Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Gość ania7001
wszystko mnie przerasta stan brata męża jest straszny a lekarze tylko czekac czekać wszyscy płaczą tylko a ja to nawet spokojnie popłakąć nie moge julka zaraz wstanie i trzeba się nią zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
piękne zdjęcia dziewczyny macie na nk tylko po co wam jakieś ćwiczenia piękne figury uśmiech na twarzy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
napiszę jescze razbo z tych nerwów to głupot napisałam wszystko mnie przerasta stan brata męża jest strasznie zły a lekarze tylko czekac czekać dają znieczulna od pasa w dół leki rozkurczowe wszyscy płaczą tylko a ja to nawet spokojnie popłakąć nie moge julka zaraz wstanie i trzeba się nią zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu/// zycze duzo cierpliwosci i wytrzymałosci.Wiem co przezywasz.Ja w 2003r mialam tak z moim tatą i sama sie nim zajmowalam az do smierci.A bylam wtedy w 7 mies ciazy z Zuzią.To straszne takie choroby i patrzec na to.Duzo zdrówka Tobie i rodzince. ❤️ My dzis jeszcze troszke w domku ale wieczorkiem juz zmykam na wies. Zuzia moja wynalazła na osiedlu jakas swietlice do ktorej mozna chodzic na wakacjach 7 zł za tydzien. Poszła, a ja bede musiała tez tam isc zaraz dowiedziec sie co i jak bo przeciez mała nie moze regularnie uczeszczac tam,no ale ponoc tak mozna. Ona chce byc wsrod dzieci i moze to nawet dobrze ze sobie cos znalazła.Pod blokiem ma taka małą Diane z ktora wiecznie sie kłoci.Tamta mała jest taką złosnicą i prowodyrka wszelkich kłotni a moje dziecko jest raczej ciche i spokojne.Wczoraj z płaczem przybiegła ze Diana powiedziała do niej ze jest chora psychicznie. Nie mam juz siły tamtą upominac a z matka tez niewiele mozna sie dogadac.Dlatego skoro sobie znalazła te swietlice niech chodzi,moze sie nauczy cos fajnego.Jak bede po wizycie tam to wam napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a Ty czemu nie masz zdjęcia swojego? Jeju przykra sprawa z bratem :( ania piekna figura to tylko na zdjęciu a w rzeczywistości gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz w domku. Wyszliśmy po 8 i wróciliśmy teraz, bo juz gorąco się robiło. Spotkałam na palcu zabaw moją kolezanką, poznałyśmy się wszkole rodzenia. Wiecie co ona pogodziła się z tym, juz ze nie moze mieć dzieci, bo długo się z męzem starali a tu nagle bach jest w ciaży. I jak ur się Maja 9Dwa dni starsza niż mój Mateusz) to po roku zaszła w drugą ciażę:) i tu zaraz drugie bedzie miała. Ale jej córeczka spokojna, nie to co ten mój mały piorun:P wszędzie wlezie i 3 seskundy w jednym miejscu:P Przyszliśmy do domu, bo on spać chciał, juz mi kimał w wózku jak wracaliśmy, ale chciałam by coś zjadł i umyc go troszkę chciałam, bo taki smoluch:P nózki pod kran mu wsadziłam i od razu się ozywił. zjadł danio, ale jak ładnie z mama na kolankach na balkonie, takze w szoku jestem:) i do tego pół kanapeczki i biega teraz ozywiony:) a ja mam tyle roboty:) ale moze zaraz padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dlaczego nic nie dorzucanie na anszego maila:) ostatnio tylko ja i agatka coś wrzucamy... dawajcie dawajcie... po to go mamaytyle nas jest już tutaj a ogladajac zdjecia łatwiej nam bedzie się poznać blizej i rozeznać:) agatka mój Mateusz to jest na fazie moczenia nózek w wodzie:) a Franek to już jak rybka daje. zakładasz mu takie zwykłe pieluszki czy takie wodne??? Justysia jak Sebastian? lepiej? moje teraz chodzi i jęczy:O ale spać się nie połozy smrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba narazie ok,zbiłam mu temperaturę ibufenem D i biega po podwórzu z babcią. Ale widac,że jest osłabiony. Nie chciał nic jeśc tylko pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati usnął a ja lecę w wir obowiazków:) dziś na obiad mam rybkę pieczoną, piecz ziemniaczki moze marchewkę uduszę. Cholera jasna sąsiad na górze remon robi non stop wierci, napewno Mati pośpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesięć sposobów na sprawdzenie czy jesteś już gotowy by zostać dobrym rodzicem. 1. KOBIETY: aby przygotować się do macierzyństwa, włóż szlafrok i przymocuj sobie na brzuchu worek z grochem. Noś go przez 9 miesięcy. Po tym czasie wyjmij z worka 10% grochu. MĘŻCZYZNA: aby przygotować się do ojcostwa, pójdź do najbliższej apteki, wyłóż całą zawartość portfela na ladę i oddaj aptekarzowi. Następnie pójdź do supermarketu i załatw by cała Twoja pensja była co miesiąc przelewana bezpośrednio na konto sklepu. 2. Aby przekonać się, jak będą wyglądały Twoje noce: chodź po pokoju od 17.00 do 22.00 nosząc mokry tobołek o wadze ok. 5 kg. O 22.00 odłóż tobołek, nastaw budzik na północ i idź spać.. O północy wstań i chodź po pokoju z tobołkiem na rękach do godziny pierwszej. Nastaw budzik na 3.00 rano. Ponieważ nie możesz zasnąć, wstań o drugiej i weź coś do picia. Wróć do łóżka o 2.45. Wstań o 3.00, gdy zadzwoni budzik. Przy zgaszonym świetle śpiewaj piosenki do godziny 4.00. Ustaw budzik na 5.00, wstań. Zrób śniadanie . Postępuj tak przez pięć lat i sprawiaj wrażenie zadowolonego z życia. 3. Wydrąż melon, robiąc mu z boku mały otwór o średnicy piłeczki pinpongowej. Zawieś go na sznurku u sufitu i rozbujaj. Weź miseczkę wodnistej papki i za pomocą łyżeczki spróbuj przełożyć jej połowę do wnętrza bujającego się melona, udając przy tym, że jesteś samolotem. Drugą połowę papki wylej sobie na kolana. Jesteś już gotów karmić roczne niemowlę. Aby przygotować się na karmienie raczkującego dziecka, rozsmaruj dżem na kanapie i zasłonach. Ukryj paluszek rybny za szafą z zostaw go tam na parę miesięcy. 4. Ubieranie maluchów nie jest wcale takie trudne. Kup ośmiornicę i siatkowaną torbę. Spróbuj włożyć ośmiornicę do torby tak, by żadne jej ramię nie wystawało. Czas przeznaczony na to zadanie : całe przedpołudnie. 5. Przygotuj się do wyjścia rano z domu . Czekaj pół godziny przed drzwiami do ubikacji. Wyjdź z domu. Wróć. Wyjdź ponownie. Wróć. Wyjdź i odejdź kilkanaście metrów. Wróć. Wyjdź i oddalaj się bardzo powoli. Po drodze zatrzymuj się, by dokładnie obejrzeć każdy niedopałek na chodniku, każdą gumę do żucia, każdy papierek i każdego martwego owada. Wróć pod dom. Krzycz głośno, że masz już tego dosyć, aż sąsiedzi staną w oknach i z zaciekawieniem zaczną się na Ciebie gapić. Teraz jesteś już gotów, by zabrać swojego malucha na spacer. 6. Pójdź do supermarketu, zabierając ze sobą cokolwiek, co przypomina dziecko w wieku przedszkolnym. Najlepiej nadaje się do tego celu dorosły kozioł. Jeśli chciałbyś mieć więcej dzieci niż jedno dziecko, weź ze sobą kilka kozłów. Nie spuszczając ich z oczu ani na chwilę, zrób zakupy na cały tydzień. Zapłać za wszystko, co kozły zjadły lub zniszczyły. 7. Naucz się na pamięć imion bohaterów dobranocek. Kiedy zorientujesz się, że podczas kąpieli śpiewasz „Ja jestem Pan Tik-Tak jesteś już gotów, by zostać rodzicem. 8. Pamiętaj, aby wszystko to, co mówisz powtarzać przynajmniej pięć razy. 9. Pamiętaj, że Twoje dziecko najchętniej „robi podczas zmiany pieluch, a już wprost pasjami, gdy jest całkowicie niezabezpieczone, a Ty właśnie stoisz na trasie „strzału. 10. Zanim dorobisz się potomstwa, poszukaj ludzi, którzy mają już dzieci. Krytykuj ich bezustannie za brak konsekwencji i cierpliwości, za to, że nie uczą swoich pociech dyscypliny i pozwalają im na wszystko. Doradzaj im bez przerwy, co powinni zrobić, by dzieci wcześniej szły spać, jak mają nauczyć się dobrych manier i zachowania przy stole. Naciesz się tym okresem. Nigdy później nie będziesz już takim ekspertem w wychowywaniu dzieci. Cos do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy ze spaceru bo gorąco masakrycznie! Franuś zasypia. Ania ciężka sytuacja ze szwagrem :( współczuję serdecznie! ja niespełna rok temu przeżyłam coś podobnego. mój szwagier miał silny atak szpiczaka (rak krwi) i po miesiącu pobytu w szpitalu zmarł :( koszmar! teściowe chodzili cały miesiąc przed tym nieprzytomni, mąż to samo, a po śmierci to lepiej nie mówić!!! mąż schudł ponad 10 kg w ciągu miesiąca!!! nic nie jadł, tylko płakał po kątach. teraz jest lepiej, ale nadal nie idealni. Daga Franuś w samych majteczkach pływa :) zawsze przed pływaniem robi siusiu, jak wychodzi z wody znów i jest ok :) a Franek tylko pierwszego dnia bał się moczyć pupę, teraz wchodzi po pachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - mało piszę, ale za to czytam Was zawsze od A do Z :):) Wojtunio właśnie się unynał, a Szymek marudzi mi strasznie, no taki duży chłop a tak marudzi nic mu nie pasuje. Układamy puzzle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek mnie rozbraja dosłownie :P od 4 dni wymyślił sobie ze będzie robił kupę w pieluchę! zawsze po spacerku jadł danio, potem robił kupę i szedł spać. od 4 dni, nie zje danio, wrzeszczy ze "pa nie", co znaczy kupa nie, więc go ubieram i kładę spać. po 15 minutach wrzeszczy "mama pa" i ma kupę w pieluszce ;) też mu się spodobało, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! łapa ,Kurde dobre to było, samo życie, nie? kochane jesteście, dzięki za pozytywne wypowiedzi w sprawie mojego wyjazdu. To tylko 3-4 dni, ale dłuzej to chyba bym nie wytrzymała bez dzieci, chłopcy beda mieli atrakcje z ciociami m.in. pojadą do Zoo, tak rzadko się widują to będzie radocha. co do pogody, to kicha troszke. Daga, może nie sprawdzi się to co teraz mówią. Pietrucha, gdzie znalazlaś kwatere ? Na ile dni byscie jechali ? Ania, przykro mi w sprawie brata męża, kurcze no takie jest życie, co ma być to będzie, to jest nieuniknione, no co zrobić, modlić się zostaje :( Ja juz nie mam rodziców, własciwe żadnej bliskiej rodziny, nawet brat nie daje znaku jak tam, chyba w końcu napisze do niego list ,ostatnio ( chyba rok temu) nie chciał zebym pierwsza się z nim kontaktowała i od tamtego czasu zero odzewu, więc napisze, może sie nie obrazi. Cholera musze kończyc , u mnie z netem cały czas lipa, działa nie działa, do tego jestem zalezna od M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam obiadek,co tam zjadłam,obżarłam się:P pewnie mnie zaraz przywołacie do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zdażyłam zjesc:o mati spał tylko godz z minutami, a to dzięki sąsiadowi z remonte dziecko, by jeszcze po spało, ale weź spij jak wiercą, wala non stop, samą mnie już to wkurza... zdazyłam obiad zrobić i poprasować a gdzie czas dla siebie???:O ale mnie wkurwia ten sąsiad, teraz mateusz bedzie marudził, bo jest niewyspany...uroki mieszkania w bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
cześc dziewczyny tylko ten komp mnie uspokaja już wam pisze szwagier jest lepiej . chcieli przewieżc go do innego szpitala ale nie było jak karetko. jak wszystko załatwiłam przez brata konsultacje u najlepszego lekarza urologa na podkarpaciu na konkretną godzine i tak talej to im się odwidziało i nie pojada. wkurzyłam się brat jechał jakieś 20 km żeby coś załatwić bardzo się martwiła tu nic nie pojadą i koniec. nawet nie wiem co bratu powiedzieć. na przyszłośc będę wiedzieć trzeba traktowaktować rodzinę męza tak jak traktuje teściowa moją olać jak to się brzydko mówi czasem warto posłychać męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
na waszą prośbę umiesczam zdjęcia na nk teśc wieczorem przyjeżdza w domu bałagan ogarnę nasze pokoje byłam na długim spacerze z Julcia i dziećmi szwagra ale drugiego widzą co się dzieją ale nie umieją tego zrozumieć przeszły troszkę nerwy ale bez tabletek się też nie obeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnerwia mnie te kaffe człowiek napisze się w biegu a tu skasuje wszystko:(w południe rozpisałam się,odpisałam Wam wszystkim i zdżarło mi posta to teraz w wielkim skrócie andzia,nad morze mamy jechaćod dzieci, we wtorek,ale miejsca pobytu jeszcze nie uzgodniliśmy,może Kołobrzeg lub okolice bo to najbliżej patrzyłam na stronę Grzybowa w ogóle szukam kwatery przystosowanej w szczególnosci pod dzieci,wiadomo plac zabaw itp troche mi głupio Co się pytać andzia ale zupełnie wylecialo mi z głowy jakie duże masz dzieci:(napisz proszę wysyłam bo znowu jak mi skasuje wszystko to chyba popłaczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia jak sebek?może to jakiś jednorazowy wybryk temp? jeszcze by brakowało by na przyjazd taty dzieciaki były chore:( w sumie może od razu by uzdrowiały:) a tak w ogóle pewnie Sebek już nie może doczekać się taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania widziałam fotki na NK,fajna babeczka z Ciebie,na każdym zdjęciu widać ze szczęśliwa,a córeczka śliczna:) dawaj więcej fotek:)może na nszą poczte podaj Twój adres emeil to przyślemy Ci namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa,musze przyznać ze masz bardzo bystrą córeczkę:)potrafi sama sobie czas zając,zorganizować zajęcie mój damian nie jest tak odważny,może dlatego ze nie chodził do przedszkola zima za to chodził na świetlice i miał z innymi dziećmi zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy tęczy nie piekłam,jakoś chyba wystraszyłam się eksperymentować na tak ważną okolicznośc z plackiem jakby mi nie wyszedł chyba załamałabym się coś jeszcze miałam Ci napisać ale wyleciało mi z głowy potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka odzywaj się częściej!!!!brakuje Ciebie! ale wiem że z dwójką dzieciaków nie łatwo o wolny czas na neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga do Ciebie tez coś mialam wyobrażam sobie jak musiałaś się zdenerwowac na sąsiada biedny mati:( my mamy kłopot w nocy z psami jak otworzę okno słychac jak szczekają na ulicy a sąsiedzi nic nie robią by uciszyć swoje pupile ujadaja jeden po drugim aż igor się budzi wtedy tylko rmf fm mnie ratuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaraz jedziemy nad jeziorko,pierwszy raz w tym roku:) nie wiem czy wejdę do wody bo syn wprowadził mnie w kompleksy twierdząc że jestem gruba:P w ogóle tomiałam mały kryzys po obiedzie Damian szalał igor oglądał bajkę,ni stąd ni z owąd zaczął tak płakać że aż biały się zrobił:(chyba wystraszył sie czegoś bo jak mnie chwycił to puścić nie chciał potem pomimo że nie kaząłam damianowi wchodzić do basenu to wlazł,a woda lodowata i siedział parenaście minut igorek tez kąpał się w swoim baseniuku,potem wyślę fotkę na poczte dziewczyny jestem zalamana tym że wciąz musze mieć igora na oku,wciąz coś kombinuje mały wszędzie szpera,z mojej szafki ciuchy na podłogę wyrzuca,ale najgorsze jest to że pakuje wszystko do paszczy jak z tym żyjecie bo ja zapomniałam jak to było z damianem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha ja nadal przez to przechodzę, wszystko w buzi. Na dworze nons top kamienie wsadza gamoń mały. Dziś jak byliśmy na dworze to widze jak zrobił się czerwony jak burak, mysłam ze połknął pełna strachu biegnę a on kopkę robił:P:P ja mam zabez w szafkach, bo non stop moje majtki na srodku domu lezały. Zresztą Mati jak tornado jest:) czasami to mnie kurwica jaks strzela normalnie bo non stop wszystko na podłodze... my nadal siedzimy w domu ale zaraz sie zbieramy na dwór tak do 20 nad jeziorko jedziemy w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ten upał mnie wykańcza:O powinnam ćwiczyć i wogóle, ale nie dam rady:O wogóle jakoś nie mam dziś weny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 7001
Julia śpi miała jechać po dziadka ale dziadek wróci późno więc ją uśpiłam.teściowa się obraziła po prostu ją zlekceważyłam nie będzie mi mówić co mam bratu mówić. Nic na razie nie wie że mąż dzisiaj przyjeżdża myśli że on wróci w poniedziałek ale będzie na nas zła. co tam u Was czekam aż się pojawicie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×