Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Panoramka pisze bo moze che o sobie przypomnieć od tak .. żebyś o nim tak szybko nie zapomniała. ojoj no nie wiem nie wiem.... czy ja zapomnialam o nim?? oj nieee NIESTETY trudno choc STARAM sie zapomniec sie nie da... ale...zdystansowac. a walnij i jego w jaja tym kijem zeby wiedzial jak to boli i zaczal glowa w koncu myslec a nie tym sisiorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że to by bardziej postkutkowalo :D ja za kawe dziekuje :D wole herbatke :D a może on myśli ze zapomniałaś. hmm piernik wie co im w durnych glowach siedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o chuj to chodzi moze i mysli tak ze sie nie odzywam do niego kiedys dzien w dzien pisalam teraz chuj mu we dupe!!!! <lol> :classic_cool::classic_cool: znam swoja wartosc xD :P:P herbatka? ano ja tez lubie , ale smaka na kawe mam bo cos slodkiego skasic bym chciala :P kalorie.....................zbedne na dodatek :D:D:D:D:D:D:D a z kumpela narazie konec kumpelowania.ona mi pojechala, kazala sie walnac. a to niech spierdala.buuuuuuuuuuuuuuuuu malancia!!! rozpuszczam sie jak ta kawa......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Huston :( Nie gratulowac. To zawsze z głupoty się bierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just gonna stand there And watch me burn But that's alright Because I like The way it hurts (...) Just gonna stand there And hear me cry But that's alright Because I love The way you lie I love the way you lie kocham te slowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ech TAK..po boschemu to dobry sex ...blisko krzyza" Blisko :O Krzyża :O Polska- kraj Baranków Podhalańskich i Średniowiecznych Zabytków :O Uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak................. ja tam zadnej jasnosci nie widze, moze ona jakas inna jest ciagle mi gada "daj sobie spokoj" a nie wie jak jest, mysli ze rozumy pozezerala pizda durna...inteligencja szpagatowa ech :/:/:/ jedyna jasnosc to mam wieczorem gdy ciemno jest i zaswiece swiatlo w pokoju...wtedy widze wszsytko... nawet pajaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jutro urządzam impreze z tego samego powodu :D moze go zaprosze on lubi sie bawić przecież :D:D hahaha :D a myślałam ze u mnie tylko są te żeście xD Panoramka i nie pisz niech spada z resztą jak wrocisz do pracy to zobaczysz jak to bedzie wygladało :)) Tak no to nie bedziemy gratulować moze później :) ale miesiac temu po ostatniej nocy też umieralam że w ciazy jestem :)ale nie jestem na szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle panoramka że jak ona tak mówi żebys sobie spokój dała to ona wie coś wieej i dlatego tak mówi. hmm. jakieś dziwne zbiegi okolicznosci. on do niej pisze i ona gada żebyś sobie spokoj dała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jej tego nie powiedzial. ona twierdzi ze ja cieprpie tylko i mam dac spokoj. on jej wtedy powiedzial tak jak ju zkiedys pisalam i poprosil by mi tego nie mowila. najwidoczniej nei byla to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nakop? oj nieee ja bym takiej pi**zie to nakpala ale jakas palka walnela hehe pi**a si erzadzic bedzie, a ze te pi**y takie ciulnietae sa:< nie rozumieta:/" Nie rozumim :O "a to po kiego ch*j ami pisal?" Żeby Cię przeto zastanowic :O WKurzyc-inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmm piernik wie co im w durnych glowach siedzi ;D" ;) Masz suba ode mnie :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz ch*j mu we d**e!!!! <lol> " LoL ;) TY GEJU PIERDOLONY!!! Lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce niech spierdala ;) Dokładnie Panoramix. jak chce niech spierdala. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tam zadnej jasnosci nie widze, moze ona jakas inna jest" To dobra teoria :O Ale skoro była normalna wcześniej to coś jej teraz w tym przeszkadza :O Ja nie wiem co to. Ale sytuację robi lekko dwuznaczną :O Ale wiecie... ja nie jestem z tych nowoczesnych pozbawionych wszelkich wartości w ocenie zaangażowania... Serio. Nie wiem. Nie pozwala mi to lubic tą kolezanką, choc już wkurwa na nią uspokoiłam. Eh. Wy też dajcie sobie czas. bez kitu. Chłopak dał nam czas. Przyjaciółka dała nam czas. I co to za historia podła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""daj sobie spokoj"" A mówi Ci z czym masz dac sobie spokój??? No z czym spokój. Nachodzisz go ?? Dziwi ją Twoje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inteligencja szpagatowa" Głupia krowa krótkim słowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a myślałam ze u mnie tylko są te żeście xD " U nas też gdzieniegdzie prosperuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra. Kto umie liczyc kalendarzyk :O Hehehe :D Panika w chooj! Ale skąd to się bierze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam :O Obecnie szanse są BARDZO duże :O Apogeum 25. mam nadzieję, że to nie działa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Fajnie było z Wami spędzic czas :) Ja już zbierówkę urządzam. Śmiejmy się :D Harre! Harre! Buziaki :* P.S. Paranoja :O Też czasem wpadacie. Każda w inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×