Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamuniu ty o wszystkich pamietasz 🌼 Martusiu żyj nam 100 lat!! :D abys zawsze miałą wesołą minkę :) 🌼 a ty Mamuniu sie nie nastawiaj negatywnie z tym łóżkiem :) moze Zosia wam zrobi niespodzianke :) ja tez sie martwiłam, czy nei bedzie wyłazic, kombinowac, ale nic takiego nie miało miejsca :) a ten Oliwier to taki łobuz, juz keidys pisałam, ze Nadia powiedziała, ze go nie lubi bo ją "popychnął" ;) ale on taki mały (pod pache jej wejdzie) a ruchliwy jak pchła, pewnie dlatego nie panuje nad kończynami ;) a ja sie nie przeziebiłam własnie nigdzie :o no a przynajmniej nie pameitam... nic to, kolezanka zza biurka własnie oznajmiła, ze ma w domu furagin to nie musze leciec do lekarza :D bede miała jutro, a jak mnie przycisnie to i dzis po niego pojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie chce tego pić. łyknie troszke i tyle, pewnie dlatego nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze niech jej kupi z hippa czy bobovity,bo tez sa takie herbatki z melisą,ale maja inny(lepszy )smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Martusi- sto lat, sto lat, szalonych zabaw i wszystkiego co najlepsze 🌼 Mea- wspolczuje, mnie kiedys zlapalo to pomogl mi furaginum, ale to na recepte bodajze:) cieple majtasy zaloz i grzej sie bo to nic przyjemnego🌼 aaa i duzo vit c bierz. Mamuniu- pochwal sie potem wyrkiem:) a ta swinka to takie cos: http://allegro.pl/gra-piggy-pop-nie-pekaj-prosiaczku-hasbro-nowa-24h-i1981882187.html super, ze dzis nocka lepsza, moze podawaj Zosi co noc melise nie zaszkodzi a bedzie dobrze spala. a ja gdzies wlozylam kartki swiateczne i nie wiem gdzie...bylam pewna, ze sa w szufladzie, nic musze szukac. obiad prawie gotowy, miesko dochodzi, dzis gulasz, kasza gryczna i warzywka. musze w ktorys dzien zrobic przepis a' la Mea , narobilyscie smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku-wrzuce fotki jak juz bedzie urzadzone:))kupilam jej fajne poduchy na łózko i kocyk ikea ze smokiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea, Mamuniu 🖐️ Mamuniu- w takim razie czekam na fotki:) ja ost upatrzylam sobie w ikei fajna gwiazde na choinke, bo tutaj sa beznadziejne, ale chyba musze ja zamowic przez allegro bo nikt z najblizsych nie wybiera sie do ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskiego dobrego dla Martusi naszej kochanej !!!!! 🌼 Amorku - dzięki za radę, choć przy mojej wadze to jakoś wątpię w anemię ;) Ale faktem jest, że jak przestałam karmić, to powinnam sobie zrobić podstawowe badania. Dzięki za przypomnienie. Jeśli chodzi o gry, to my mamy kilka, najfajniejsza to "W ogrodzie" http://www.babyhop.pl/haba-haba-gra-w-ogrodzie-pl-3447-o_l_95_3424.html i gra typu memo, którą kupiłam kiedyś w biedronce (odwrócone karty z obrazkami i trzeba znaleźć 2 takie same, kojarzycie na pewno). O tej śwince nie słyszałam. Ja już większość prezentów kupiłam, wczoraj jeszcze trochę poszalałam na Allegro i teraz muszę poczekać na wypłatę, żeby za to zapłacić, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu Sto lat !!! Duzo preznetow, zawawy i slicznego torcika (a mamusia poratfi:D) Amorku tak zalapalismy sie na te 15 godzin darmowych, i tutaj Twoj Kubus tez juz by szedl... A co do gry krokodyl, to ja myslalam ze to jest taki co mu sie zeby wyciaga, jak mi sie kiedys wydawalo, a jemu sie wciska zeby i jak trafisz na zlego to zamyka paszcze... Chyba mu na urodziny dokupie tego prosaczka, choc uwazam ze w tym roku Mikolaj byl az za bogaty:/ A ja w nocy spac nie moglam tak mnie w klacie cisnelo... potem mialam koszmary a potem sie obudzil Kubus i zasnac nie moglk przyszedl do nas i wiercil sie jak nie wiem. Maz sie wkurzyl i zaniosl go do pokoiku i ten tak cherlac zasol ze nie mogl przestac, wstalam zeby mu plecki nasmarowac, i masuje go po klacie a ten kasznol zamknol buzie i pokazuje paluszkiem ja do meza zeby szybko miske przyniosl i jak nie chlusnol pawiem, raz za chwile drugi tak mocno. Blady sie zrobil, to sie polozylam kolo niego i spalam z nim do konca na tym malym lozeczku bo sie balam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barzlkaaa
witaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barzlkaaa
to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa jejku ale sie porobilo z tzm sikaniem.Oby szybko przeszlo. mamusiu tez czekam na fotki lozka. 100 lat dla Martuni!!!!!!!!!!!! Odebralam dzis firanke do kuchni i szypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kompa u rodzicow ALE TERRORYSTKA JUZ JEST I NIE MOGE JUZ PISAC BO CHCE BAJKE KOSZMARNY KAROLEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE TEZ JEJ KUPIE TA SWINKE.ONA CHCE WSZYSTKO CO WIDZI W TV.TERAZ CHCE PIESKA TEGO W TOREBKACH JAK NOSZA DZIEWCZNKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Izu :( zdrówka dla Kubusia i dla Ciebie 😍 Baryłko ;) moja tez co widzi reklame to mówi: mamusiu chciałabym to :) mówie: ty wszystko byś chciała. Nadia: no wieem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa dziekuje, Kubi zupelnie nic nie jest wyobraz sobie ze wyhaftal i nic dzisiaj rano sie pytam jego czy cos go boli a on ze nie i w pelni humorku :) Barylko co do slodyczy to ja bylam przeciwniczka straszna, ale w kolo wszyscy oje dziecko od malego napychali slodyczami i on moglby sie tylko tym zywic :/ ja chowam po szafkach zeby on nie widzial i staram sie mu ograniczyc ale co chwile mu ktos podrzuca:/ Co do prezetow to Kuba mial 2 zamilowania ktore mu spelniamy na swieta motor prawdziwy i pay station(tzn przekabacilam meza i wole xboxa). Ale teraz zebralo mu sie na psa i ciagle mi placze ze chce prawdziwego psa:/ I ciagle placze mamusiu ja chcialbym pieska takie malutkiego kupisz mi? nie Kubusiu bo nie mozemy. a czemu? bo to nie nasze mieszkanko no i z pieskiem trzeba wychodzic na dowrek czesto. A co nie mamy smyczy? dlatego nie mozemy? to ja kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - to dobrze :) moze cos zjadł i mu siadło na żołądku ;) grunt, ze jest ok a co do pieska to Nadia nie chce ;) ona chce wiecej kotków. bo mówi, ze piesek by Tadziowi krzywde zrobic. ale pogadałysmy sobie i powiedziałam jej ze jak kiedys bedziemy mieszkac w duzym domu to bedzie miała kilka kotów i psa. Nadia zaznaczyła, ze pies na dworze zeby kotkom nic nie zrobił ;) no i od tamtej pory fantazjuje jak który kotek bedzie miał na imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam teraz jakiejs gry na tego xboxa dla mezana prezent. Bo na plejce wiem co chce a na xboxa duzo ciezej mi cos dla niego wybrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Nadusia jak zwykle slodka... No niestety ja nie kupei psa na pewno a on takim slodkim glosikiem zawsze mnie prosi o tego pieska ze az mi sie zal robi. No i w reklami zobaczyl ostatnio dzidziusia i mowi do mnie ze chce takiego malego hehe. Ale Mowie mu ze ma tomusia i mu przechodzi. ostatnio mowil ze to jego braciszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu biedny Kuba-moze mu cos stanelo na żoładku? mamy łózko!!!zdjecia w galerii-musialm troche pokombinowac,teraz jeszcze jakies fajne naklejki na scinei krzeselko,bo tamte Zoska połamała.Zobaczymy jaki bedzie debiut-jak narazie jest happy,bo wchodzi na nie i moze sciagac wszystko z górnych półek:-O Polepszyłam sobie jak diabli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia191
kochane,Krystanek powtarza TATA!! Rozumiecie???? mowi!!! matko boska!! mowi moj synek!! dziekuje kochana P.doktor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- ciesze sie razem z Toba:D:D fala dla Krystianka:D Mamuniu- lozko extra,i ten kocyk :)zobaczysz jeszcze Zosia Cie zaskoczy i pieknie przespi w nim cala nocke:) Izu- biedny Kubus, pewnie to cos na zoladku mu stanelo albo tak reaguje na przezeibienie. moja mlodsza siostra jak byla mala i byla "niewyerazna" od razu miala wymioty i mama juz wiedziala, ze ja cos bierze. w Pl moja siostra ma xboxa z kinect, super sprawa dla maluchow i dla nas:) swietne sa te gry sprawnosciowe, tu trzeba podkoczyc, tam zagarnac, niezle mozna kalorii pogubic. a co wazne dziecko ma ruch:) Kubus z nami gral i bardzo mu sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kubus tez jakakolwiek reklame widzi w tv to tylko slysze " to chce", mowie mu wtedy, ze widze, ze wszytsko by chcial a on z rozbrajajaca szczeroscia " tak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nawet nie wiesz jak opymistycznie brzmisz ijak sie ciesze , ze Krystianek zaczyna mowic :) My po godzinie w przedszkolu. Myslalam ze Kuba bedzie mnie sie trzymal ale mu wytlumaczylam ze Pani(pokazalam ktora) bedzie go pilnowac i jak tylko ja stracil z oczu bladzil wzrokiem i jak mnie widzial to mowi gdzie ta moja pani jest i szedl po nia bral ja za reke i prowadzil gdzie chcial haha. Ona miala byc tylko jego :p cwaniak maly. Mam tylko obawy co do dzielenia sie z dziecmi i zabierania roznych przedmiotow ale mam nadzieje, ze sie naprostuje i z tym bede tlumaczyc do upadlego :) Amorku zamowilam xboxa z kinectem i dolaczone sa 4 gry wlasnie ruchowe, najbardziej sie ciesze na sports bo tam sa kregle na co Kubus czeka bardzo. raz bylismy z nim na prawdziwych i mial taka radoche :) Co do wymiotow to mysle ze albo od kaszlu nie ma kataru wiec flegma mu sie zebrala i musial zwymiotowac, albo zjadl wczoraj cos u kolezanki jak bylam na zebraniu... Mam nadzieje, ze mu sie nic nie rozwinie z tego. A ja jak dzisiaj w nocy bede sie dalej tak fatalnie czula to ide do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- na pewno bedzie Kubus mial frajde:)tez mi sie marzy jak kiedys bede przy wolnej gotowce:) fajna jest gra z nauka tanca, zapomnialam nazwy musialabym siostry spytac, ale niezle idzie sie rozruszac i zalapac jakis dryg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bede miala dolaczone 4 gry: dence 2, sports, kung fu panda 2, i adventures. Z gier ktore Kubusiowi sie bardzo podobaly to nowosc once upon a monster z ulicy sezamkowej i disneyland.. i jeszcze jedna tylko nazwy nie pamietam, o zwierzatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×