Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

eterno - "zaciążone" ?? :) Ostatnio powiedziałam koleżance, że taki odzwierzęcy ten zwrot i się obraziła, mam nadzieję, że Ty się nie obrazisz :D Być w ciąży to brzmi dumnie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja rozkochana jestem M przyjechal i same glupoty mi w glowie:Djak sie czuja moje spodziewajace sie dzieciatka kolezanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kupilam wczoraj testy owu i zobaczymy pracujemy zeby sie przydaly:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje ten topik bardzo uwaznie od samego poczatku i zauwazylam ze macie tu mila atmosferke :) a to do eterno - myslisz ze jestes pepkiem swiata?? zadnych postow nie zauwazasz tylko swoje ? bo tak to mi wyglada :o powiedzialam co chcialam i uciekam milego dnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja czuję się paskudnie :o boli mnie brzuch, wciąż mam zgagę i chce mi się spać... jedyny plus to to, że nie chce mi się słodkiego. Jutro idę na badanie gin. a wcześniej na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs ale o co chodzi bo nie bardzo Cię rozumiem?? co ona takiego napisała?? Pisze o sobie bo to w jakimś sensie jest topic gdzie wylewasz swoje szczęścia smutki i żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-moze odpocznij co? 🌼 dla Ciebie :) ja bylam dzis na miescie i kupilam sobie butki jesli ktoras chce moge wstawic fotke :) a jak wam mija dzien ? mi juz humor sie jakos polepszyl o ciazy nie chce myslec co ma byc to bedzie.. w piatek gin:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już spałam :P nie mogę cały czas spać bo raz że praca a dwa to szkoła. Nie wiedziałam, że ciąża jest aż tak męcząca przynajmniej na początku. Póki co jeszcze w to nie możemy uwierzyć :) Nie martw się Zocha. Wiem, że łatwo mi mówić, ale może jeszcze nic nie jest stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze nie brzuch a raczej podbrzusze dalej pobolewa araczej kluje w okolicy lewego jajnika a tak to nawet w miare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N0ie martw się na zapas. No ja też cały czas źle piszę jak zauważyłaś. Mnie też boli podbrzusze. Jajnik się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę na zakupy, mam straszną ochotę na jakieś śmierdzące sery- im bardziej śmierdzi tym lepiej ;)) będę później i Zocha uspokój się albo dostaniesz klapsa ;) 🖐️ a tymczasem 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu sie zdaza :p ja mam jeszcze jakis tam promyk nadzieji ze jednak i ja bede mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do martyrs dziewczynko nie rozumiem jaki masz problem moze poczytaj wszystko od poczatku i potem napisz ostatnio jest mnie tu mniej ale jesli moge staram sie pomoc chociaz ty chyba nie po to tu wpadlas:( buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno na bete niewiem kiedy pojde :o a dzis zauwazylam taki sluz mleczny i strasznie sie ciagnie mamy co powiecie na ten śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem bo ten typowy ciazowy yo pozniej sie pojawia ja teraz przed@ mialam taki bardziej wodnisty moze jest nadzieja:D nie wiem czy mozna mi ufac bo dowiedzialam sie dzisiaj ze czytam tylko swoje posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam przejmujesz sie daj sobie spokuj 🌼 to ja juz niewiem eh:o a na bete to niewiem kiedy sie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mie przejmuje ostatnio weszlam na inny temat i po prostu zwariowalam tak sobie tam cisneli. Brak slow. poczekaj jeszcze troszke to i beta wyjdzie lepiej uszy do gory jestes na dobrej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i nie mam zamiaru a dlaczego? dlatego ze mysle ze wpadlam juz w jakas paranoje co do ciazy a to by mnie chyba bardziej dobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie wyjechal ale przyjedzie w sobote na owu mam nadzieje mierze temp rano i co dwa dni robie testy:D aaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×