Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

tzn. Chelm ,troszke daleko od Tarnowa. nikt sie nie odzywa ,pewnie wszystkie mamusie na spacerku . u nas taka ladna pogoda,że ide z mała moją jeszcze raz po poludniu. trzeba korzystac ze slonka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czarna witam Cię serdecznie:) powiedz jak ma na imię Twoja córeczka:) ma 10 mies. U nas dziewczynki to rodzynki. Same chłopaki dominują na topiku:) fajnie, ze zajrzałaś do ans. Mam nadzieję, ze na dłuzej. A ile amsz lat?:P ale ja ciekawska jestem:P my własnie wróciliśmy ze spacerku. Kupiłam sobi dziś chipsy, bo mam do nich straszną słabosć:P a co tam no tak mi sie już chciało, ze hej. Ale troszke schudłam wiec moze nie zaszkodzą:P ale własnie Mati się do nich dorwał i mi wyjada. Agatka fajnie, ze znalazłaś dla nas chwilkę:) buziaczki gorące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna u nas są dwie dziewczyny z lubelskiego, nawet mają niedalko do siebie:) Justysia i Mummy. Mummy ur niedawno dzidzisia i ma teraz mniej czasu to tak nie zagląda, ale justysia pewnie zajrzy niedługo:) mam andzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamusię i w dodatku bliską :) tak ja też jestem z lubelskiego :) daga ja Ci dam chipsy,no no no nie wolno :) ja też SCHUDŁAM :) pomagam mojej mamie piec ciasta w sobotę wesele ona jest za chrzestną i ma upiec 10 ciast :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia to gratuluje utraty kg:) mi jak się okres zbliza to zawsze mi się chce coś pochrupać:) no cóż mam słaboą wolę:O ale to nic wiecej poćwiczę. Moze się bardzo nie odbije:) a jakie placki pieczecie?:) ja to wogóle nie ciastowa...wczoraj upiekłam ciacho z truskawkami, bo nie było komu jesc trusk a szkoda by się zmarnowały:O męzowi zapakowałam pół blachy do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) My byłyśmy dzis u mojej mamy w pracy mała szlała za biurkiem heheh mała pani prezez :) a wiecie co oddzwonili z ostatniej rozmowy po prace ale jakos nie chce tam pracować bo jak sie okazało co mam robić to mi to nie pasuje i nie wiem co im powiedzieć :( O widze nowa kolezanka i ma córcie prawie w wieku Zuzy :) witaj Pozstram sie wysłąc jakies nowe fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez byłam na spacerku z moja Oliwka,teraz wykapana ,pachnąca i nakarmiona śpi;) ach;) to mam trochę czasu dla siebie ,fajnie że jest ktoś z lubelskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna nio moja Zuza też wykapana i nakarmiona padła o 19:30 hehehe ale całe popołudnie tak szlała ze sie jej nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja już tak raczkuje po pokojach ,że nie dajerady. w kojcu jeszcze posiedzi,jak sie czyms zabawi a tak to mama i mama.mojego męza jeszcze nie ma z pracy i tak siedze sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam serdecznie!!! Cześć czarna, kolejna dziewczynka u nas, fajnie :) A wczesniej zapomniałam jednak o Małej Agatce-sorry!! Artigiana! kobieto jak tam sytuacja z M? Chyba cosik o tabelce zapomniano... chyba będzie ok 44 strony to trzeba by uzupełnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamę :) tak na sekundkę wpadłam. nie czuję się dobrze bo wczoraj @ dostałam a dziś młodziutki mnie wymęczył, więc tylko macham i uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło Uchań mieszkam czarna przed 9 miesiącem zaczął capkac,przeszedł cały pokój a teraz boi się dłuższych tras :) a na raczka to już potrafi nabroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to niedaleko,fajnie;)moja to strasznie intresuje gniazdko. kable ,telewizori dvd.strasznie trudno ją upilnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tak samo,ja mam kable od telewizora na komodzie więc nie dostanie ale jak zachodzimy do dzidków to tragedia odrazu goni do kabli... a czarna masz konto na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga a pieczemy takie ciasta: 1.Kora Orzechowa. 2,Ciasto Szefowej. 3.Ciasto Jedyne. 4.Orzechowiec. 5.Capucino. 6.Snikers. 7.Ptasie Mleczko. 8.Ciastka siekane. 9.Kasztanki. 10.Wagoniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:) coś drgnęło:P pewnie podobnie jak ja zabiegane jesteście całymi dniami,stąd niska frekwencja ostatnio na kaffe ja wciąz biegiem,rano małe ogarnięcie chaty,potem spacer,potem igor spać a ja obiad zasuwam,w między czasie koszenie trawy prasowanie pranie no a gdy się obudzi to do wieczora begamy po podwórku,placu zabaw i gdzie tylko można,nawet po kurnikach:P damian coś rozłożyło,temp 38,ból ucha,katar jutro czeka nas pewnie wizyta u pediatry a miałam w planie z igorkiem jechac do szczepienia igor biega na całego,a raczej skacze nóżkami jak na spręzynkach dziś byłam na działce,w moich tujach,peliłam chwasty:( ile tego było,las:P mam wyrzuty sumienia że tak zadko zaglądam ale tak musi być pamiętam o was jednak i podczytuję:P buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pietrucha28 tak tak cały dzień zaganiany .czasami to nie wiem jaki dzien tygodnia bo kazdy jest do siebie podobny;( czasami jakies urozmaicenienp. jutro idziemy z Oliwka do lekarza na badanie kontrolne a potem na zakupy duuże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przywitałam się nawet z tobą czarna z tego pośpiechu:)no więc witaj w naszych progach:) a co do urozmaiceń o których piszesz.....mnie też jutro czeka przeprawa po lekarzach:( masz jedno dziecko?bo nie doczytałam justysia a Ty mi tu z takimi słodkościami wylatujeszi co ja teraz mam zjeść ..... w lodówce jogurt mi pozostał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×