Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

chyba w zyciu sobie tyle razy nie zajrzalam w majtki co przez ostatnie piec dni jeszcze sie nabawie nerwicy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob jutro ten test i bedzie po sprawie a jak nie wyjdzie pozytywny to do lekarza biegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pytanie z innej beczki czy wy bierzecie lub bralyscie cos innego niz witaminy przed ciaza no i kwasem foliowym bo slyszalam o wiesiolku i innych ziolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane ja juz nawet w miare uporzadkowalam swoje zdjecia na kapie i mam juz dosc a jeszcze wiele innych rzeczy trzeba tu porobic ufff jeszcze troche i wraca M troche sie juz stesknilam za nim :( klaczysko jak narazie spi i pewnie knuje co by tu jeszcze jutro zmajstrowac eh ;/ mala wredota :p aj kobietki jak ja juz bym chciala zeby byl 9 marca hehe wreszcie bym wiedziala co i jak z M jak narazie dobrze wczoraj doszlismy do wniosku ze przydalo by nam sie zmienic mieszkanko na jakies jasniejsze bo tak ladnie na dworze a u nas niewiele widac ;/ wiec zaczynamy szukania mieszkanka :) loo to chyba najdluzszy post w moim zyciu hah :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - ja biore folik codziennie ale z tym wiesiolkiem to trzeba uwazac bo gdzies czytalam ze moze wywolac porod jesli sie juz jest w ciazy a dalej sie go bierze wiec z tym to ostroznie no i chyba castangus ale o tym to jakos nie za wiele wiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co myslicie wlasnie o tym Castangusie?? moze faktycznie powinnam go brac? moze pomoze mi zaciazyc?? chyba juz pie....lca dostalam :o :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale mały buszuje i nie mam za bardzo jak pisać :/ Oczywiście zapomniałam kupić folik, skleroza nie boli :P Zocha szkoda że malutkiej nie będziesz miała, u siebie :( Zawsze to inne zajęcie :) eterno ja nie brałam nic po za folikiem w sumie przed pierwszą ciążą brałam sporadycznie folik . Zocha ta twoja psiura to niezły zbój :D Mój kiedyś zjadł mojej mamy okulary :P I wiele różnych rzeczy :D Mały już po kąpieli ale o spaniu nawet nie myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) u mnie strasznie dzień zleciał.. Egzamin był na zasadzie przyjścia i przepisania oceny z zaliczenia :classic_cool:🖐️ Byliśmy dzisiaj z mężem w IKEI i zrobiliśmy małe przemeblowanie :D jakoś tak nas naszło ;) zostało nam jeszcze trochę bałaganu, ale to może poczekać do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara- a ja dzien dostosowalam do przyjscia mojej siostrzenicy i nie wyszlo i wynudzilam sie za wszystkie czasy i do tego pogoda sie popsula bo pada snieg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie pada, ale kurde co jakiś czas jakby grad :o nie wiem co się dzieje z tą pogodą :o Ja dodatkowo zamierzam dzisiaj posiedzieć w nocy nad książkami, mam masę materiału do nadrobienia. Przez przygotowania do ślubu zawaliłam trochę semestr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia-to marsz jutro do apteki po folik :p moze Victorek wreszcie zasnie niedlugo i da mamie odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz kazal mi brac centrum materna z DHA podobno nawet dziecko rodzi sie spokojniejsze i wplywa na rozwoj mozgu moze cos w tym jest napewno nam nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam straszne problemy z netem :o nie mogę się doczekać testowania :D chociaż... czasem mam wątpliwości jak to będzie kiedy juz zobaczę tą drugą kreskę. Czy damy radę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja jak zwykle rano do pracy ale musze zahaczyć o was :D Przepraszam że was zaniedbałam wczoraj ale m miał wolne a to się żadko zdarza więc same wiecie, i do tego się jeszcze co chwilę sprzeczaliśmy, później jak mały w końcu usnął a było to o 21 to oglądalismy film przy ktorym usneliśmy :D Dzisiaj odezwę się dopiero wieczorem bo jadę do koleżanki z małym. Więc mam nadzieję że ktoś tu będzie :) I cały czas myślę o was :) Pani.Kara a jakie mebelki kupowaliście??? :) Fajnie tak ja też lubię przemeblowania :D Współczuje wam dziewczynki pogody ,u mnie natomiast słonecznie i pełno kwiatów rośnie, przebiśniegów, krokusów i żonkile wychodzą :) Wiosna idzie pełną parą :D choć nie powiem też bo poranki są nadal mroźne :/ Zocha postaram sie kupić ten folik jak najszybciej :D eterno a może jednak nie przylezie ta wredna małpa :D:P Ja nadal trzymam mocno kciuki za was wszystkie dziewczynki :) Buziaki, miłego dnia i do wieczora :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Menia-udanego dnia M ma dzis wolne wiec nie wiem jak to bedzie moze zajrze wieczorem buziaki i sory ze tak ogolnikowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Menia- głównie półki. Mamy małe mieszkanie i większość musimy mieć "wiszącą" żeby mieć podłogę wolną. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z efektu z tym, że mam staracha czy mi to na głowę nie spadnie :P nic tego nie zapowiada, ale kto wie... Ze mną dzieje się coś dziwnego. Brzuch boli mnie jak na @, którą powinnam dostać 14. czyli jeszcze trochę czasu, mam do tego jakieś białe upławy :o no i jestem wciąż śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz kazal mi wziac duphaston ale dostalam@ wiec nie musze ale chcialabym sie dowiedziec czegos o luteinie.zocha moze ty masz jakies info???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem już, niedawno wróciliśmy, było super, maluchy się bawiły a wcześniej poszliśmy na spacer nad zatokę, piekne miejsce :) Mały już śpi a ja też zaraz pod prysznic i spać bo jestem padnięta po całym dniu :) Wolne mam dopiero w poniedziałek i wtorek ale szef dał również m wolne w te same dni co mi więc fajnie ale oczywiście tak jak zapowiedziałam wcześniej m że wybieram sie ze znajomymi na imprezkę w poniedziałek wieczorem a on się zajmuje małym , a co ??? :P mi tez się coś należy :) eterno przykro mi że @ przyszła, o luteinie mało co wiem więc nie będę mieszać. Pani.Kara to te półeczki muszą super wyglądać,a jak poszedł dzisiaj egzamin ??? :) Zocha zaniedbujesz nas :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa123
mam pytanie do Zochy i Meni dlaczego na tym watku udajecie że sie nie znalyscie wczesniej, przeciez piszecie ze soba na innych watkach na cafeteri? na twoim miejscu Kara nie mowilabym o sobie tym dziewczynom za duzo bo nie sa z toba szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa a czy ty nie piszesz na innych tematach??? I wcale nie ukrywamy z Zochą że się znamy, nie mamy nic do ukrycia, :P I nikogo nie zmuszamy do pisania na tym topiku, jeśli ktoś ma ochotę to pisze , w końcu to forum dla każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa123
ja nie mam watow ze piszecie na innych topikach, na przyszlosc polecam czytac ze zrozumieniem pytam tylko dlaczego tutaj udajecie ze sie wczesniej nie znalyscie? udajecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa123
jesli nie udajecie to po co sie sobie przedstawilyscie na poczatku? nieladnie jest klamac ale to w sumie nie moj problem tylko tych dziewczyn co wam zaufaja. ja swoje powiedzialam i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ciekawa ??? SRAM NA POMARAŃCZE :p:p:p I jeszcze jedno jak bym coś ukrywała to nie pisała bym bod swoim nickiem zaczernionym tylko bym zmieniła, lub pisała na pomarańczowo, tak jak ty teraz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa- ciekawosc to pierwszy stopien do piekla a po drugie jesli jestes z tamtego forum na ktorym wczesniej pisalysmy z Menia to dla waszej wiadomosci nie pchamy sie tam gdzie nas nie chca ! wiec i ty sie tu nie wpychaj. kochane nie zaniedbuje was :) M wczoraj mila wolne wie nie mialam jak zagladnac :) wczoraj leniuchowalismy caly dzien i ogladalismy filmy :) buziaczki jeszcze pozniej wpadne i was nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×