Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

kasiu ja tez sie boje ubierac choinke bo moja to gangier i wszystko niszczy. izu u mnie tez ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie ma za co kochana:) Juz jestem na swoim kompie i az mi lepiej pisac bo w tamtym mam przestawiona klawiature i ciezko mi klecic posty. Bedzie w tym roku snieg? Natalka czeka i czeka a tu tylko deszcz a za dwa tygodnie swieta. Sllysze Natalke jak terroryzuje Dzordza na gorze seses Izu kupilas ozdoby? Ja dzis widzialam w Pepco duzo i tanie ozdobry.I ladne stroiki po 15zl w roznych odcianiach.ALko choineczki juz ubrane po 20zl.Fajne to pepco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barylko-jest za co!!! z nieba takie banknoty nie spadaja!!! Dziekuje!! bardzo dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu Twoja mama to jak moja-mowilam jej kiedys jak jechala po towar,żeby kupila małej te skrpeto-kapcie ze skorzaną podeszwą,kupiła..antypośligowe i jeszcze mowila,ze takich jak ja chce to nie ma!!!Znalazłam dwa sklepy obok:-P Barylko zdjecie łózka w galerii naszej:)) Wróciłysmy od logopedy-Zoska jest nieznosna teraz-nie chce cwieczyc,na wszystko wzrusza ramionami(ostatnio sie tego nauczyła),olewa prosby i grozby... Asik zdrwoka Misty???? Pia oderwij się od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kolezanka pisze ze nie moze zrobic przelewu bo nie ma Twojego adresu... czy mogla bys napisac mi na maila lub w albumiku zamiescic?? Im szybciej tym szybciej beda pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu no super lozeczko.I ta posciel ze swinka pepa superowa.Bedziesz jej zakladac barierke? Czy spokojnie spi w nocy i nie spada? Moja szaleje w nocy podczas spania.Lozko ma 140-200 i jeszcze jej malo:) juz spadla kilka razy ale ono jest dosc niskie wiec wszystko OK Misty no wlasnie a Ty gdzie sie podziewasz? Holly Ty pewnie w lesie.Wypoczywaj ile sie da.Przed swietami wrocisz odnowiona i wypoczeta.Oby te plecki przestaly bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie sprzatania kuchni, przyszedl dziaiaj moj mikser i jakos mnie napedzil zeby posprzatac swiatecznie w szafkach. teraz przerwa na serial i kanapke. barylko nic nie kupilam:/ ehhh moze w sobote cos kupie i w sobote jedziemy po choinke :) Musze lampek nowych poszukac bo chce kolowe a teraz mialam biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basrylko to łózko nie ma barierki.Damy radę:)) Kasiuu czy Ty masz swiadczenie na Krystka?bo tak mysle,ze jeśli masz i dostajesz wpłaty na swoje konto to MOPS moze Ci je skontrolowac:((czasem robia takie najazdy i wtedy bedziesz musiała przedstawic wyciag np z 3 ostatnich m-cy i dolicza Ci to do dochodu:((wiem,ze to wredne,ale takie przepisy.Moze niech dziewczyny pisza,ze to na prezent dla Krystianka?kto mu broni miec 14 kochających ciotek??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu-juz juz dopisalam adres w albumiku,wczoraj juz nie bylam na komputerze i dopiero dzis odczytalam twoja informacje a tak pozatym to witam:-) noi piatek,chodz mi to chyba bez roznicy jaki dzien w sumie wciaz siedze w domu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to zaczynam mój dyzur urodzinowy:-D Misty dla Wikusi spełnienia marzeń!!!!!sto lat!!!!❤️ Barylko ja Cie bardzo przepraszam za takie brzydkie przekręcenie Twojego nicku🌼-moja klawiatura swiruje od dawna:-P Jestem wyspana!!Zosia w nocy marudzic zaczęła ok 2-iej i do niej poszlam i...wiecie:))rano mąz wchodzi do nas,ja pytam która godzina ,a on"jest juz siódma,zdrajco":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moja kawka wypita juz z 30 min temu:-D ja to wstaje przez 6:-/ musze porobic leki dla Krystka,poszykowac mu jedzenie i kawka od 7 na stole juz:-P i tak czasami pije ja godzine,dwie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczrsnie wstaje:) czasami o 5-00 moja mala koza juz wstaje i wola flasie.Dzis o 1-00 w nocy wstala,wypila flasie i kazala sobie czytac bajke o dalmatynczykach Ehh 3 lata na karku i zaczela wstawac w nocy.Wczesniej pieknie spala a teraz? Kimizi wozek masz czy kupujesz? Ja powoli sie rozgladam za wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda do bani.Wieje,kropi i ciemno. Ale mam teraz slabe wlosy.Bardzo mi wychodzily na poczatku ciazy a teraz takie jakis suchawe palkowate sie zrobily buuu.A cala sie czuje zniszczona jakas. Jakie macie plany na SYlwestra? My pewnie w domu siedzimy bo gdzie ja baryla sie wybiore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla Wiki:) Mamusiu jaja z tym nikiem :) Zbieram sie powoli do rodzicow bo nie chce mi sie samej siedziec w domu. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam się znów zasmarkana:o No ja nie wiem co za okres, zazwyczaj jestem okazem zdrowia, a podczas tej ciąży jeszcze dobrze nie zaleczę jednego przeziębienia, a już nowe się zaczyna:o Mamunia >> świetne to łóżeczko, takie zgrabne z wyglądu:) No i fala dla Zosi, że tak jej nowy mebel podpasował;) Barylko >> ja nie kupuję nowego wózka. Stary ma tak uniwersalne kolory, że spokojnie może być dla małego, zresztą szkoda mi pieniędzy na nowy, skoro stary całkiem dobry. Mam też dodatkowo spacerówkę po Lenie, lekką i nadającą się na ewentualne wypady na zakupy do galerii, więc akurat w to jestem zaopatrzona. Mam też butelki po Lenie, smoczki nowe, nawet nie rozpakowane. Muszę się tylko sama zaopatrzyć w wyprawkę do szpitala, a dla małego kupić przewijak i karuzelę na łóżeczko, bo całą resztę raczej mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko >> na sylwestra siedzimy w domu, czuję się jak balon i najlepiej mi na własnej kanapie:) Wczoraj miałam indywidualne omówienie półrocznej obserwacji Lenki w przedszkolu. Z rozmowy z Panią wynika, że moje dziecko jest na średnim poziomie rozwoju, bo jest zamknięta w sobie i niepytana się nie odzywa. Jak dla mnie to raczej cecha charakteru niż stopień rozwoju. Np. Pani mi mówi, że Lenka podczas czytania bajeczek sprawia wrażenie, jakby nie słuchała, bo rozgląda się dookoła, ale jak ją Pani zapyta o czym był przeczytany fragment to odpowiada. I zaskoczyła mnie jedna rzecz, mianowicie Lena w przedszkolu jakby celowo udzielała złych odpowiedzi. Bo np. zna doskonale podstawowe figury geometryczne, bo sama podczas jazdy samochodem zwraca uwagę na znaki i pyta "co jest na tym tjónkoncie" (tzn. trójkąt wg Lenki:) ), w książeczce pokazuje koło, kwadrat, a w przedszkolu pytana nie chce pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam sie i ja. Sto lat dla Wiki, usmiechu, radosci, i wszytskiego naj..🌼 a ja dzis robiac sniadanie, schylajac sie do zmywarki cos czulam jak pod lewa lopatka cos mi chce pzreskoczyc. maz wiec wyjal mi talerz ze zmywarki i sie smieje ze mnie ze ma babcie, i normalnie robie sniadanie i tym razem schylam sie do lodowki i cos mi sie przestawilo...:O czuje teraz pod lewa lopatka jak cos mnie boli, nawet glebokiego oddechu nie umiem zrobic bo to czuje... pieknie teraz glowa i plecy:O Kimizi- jak nieraz gram w taka gre z Kubusiem, musi w niej prawidlowo wskazac obrazek np: gdzie pszczolka mieszka, co roznosi listonosz itp; fajna gra, to wiem, ze umie ale nieraz sie wyglupia i pokazuje zupelnie cos innego... i ma z tego ubaw. zdrowka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zapisac sie na joge. moze to mi pomoze. musze wyslac babce maila czy moglabym od jutra zaczac, dobre godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaa Misty - 100 lat dla Wikusi!!! 🌼 Kimizi - zdrówka!! 🌼 Amorku - a moze ponaciągaj sie, porozciagaj troszke moze pusci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadulinek w przedszkolu :) my nie mamy co robic booo dzis jedziemy do Czech na imprezke ;) i nasi współpracownicy z centrali warszawskiej juz siedza w pociagu i nie przełączyli na nas centrali telefonicznej :D wiec nikt do nas nie dzwoni :P my wyruszymy samochodem koło południa ;) powrót jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Mamuniu!! ;) koleżanka chyba znalazła sposób na swoją małą nieśpioche ;) syrop Sedalia - bez recepty. działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kobitki Wiki - sto lat! sto lat! zdycham z bólu zatok... tym razem ibuprom zatoki nie zadziałał i musze się wybrac do lekarza po antybiotyk;/ dobrze, że to nie zaraźliwe.. Meaa - miałam kiedyś ten syrop, może i trochę pomógł, ale nie wolno podawać więcej niż kilka dni Amorku - a propos Twoich dolegliwości - ja sobie ostatnio myslałam, że jak się kiedys obudze i nie bedzie mnie NIC bolało, to bedzie znaczyło, że nie zyję :) ja mam problemy z kręgosłupem i już dawno zalecano mi jogę, jako jedna z niewielu "dyscyplin", która na pewno nie zaszkodzi, ale mam taki zapał, że wolę narzekać i co jakiś czas jeździć się naprawiać, niż regularnie ćwiczyć ;/ Baryłko,Kimizi - jednak trochę Wam zazdroszczę wybierania wózków, ciuszków, szykowania wyprawki do szpitala...:P Meaa - ale bym pojechała się pointegrować... podkład zrobiłaś przed dzisiejszym wieczorem ?:) Dusia w przedszkolu cudna! Izu - Twoja Mama jak moja teściowa, proszę żeby kupiła mi 2 filety, kupi 4 i pół kilo mielonego:) a zamiast soku malinowego to z czarnego bzu bo zdrowszy ;P Kasiu - dzięki za mmsa - bałwanek śliczny, wzruszyłam się... jakoś w ogóle w tym roku nie czuję świąt... Wy już o choinkach, a ja w ogóle nie mam weny, ani na dekoracje, ani na prezenty ani na menu.... Mamuniu - łóżko super! i kocyk tez świetny. i uwierz, że wiem, coś o tym zasypianiu w dziecięcym łóżku :) przez jakiś czas zdarzało mi się zasypiać razem z Tomkiem, albo pewnie raczej przezd Tomkiem i wcale mi z tego powodu nie było źle. teraz czasami, jak zaczyna się budzić za wcześnie w weekendy, to ide do niego, przytulamy się i śpimy dalej razem. tym sposobem zyskam zawsze jeszcze z godzinkę snu :) mąż się wkurza, że się cofamy... heheh łatwo powiedzieć, jak się przez 3 lata wstało do dziecka w nocy może z 5 razy... my na sylwestra idziemy na imprezę, nie chciało mi się specjalnie, bo nie lubię tego świętowania na siłę w ostatni dzien roku, ale że idziemy dużą grupą znajomych to się dałam namówić. Tomka odtransportuję do moich rodziców i po cichu liczę że mi go przywiozą 1-go bo pewnie nie będzie komu wsiąść za kierownicę :) a nie wiem czy wam pisałam - wysyłam Tomka z moimi rodzicami w styczniu na tygodniowe wczasy nad morzem :) dziadkowie już tupią nogami, Tomek do końca nie kuma o co chodzi a ja jak się cieszyłam że odpocznę to teraz się martwię, jak JA wytrzymam tydzień bez niego :) wiem, wiem, głupia jestem... no to narazie tyle, bo pewnie mi zaraz coś zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka oki, dzieki! przekaże jej :) no i nie zrobiłam podkładu pod dzisiejsza imprezke... ale wiesz co? tam troche inny klimat :D góry i te sprawy, tam mozna pic ;) pamietam jak w zeszłym roku wypiłam morze alkoholu a byłam trzeźwa że aż wstyd :P fajnie, ze Tomcio pojedzie nad morze, zwłaszcza zimą korzystnie dla zdrowia :) a my na sylwestra najprawdopodobniej bedziemy gościc znajomych z Brunem ;) wiec domówka w skromnym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka- no lwasnie ponoc joga dobra na wszystko. moze i na moja glowe mi pomoze?? jak mnie teraz boli w tej lopatce nie umiem nawet gleboko oddcyhac oczywscie juz sobie wymysliilam, ze moze mam jakies ogolne zapalenie nerwu i teraz oprocz glowy poszlo mi na jakis nerwobol pod lopatka. ja napawrde musze sie leczyc "na glowe":O fajnie, ze Tomus jedzie z dziadkami, duzo jodu zima nad morzem a Ty zrelaksuj sie kochana. hehehe a wiesz, ze moj maz mowi mi tak samo" ze jak mnie boli przynajmniej wiem ze zyje" ale dzieki za takie cos jak juz 2 mce glowa nie daje spokoju a teraz doszly plecy. Mea- fajnie taki wyoad, szerokiej drogi ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×