Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

hej dziewczynki ja tylko na chwilkę,bo obiadek kończę,mała agatka niezły ten Twój mały z tymi majteczkami:) mój znowu wszystko chce z lwem i gdziekolwiek z nim jadę to on tylko jeb i jeb (lew) ,kurcze ludzie się za nami oglądają ale nie moja wina ze lew nie potrafi powiedzieć:) Gabiś ma dzisiaj trzecie urodzinki i co prawda urodzinki odprawialiśmy w sobotę(na świeżym powietrzu) to on dzisiaj już sobie wymyślił szampana,potem chce do figloraju i na pizze,a mi w ten upał nie chce się dupska nigdzie ruszać...ale cóż urodzinki ma to mu się należy:) u mnie nadal taki upał,rozpływam się normalnie,tak więc zabieram małego do basenu,może chociaż trochę się ochłodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas 29 stopni, duszno okropnie, w domciu mamy 26 stopni... Wojtunio śpi, a Szymuś lepi z babcią uszka:) Jaki zadowolony... Agatko - przekochany ten Twój synek:) pomysły to on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franuś śpi, ale popłakiwał troszkę, więc zdjęłam mu bluzeczkę. dostał ostatnio piżamkę (bluzkę i spodenki) i n bluzeczce jest rysunek takiego samochodu wojskowego i uwielbia w niej spać. ale była mu za gorąco więc zdjęłam. my w domu mamy 30 stopni w salonie i 29 w sypialni gdzie śpi mały :( dziewczyny mam pytanie - nie ma któraś do sprzedania tabletek anty??? właśnie okres dostałam, kolejny przypada równo na wyjeździe i chciałam przesunąć sobie. dzwoniłam do ginekolog, ale ona jutro na urlop jedzie. powiedziała że mogę sobie wziąć te 2 opakowania jeden po drugim, zwłaszcza ze znam reakcje organizmy na tabsy (brałam przecież 6,5 roku). interesowały by mnie: yasminelle, stediril, minulet - po tych trzech rodzajach najlepiej się czułam i te zaproponowała ginka :) takze jakby któraś zbędne miała to chętnie odkupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a nam dzieci szwagra zrobiły psikusa i odkręciły kaloryfery dodam że grzejemy na wodę za pomocą pieca do centralnego i grzało się na kaloryfery saunę mieliśmy bezpłatna Julia wstała nie dawno pobawiła chwilę i ułożyła z powrotem do spania ciekawe co będzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! wróciłam z miasta, zakupy sprawy urzędowe mam za soba. Mati spi ponad 2 godz:) alu kupiłam sobie dzis bardzo ładny strój kąpielowy i jestem zadowolona:):) kobiecie udane zakupy poprawiają humor od razu:) Agatka ja tabsów nie mam, bo nie biorę. Kiedyś brałam Mercilon. Dziunia to dla Gabrysia wszystkiego naj naj i sot lat:))) i aby był jak aniołek:)) taki grzeczny:) A palnujesz drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dzięki za życzonka to fajnie że zakupy się udały,oby strój Ci dobrze służył i masz 100%racje ze zakupy poprawiają samopoczucie,ja wczoraj kupiłam sobie spodnie:) Pytasz czy planuję drugie...i to jest tak ze od zawsze chciałam mięć trójeczkę tak żeby między pierwszym i drugim dzidziusiem było 3-do max.5 lat różnicy a trzecie na czterdziestkę :)tak sobie wymyśliłam :) i te drugie już bym nawet chciała tylko po pierwsze : miałam troszkę komplikacji przy porodzie i najzwyczajniej się boję...a po drugie mój synuś urodził się z wadą serduszka i jest po operacji na otwartym sercu i boję się żeby drugie dziecko nie był chore,bo chyba najgorsze co może być to walka o życie dziecka...i nie chciałabym przechodzić przez to wszystko jeszcze raz Ale jedynakiem Gabryś na pewno nie zostanie,bo mąż mnie już teraz na drugie namawia a Ty daga jak ,drugie planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco z nad morza !!!! Jestesmy w Dziwnowie, kwatere mamy super, małzonek załatwil nam kawalerke ( łazienka , kuchnia) elegancko mówie Wam i wcale nie drogo 100 za dzień. Zanim tu dotarlismy było tak: zawieźlismy chłopaków do cioć :) co zajęło 5 godzin, podróż się udała, połowę przespali , później zajęli się autkami które zapakowali sobie do plecaczków, Mariuszek przeglądał gazetkę z kubusiem puchatkiem i ok. Potem podjechaliśmy do naszego mieszkanka w Wa-wie, przespalismy się troszkę,wzieliśmy prysznic i w droge. Z ,tym że jeszcze zajęchalismy do Kutna po odbiór karty pojazdu( ostatnio zmieniliśmy auto i trzeba było to zrobić) i dopiero skierowalismy się do celu własciwego ;) Nad morze jechalismy jakieś 7 godzin z dwiema przerwami na kanapkę. W sumie przejechalismy ponad 1200 km !!! Nieźle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA naszą poczte , przesłałam zdjecia, może nie jakieś rewelacyjne ale... Pietrucha pojechała w koncu i dobrze !! Witam nowe mamy!!! Ja rodziłam pierwsze dziecko w wieku 21 lat, drugie niewiele później i narazie starczy tej produkcji ;) :) Idziemy znowu na plaże , ale rano była zimna woda( 16 ' , bo wczoraj był spory wiatr) wczoraj jak tylko przyjechalismy M wszedł do wody, mówił ,że ciepluteńka, mnie odstraszył ten wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R bawi się z małym, a ja umieram :( wszystko mnie boli przez ten okres, do tego gorąco i słabo mi się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już w domku....wymiękam nie dam rady dłuzej chodzić:O posiedzimy tera na balkonie mamy chłodek i też bedzie git:) poszlismy dzis nad zalew, ale mały nie miał fazy na kąpanie. Nawet do wody bardzo nie chciał wejsć. Ale za to zrobił coś niezbyt ładnego:O bawiła się dziewczynka jakas zabawką i zostawiła ja na moment i sobie poszła i wtedy mój Mati ja przechwycił, ale jak ta dziewczynka wróciła to chciała ją z powrotem, wiec tłumacze małemu by ja oddał to on jej rzucił ja pod nogi tę zabawkę i zdzielił ja swoją łopatkę w głowe:O:O:O takze tyle było zabawy w wodzie.... Dziunia ja narazie nie planuję drugiego, mój Mati młodszy niż Twój Gabryś:) moze za rok ale to moooże:) Mati wymaga tyle uwagi, ze czekamy z rodzeństwem:) Andzia to miło, ze sobie tam dobrze wypoczywasz:) zdjecia fajniutkie pozrawiam Cię cieplutko:) ja już nie mogę się doczekać wyjazdu. Nie bede sprzątała prała, gotowała:):) a to dużo:) Mummy ty pewnie po chłopców pojechałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u nas nie ma czym oddychać. Wojtek tak mi dał dzisiaj w palnik - przez cały dzień spał może niecałe 2 godziny! chłopaki juz w domu. znów sajgon sie zaczyna:) ale tak sie za małym stęsknili:) wiecie co, jak ma sie troje dzieci to dla mnie teraz zostać z jednym to laba jak nie wiem:) pietrucha - ale cię mąż załatwił:D i chwała mu za to:D andzia - no to super że sie dobrze bawisz:) daga - Ty pewnie już spakowana:) agatka - ten Twój Franek to niezły jest:) ania - pomysł z kaloryferami genialny:D maja pomysły te dzieciaki:) dziunia - masz jakieś jeszcze problemy z synkiem z racji tej operacji czy już wszystko w porządku? sylwia, stelka, łapa i reszta - zaniedbujecie nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malutkie własnie usnęło....uwaga u mnie brak powietrza!!!!! w domu wszystko pootwierane na maska i nic nie czuć:O Mummy jeszcze nie spakowana dopiero w sobote zamierzam. Jeszcze jedno pranie musze małemu zrobić:) mam nadzieję, ze o mnie nie zapomnicie przez te 10 dni:) maż się smieje ze mnie jak ja bez kafe wytrzymam:P złośnik jeden. własnie sobie teraz z sąsiadką gawędze na balkonie:) luzik ale m własnie przyjechał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - jeszcze zapomniałam sie Wam pożalić. bo komu jak nie Wam:) otóż wczoraj dowiedziałam się że sąsiadka teściowej obrabia mi dupę za plecami. chodzi o te wyjazdy chłopaków na wakacje. jak widać co niektórzy mają z tym problem. a dokładnie chodzi i pierdoli że moje dzieci nie mają ze mna kontaktu a przecież powinny miec kontakt z matką a ja ich podrzucam raz jednej babci raz drugiej. aha - i jeszcze że odepchnęłam Kubę i Bartka odkąd urodziłam dziecko własnie dlatego że ich ciągle nie ma w domu!!! no kurwa ale sie wpieniłam. przecież ja ich nikomu nie wpycham na siłę. babcie same chca żeby ich przywieźć a jak bym ich nie przywiozła to by sie obraziły! ja tam myślę że to dobrze że chca jeździć i zostają a nie tylko mama i mama. ale niech ja ją spotkam to jej wygarnę tak że popamięta!!! sorry za "łacinę" ale normalnie we mnie kipi!!! andzia - widziałam fotki:)promieniejesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy - wygarnij a co! dzieci mają wakacje to jeżdżą do babć! sama pamiętam jak kilka godzin po rozdaniu świadectw do babci na pół wakacji jechałam z siostrą!!! daga u nas też zero powietrza! Franuś śpi. wybiegał się z R, zjadł coś tam na kolację (ok 100 ml kaszki), wykąpał się. dziś R kazał mu się myć, więc mały posłusznie mył rączki, nóżki, pupę, a na końcu R mówi umyj plecy, więc mały na niego patrzy i mówi "cio" normalnie aż parsknęliśmy śmiechem :D no to R mu pokazał gdzie są plecy i mały tak śmiesznie próbował się do nich dostać :) normalnie jak piesek biegający za ogonem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - to Ty masz ciągle z tym Frankiem ubaw:) a ta sąsiadka jest po prostu zazdrosna. sama ma dwoje dzieci - 8 lat i 6 lat. i one całe lato siedzą w domu bo żadna babcia sie nimi nie interesuje. ja i moje rodzeństwo tez bywaliśmy u którejś z babć na wakacjach i jakos do mojej mamy nikt nie ma za to pretensji. z resztą jeszcze jak byłam w ciąży to teściowa z moją mama mówiły że wezmą do siebie na troche chłopaków żebym odsapnęła. no i musze się Wam pochwalić - dzisiaj sie wyspałam nieziemsko - Wojtus zasnął o 23, obudził sie tylko na jedzenie przed 4 i spalismy do 8 rano!!! oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) Dziewczyny widziałam wasze zdjęcia,macie fajne dzieciaczki,super rodzinki:) andzia zazdroszczę Ci tego morza...bo ja po prostu uwielbiam morze mummy3 Gabryś rozwija się dobrze i większych problemów z nim nie mam. jednakże musimy kilka razy w roku jeździć na wizyty kontrolne do Centrum do Zabrza,gdzie był operowany.Poza tym może go jeszcze czekać jeden zbieg ale to jest tak pół na pół więc na razie o tym nie myślę,bo jak mówi lekarz prowadzący wszystko jest na dobrej drodze do tego by obyło się bez zabiegu. No i ostatni problem po tej operacji wiąże się z tym ze Gabryś za każdym razem jak jest chory,nawet przy przeziębieniu musi dostawać antybiotyki ,po ty nie doszło do zapalenia mięśnia sercowego co dla niego byłoby bardzo niebezpieczne...ale się rozpisałam :) A poza tym Gabiś jest zdrowym,radosnym dobrze rozwijącym się dzieckiem,więc jest oki:) mummy3 a sąsiadka się nie przejmuj, szkoda nerwów na takie baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja zacharowana jestem normalnie :/ do obiadu pichciłam w kuchni,piekłam ciacho,póżniej jeszcze ziemniaki kopałam i szorowałam samochód. Wieczorem chłopaki we dwóch siedzieli w wannie i pluskali się. Ale Kubuś to szaleniec,on nie usiedzi tylko albo kładzie się na brzuchu próbuje pływac :P albo wstaje i szarpie słuchawką :D Teraz ju z spią! Ja też wykąpana,głowa mnie boli z tych upałów :/ daga to Ty nie zapomnij o nas kochana,tak się tam nawypoczywasz,wycwanisz i będziesz miała nas gdzieś :P super,że zadowolona jesteś ze stroju :D andzie pozdrowienia gorące,miłego wypoczynku pietrucha Tobie również ania wsółczuję gorących kaloryferów w takie upały,o matko mummy jak to się mówi wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) ja i tak Ciebie podziwiam,ostatnio kończy mi się cierpliwośc do moich dzieci,z trójką to już pewnie bym zwariowała agatko ten Twój Franuś to jest świetny :D :D dzunia wszystkiego najlepszego dla Gabrysia,bardzo ładne imię tak przy okazji :) Nój Sebuś też ma 3 latka tylko,że skończył w lutym. A i nie śmieję się z Twoich planów bo ja mam taki sam,3 dzidziuś przed 40 he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj wieczorkiem juz nie zaglądałam, z mężem się zagadałam i jakoś tak mieliśmy wieczór dla siebie. U nas nocka znowu przespana, takze super:) Mummy ja też z siostrą jeździłam do babci na wakacje 9ale tylko do jednej, bo druga nie wyrażała checi:O i i to na całe wakacje i nikt sie niczemu nie dziwił. Baba poprostu Ci zazdosci i dlatego. Ale powiedz jej co myslisz . Dziunia no to troszkę się z synkiem po lekarzach najezzisz. Najgorzej jak dziecko choruje:( a ile miał Gabryś jak miał tę operację? Justysia to dziś twój m przyjeżdza:) Buziaczki dla wszystkich kończę, bo Mati nie daje mi wiecej wolnego:) miłego dnia zajrzę póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nie ma czym oddychać! jeszcze gorzej niż wczoraj! m zabrał chłopaków ze sobą a ja coś próbuję zrobić zanim Wojtek wstanie. justysia - no to już dzisiaj mężusia wyprzytulasz:) a u nas jutro niezła impreza ma być. jakiś festiwal muzyki klubowej, mają grać dj - e z całej Polski. szkoda że nie pójdę ale jeszcze niejedna impreza przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a u nas dzis nieco lepiej :) tzn nie ma takiego słońca, od czasu do czasu jakiś wiaterek zawieje....także wykorzystaliśmy czas na maxa i od 7.30 do 11.50 na dworze :) teraz szybko wróciliśmy, szybka kąpiel w baseniku celem zmycia piachu , serka nie bardzo chciał, więc hop do łóżeczka :) zobaczymy do której pośpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a tu strajk jakiś:) gdzie się podziewacie??? chyba się nie prażycie na tym słońcu??? Agatka my wymiękliśmy z Matim dziś po 10. Nie dalismy rady dłuzej. Obiadek mi się gotuje, prasowanko przed wyjazdem a ja płynę chyba zaraz na waleta bede stała:P Mati spi ciekawe jak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- a rozbierz się kochana! ja tylko w majtkach po domu latam, jak mały śpi, bo jak nie spi to jeszcze górę od kostiumu zakładam, zeby "cycuszkami" nie świecić :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie nie wytrzymam zaraz! na przeciwko mojego okna jest domek jednorodzinny. dzieciaki prosto przed moim balkonem mają rozłożony basen. dziewczynka ma strasznie piskliwy głos! od godziny non stop wrzeszczy i tylko "no Łukasz, noooooooooo" "zostaw mnie", "mamooooooooooooo a o mi ściąga majtki", "nooooooooooooooooooooooo". aż mnie kur.....trafia!!! zwłaszcza że dziś ta sama dziewczynka powiedziała że Franek ją wkurza bo..........coś tam krzyczy na placu zabaw!!!! no sorry ona moze się drzeć całe dnie w tym swoim basenie, a Franek nie moze nic powiedzieć! jeszcze żeby on jakoś krzyczał, piszczał czy coś, ale on normalnie mi opowiadał o czymś tam!!! eh wyżaliłam się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka teraz latam po domu tylko w majtkach:P powaga już nie daje rady. wszystkie rolety pozasuwane sąsiad mnie zaden nie podejrzy:P hehe małego wywiozłam do babci. Spał 1,5 godz ale nie zdązyłam poprasować. Wogóle musze na spokojnie sie do wyjazdu podszykować. A w domu gorąco a on marudny, a teściowa ma cień na podwórku teraz. Super zachwycona to nie była, ze Matim się będzie musiała zajać, bo gorąco:O ale głupio jej było odmówić i się zgodz na dwie godz:) takze smigam dalej prasować, bo wolno mi idzie w te upały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny padłyscie od tego gorąca???? anuśka halo i reszta dziewczynek??? nie dajcie się złamapć pogodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga a musisz prasować na wyjazd??? przecież i tak się wygniecie :P ja tam nie prasuję! co najwyżej koszule dla R i to wszystko. Franka nie ma sensu, bo i tak założy i po 5 min brudne i do prana, moje to samo, a jak uprasuję to podniosę go raz czy dwa i wyglądam gorzej niz przed prasowaniem. e tam leń jestem i tyle :D :D :D dziś za gorąco, obiadu nie robię!! Franek ma słoiczek, ja winogrona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja lubię miec poprasowane no taka już jestem i koniec:P jak widze, ze jakies ubranko z deka pogniecione to się zaraz wkurzam:P to chyba takie moje skrzywienie:D:D układam tak, ze bardzo się nie gniecie, ale zelazko biorę w razie co:P:P:P mozecie się ze mnie śmiac, ale tak już jestem pani prasowalska:) ja dziś gotowałam ale zjadłam sama, Mati nie chciał ruszyć jestem zła, bo basenik jeszcze nie doszedł a był na wyjazd kupiony. Nie wiecie czy kurier tez w sobotę wozi?? cholera no bo przyjedzie jak ja pojade:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×