Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralalalabla

Ile w chwili obecnej sie czeka na mieszeszkanie UK

Polecane posty

Gość Żałosna ale prawdę pisze
Takie buractwo się szerzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mASaKrAAAAAAAAAAAAA
to jest straszne! co otworzy ktos nowy temat, zaraz klutnie i ponizanie 2giej osoby!! a co was obchodzi kto jak zyje??!!! PYTAM?? o co sie stara i jakie benefity ma czy dofinansowania?? zajmijcie sie wlasnymzyciem!!! a zwlaszcza ci co sa w Polsce i nic na temat zycia w anglii nmie wiedza. ja nikomu nie zazdroszcze... mam gdzies jak kto zyje i co robi, czy kalamie by miec benefit7y, taxy itp... osobiscie mam dom z councilu i czakam na transfer do wiekszego... z mezem nie jestesmy beneficiarzami bo normalnie placimy council, dom, rachunki, do taxow sie nie kwalifikujemy i co??? dalej uwielbian anglie bo zyje sobie na dopbrym poziomie... mamy 2ke dzieci, oboje pracujemy... dlaczego czepiacie sie ludzi nic o nich nie wiedzac??? ja jak dostane dom, mam zamiar go kupic za 2-5 lat a kiedys moze sprzedam i sie przeprowadze lub zostawie dzieciom... czemu mam wynajmowac prywatnie skoro mam z miasta... moze tam mieszkac spokojnie a nie czekac az landlord mi da wypowiedzenie po 3ch latach i szukac nowego domu!!! a pozatym swoje to swoje i na remont nie szkoda... jeszcze jedno .. niestety nie jezdze4 po angliii i nie sprawdzam domow councilowskich, ale akutrat u mnie w miescie sa fajne ladne domy, czasem traafisz nmop nowy a czasem stary... dzielnice ty sobie wybierasz, bo oczywiste jest ze nie wykazujesz zainteresowania domem, ktory jest tam gdzie nie chcesz mieszkac..... dziwni jestescie co po niektorzy... patrzcie sie na siebie i robcie tak ,zeby wam bylo lepiej!!!!!!!!!1 ten topik pojawil sie z zapytaniem a zrobil sie klutnia?? i tak zawsze... zlo i zawisc zwycieza! MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipci masakra
pipka, zlap no w lapki slownik i troche sie poucz :O Czytac sie nie daje twojego teksyu z tymi bykami. Masakra :D :P Glupiutkiej Poleczce, pipce z wioseczki dom miasto wynajelo i siuska w majtaski ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza123123
do A CO CIE TO. jestes madra kobieta i calkowicie cie popieram! staraj sie w tym kraju o to co uwazasz za odpowiednie dla ciebie. to raczej ci ludzie ktorzy probowali cie przekonac ze wstyd starac sie o social pochodza z wichy pod ruska granica, a zjawiajac sie w uk powachali troszke wiecej kaski i im sie w d****h poprzewracalo-za przeproszeniem! ja rowniez staram sie o social. mam 2 wspaniale coreczki.jestem samotna matka. dla niektorych moze i wstyd zyc z benefitow i zerowac na panstwie ale ja niestety nie mam wybory i wrecz jestem dumna ze robie cokolwiek zeby moim dzieciom bylo lepiej niz w polsce. oczywiscie moje ambicje nie koncza sie na takim egzystowaniu. na razie moje dziewczynki sa malenkie. tzn starsza ma 3 i pol a mlodsza niespelna rok wiec nie mam mozliwosci podjac pracy tymbardziej ze w tym momencie uzyskalam dopiero 1 benefit. czekam na nastepne. a to ze jestem w takiej sytuacji w jakiej jestem to nie dlatego ze przyjechalam z polski zeby miec pieniadze. jestem ty 2 lata i niestety moj maz okazal sie tyranem i musialam od niego uciec. czy dla mnie to tez wstyd jezeli zyje z waszych podatkow???? uwazam ze nie. bycmoze to egoizm ale cos moje dzieci jesc musza a co cie to- powodzenia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza na czasie jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzooonnaaa
zuza123123,i z czego czujesz się dumna? Z tego,że dla dobra swoich dzieci zyjesz na koszt podatników? Jakbys była mądra,to byś nie wychwywala 2 córek samotnie,tylko miałabyś wartosciowego meżczyznę,ojca swoich dzieci przy sobie i pracowalibyscie oboje ,dajac z siebie wszystko i nie żerowalibyście na podatnikach. W ogóle co za tępa kobieta z Ciebie. Najpierw bezmyślnie nalkepiesz dzieci( 3,5l i drugie niespełna rok) A teraz piszesz,ze robisz wszystko(nie pracujesz,a żerujesz na podatnikach)aby dzieciom byt zapewnic. Tylko nie checsz widziec tego,ze to Ty sama taki los swoim dzieciom zgotowałas,a podatnicy muszą ci z ato płacic.Mając tak beznadziejnego faceta(bo jakby było inadczej,to bys z nim była)zaszłaś bezmyślnie w drugą ciążę. Jestes bezczelną,rozczeniową,bezmyślną rozpłodową kobeitą,która zyje na koszt dzieci i smie mówic,ze robi to dla nich. I Ty babsko smiesz kogos od wieśniakó wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos nie zna angileskiego to do jego wiadomosci, jeden z Torysow, che przeforsowac, zeby referendum w sprawie wyjscia UK z UE nastpailo juz w przyszlym roku w pazdzierniku, biedni bedziecie wszyscy ci co nie potraficie sie samodzielnie w UK utrzymac, dostaniecie darmowe bilety do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się doucz a potem pisz bzdury. Nawet jeśli UK wyjdzie z UE (co jest stosunkowo mało prawdopodobne, bo obie strony by na tym straciły), to nikt nas stąd nie wyrzuci: --------- ''Wielka Brytania nie skorzystała z przysługującego jej prawa do wprowadzenia okresów przejściowych dla nowych pracowników. Dlaczego teraz miała by odkręcać, to, o co Brytyjczycy sami postulowali jako pierwsi? Poza tym prawo nie działa wstecz - gdyby doszło do kolejnych rozszerzeń, a Wielka Brytania miałaby już ten nowy status, to mogłaby co najwyżej wynegocjować, że nie wpuści do siebie pracowników z nowych państw członkowskich (...) Najprawdopodobniej Wielka Brytania miała by status państw należących do EFTA (Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu) - czyli nie uczestniczyłaby w instytucjach UE - nie miałaby swoich posłów w Parlamencie Europejskim ani przedstawicieli w Radzie Europejskiej, ale uczestniczyłaby dalej we wspólnym rynku opartym m.in. na swobodnym przepływie siły roboczej. Dokładnie tak, jak np. Norwegia. Dlatego dla pracowników z Polski nic by się nie zmieniło''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się doucz a potem pisz bzdury. Nawet jeśli UK wyjdzie z UE (co jest stosunkowo mało prawdopodobne, bo obie strony by na tym straciły), to nikt nas stąd nie wyrzuci:>>> ja sie nei musze douczac, ja czytam angielskie fora... jezeli dojdzie do referendum, 70% brytyjczykow bedzie za wyjsciem z UE I politycy beda musieli sie do tego dostosowac, czy chca czy nie, jezeli sie nie dostosuja do wynikow referendum, beda mieli rozroby w kazdym wiekszym miescie. Tu nie ma znaczenia, czy politycy straca czy nie, referendum to glos ludzi, a w UK ludzie nie sa takie c**y jak w PL, tutaj sa gotowi nawet powiesic politykow na latarniach, jezeli przegna pale I politycy to wiedza... A ty jak jestes na garnuszku UK, to dostaniesz darmowy bilet do PL, bo jezeli wyjda z UE, beda obowaizzywac te same prawa co sprzed wejsciem PL do UE, czyli wizy, pozwolnienia na prace itd.... Niepotrafisz sie samodzielnie utrzymac w UK, to bedzie bye bye....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam w Irlandii na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty w ogóle potrafisz czytać czy może mam ci przetłumaczyć z polskiego na nasze ? Nie rozumiesz, że prawo nie działa wstecz ? Anglicy i rozróby ? Buahahaha weź mnie nie rozśmieszaj. Oni są tak leniwi, że już dawno przyrośli do swoich foteli. Z muslimami nie mogą sobie poradzić a ich jest więcej niż wszystkich Polaków na wyspach. Anglicy są odważni w słowach i czynach tylko jak wypiją. Na trzeźwo to zwykłe, poprawne politycznie c**y. Gdyby było inaczej to nie dopuściliby do takiego najazdu ciapatych. Spójrzmy prawdzie w oczy, biali Anglicy stracili kontrolę nad swoim krajem, teraz przyglądają się biernie temu co się dzieje ale czas gra na ich niekorzyść bo czarni mnożą się bez wytchnienia. Popatrz sobie kto w większości brał udział w słynnych zamieszkach w 2011 ? Biali, no chyba raczej nie. Kto organizował islamskie ''patrole'' w Londynie atakujące niewiernych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''jezeli dojdzie do referendum, 70% brytyjczykow bedzie za wyjsciem z UE I politycy beda musieli sie do tego dostosowac, czy chca czy nie, jezeli sie nie dostosuja do wynikow referendum,'' ------------ Ehe już widzę jak rdzenni Brytyjczycy o imionach Ahmad, Muhamad czy Imran wychodzą na ulicę protestować żeby UK wyszło z UE :D ---------------------- ''ja sie nei musze douczac, ja czytam angielskie fora..'' ---------------------- No właśnie - fora, Angole są mocni w ujadaniu na forach, zresztą tak samo jak Polacy. Przychodzi co do czego i politycy robią ich w ciula a oni mogą sobie tylko poburczeć i k***ować/f**kować z kolegami w pracy albo na forum. --------------------- ''Niepotrafisz sie samodzielnie utrzymac w UK, to bedzie bye bye....'' -------------------- Myślisz, że ludzie którzy tutaj są od 5-10 lat (niektórzy nawet dłużej) nie potrafią się utrzymać ? Oni tutaj żyją lepiej niż w Polsce, więc skończ się podniecać, bo jeśli kogokolwiek mieliby wyrzucać, to co najwyżej garstkę lumpów, która stoi pod sklepem i żebrze na wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy i rozróby ? >>> widac jestes w UK od niedawna, nie pamietasz co sie dzialo pare lat temu w wiekszych miastach Anglii?... Co do czarnych I Arabow, oni tez nas juz maja dosyc, bo przez nas ucinaja im socjal, bo my niestety tez stoimy w kolejkach. Patrz na wywiady jakie robia z nimi, byl na BBC pewnien program. Przychodnia cla zawalona arabkami w burkach I ich dziecmi, dziennikarz przychodzi I pyta, co UK powinna zrobic, z tym, ze nie ma juz w budzecie pienaidzy na zasilki z tego powodu, ze ciagle naplywaja nowi emigranci, nie ma tez pienaidzy na nowe szkoly, kotre sa zapelnione dziecmi emigrantow. Arabki lamiacym sie angielskim z silnym akcentem mowily jedna przed druga, nie wpuszczac ich tutaj, emigranci z krajow UE powinni wraca do siebie... Tak wiec oni tez nas uwazaja za konkurencje do benefitow, ktore wg nich tylko im sie naleza...A wiekszosc z nich ma obywatelstwa brytyjskie I bedzie bralo udzial w referendum. Polacy w malej liczbie staraja sie (to samo Slowacy, Czesi itd) o brtyjskie obywatelstwo, wiec zostana pozbawieni tego glosu, zreszta ci co nie sa samowystarczalni, tego obywatelstwa nie dostana. Czarni I Araby zenia sie z Brytyjkami, potem jak juz maja paszport sie z nimi rozwodza, nazywajac je brtyjskimi k*****i, ale za to potem cala reszta rodziny, moze miec paszporty brytyjskie. Oni sa bardziej rozgarnieci niz my Polacy. Sami zobaczycie jak wielu z was obudzi sie z reka w nocniku, szczegolnei ci co tak usilnie twierdza, ze bez nas UK sie zawali, albo ze nie moga nas stad wywalic... Wystarczy tylko zmienic prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie kto w większości brał udział w słynnych zamieszkach w 2011 ? Biali, no chyba raczej nie.>>> tak brali udzial w nich jak sie potem okazalo tzw "szanowani" obywatele, nauczyciele, profesorowie, support workers itd. Kradli ze sklepow co sie dalo i to nie jakies lumpy biedna na benefitach, tylko klasa srednia. Zauwaz, ze zaczyna sie przycinac benefity tutejszym, jak myslisz jak dlugo wytrzymaja to, ze coraz nowsze szczury przyjezdzaja z jezorem na wierzchu pracowac za miske ryzu i slowami I am looking for jamping...? Oni tez maja kredyty, jak beda mieli noz na gardle, to zobaczysz co sie bedzie dzialo...Zreszta w PL tez to by bylo, jakby 2 mln Chinczykow najechalo ich kraj. Patrz Bialystok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×