Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

hm nie które by sie powtórzyły :)) ja lubie Effekt - kochaj mi mów. => to jest nowsza wersja tej Twojej ukochanej :)) i jeszcze jak zapomnieć :D też fajne :D Drossel- ach te oczy Twe. ogólnie to przez ostatnie wakacje nasuchałam sie troche tego :D ale moze inne dziewczyny tego nie lubia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam 4,5 kg :):) ach wiec to normalne. a jeść musisz to tylko facet. popatrz na mnie milczy od 10 lipca :] bo wtedy sie do niego wybrałam. a tak to od środy przez 10 lipca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie posłucham ;D bo ta co pierwsza pokazałaś to jest swietna :D i refren fajny jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeież taka głodówka i tak nic nie daje. jak bedziemy głodować to nie znaczy ze oni sie odezwą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laseczki, glodowka z powodu faceta to niezbyt dobry pomysl. fakt iz na poczatku nie ma sie ochoty kompletnie na nic, nawet na jedzenie ale to nie prowadzi neistety do niczego dobrego;. ja sama nie jadlam za wiele na poczatku, pozniej znow sieglam po faje i zaczelam kurzyc :/ glupia jestem..byla... ale po glebszym zastanowieniu po co?? tylko sama sobie na zlosc!!! juz glupia nie bede. piosenki widze ze fajne... mi sie podoba : -drossel - mariolka -tomasz niecik - symfonia zmyslow -masters - namaluje na niebie -new collective - baby blue -marcin siegienczuk - nikt tak nie caluje jak calujesz -marcin siegienczuk - otrzyj lzy kochanie wszytskie te piosenki uwielbiam :P:P:P:P jest ich wiecej ale narazie tylko to mi do glowy wpadlo :D:D:D:D:D:D:D a ja mam pytanie tak z innj beczki. uzywala ktoras z was kremu do depilacji selly hansen?? no i czy ogolnie po kremie do depilacji wloski wyrastaja ciensze czy ciemniejsze?? bo zastanawiam si eczy z cebulkami wychodza....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
po kremie sa duzo gladsze nogi ale wloski musisz zapuscic by je krem uchwycil zawsze potem jednak trzeba doprawic maszynka...ja sie przerzucilam na wosk przynajmniej 1,5 tygodnia z glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki natalko:) ja zawsze uzywalam zyletki :D jakos zawsze mi sie chcialo tak pod prysznicem przejechac nogi, no ale teraz cos rozleniwilam sie:P:P:P hehe kiedys probowalam depilatorem ale strasznie bolalo:/wiec dalam spokoj i wrocilam do zyletki:D szkoda ze to tylko efekt na tak krotko :/ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
kochane patrzcie co wygrzebalam z archiwum gg z przed 2 tygodni to of course od mojego dreczyciela hahahha "kocham Cie Natalko, ja sie też gubie czasami przez to takie komplikacje rózne ale tak naprawde to Cie królewno kocham słonko tęsknie każdej nocy o tobie myśle nie chcę Cie stracić bardzo " a pomiedzy mnostwp emotek całusnych i co teraz po 2 tygodniach wszystko w dupe??? co myslicie mi sie chya wydaje ze zadzwoni :)) ma 26 lat wiec juz szczeniakiem nei jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko, jemu daj ten czas. nie gwarantuje ze sie odezwie, bo sama tak mialam ze jednego dnia mowil kocham a drugiego jak reka odjac slow tych nie bylo, raz przyjaciolce powiedzial z enie kocha a przy mie jego zachowanie mowilo co innego i nie zebym glupia byla bo to bylo widac. czasem faceci maja do siebie to ze mowia jedno robia drugie a trzecie mysla. jezeli mysla. musisz zdystansowac sie, nie trapic si emyslami bo zle to wpynie na ciebie, na psychike. najgorsze jest dopowiadanie sobie i pisanie wlasnych czarnych scenariuszy. czasem sytuacja tego nei wymaga a niepotzrebnie tylko zadreczamy sie... wiec glowa do gory natalko. jak wrozk apowiedziala ze bedziecie razem to moze bedziecie. zycze ci tego. :)tylko ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko, jemu daj ten czas. nie gwarantuje ze sie odezwie, bo sama tak mialam ze jednego dnia mowil kocham a drugiego jak reka odjac slow tych nie bylo, raz przyjaciolce powiedzial z enie kocha a przy mie jego zachowanie mowilo co innego i nie zebym glupia byla bo to bylo widac. czasem faceci maja do siebie to ze mowia jedno robia drugie a trzecie mysla. jezeli mysla. musisz zdystansowac sie, nie trapic si emyslami bo zle to wpynie na ciebie, na psychike. najgorsze jest dopowiadanie sobie i pisanie wlasnych czarnych scenariuszy. czasem sytuacja tego nei wymaga a niepotzrebnie tylko zadreczamy sie... wiec glowa do gory natalko. jak wrozk apowiedziala ze bedziecie razem to moze bedziecie. zycze ci tego. :)tylko ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
panoramiczna a w jakim jestescie wieku ze swoim ex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zalazek niepewnosci co do uczucia ktorym go darzysz." Zalążek :( Żeby zalążek :O "przejzalam ich tysiace przez te 4 dni i wszystkie sa takie same zostawil bo chcial pomyslec albo z innych powodow...a potem jednak zrozumieli ze kochaja czy faceci to nei debile" Debile :D "Tak. odejdź od Niego APELUJE DO CIEBIE o TO." Nie :O Oh no no no. Not Now :O Pragnę sięgnąc w końcu dna, żeby odbic się wysoko :O Odbic i to jak! totalnie zmienic swój świat :( Totalnie go odmienic. :( "jak mi mój tak powieedział to bym go zabiła." Zadrapałam go :( Wiem... to chore :O "a jak by Ci sie cos stało? masakra jaki Kretyn. " Kretn no. Ale lebiegi ze mnie nie rób. Radzę sobie w terenie sama :O Ale po co jak można z kimś... Najlepiej kimś kogo się kocha i dawno go nie widziało... kiedy się tęskniło. Wiecie co on jeszcze powiedział kolezance? Że jak mnie nie widzi to tęskni. A jak się widzimy to się kłócimy. Ma rację :O Tylko czemu nie można tego opanowac? Czy my się już nienawidzimy?? Rety :O Wyślij mi Wera to Twoje ździorbo :O Może mi humor poprawi :classic_cool: Wow Wera :O WYbacz ale poproszę na maila ten jeden utworek :) "a ja mam pytanie tak z innj beczki. uzywala ktoras z was kremu do depilacji selly hansen?? no i czy ogolnie po kremie do depilacji wloski wyrastaja ciensze czy ciemniejsze?? bo zastanawiam si eczy z cebulkami wychodza....??" Niestety kochanie nie pomogę Ci. Mam doświadczenie tylko z maszynką. "ja zawsze uzywalam zyletki jakos zawsze mi sie chcialo tak pod prysznicem przejechac nogi, no ale teraz cos rozleniwilam sie" Ja też ;) "a pomiedzy mnostwp emotek całusnych i co teraz po 2 tygodniach wszystko w d**e??? co myslicie mi sie chya wydaje ze zadzwoni " Samobój Natalko :O Ok. Ja zmykam ;) Nie zerwę bom głodna. Jak się nasycę fest, może ruszę zadkiem. Ale muszę zrobic coś z całym życiem... nie tylko chłopakiem... być może jak zmienię coś sama na lepsze pociągnie to kolejne pozytywne zmiany. Głęboko w to wierzę a więc wybaczcie ;) Wiara nie pozwala tak łatwo się poddawac, zwłaszcza że tak wiele problemów wychodzi on nas samych. Harre. Całuję Was Kochane. Trzymajcie się dobrze :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry śpiochy :D Znowu opitoliłam łeb na króciuteńko. A zapuszczac miałam. Co za wolnośc na głowie, normalnie czuję się 5 kg lżejsza i weselsza :D Dawno nie było tam takiego dostępu do powietrza hehehe :D Uwielbiam się bawic swoimi 4cm kosmykami :) Niestety, ale wyglądam jak chłopiec :) Taką już mam urodę... nie zamaskuję tego fryzurą. Dobrze, że robi się coraz chłodniej... czapki, berety i te sprawy ;) A zaczęło się od grzywki-masakrycznej grzywki. Cóż... pierwsze koty za płoty :) Mama jak zwykle ma obiekcje, ale się pogodziła już, że pierdolę konwenanse... nawet te które jej się ubzdurają ;) Co u Was dziewczęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :* Kretyn no. Ale lebiegi ze mnie nie rób. Radzę sobie w terenie sama nie miałam tego na myśli. chodziło z zwykłę bezpieczeństwo. powinien Cie odprowadzic do domu i jeszcze pomóc położyć sie w łozku. ;] i tak sie odezwie Natalko i tak :)) tylko trzeba czekać :)mój też sie odezwie za tydzien,. dwa może miesiac ale sie odezwie. jestem pewna tego :D hmm ja byłam wczoraj na dyskotece. było nawet w miare :D ale na nikogo specjalnej uwagi nie zwróciłam. spotkałam dużo znajomych a potem to już chciałam tylko do domu jechać bo było mi zimno. spałam dzisiaj tylk o2 godziny ;] ale dam rade :D hmm dzisiaj niedziela wiec nie wiem co bede robiła. obym sie tylko nie nudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny...jak tam wyspane?? ja nieeee:( krecilam sie z boku na bok..masakra.. natalko mamy po 24 lata :D TAK..nowa fryzura??lohohohoho, odwazna jestes, ale jak juz cos zmieniac w zyciu to i od fryzurki dobrze zaczac :P werko..aj te babcie....ja u mojej dawno nie bylam, wkurza mnie, taka wscibska ze szok :P ide do sklepu... huston..pobudka spiochu jeden:P 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyghhjnygjy
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Jestem samotną mamą 4 miesięcznego synka, facet mnie zostawił bo wolał szaleć a ja z synem jesteśmy bez grosza. Tak więc drogie panie proszę o pomoc, bo każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
ja tez jestem niewyspana ksiezyc chyba szalal w nocy....sluchajcie aby sie dowartosciowa umiescilam profil na SYMPATIA PL i faktycznie pomoglo hahhaha ale na krotko juz sie tam tymczasowo zwiesilam ale jak bedziecie mialy gorsze dni to polecam...a ja wyslalam pytanie do naszej portalowej wrozki zobaczymy co wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
dziewczyny zadalam pytanie naszej portalowej wyroczni i odpowiedziala idntycznie jak moja cyganka wiec mowi prawde:))))))))))) kamien z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja wczoraj obcięłam paznokcie.. miałam takie długie że wszyscy zawsze myśleli,że to sztuczne mój to przeżywał prosił,żebym chociaż w poniedziałek obcięła bo on nie chce na to patrzeć on lubi moje długie" Mi się łamią. I te skórki-na pół paznkocia :O Nie umiem ich opanowac :( Nie lubię się dłubac z panokciami... nudne i wkurwiające :O Werko, ten pierwszy utworek, co Ci się najbardziej podoba :) Huston kochanie rozumiem :) Też tak uważam, ale przecież go nie zmuszę :O Tzn wcale mi się nie chce go do niczego zmuszac. Chce zobaczyc jaki jest naprawdę ;) No i gentlemanem to on nie jest :O Racja. Bardzo się cieszę na tą uwagę :) Otwiera mi oczy. "hmm ja byłam wczoraj na dyskotece. było nawet w miare ale na nikogo specjalnej uwagi nie zwróciłam." Kiepsko z tymi towareczkami ;) Mi się ostatnio podobają chłopcy 2-3 lata młodsi... ja nie wiem... takie przystojne i sympatyczne pokolenie ;) Ej? A może napiszę do tej Anieli? :D Jedno pytanie hmm... za darmo... za darmo to mnie stac :) Panoramko. Ja się wyspałam cud-miód i malina :D Chcę tak codziennie :D A fryzura to efekt uboczny weny jaka mnie naszła na karczowanie :D Zanim powstała mama widziała fazę przejściową. Mówiła, że wyglądam jakbym w desperacji włosy rwała z głowy :O Mama-wiadomo ;) Od lat się buntuję przeciwko stylowi w jakim mnie widzi-słodkie kokardki, różowe pantofelki, wstążeczki, cekiny, sama słodycz. Bleee...Niedawno zaczęłam je spinac w kuca bo tak podrosły. Teraz mam w dupie wszystkie gumki a nawet szczotkę, a nawet szampon bo sobie mydłem poradzę :D Natalka, Ty zabobonie :) Ja wierzę w sny i ich przesłanie więc chyba też jestem wiedźmą :D Pozdrowionka! Próbuję ogarnąc mój rewirek... tfu. Oddychac nie jdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj TAK wiedzmo jedna hehe ja tez w sny wierze i tez musze chyba nia byc. tez wyslalam pytanie do tej wrozki i powiedziala mi ze sa jakies dylematy u niego i nie ten czas dla nas.ale nie wszystko stracone i musze postawic na czas. ze jest karta pustelnika ktory poszukuje prawdy.wiec nei wiem czy wierzyc... fakt ze sie mota, ma watpliwosci o czym juz kiedys tu pisalam<chodzi o sytuacje w domu> no i jeszcze ta kumpela, ale wrozka powiedziala ze on nie chce sie z nia zwiazywac. i ja sobie tak teraz mysle i ukladam ze moze jako pustelnik szuka prawdy, pisze do kolezanki by sie dowiedziec a ze ni ewie jak to pisze nieskladnie z podtekstami...hmmmmm tak czy inaczej tu wszysto jest w rekach Boga a nie wrozki.kazda z nas ma wpisany swoj los i nikt tego na chama nie zmieni, jedynie mozemy sobie droge skomplikowac lub ulatwic. ja durna jestem...ech:/ kocham, ale co z tego. bylam w sklepie po fajurki:/ i nie ma moich liniasow:(:( ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
ooooooooooo nie ja od wczoraj nie pale nei bede sobei cery marnowac przez mojego niezdecydowanego ale zapale i to chyba ze 2 fajki jak bedzie mnei przepraszal:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to bym w pyszczek dostala od mojego jakbym przy nim zapalila... napisalam mu wczoraj.MUSIALAM, by spakowal moje rzeczy ktore zostawilam. odpisal samo "tak" ech:/:/ co za dupek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a tak go kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panoramka nic nie spałam potem :) byłam w Kościele potem na meczu i teraz obiad :) może potme sie położe ale obaiwiam sie że jak sie położe to prześpie caly dzień;/ Huston kochanie rozumiem Też tak uważam, ale przecież go nie zmuszę Tzn wcale mi się nie chce go do niczego zmuszac. Chce zobaczyc jaki jest naprawdę No i gentlemanem to on nie jest Racja. Bardzo się cieszę na tą uwagę Otwiera mi oczy. Zobaczcie jak Tak do mnie ładnie pisze xD. Tak pisz do anieli co już gorzej nie bedzie. a moze Ci coś powie Ciekawego :D "hmm ja byłam wczoraj na dyskotece. było nawet w miare ale na nikogo specjalnej uwagi nie zwróciłam." Kiepsko z tymi towareczkami Mi się ostatnio podobają chłopcy 2-3 lata młodsi... ja nie wiem... takie przystojne i sympatyczne pokolenie apropo młodszego pokolenia to ten moj jest ode mnie o rok młodszy. mało tego zawsze mialam młodszych :D ale nie do przesady tylko tak rok --2 . hmm jakoś mi to nigdy nie przeszkadzało ;p tym bardziej że ja nie wygldam nie wiadomo na jaką wyrośnietą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do palenia. to ja nigdy . :D raz sie smiałam do tego mojego że daj to zapale :D a on chyba bym cie zabił jak bym Cie z fajką zobaczył gdziekolwiek :D wiec wole nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę. Czyli jestem wredną jędzą, tak Huston? Ehehe. Pozory to ino ;) I NIE PAL KOBIETO!!! NIGDY!!! Panoramko... to ma sens co Ci napisała ta Aniela... Ale zobacz jak rzeczywiście on sobie tylko nią humor poprawia to zauważ jak koleżanka się wygłupi... on jej nie chce a ona już w pierony zostawiła przyjaciółkę, żeby dac się wykorzystac... Na co ona liczy ;) Niech szuka chłop wyjścia z sytuacji. Nie ma nic gorszego jak niepewnośc uczuc. Może nawet lepiej, że odszedł z takimi myślami zamiast Cię dręczyc. Mam nadzieję, że się w końcu u Ciebie rozpogodzi :) Może jakiś miły pan na którego czekasz teraz będzie mógł Cię spokojnie zaczepic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj TAKus mam tez taka nadzieje ze i u mnie sie wypogodzi i u ciebie takze. ma sens, logike i przelozenie na rzeczywistosc, ale ja zawszezdystansowana bylam co do takiego czegos, no ale kto wie. w koncu nic nie dzieje sie bez powodu <podobno> wiec jesli cos takiego mi napisala a pytanie moje bylo"co z nami bedzie" wiec cos w tym musi byc.:P choc ja juz stracilam wiare ze sie ulozy. wiesz co ci powiem TAK..od jakiegos czasu zmienilas sie..powaznie, zawsze w twich wypowiedziach byla nutka sakrazmu czu tez ironii a teraz tak powaznei piszesz i skladnie..az milo czytac, choc zawsze mialam usiech na twarzy gdy czytalam te twoje wypowiedzi heheh i zadna tam wiedzma czy tez jedza... poprostu kochana dziewczyna ktora nam tutaj oczka chce tez otwozyc, niestety nieszczesliwa. ale mam nadzieje ze sie ulozy. co do przyjaciolki tej mojej to az przykro.nie odzywa sie. dumna czy co? mimo ze jej poweidzialam ze ma mi dac spokoj to jesli bylaby moja prawdziwa przyjaciolka to tego nie zrobi,a dzis 5 dzien co si enei odzywa pitka jedna. dzis wyjezdzam i tez ani mi smsa nie napisala ani pocaluj mnie w dupe..ech:/ przyjaciol poznajemy w biedzie...teraz to widze. a jak u ciebie TAK? jak ten twoj sie sprawuje????mam nadzieje ze w iedziele choc grzeczny jest:D faceci...oni byli i beda z marsa:):classic_cool: pisz do anielki, nie tracisz nic.w koncu jedna darmowa wrozba.:) huston..a to widze aktywna niedziela.moja nudna, no ale nawet nie mialam ochoty nigdzie sie ruszac z domu. i nie pal dziewczyno, ja tez nie palilam, ale pod wplywem wydarzen...nawet nei wiem dlaczego. glupia taka ze mnei ...ech:/ten smrod:P fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie wymyślę ... hmm... O co ją zapytac?? Tylko jedno więc dobrze muszę przemyślec tą sprawę :P Fuuu! Właśnie kurzę :( Mam dosyc tego nałogu, ale cholera... aż mnie skręca czasami :( Musiałam oczy pomalowac, żeby mnie z facetem nie mylono ehehe :D Będę widowiskiem, nie ma co :D Inspirowałam się czeskimi fryzurami a mój bałwan stwierdził, że wyglądam jak panczur. Eh i to. Muszę miec na to wyjebane. I tak moje włosy są tak przerzedzone... mam wrażenie, że łysieję :O Do tego mam jedną wielką sznytę przez caluteńkie czoło! Zmarszczka mimiczna... >:--) Dopiero dostrzegam jakim zmęczonym człowiekiem jestem... Nie chcę się tego wstydzic. Przyjmuję na barki. Zajmę się teraz czymś pożytecznym zamiast trwonic czas na rozmyślania. A mój? Po ostatniej akcji trochę mu się polepszyło. Ale jemu zawsze się polepsza kiedy nabroi :( Nic no. Znikam. Dbajcie o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tez znikam. :* bede tesknic za wami, ale obiecuje ze wroce niedlugo :) trzymam za was kciuki by wszystko sie ulozylo... TAK -> dla ciebie👄🌻 wercia->🌻👄 hudson->👄🌻 natalka->🌻👄 asenatka->👄🌻<choc dawno cie tu ni ebylo> no i jeszcze ktos??? buzi buzi..:* powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×