Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Amorku w tesco teraz jest super promocja wlasnie na xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest jedna o zwierzatkach, ze musi nim sie opiekowac, nakarmic itp, fajna dla najmlodszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta disneyland widzialam reklame swietna:) a zerkne sobie w tesco, to nic nie kosztuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem sie w tym waszym tesco ogarnac, ale u mnie jest za 269f xbox kinect 250 plus 4 gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten alior bank mnie wkurza!!reklama na pól strony:-P Kasiu!!!!nawet nie wiesz jak się cieszę!!!gartulacje!!zobaczysz ,bedzie coraz lepiej!!kiedys czytalam duzo na temat suplemntow w diecie dzieci jesli chodzi o rozwoj mowy i one dzialaja po jakims czasie,moze to wlasnie ten czas??:)nie jest wazne,ze cos idzie wolno,ważne,ze idzie do przodu!!!!trzymam kciuki!!! Zoske mi odmienilo-nie wychodzi ze swojego pokoju :))siedzi na łózku i sie ciagle czyms bawi-teraz np wysypuje puzzle i wkłada spowrotem do pudełka. Tarza sie po łózku,pytam "co bedziesz robic?",a ona"lulu":)),a Zosia mowiac lulu robi taka trabkę z jezyka-mozna sie posmiac:)) No nic,czekam na koniec mojej aukcji-kolejna wyprzedaz po Zosce ,ide pod prysznic i spac- dobranoc -pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi jak tam urodziny Martusi??były prezenty??bo w torta to nie wątpię-pewnie kolejne arcydzieło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziekuje baaaardzo za zyczenia i pamiec 👄 Martusia zadowolona ze ma urodziny ale pyta caly czas gdzie cake? :P tlumacze ze tort i swieczki beda w sobote :) Dzis dostala tylko Kinder bueno i uhahana po uszy :) jutro pojedziemy kupic prezent bo nie mogla sie zdecydowac co chce a ja caly czas mowie ze wole pojechac po imprezie jak juz od wszystkich dostanie prezenty :) Dol domu ogarnelam za to teraz u gory sie nie mozna ruszyc :P wszystkie moje pudla z zapasami i tortami stoja w przedpokoju i sypialni bo oprozniam najmniejszy pokoik zeby zrobic sobie pracownie :) dziewczynki sie bija ehhhh te to sie kochaja na starej zasadzie kto sie czubi ten sie lubi :P fala dla Krystka za 'tate' za pare miesiecy Nadusia powie mamusiu a ja bym chciala takiego malego braciszka ploooosie :P ona jest bombowa! co do gier - moje chcialy prosiaczka ale wzielam im zamiast tego POP up Pirate i tez maja frajde http://www.smythstoys.com/Search4/Shop_Product_List.aspx?Profile=Sterling&query=pop+up+pirate a oprocz tego ker plunk czy jakos tak dla calej rodziny http://www.smythstoys.com/Search2/Shop_Product_List.aspx?Profile=Sterling&query=kerplunk musze juz zmykac - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super wieści nawet nie wiesz jak sie ciesze ;) cos pieknego daj Krystiankowi wielkiego buziaka ode mnie :) Lece sie szykować bo my dzis kolejna tura testów alergicznych czyli juz 3cia a bedą 4tery . Narazie mamy uczulenie UWAGA UWAGA na kota ! i kurz domowy oraz zbozowy . czad :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Komu kawkę??? Dla Amelki i Eryczka sto lat!!!!samych radosnych dni i wyamrzonych prezentów!!!! Shadsi trzymam kciuki zz mała-nie płacze podczas testów? Kessi uuuu fala za własna pracownię!!!to brzmi dumnie!!!:)) Nocka w nowym łózku super!!wyspałuysmy sie jak nigdy:)),bo jak Zosie usypialam to z nia się położyłam i przysnęłam,a potem mi sie nie chciało wstawac do siebie...ja-przeciwniczka spania a dziecmi...ale numer:-O Śniegu troszke nam spadło-namiastka zimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat maluchom!!!:-) hejcia:-P dzieki wam za gratulacje,ciesze sie bo takie urocze no:-)tak dokladnie ejst,wszystko dziala po jakims czasie,ale teraz widze ze wubor P doktor byl jak narazie chyba jedna z lepszych decyzji w moim zyciu,fakt droga jest jak ch.....,ale czego sie nie robi dla dzieci(u mnie chyba nie ma takiej rzeczy) ogolnie fajnie jak sie widzi poprawe,noi przedszkole! Mega swietne! uwielbia tam chodzic, wstaje dzis i patrze śnieg za oknem i tak se myśle(predzej lata!!!!!!) Acha moze wpiszecie w galeri swoje meile? powysylam wam apel o 1% dla mego Krystianka i moze moglybyscie go porozsylac znajomym? Rodzinie? bylabym ogromnie wdzieczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chyba mam wode w koloanie:-(od oparu dni mnie boli i patrze ze sopuchniete,jak se z tym poradzic bez LEKARZA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie szpital na peryferiach - jeden kaszlem zagłusza drugiego :/ A lekarka wczoraj wystawiła mi L4 tylko na 3 dni, "bo więcej byłoby podejrzane". Taaa, już widzę jak w poniedziałek ja i moje dzieci jesteśmy w pełni formy. Pewnie będę musiała zapieprzać po następne zwolnienie. Kurde, no! Najgorsze jest to, że Gabrysia tak nie lubi smaku lekarstwa, że sama wywołuje wymioty, ledwo do niej podejdę ze strzykawką z lekiem. Już nie zliczę, ile razy mi chlusnęła. I jak ja ją mam leczyć ???????? Kasiu, bardzo się cieszę z sukcesów Krystianka. Super, że trafiliście na taką świetną lekarkę! Mamuniu, fajnie że łóżeczko przypasiło - nawet Tobie, hihi. Ja kiedyś próbowałam zasnąć na łóżeczku Krzysia, ale materac jest tak twardy, że się czułam, jakbym leżała na betonie (kokos). Szybko zrezygnowałam z tego pomysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu >> gratulacje dla Krystianka;) Asik >> uuu, to współczuję:( A może powiedz lekarce, że Gabrysia nie chce tego syropu i niech Wam przepisze coś innego, w końcu tyle tego jest w aptece. Zdrówka dla Was🌼 Amelko, Eryk >> zdrówka dla Was i samych radosnych chwil w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia >> ale Ci Zosia zrobiła niespodziankę z tym łóżeczkiem, prawdziwa kobieta - lubi zmiany:p Dzień po urodzinach jechaliśmy z mężem i Leną samochodem i nagle ona pyta - To ile ja już mam w końcu lat? - Skończyłaś 3 latka, więc masz 3. Chwili ciszy, po czym z wielkim westchnieniem moje dziecko odparło: - To strasznie dużo! Z mężem mało się nie posikaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam w przedszkolu umówioną rozmowę z Lenki wychowawczynią na temat półrocznej obserwacji Lenki, ciekawa jestem, co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sto lat dla Amelki i Eryka 🌼 Asik- zdrowka, moze sprobuj jak Kimizi radzi zadzownic do lekarki i popros o zmiane leku. Kimizi- tekst super:) Mamuniu- a widzisz jak Zosia Cie zaskoczyla:D nie ma to jak wygodne wyrko, ja tez lubie polozyc sie na Kubusia lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo 100 lat dla Amelki i Eryka!!! 🌼 Kasiu - bardzo bardzo sie ciesze :) Asik - jejku :( zdrówka dla Was! Kimizi - ale z Lenki jest aparatka :D uwielbiam jej teksty!! Mamuniu :D super, że łóżeczko przypasiło :D wrzuciłam do galerii zdjęcia z Mikołaja w przedszkolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce maja sanki po 20zl.Fajowe kolorki Kasiu to super ze krystianek robi postepy. 100 lat dla Amelki i Eryka U nas pogoda do bani.Ale Natalka wyszla na spacer z wojkiem. Meaa ale super mikolajkowa fotka na fb. Mamusiu dawaj zdejcie lozka.Fajnie ze Zosia zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko Eryczku 100 lat :) !!! 🌼 Kurcze pojechalam na zakupy chcialam zachaczyc galerie i pokupic jakies ozdoby swiateczne, bo mi juz dziecko placze ze chce choinke ubierac a potem na zakupy spozywcze i co weszlam do galeri rozebralam sie i dostalam telefon ze paczke do godziny bedzie u mnei w domu. No to wio spowrotem przez ten wiatr do auta i do domu :/ Musze potem jechac znowu a tak mi sie nie chce bo nie czuje sie za fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koza w nocy miala pobudke i wyla sama nie wie o co.Opowiadalam jej o sankach w nocy bo widzala przez okno snieg.I o sankach zielonych z biedronki wiec jak wstala to od razu po sanki chciala jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu a to pech.Ja tez juz musze jechac po ozdoby bo mala chce choinke.W sobote sie wybiore z Dzordzem po takie rzeczy. A dzis ogladalam sobie wozki w sklepie.Ceny poszly w gore ale jakies fajniejsze teraz te wozki.Musze miec teraz mniejszy bo samochodem sie duzo jezdzi. Meaa a kiedy bedzie braciiszek dla malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko za rok, dwa... trzy?.... oddala mi sie jakos coraz bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- jak ja Ci zazdroszcze ze juz razem mieszkacie w PL. super bardzo sie ciesze. glowa mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przyszla paczka. Mowie mamie: doluz tam 2 ibuprom zatoki i jadna zielona elmex. I co dostalam 1 ibuprom i 2 elmex i to pomaranczowe ... co za dupa!!! z nia sie nic nie da zalatwic. Kurde jak krowie na rowie mowie jej co chce i ona zapisuje niby na kartce a i tak co innego dostaje i to tak za kazdym razem a potem sie dziwi ze sie na nie denerwuje. Ona jest moim dzieckiem czy ja jej bo juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he izu dobre dobre:-D:-D kurcze ja boje sie ubierac choinke toz mi ja Damian chyba zniszczy:-/ ma fióła na pukncie kulek,ostanio jak lepilismy ciastolina z Krystkiem zrobilam kulke i co??? Ten maly ja chyc do buzi:-O:-O normalnie wariat:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ciemno u nas na dworze jak nie wiem:/ Tragedia jakas. A ja musze isc tam jeszcze raz i do tego ciagnac Kubcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorku glowa do gory i wy zjedziecie do kraju. izu oj ta mama.Ale w asda,boots tez dostaniesz przeciwbolowe srodki a wszystkie maja ten sam sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×