Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

WITAM:-) shadi,barylko-witam serdecznie:-) szkoda ze moj Krystianek nie rozumie kto to taki Mikołaj:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo 100 lat dla Julki i Lenki :) kolejne 3 latki :D :D alez te dzieci nam rosną!! my po imprezie :) bardzo udana :D tylko nogi mnie bolą bo cały dzien na najwyższych obrotach gościom wszystko smakowalo ;) Dusia obsypana prezentami... musze chyba wieksze mieszkanie kupic... wiecie co? Nadia przyjmuje trzeci antybiotyk w życiu ale pierwszy raz w tabletkach! i jestem bardzo zadowolona. bierze tabletke do buzi, łyka, popija :) bez gorzkiego syropu, bez przemycania i kombinowania :) generalnie czuje sie dobrze, w ciagu dnia praktycznie nie kaszle, po zasnieciu 2 godziny ma atak kaszlu trwający 20 minut, przechodzi sam - bez leków ;) i do rana spi dobrze kataru nie ma, gorączki nie ma. no i mam problem co z nią jutro zrobic :( moja mama chora ja nie mam juz urlopu, na L4 byłam tydzien temu. nie moge znowu wziac bo mój pracodawca w koncu bedzie miał tego dość. mój mąż ma odbiory na ostatnich budowach i przed sobą gorący tydzien... co ja mam z tym dzieckiem zrobic? puscic do przedszkola na antybiotyku? no generalnie dobrze sie czuje, tylko kurde jakos mi nie pasuje przyjmowanie antybiotyku i pójscie do przedszkola eh, znów rozterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja a szybko- wczoraj fajnie, mnie tez wszystko boli. dzisiaj koleja impreza. Dziekuję za życzenia:0 Meeaa- który jutro dzień będzie atybiotyku? i jak długa ma go brać? nam pediatra pozwolił iść julce do przedszkola w połowie brania antybiotyku (brała 10 dni). - o ilejest poprawa i nie gorączkuje. Ja , że i tak pracuję w domu ( i był to jej 2 atybiotyk pod rząd i przeszło 2 tydzień gorączki0 to jej nie puszczałam. myślę, że jak nie masz co zrobić, a Dusia dobrze się czuje- to będzie ok jak pójdzie do przedszkola. Osłonowe jej pewie podajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Myszko to bedzie 4 dzien antybiotyku. ma brać 10 dni. nie gorączkuje, czuje sie dobrze, pokasłuje tylko eh masakra jakaś :( nie moge sobie bimbać z pracą bo za 2 miesiace podpisuje umowe i musze tak robic, zeby tę umowę chcieli ze mną podpisać... czuje bezsilność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile jej podajesz tego acidolacu? moze podawaj teraz 2 saszetki ( na opakowaniu jest 1-2), żeby ochrona była lepsza. Myślę, że będzie ok jak Dusia pójdzie. idę sie ubrać- zeby goście mnie nie zaskoczyli, a potem zobacze fotki:) dzisiaj fajnie bo mam wszystko gotowe:) Baryłko- super brzuszek. i te nogi chudziutkie- ja nie jestem w ciązy a takich nie mam ( a bardzo bym chciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa- karnisze jednak udało się naprawić:) tort pierwsza klasa. Nadia taka duża, a te włosy ma po prostu bombowe. świetne zdjęcia czekam na gości. Jutro Julka po 3 tyg. nieobecności idzie do przedszkola, i tez niesie słodkosci. Ciekawe jak to będzie. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Myszko :) i za dobre slowo o zdjeciach i za pomoc w podjęciu decyzji :) acidolac podaje jej 2xdziennie rano i wieczorem. no nie mam wyjscia, musi pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super zdjecia z roczku Lenki.Jaka ona juz duza. Meaa ale superowy torcik.Widac ze imprezka udana. Ja to pewnie jak zwykle na latwizne i zamowie tort dla Natalki.Boje sie brac za robienie go samej. U Natalki dzis byl Mikolaj z rana.Jak wstala i zeszla na dol to prezety czekaly.Wstala jeszcze wczesnie to jej zostawilam swiatlo.Zadowolona na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, my tez po wczesniejszej ur imprezie Kubusia a dzisiaj juz do pracy... ehh nie chce mi sie. Wszystkim dzieciaczkom ktorych ominelam : Sto lat. Chyba Julcie Lenke i Dawidka :) Meaa sliczne zdjecia, piekny torcik i urocza Nadia :) Myszko widzialam zdjecia na fb pieknie:) I jak Julcia slicznie maluje :) Kasiu podaje dzisiaj w kopercie pieniazki kolezance, ona leci do pl we wtorek i jak tylko sie ogarnie to wysle pieniazki na Twoje konto, ide do albumiku i spisze zaraz dane konta mam nadzieje, ze wszystko tam dobrze podane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja z zyczeniami dla Julki i Lenki - stoooo lat, stoooo lat, zdrowka i wszytskiego co najlepsze🌼 Myszko- zdjecia z roczku super:) a tort piekny Ci wyszedl, az slinka leci patrzac na niego. Julka widac do meza bardzo podobna a Lenka czysta mamusia:D sliczne masz swoje krolewny. Mea- widac , ze imprezka udana i Nadia zadowolona :) tort pierwsza klasa :) podoba sie Nadii ten pekajacy prosiaczek? my wlasnie na mikolajki takiego mamy dla Kubusia ;) no i podziwiam Nadusie za te polykanie tabl. ja stara a mam problem z polknieciem glupiego ibupromu i musze rozgryzac na pol bo inaczej mi w poprzek staje:O Barylko- piekny brzuszek!!! i slicznie wygaldasz, sluzy Ci ten stan:D:D pewnie Natalka nie roztsaje sie z prezentami. a my dzis byslismy tutaj u nas w centrum handlowym jest grota Mikolaja. i Mikolaj przyjmuje do siebie do groty dzieci, robia zdjecia a dziecko dostaje prezent. Kubus jak tylko weszlismy od razu chcial wyjsc, bal sie.. caly czas oczy zaslanial, ale w koncu udalo sie jakos pstryknac fotke;) no i dostal zestaw narzedzi takze teraz mowi, ze chce zeby Mikolaj znow przyszedl do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barylko,bo Cię palnę!!nogi jak patyczak,a Ty piszesz,że gruba!!!!:-P Brzusio sliczny-pieknie wyglądasz-ja nie wiem skąd masz takie kompleksy:-O Mea Duska super!!tort piekny!!fala!!!bratanica w tle sliczna jest!!Do Duski podobna trochę:)) Myszko Lenka ma super minę!!padlam:-D Udanej imprezy dla Julci!!A Ty wygladasz kwitnąco!!! Mea szkoda,ze tak daleko jestes,bo bym Dusie wzięła do siebie:))nawet na tydzien!!! A ja nie wiem co jest grane-chyba dalej zęby,mala wstała rozpalona jak nie wiem co-płakała znowu bardzo,dalam nurofen i jest ok...po 21=ej znowu jej podambo co 6h mozna dawac,żeby spokojnie spala-zobaczymy co bedzie rano....nie ma kataru,nie kaszle.. U nas padal grad,ale jaki!!masakra!!az huczalo!!Brzydko jest i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko z tego wszystkiego zapomniałam napisac,ze Natalka sliczna i piękne prezenty dostala:)) Amorku mojej kolezanki corcia tez sie boi Mikołaja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - moj maz zrobil przelew na konto podane z albumiku mam nadzieje, ze pieniazki dotra bez problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- no a Kubus zawsze taki "chojrak" a tak sie bal Mikolaja:) biedna Zosienka z tymi zebami. oby szybko sie wykluly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pogoda w kartke, wyszlismy na spacer do tego Mikolaja bo slonko pieknie swiecilo ale w polowie drogi oczywscie chmurzyska i deszcz :O ale tak tutaj juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku dzieki-zęby juz się przebiły,tylko nie wyszly jeszcze do konca i może jeszcze korzenie sie przebijają..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek,izu-serdecznie dziekuje!! dane konta z albumiku sa dobre,wczesniej byla tam zle napisana jedna cyrerka ale poprawilam i jest ok:-) meaa-zaraz lukne na fotki:-)kurcze wlasnie to jest takie bezsensu ze czasami czlowiek najnormalniej w swiecie nie ma cio zrobic z dzieckie,n=ja dzieki Bogu mam cudownych rodzicow ktorzy zawsze sa w stanie pomoc,moj tato dzien w dzien odbiera Krystka z przedszkola,wychodzi z nim na dwor,zabiera na popoludnia do siebie,bez niego byloby do dupy:-P kurcze dziekuje wam za wplate Paulinko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu-ja mysle, ze jeszcze moze miec tam stan zapalny i podraznione te miejsca. ide z Kubusiem ponaklejac naklejki na szybe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu lacze sie z Zosia w bolu bo mnie idzie gorna 8... Oby jej szybko wyszly i juz sie nie meczyla. Amorku u nas tez wszedzie takie groty ale nie chce wejsc... hehe ale za to dzisiaj w galerii jezdzila ciuchcia i jechal dookola galeri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie masz za co dziekowac :) Milo bedzie mi jak dotra do Ciebie szybko pieniazki i Krystianek bedzie mial z nich pozytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam mam,ja wciaz pojac nie moge dlaczego musze placic za zdrowie mego dziecika takie duze pieniadze:-(dlaczego NFZ nie pomaga chodzby tym chorym dzieciom! Krystianek robi postepy,wierze ze bedzie dobrze,musi tak byc:-) barylko-ja nawet nie wiedzialam ze jestes w ciazy:-)gratuluje noi fakt nozki masz chudziutkie,a dom powiem tyle WOW!!!! meaa-tort suoper:-Pmotylek siwetny pomysl,noi Nadia jaka ona urocza:-) ktoregos razu usiade i obejze cala galerie noi postaram sie wkleic jakies oftki moich urwiskow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu koniecznie wklej zdjecia chlopakow :) Ja tez nie moe pojac dlaczego NFZ nie pomaga w sfinansowaniu lekow... Najwazniejsze, ze leki pomagaja i widac efekty:) Ja zaraz tez wkleje zdjecia do alumu z ur ale niestety... mam ich malo bo maz dal dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naklejki ponalepiane, ale Kubus i tak jeszcze chodzi kolo nich i przekleja z miejsca na miejsca:) Kasiu- nie ma za co naparwde, i bardzo sie ciesze ze sa postepy w leczeniu:) i ze mozna w ten sposob pomoc Krystiankowi. Izu- u nas tez kiedys byla ta ciuchcia, i nie bylo innej opcji musial Kubus jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestesty nie wkleje, za ciemno i jak robie zdjecie tej fotce odbija mi sie swiatlo, musze w dzien sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu- nie moge z usmiechu Kubusia:D:D jest bezbledny:))) i wow jaki motor!!a z tym maluszkiem do twarzy Ci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten maluszek to wlasnie Tomus ktorym sie zajmuje :) Kochany jest i sie z Kubusiem ladnie dogaduja. Czasem sa zgrzyty miedzy nimi ale ogolnie to sie kochaja:) Taa Amorku usmiech nr 5:p Niestety to tylko tyle zdjec co mamy bo byl taki haos i harmider ze nie dalo sie nic zrobic ze zdjeciami:( i zla jestem az na meza bo nawet nie mam sie czym pochwalic :) ale dzieci sie laly o zabawki strasznie i co chwila placz byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zaprosiłam Cie ostatnio na fb i..cisza;-))a chcialam Was teraz obejrzec:)) Co do leczenia to masz rację-jest tyle chorych dzieci w naszym kraju,a NFZ nie ma na nic pieniedzy,wciąz ucinaja liste lekow refundowanych..ehh szkoda słów...Wspaniale,ze masz pomoc w rodzinie,bo faktycznie cięzko by Ci było prowadzac Krystka rano,odbierac z drugim maluszkiem-choc czlowiek jak musi to się wezmie w garśc i jakos wszystko poukłada. Izu widze,że Ty tez ząbkujesz:))biedulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×