moje dziecko budzi sie w nocy po kilka razy:/ ile jeszcze tak bedzie:( Natalka oglada bajeczke. Jejku a ja szybko kawe pije. Dzisiaj juz nerwowo nie daje rady na szczescie jutro wolne. Pia tak ja taka samarytanka:( Szwagierka sie smiala ze full serwis mam, bo dziecko najedzone i wykapane wieczorwm do odbioru jest i ze ona nie bedzie szukac przedszkola tylko mnie wynajmnie hehe:) Ale wiecie co ja chyba nie potrafie dzieci wychowywac bo juz nie wytrzymalam i Kuba klapsa dostal bo ciagle bil i gryzl Natalke:( Ona tez nie lepsza bo ciagle mu wszystko zabiera. A dzisiaj rano maz cos do mnie powiedzial, na co ja mu : wsadz sobie to w dupe, a Kuba krazac po mieszkaniu mowil w dupe w dupe i pokazyal paluszkiem na pupe;p upsss Wczoraj jak kapalam dzieci to Natalka pociagnela go za siusiaka a ten wolal mami mami ratunku to moje siusiak moj hiehie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu gdzie bylas jak cie nie bylo;p pisz wiecej... Amorku az mi sie cieplo i blogo zrobilo jak zobaczylam stroj dla Kubusia :) Ach jak pieknie i cieplo Wam bedzie:) Pia poierwszy raz takie drzewo widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia drzewo super!!!No i super Julka!!bo moja Wiki to normalnie jak ma coś zrobic to jęczy i ,że wszystko ona musi robic:-O czaisz??!!nie mam sily do niej:-O Izu tez Cię mialam spytac czy zarabiasz choc cosik za opiekę-super niania z Ciebie-ja bym nie wyrobila,a za darmo to bym sie wypięła:-P głęboki ukłon w Twoją stronę:)) Amorku super krokodylki:))ja jeszcze nie obejrzalam ostatniej części-nie mam kiedy.Moze jutro jak mąz wyjedzie?Nie wiem co moglabym Ci polecic,bo ja z komediami nie bardzo na czasie-oglądalas Kac Vegas?Z naszych polskich produkcji uwielbiam w tvn Usta usta-)) Ja juz pomalu szukam na allegro kurteczki wiosennej dla Zosi i nadal leże z prezentem dla Wiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- ogladalam kac vegas:) hmm a z tym prezentem ciezki orzech do zgryzienia. a moze jak Wiki tak za sportem jest to moze pilke do kosza, rolki )chyba Misty pisala)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku piłki są;do kosza,nogi,siatki,rolki tez,dwa rowery i hulajnoga ehh najgorzej jak dziecko ma za duzo -albo nie ma sie kasy na drogie prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu a moze karnet na basen? albo do kina, cos innego? kosmetyki jakies mlodziezowe? Wcale dobra nie jestem bo mi nerwy puszczaja:( Kuba siedzi zamroczony na kolanach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - a no tak zapytalam bo potrafie sobie wyobrazic, ze nie umiesz sie upomniec ( dogadac ) w kwestii zaplaty. Przeciez ktos w tym czasie tez zarabia pieniazki i to dzieki temu, ze ma mozliwosc zostawienia dziecka pod Twoja opieka. Jestes pewna, ze w druga strone tez by to funkcjonowalo ? Zagladacie jeszcze do niego ? http://warsawfashion.blogspot.com/ Doszlam do tego, ze jak nie wstawia nic nowego to mi czegos brakuje ! :-) Niewatpliwie stal sie moim ulubiencem :-))) Nie wiem jak Wy ale ja zaczynam czytac text i dopiero na samym koncu patrze na zdjecie jakie wstawil ! Excytujace ! "....Obcisłe bordowe sztruksy H&M przez swój krój podkreślają tak ważne od zarania wieków możliwości reprodukcyjne mężczyzny, a przez to wywołują w kobiecie uczucie spokoju i bezpieczeństwa.... " No tarzam sie ze smiechu ! No i nie wiem jaka jest zaleznosc miedzy jadrem a nad-pobudliwoscia :-P u facetow w wieku Pascala ale od wczoraj mam Aniola w domu ! Siedzi obok mnie, spiewa, zajal sie swoim Leptopem i jest tak kochanski, ze az mi go szkoda upychac do lozka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiadlam do lodow i juz mi lepiej. Ale sie ciesze, ze jutro mam wolne, bo juz nie dawalam rady... Kurcze mieli do mnie dzwonic w sprawie rozmowy i nic:( Pia wiesz ja chcialam im pomoc przez 2 tyg zeby staneli na nogi, i ja kiedys im Kube tez zostawialam, tyle ze to bylo 2 razy. Ale nie mialam sumienia brac od nich kasy. Ale na dluzsza mete to bym napewno takiego karitasu nie prowadzila. Najbardziej mnie irytowalo jak przyjezdzali o 9 po nia i sobie siadali zeby pogadac:/ no co za jaja jakies... I jeszcze wiesz anpilibysmy sie kawy. Raz tam kiedys to rozumiem ale codziennie to niebardzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:)) Jakaś niewyspana jestem😭 Mąz pojechał przed 5-tą rano,Zosia spała ładnie do 8:30.Pogoda widze,ze jako taka wiec zaraz smigniemy po zakupy. Izu rozumiem,ze chcesz pomóc,ale uważaj..niby rodzina,ale wiesz jak to jest... Pia hehe gratuluje grzecznego synusia:))ciekawe na jak długo??:-D Moze to jeszcze skutki uboczne narkozy??hehe -a jak z siusianiem?nie było problemu?bo czesto dzieci po narkozie potrafia nie siusiac nawet 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba wstal oczywiscie o 7, ale nie chcial sie ubierac. Poszedl teraz spac w pizamie hehe. Mi strasznie zimno dzisiaj i siedze w szlafroku. Na dworze ciemno brrr paskudnie. Mialam sprzatac ale mam lenia:( Mamuniu ta mala ktorej pilnowalam to kolezanki, zadna moja rodzina. Ide sobie kawe strzele bo padne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas przez brak smoka pobudka już o 6:( w nocy kilka razy wstawałam bo a to siusiu, kupka, piciu, jeść, zdjąć piżamkę, ubrać buty, wyspałem się (2 z minutami ) obudziłem się, śniło się....Ale ani razu chce smoczka:P Teraz spi, oczywiście bez smoczka:) Pia może pochwalisz sie co dajesz mężowi do jedzenia. jestem bardzo ciekawa bo na dłuższą metę to bardzo trudno ułożyć menu aby sie nie nudziło. No i najważniejsze czy mąż ma teraz lepsze samopoczucie?? A co do pisania bajek to świetny pomysł. Ja Dawidkowi wymyślam o wszystkim i o niczym. Będę miała pamiątkę:) Izu czyli jednak dzień bez słodyczy to dzień stracony:P Mamuniu a może jakaś gra na kompa, np. simy ja je uwielbiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Powiem szczerze że z Cv przystopowałam. Nie wysyłam. Jak już co, to jeżdżę osobiście i umawiam się na rozmowę z dyrektorem - inaczej wrzucą cv do pudła a zatrudnia i tak swoich, a jak się umówisz na rozmowę to zawsze Cię towane jakoś tam zapamiętają w razie co. Teraz mam przygotowane 60 i po feriach ruszam:) Firma męża się powolutku rozkręca i już nas tak nie "ciśnie" finansowo. Chcę pracować w szkole. Nie widzę się gdzie indziej. Zobaczymy:) Z mamą od wypadku znacznie lepiej, choć miewa swoje humory - no coż - wiek. a z mężem odpukać cudnie :) Pia Fakt, chłopcy są prawie równi wzrostem. Ale jak tak patrzę na Twoje zdjęcia to...marzę żeby mieć taką rodzinkę, jak Twoja - liczną i radosną! jeszcze z 2 dzieciaków za parę lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze tu cos pustawo , ja po weekendzie strasznie przemarznieta bo zimno jak diabli:/ nienawidze takiej pogody :( Amelka zdrowa na szczescie, kochana coraz wiecej wyrazów składa razem i bardzo mnie to cieszy ide zaparzyc cieplej herbatki bo zmarzłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Shadsi u nas tez zimno dzisiaj-pomimo slonca.Poszlismy na spacer i szybko uciekalismy do domu. Goniu ciesza mnie dobre wiesci od Ciebie:))zycze Ci znalezienia wymarzonej pracy. A ja zasmarkana znowu:((ehhh ja chce latoooo😭 Wyłazic babolce!!!:-D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka W końcu udało mi się zrobić prawo jazdy. wczoraj miałam drugie podejście i udało się:) Jestem z siebie bardzo dumna bo jazda samochodem była dla mnie nie lada wyzwaniem, ale przemogłam swój strach i nauczyłam się jeździć. Jeden strach mniej:P Dziś mały obudził nas o 6 wołając:jedziemy, jedziemy...basen!!!! I tak w koło. Przed snem obiecałam mu że jak się obudzimy to pojedziemy na basen ale nie sądziłam że to będzie o 6:P Zdjął pajacyka i kazał się ubrać bo na basen trzeba się ubrać:P Na basenie ekstaza, czyste szaleństwo, ucieszeni łudziliśmy się że pięknie uśnie po takiej przygodzie, prawda okazała się brutalna bo cały czas nadawał co robił, gdzie był itp, Energie czerpie znikąd bo słońca u nas jak na lekarstwo. Goniu cieszę sie że u Ciebie Ok. Tak długo się nie odzywałaś że już miałam czarne wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem Ehhh, jak miło zbijać bąki w niedzielny wieczór:D Od jutra mam 2 tyg. ferii, z małym wyjątkiem, bo jutro jadę jeszcze przypilnować dzieciaki w jednej szkole w ramach zajęć feryjnych. Samadamo >> gratuluję!!! Za drugim razem bo super wynik - ja zadałam za 3. Teraz zobaczysz jak życie staje się piękniejsze, kiedy człowiek ma samochód do swojej dyspozycji - ja sobie już nie wyobrażam nie mieć prawa jazdy. Jeszcze raz gratulacje. A my już od 2 tyg. wybieramy się na basem i wybrać się nie możemy, bo ja wciąż tchórzę - mam przed oczyma wizję chlamydii:o (jakoś nie mogę się wyzbyć wspominek z ciąży, kiedy to na koniec dopadł mnie i gronkowiec i paciorkowiec:o ) Mamunia, Schadsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jakimś cudem zjadło mi posta. A więć Shadsi i Mamuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie robi w ciula:( Ok, do trzech razy sztuka, jak tym razem urwie, to idę spać. Shadsy i Mamuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×