Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

wiec moge myslec ze mi napisal by pokazac tylko ze wie. ironia losu? bo watpie zeny mu zalezalo. nei po tym smsie...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werciu, nie warto w glowie roztrzasac to co bylo, tez tak mam ze czym wiecej mysle i wyszukuje jest gorzej. ale dorze ze daje sobie z tego sprawe:) ty nie zlosc sie na swojego. wazne ze jestescie znow razem i wam sie uklada, choc wiadomo ze nie zawsze jest z gorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. on nie należy do wylewnych facetów wiec pewnie to przemilczy. hmm bo wiecie że ja nie wiem czy chce zeby sie odezwał. i nawet nie bede o tym myślała jak bedzie tak bedzie. ;] hm a swoja drogą dobra impreza z okazji ze nie jesteśmy już razem xD hahahaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że żeśmy sie nie spotkali ;]" że żeście no. bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem na doła nie ma rady :( I tak się zbliża, nadchodzi, zbliża, odchodzi... ale przychodzi :( :O Wyjmy do księżyca AWuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kochasz? kogo oszukujesz... na pewno tak. To jedna specyfika tego topika ;) Bo po co by se MY miały nerwy TU ładowac gdyby to wszystko nie z Loove powodu... No istna parada gejów... Love Parada!! Wuuhuu! Chłopak-!!! Dał-!!! NAM! CZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS! Ja nie kumam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panoramix- Bo on myślał, że ja w pracy jestem :O !!! A że wypuścili wcześniej to szybko stamtąd wypierdolił. No i zadzwonił ;) O przyzwoitej porze hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panorama no co Ty?! Do Ciebie :O Boziu.! NIE!! Etna. Normalnie mózg mi rozrywa. Serce w strzępach. ! Dramat! Ja nie wiem co pocznę. Ja nie chcę byc matką, żoną ani kochanką :O !! TRAGEDY!! A tak w sumie :classic_cool: To kogo się oszukuje ;) Czemu nie :P Ale nie matką :O:O:O Jeszcze nie!! NIEE! W sumie... prędzej czy później będzie trzeba :classic_cool: Ale NONonoNO Panie! To Boli! To jest wyzwanie. ! Moje serce tego nie wytrzyma :O ciało się wykrwawi.! Nie każ ofiarą! Nie ;( Co za pech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panorama Twój Chłopak cierpi na Rozdwojenie. To poważny Kryzys :O Spoko, spoko, Bądź jak Gospodarka i Nie Klękaj :D Chyba, że lubisz Krzyże i Te Sprawy ;) To klękaj po bożemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a do tego pokolcilam si ez kolezanka. wkurza mnie. ona do mnie"to masz jasnosc" no tak jasnosc mam caly czas ze ma mnie w dupie...tylko glupia moj anadzieja." Jeśli wiesz skąd ta nadzieja to dobrze. A co Ci daje tą Nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wtedy byl na bramce :D ale nie jest tam zawsze co dzień :D :D ale no moglam go nie zauwazyć :D:D:D zadaża sie nie ?:D:D hahaha :D tak dobrze mówisz że to chyba z love wszystko. bo tak to by nas tu nie było i kafe by umarło :D:D baby nie umieją sobie poradzic to na forum sobie popiszą :D Tak no co Ty matko bedziesz? :D:D to może zaczniemy Ci gratulować :D Love parada :D:D:D:D <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeście :D może nie byc takiego wyrazu w polskim słowniku ale u mnie jest xD ostatnio mało czytam oprócz tego forum moze dlatego tak mało słow nowych uzywam tylko jakieś nie znane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koleżanka PAnoramicznej też mnie wkurzać zaczyna . jasną masz sprawe. ciekawe z której strony :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"panoramka ale on jest debil z reszta każdy facet to debil ;] a my glupi mamy nadzieje nie tylko Ty ja masz ale nie wiem na co ;[ masakra..." ehehe xD Czarny Humor wiedzie prym wiecznie :D:D:D:D Ja wiem na co. Przekomarzam się. Głupia nie jestem, żeby całkowicie nie wiedziec po co jesteś w tym battle. Czasami mam wątpliwości. Czasami częściej. Ale nie są to takie debile. To są sprytne bestie :O Niby barany ale czwane liszy i szkunkszy. ŁEEEEeee uuuh (ziewa) :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech TAK..po boschemu to dobry sex ...blisko krzyza:P robienie dzieci??hmmm seks moze byc fajny ale nie dzieci...jeszcze nei teraz.. na to tez przyjdzie czas.. a ciary przechodza jak nei wiem ufffff no tak tak do mnie:/ rozdwojony?/niezle sobie radzi, i co on oczekuje/tego nikt nie wie. ech niech dorosnie menda jedna. a to juz rozumkuje czemu to tak on pozno dal znac o sobie. chlop!!<rylem> a kieby nie oni to nam nudno byloby i nie siedzialaybysmy na cafe po tyle czasu zrzedzac :P:P:P ale to fajne jest no czasami ;P:P:P:P:D:D:P:/ ale damy rade... huston ja w sobote na impreze wybieram sie, nei wiem jak i co ale chce! a jak chce sie pobawic to i przy zgaszonym radiu potrafie:P o to wlasnie chodzi czerpac z zycia a nei chlopy pijawki z nas cala energie i checi wysysac beda... oj nieeee trzeba zmadrzec ale te LOVE jak to TAK okreslilas nie pozwala :P >uparte takie<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja myslalam ze huston taka pijana akcje odwalila ze ja wyniesc musieli a tu zonk :/ moze na nastepnej imprezie... oj TAK... wiekszej nei ma od ciebie<orYginalna Jestes :P:P haha a polez sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ona jeszcze tam siedzi i d**y ruszyć nie zamierza. wiec sie bede jeszcze meczyć. " Masakra :O Co za Dupa Bezczelna :O Nie męcz Się przez Dupę Bezczelną :) Nakop Jej do Dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten gnojek mi w <3 siedzi w poniedzialek go zobacze w pracyszku lojoj... i do roboty w koncu nastala pora sie zabrac xD o jaka szkoda ze dni lenistwa sie koncza :( jesien.. umarta nadzieja ze zmartwych powtala:P ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to, że facet nie napisze, nie oznacza,że nie jest zazdrosny. Tak samo jak to,że napisze nie oznacza,że mu zależy" Nie? Dlaczego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakop? oj nieee ja bym takiej pizdzie to nakpala ale jakas palka walnela hehe:P:P pizda si erzadzic bedzie, a ze te pizdy takie ciulnietae sa:< nie rozumieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm podejrzewam że jak bym ją zaczela tą pałką bić to by moj stanął w jej obronie :D::D może jeszcze troche i mu pokarze gdzie raki zimują kopne chama w d... :D i niech spada. ale jeszcze nie :D Panoramka pisze bo moze che o sobie przypomnieć od tak .. żebyś o nim tak szybko nie zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bo skoro mu zależało to jak mógł być taki obojętny " Zastanawiasz się choc wcześniej wyjaśniłaś dlaczego. tak. Dlaczego. BO... "ale w sensie ze go to nie obchodzi ) Choć prawda była inna,bo za parę dni biegał za mną jak głupi " No to widzisz. " bo skoro mu zależało to jak mógł być taki obojętny dla mnie to nie do pojęcia,że zachowuję się w taki sposób jak ktoś mówi mi o osobie, którą kocham, z którą chciałabym być powinien tym bardziej wypytywać o mnie zaraz go spytam co on odpie**alał " Widzisz... niektórzy reprezentują sobą patologie w tym sensie :( To duża rodzina. Old Big Family. Pa Tol olo Gy :O Patologick! Sheat! "mimo to boli mnie to wszystko czasami." Mam to Samo :( "że urządzam imprezę z tej okazji,że już nie jesteśmy razem." HaHa! xD Leże "był wielką nadzieją.. niepotrzebną zresztą " Ejmen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×