Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Dziewczyny sobie planują wczasy, super macie! A ja tu sobie planuję jakie płytki kupić do pralni, żeby w miarę tanie były he he Pietrucha - i co zdecydowaliście ostatecznie? Jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga to dobrze sobie znalazłam :P mały wstał, już w łódeczce na balkonie posiedział, teraz na obiad czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) u nas troszke popadało, powietrze się na chwilkę orzeźwiło ale znów zaczyna sie duszno robić. pietrucha - ja też jestem za tym żebyś jechała! zobaczysz że naładujesz akumulatory:) agatka - mój m ma wrócić dziś wieczorem, dzwonił rano żeby sie podlizać ale wyczuł że cos nie halo więc pewnie będzie próbował mnie przekupić. jeszcze jak wróci to tak dam mu popalić że mu się odechce wszystkiego. a czterolatek na golasa - masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,podczytuje Was już od jakiegoś czasu i mam nadzieję,ze nie będziecie miały nic przeciwko temu bym do Was dołączyła:) Ja równie siedzę w domu z moim synkiem,który za kilka dni skończy trzy latka.Zostanie w domu z maluszkiem było moją świadomą decyzją i pomimo tego,że bywa czasem trudno i dopada mnie zmęczenie i monotonia,to jednak nie żałuje.Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia witam:) robi się nas coraz więcej:) no i kolejny mały facet:) a reszta gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie przywitam:):) podczytuje nieregularnie, ale w końcu sie ujawniam:) ja córkę urodziłam mając 28 lat i była to planowana ciąża, wyszło chyba dopiero po pół roku, synek również był planowany a wyszedł za pierwszym strzałem, z córką miałam plan siedzieć rok w domu, ale że postanowiliśmy powiększyć rodzinkę siedzę z moimi dwoma skarbami....nie wiem jak długo j4eszcze bo szukam pracy i jak cos mi się trafi fajnego to idę, jak nie to posiedze jeszcze w domu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem juz ze swoim kompem:) witam nowe mamy:) kochane napiszcie cos wiecej o sobie z jakiego wojew jesteście.... dobrze by było, aby kazda z nas miała stopkę bo wtedy łatwiej będzie zapamietać jakie mamy dzieci. Teraz nas przybywa to łatwiej bedzie skojarzyć:) Mummy nie pisałam, bo mi wypadło z głowy, ale twój m odwalił numer z tymi tekstami w poniedziałek:P niech się teraz stara i kwiaty przynosi:) Pietrucha pewnie jedzie i się pakuje teraz:) ja po fryzjerze:) od razu lepiej się czuję:) wysiedziałam się tam 3 godz ale to norma:P Anuśka i jakie płytki?? my będziemy wybierać we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ile ma twoja córeczka??? niedoczytałam czy przeoczyłam:P Stella niewielka róźnica wiekowa miezy dziećmi:) podziwiam jak sobie radzisz?? Dziunia chyba jestesmy w podobnym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nowe mamusie- fajnie że się do nas przyłączyłyście!! Straszny upał, ale coś się błyskać zaczęło, więc nie wiadomo czy jaka burza się nie szykuje. Chłopaki jeszcze książki oglądają, spać nie chcą, czekają na tatę, bo on jeszcze na budowie tyra... ale zaraz powinien przyjść, więc zacznie się zabawa na całego..:) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjecie:) daga-pewnie w tym samym wieku-ja marzec 83 oczywiście:)jestem z województwa śląskiego...są tu może jakieś mamuśki ze Śląska? Kurcze te upały straszne na dworze gorąco ,w domu jeszcze gorzej,spać ciężko.Mój mały dopiero po 22 zasnął-on jest z tych ciężkich do spania:) Zauważyłam,że przeważają mamy mające więcej niż jednego maluszka...A tak w ogóle to cieszę się,ze do Was trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) domyślacie się że skoro piszę to nie pojechaliśmy,odbiję to sobie w sierpniu:)będzie ciut chłodniej może bo jestem wykończona tymi upałami,Igorek wciąż mokry,pot normalne leje się z niego,najgorzej jak śpi,włosy mokry potem główka go swędzi,chyba bym musiała mu parę razy ja w dzień umyć witajcie nowe mamusie!!!! mam nadzieje że nie wymiękniecie z pisaniem tak jak poprzednie koleżanki:P dziś kiepska noc,3 pobudki:(w ogóle jakiś skurcz mnie w łydkę chwycił,myśłałam ze oszaleję jaki ból:( na 9 jade na szczepienie igorka,wkońcu muszę je zaliczyć bo zaraz mały kończy 15 miesiąc wczoraj u nas popadało,od razu powietrze lepsze,tylko z eziora musieliśmy zrezygnować za to pojechaliśmy do m siostry,kupili mego basen i wszyscy popluskaliśmy w nim sobie:D miłego i mniej upalnego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas w nocy popadało i dzisiaj już zimno i pochmurno. u mnie nocka super - Wojtek spał od 23 do 5 rano:) jutro mamy zabrać chłopaków do domu a oni sie wcale nie wybierają! znow trzeba będzie siłą ciągnąć:) a mój małżonek wczoraj jak wrócił to myślałam że mi w dupe wejdzie. przeprosił. powiedziałam mu przy okazji że jeżeli się coś takiego powtórzy to pakuję mu manatki i do widzenia. ale głupio mu się zrobiło. i bardzo dobrze! stelka - witam w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem z opolskiego:) co do radzenia sobie to jest ok, a nawet lepiej niz przy jednym dziecku, bo dzieci potrafią sie juz ze soba bawić a przynajmniej koło siebie i sie nie nudzą, a ja mam więcej czasu dla siebie paradoksalnie:P:P na początku było ciężko bo synek przez 2 miesiące był nie do wytrzymania ale potem jakos poszło, reszta planowałam druhie dziecko na jesień i zime bo mąz wtedy więcej w domu siedzi:) a córka zresztą chodzi do żłobka tzn chodziła bo na wakacje ma przerwę:) zazdroszczę Wam wyjazdów, my raczej nigdzie, chociaz po ciuchy planuje wyjazd we wrześniu do Muszyny ale zobaczymy co mój m powie na to:) a teraz chyba bym z moimi dwoma sie nie wybrała nigdzie bo za gorąco:P no i sama chcę lecieć do koleżanki do dublina......sama bez dzieci:D:D:D już się nie moge doczekac:D a mój mąz obudził synka o 6 i tak już nie śpimy, tylko córcia śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pietrucha28 mnie te upały też dobijają i właśnie najgorzej mam z małym,spać nie może,kręci się całą noc,zlany potem a najbardziej włoski no i główka cały czas swędzi... My wczoraj rozstawiliśmy basen stelażowy i jeszcze woda się leje...kurcze chyba nie będę wychodziła z wody. Dziewczyny zazdroszczę Wam planów wakacyjnych,bo my już po,byliśmy nad morzem w drugiej połowie czerwca i tera muszę czekać cały rok:( zmykam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 7001
witam u nas niestety nic nie popadało upał straszny Julka spać nie może od tego gorąca w nocy nie spała za bardzo tak jak wasze dzieci cała mokra rano pospała do 8.30 ja Julcie kąpie 2 albo i więcej razy ale my basenu nie mamy więc niech sobie w wanience użyje. witam nowe mamy dziunia83 -ja jestem z listopada 83 i mam jedna córeczkę mi się też marzą wakacje ale w naszych okolicach np.Bieszczady z morzem musimy poczekać aż Julka podrośnie mąż chce iść na wesele a ja nie mam ochoty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Ale dziś wczesnie wpisy porobiłyście:) u nas noć srednia Mati obudził się ok 3 i nie mógł zasnać, tak gorąco było. Mąz się wyniósł do drugiego pokoju a my z Matim usnęlismy dopiero przed 6:O i do 8 podrzemaliśmy. Dziś m w domu. Byliśmy na zakupach teraz. Oczywiscie m beze mnie niczego nie kupi:P normalnie jestem jego stylistką:P ania dziunia ja jestem listopada 83:) ania Ty z któego:P wiecie co mój Mateusz ostatnio zrobił się taki marudny, ze wymiękam czasami:O non stop jak jesteśmy w domu to marudzi i jeczy, moze przez te upały:O nas jakikolwiek deszcz omija łukiem... Agatka i co z ta kwaterą??? Stella dziunia macie profile na NK my tu wszystkie już powymieniane. Latwiej będzie się nam poznać...mamy tez tutaj takiego anszego topikowego maila gdzie wysyłamy swoje foteczki:) takze jak jesteście chetne to zapraszamy... Justysia a Ty gdzie się podziewasz słonko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja 9 listopad 83 a moja Julcia z 15 listopada a miała być na urodziny mój email A_wiater@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę od rana z kafe szalejecie :) u nas super pogoda od rana była! w końcu chłodniej i słońce nie parzyło, więc skorzystaliśmy i przed chwilką do domu weszliśmy. mały wykończony zasypia właśnie. teraz już sie wypogadza i z deszczu nici, a już każdy miał nadzieję. jak lało to lało bez przerwy tygodniami a teraz to ani kropli nie ma :( daga -zaraz znów dzwonię. tylko malutek uśnie porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już się deszczem nacieszyłam. chmury sobie poszły i zaświeciło piękne i gorące słoneczko. więc smażymy się na całego:) niedawno wróciliśmy ze szczepienia. Wojtuś waży już 5600 g i ma 61 cm:) troche popłakał ale nie było tak źle. no właśnie dziewczynki - dawajcie namiary na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z małym właśnie do domku wróciliśmy,byłam u znajomej która ma dwójkę dzieciaczków to sobie mały poszalał:) Jakby jeszcze chciał spać popołudniami to byłoby super,ale on niestety już spać nie chce...szkoda mu dnia,a mi marzy się choć taka godzinka przerwy tylko dla siebie...ale cóż mogę tylko pomarzyć,,bo mężuś od rana do wieczora pracuje i muszę sobie sama z Gabisiem radzić:) daga83 jak to jest z tym topikowym mailem,napisz mi proszę co i jak bo ja w tych sprawach taka troszku niekumata jestem hehe :) a profil na Nk mama i chętnie poznam bliżej Was i Wasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy to Ci Wojtuś rośnie jak na drożdżach:) Dzinia podaj maila do siebie to wyślę Ci swoje namiary na NK i namiary anszego maila:) mamy taki wspólny adres mailowy, gdzie wysyłamy swoje foteczki:) Moje małe uśneło uffff biorę się za obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dzwoniłam do tego Rejsu, bo zauważyłam że przecież po 15 sierpnia jest taniej :) ale koleś mnie zdrzaźnił strasznie! normalnie pazerniak jakich mało! mówię mu że chcę pokój od 16 do 21 sierpnia, a on mi że ma termin 15-21 i nie wie co teraz zrobić, bo nie może mi zaklepać od 16 bo na jeden dzień nikt mu nie wynajmie. ja mówię że nie mogę dzień wcześniej przyjechać, a on...to może pani zapłaci od 15 a przyjedzie 16 :O no pogrzało gościa!!! ja wiem ze każdy chce zarobić ale bez przesady!!!! no ale czasem i na takich ludzi się trafia!!! na razie zaklepałam sobie coś takiego, ten domek holenderski. tam jest salon z aneksem, sypialka i łazienka :) http://www.domkiugoni.karwia.com.pl/index.php ale jeszcze w 2 miejsca dzwonię wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia wysłałam namiary:) moj Mati już wstał. Deszczy kropi ale duchota!!!! normalnie płynę:O ale mam dziś za to dobry obiadek, troszkę dziś popichciłam:) A jak tam reszta żyje????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franul odsypia ostatnie 2 dni :) już 3 godzinki śpi. idę smażyć naleśniki :) bo bez sensu wcześniej. pewnie zaraz wstanie to zje, może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka a ta miejscówka co ja jadę to nie bierzesz pod uwagę?? okazało sie, że jedzie z nami jeszcze jedno małzeństwo z 1,5 rocznym dzieckiem. ale będzie Ekipa:):):) powoli szykuję wszystko...ale doczekać sie już nie moge...mam andzieję, ze tylko Mati nie narobi wstydu i będzie grzeczny:P najgorzej, ze on tylko teraz smoczek i smoeczek no ręce opadają :O tak go wzięło, ze nie wiem na tego smoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×