Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Naprawde?! Ja nic na ten temat nie wiedzialam ! a moj M tez lubi czasem wypic piwko nawet wiecej niz jedno ale nigdy nie przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga83
Witajcie.. Długo nosiło mnie aby przyłączyć sie do forum;) jestem 3 lata po slubie i też bardzo staramy się o maleństwo. trzymam kciuki za Was dziewczynki;) śledzę na bierząco Wasze wypowiedzi I mam nadzieję,że koleżanki które doczekały sie już dzidziusia doradzą to i owo;) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o troche nie chodzi, ale jeżeli on codzinnie pije średnio2-3 piwa?? Czasem 4? Bywaq tak, że np przez tydzień nie pije a potem znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pani.Kara :) no w końcu się pojawiłaś :) I współczuję ci tej harówki :( Oby takich dni jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Menia :)🖐️ dzięki, dzięki za wyrazy współczucia. dobrze, że chociaż będę widziała efekty tego w portfelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry : -))) Jak Wam mija poranek ? Ja rano wstać nie mogłam do pracy ; ) Ale to już środa więc bliżej niż dalej do weekendu : ) Jutro mój małż ma urodziny ; ) Mam już dla niego prezencik :) A impreże urodzinową dla rodziny robimy w sobotę. Przyjdzie 20 luda !! Chyba ocipieję !! W życiu takiej biby nie robiłam, a to same rodzeństwo z rodzinami i rodzice :classic_cool: ale co tam, co nas nie zabije to nas wzmocni :) A może macie pomysł na jakieś pyszne danie? Zbieram jeszcze póki co pomysły : ) Poza tym starania o dzieciaczka ciągle trwają :) Przyznam się szczerze, że niecierpliwić się zaczynam, bo ja chciałabym już :) Ale tak to już jest, że trzeba wykazać się cierpliwością :classic_cool: Kawkę piję, ktoś dołączy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Cześć brestova :) Ja też pije kawkę :) Nastawiłam pranie, a mały siedzi i bawi się, ale trzeba było by zjeść jakieś śniadanie :D 100Latek dla męża i niezła impreza wam sie szykuje :D Super:D Kurcze jeśli chodzi o potrawy na imprezę to sama nie wiem bo dawno nie robiłam . Ale pogrzebię trochę i dam znać :) Witaj iga83 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pisałyście wczoraj o piciu piwa. Regularne picie piwa (nawet tylko jednego dziennie) nie wpływa dobrze na nic! To jest podtrzymywanie trucizny w organiźmie i nie wpływaa dobrze na ilość i ruchliwość plemników. Żeby kobieta mogła zajść w ciążę nie wystarczy tylko jej jajeczko, ale i przede wszystkim zdrowy, wytrzymały i ruchliwy plemnik. Więc facet też MUSI o siebie dbać. Ograniczyć picie alkoholu, kawy, rzucić palenie, troche zdrowiej jeść. Facetom się wydaje, że oni nic nie muszą, a to nie prawda!! Także mobilizujcie swoich facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamila.K :D Z m nie miałam problemu bo on nie pali, bardzo rzadko wypije piwo ale łasuch jest na słodycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiaK
Mój m również czasami tylko wypije piwko, ale kawy pił dużo i musiał troche ograniczyć, no i papieroski rzucić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiaK
czemu się świecę na pomarańczowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie dalam rady wczesniej dzien swira mam dzisiaj. Co tam u was ja zaczelam monitorowac cykl wg temperatury zobaczymy poradzcie cos w sprawie testow owulacyjnych bo nigdy tego nie robilam moze macie jakies doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dzisiaj tak się złożyło, że wcześnie byłam w domu, ale się wyspałam... ;) 2h popołudniu i czuję się jak nowonarodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć eterno i Pani.Kara :) eterno ja kiedyś stosowałam testy owu ale potem się zdenerwowałam i przestałam. Pani.Kara co ja bym dała za wyspanie się :) Mały dał mi dzisiaj popalić, wreszcie usnął i mam spokój, zaraz wezmę sobie kąpiel.Przygotuję wszystko do pracy bo jutro rano muszę wstać :( Katar dalej mnie męczy mam nadzieję że jutro będzie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśniem, bo to też mnie intersuje- jak to jest z tymi testami owulacyjnymi?? Mam zamiar zabrać się za nie w przyszłym cyklu- może chociaż one będą pozytywne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to testowałam jakoś od 12dc.rano i wieczorem aż do momentu 2 kresek i wtedy trzeba strzelać w jajo :) Jakoś to tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą na ulotce będzie napisane :) Bo nie chcę was wprowadzić w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te dwie kreski:) to zawsze jakis sukces a jak wyglada ich cena wiecie moze? i ile jest w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stosowałaś kiedyś luteinę?? Ja brałam od 16dc przez 10 dni i wszystko mnie boli :o tak jak pisałam- piersi są powiększone (tkliwe), brzuch też (wszystko mnie tam uciska i kłuje). Temperatura sięga 37,3 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzilam jes taka firma DOMOWE LABORATORIUM wiec 1 op zawiera 5 szt i kosztuje okolo 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam luteinę, teraz zresztą też stosuję, ale ja nie mam żadych wyjątkowych objawów, nie przeszkadza mi. Stosuję oczywiście tę dopochwową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zamawiałam na bocianie przez internet ale już nie pamiętam ile kosztowały. Luteinę też brałam ale na wywołanie @ bo tworzyły mi się torbiele między innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi jak nie ma potrzeby. Ja brałam między cyklami, bo miałam problemy z torbielami właśnie. Teraz biore w celu podtrzymania. Takie wszechstronne działanie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×