Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzik pumba

dieta na wesoło

Polecane posty

Pyza- miłośnik grejfrutów :D słodkich :D Ja dziś byłam w Realu i se kupiłam serki light, mleko do kawy light, granole z czekoladą :D i płatki fitness ;) a także jogurt naturalny ze zbożem. No i ten nieszczęsny Kinder Country na czarną godzinę :). Adeleida, brzuszki to też udręka dla mnie, biegać nie cierpię, ale jak se kupie lansiarskie dresy... :D:D:D to może wyskoczę w nich do parku jak ta paskudna zima wreszcie wyp... sobie pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o tych 30 min ze dopiero po tym czasie zaczyna się spalać tłuszczyk :o trudno, trzeba zacisnąć zęby i stawić dzielnie czoło przeciwnikowi :D ale jestem wkurzona, że tak sobie pofolgowałam przez ostatnie 3 miesiące 😠 ale nie powiem, było miło i przyjemnie na podniebieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
witam kobitki ,ja juz po obiedzie dzisiaj zrobiłam sobie warzywa na patelnie z biedronki pyszne są :) a jezeli chodzi o wiek to mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Mamba, sport przed telewizorem jest naprawdę fajny :D ja brzuch do góry i czekolada w garści, a Kowalczyk biegnie :) Nie martw się Pyzucha, jak się tylko trochę zrzuci to powrócimy do tych słodkich pyszności (oczywiście z umiarem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patrycha :), witaj w gronie najedzonych :). Mam nadzieję, że to uczucie sytości zostanie w nas przynajmniej na jeszcze 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak albo paka chipsow mniam mniam... Wiecie co jest najgorsze dla mnie ze w nocy sni mi sie ze jem cos co bardzo lubię i bach budze sie i szukam tego...;/ najczesciej to kinder bueno;/ i po diecie:P tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna mabba jak ja uwielbiam chipsy!!!!!!!!!! jeszcze nie tak dawno zjadałam paczkę (tę duzą oczywiscie) dziennie :D oj to były dobre czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nawet na jawie śni, ale w czasie diety czyszcze lodówkę, żeby mnie szał nie wziął;) Pumba, to to takie małe kiner coś tam, to naprawdę aż 130 kalorii? Myślenie Grzyba: jeżeli coś jest małe-tyci,tyci i zjem szybko, to kalorii będzie mniej. Czyste średniowiecze- Maślak nieoświecony. Robicie już obiad? Ja mialam zasmażany makaron razowy ze szpinakiem. Całkiem dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się jedzenie nie śni jeszcze, ale głód mam chyba wpisany w życiorys i to szczególnie na czekoladę i słodyczę. ale zycie nie jest bajka i trzeba tracić kilogramy, żeby można było później znowu się obrzerać, czy to nie koszmar.......... Dlaczego to takie niesprawiedliwe, że jeden je i nic nie tyje, a drugi nie je i tyje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Mamba oczywiscie, coś mi się literki poprzestawiały :) grejfruty spalają tłuszcz :D podobno :D stąd tak je lubię :D kurcze mi się jedzenie chyba nie śni na szczęście... gorzej jak się facet przyśni i teges szmeges bo w sklepie go nie kupię a własny daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza, a Ty chyba pisałaś, że jak grefruty się je to miesięcznie 1,5 kg w dół leci. To jeżeli będę jadła 2 dziennie, to będzie 3 kg? Może w ogóle zrezygnować tak z diety i jeść między ciachami grejfruty? Mogę posłużyć jako królik doświadczalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam zeby zrobic sobie dzien oczyszczajacy o wodzie i jabuszkach :p ale czy mi wyjdzie nie wiem chyba duzo jeblek bym musiala miec :P ba bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślak no coś mi się tak o uszy obiło :) w sumie prawdą jest, że jak je jem to chudnę ale z drugiej strony jem je tylko wtedy kiedy sie odchudzam :D zagmatwane to wyszło jakoś :) no ale sens jest taki, że nie zaszkodzą na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jesz tego grejfruta tak na żywca? Bo ja zawsze posypuję go cukrem, bo wydaje mi się za gorzki. Mam jednego w lodówce. Jemy na trzy, cztery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym nie posypuję :) nawet jak kwaśny jest to jakoś psychicznie dobrze na mnie działa sam fakt ze jem odchudzającego owoca :D mój w samo południe zjedzony został :D chyba nie wytrzymam i strzelę sobie kawkę - was też kawusia tak "zapycha" i trochę ogranicza głód? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, co to za cenzurowanie? Mnie też ocenzurowali czeskie przywitanie a-h-o-j. Co oni myślą, że na takim fajnym forum ktoś będzie genitaliami na powitanie rzucał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze literowka :P jakas malutka podobno grejfruty ;D dobrze obrane ze skorki nie sa tak gorzkie , (kolezanka mowila ale to luby jej obiera wiec to moze jej osladza smak :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaki słodki chłopak tej Twojej koleżanki... no az się wzruszyłam. miłość jest piekna :D no to zasiadłam z kawusią :) no właśnie zauważyłam juz wcześniej Maślak że genitaliami z rana rzucasz :D mi to nie przeszkadza bo ostatnio kosmate mysli się mnie trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybek, czyli według Ciebie 130 kcal w tym Kinderze to dużo? To się zmartwiłam :( Grzyb to ma kapelusz nie od parady, Pyzo. Pewnie zarzuci jeszcze jakimś innym kosmatym pozdrowieniem :D. Pożyjemy, zobaczymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zreflektowałam się, że na kaloryferku grzeje się jeszce z pół litra mineralnej, którą mam wypic do 16 :o powiem wam, że JUŻ drugi dzień diety (hahaha) a nastawienie nad wyraz optymistyczne i pogodne :) chyba tytuł topiku zobowiązuje jednak :D na fajny tytuł Pumba wpadłaś:) dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w poldzersie (polomarket) i kupilam arbuza moze tym sie zapcham ;/ 2 godziny temu obiad zjadlam a juz glodna ;/ Ale arbuz ma malo kalorii wiec mogę pozwolic sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm, arbuz! Zrobiłaś mi teraz smaka. Ciekawe czy w moim markecie są o tej porze roku arbuzy. Na pewno są drinki breezer o smaku arbuza, ale to chyba nie to samo:) Pyza, a co to takie kosmate myśli masz? Czyżbys wprowadzila do diety ogórka? Dziku, no co Ty, to był żart- 130 kalorii to tyle co nic. Pofolguj se:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pyzo :) Zobaczymy jak będzie z naszą wesołością za parę dni, kiedy to będzie nam się śnić po nocach nie Kinder Bueno a fabryka czekolady Willego Wonk'y :D:D:D Ale TAKIE rewelacyjne towarzystwo jakie się tu zgromadziło z pewnością będzie śmiechem zarażało tych, co kryzysy przechodzą :). Solidna grupa wsparcia się tu zmontowała :):) Mambo, skąd wyCZasnęłaś arbuza w środku zimy? Ten Polo to ma jakąś własną szklarnię, czy có? Mykam poćwiczyć, by nie myśleć o jedzeniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Biedronce chyba nie ma jeszcze arbuzów :( mniam Czarna ale ześ smaka narobiła :D no Maślaczek na liście zakupów jak byk jest napisane - marchewka (dużo) i ogórek (jeden). jak szaleć to na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×