Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Ja nie wiem co ja wolę :( Ale wolę moją bestię od innej besti :( Chyba, że by się trafiło kiedyś zakochać ;) Może i w tej bestii, co i któż to wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to tak zwana dyplomacja ;) You know what I mean ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu. no Tak a moze sie zakochasz kto wie. a moze na nowo w starej bestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera uzależniona od lekkości :O Przestań bo odfruniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Werko, że nie :) Chciałam tylko się podzielić odczuciem :( taka wrażliwa jestem dzisiaj :O Tylko nie melancholia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, ale tamten synek też nie taki nienormalny znowu... w życiu się czasem zdarza wyjść na palanta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Huston. Uspokój się. Waruj :D ;) :** ;) Przejdzie i ten stan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze postaram sie. moze mi przemówiłyscie do rozsadku. nie wiem czy coś miedzy nimi było czy nie bo tam nie byłam. macie racje. a tak to tylko zameiszanie sobie robie. i z tego jak widać nic dobrego nie ma. co nie zmienia faktu ze chcialam do niego dziisaj napisać żeby mi oddał moje cenne rzeczy. Tak masz serce każdy je ma. jeśli masz siłe być z tą bestią Twoja to znaczy ze masz serce. bo rozumem być ianczej to rozegrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a ile mozna wybaczyc w imie miłosci ?:> nie pocieszyłaś mnie tym ze najgorsze i tak przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za Tobą Huston to wszystko najgorsze.. przed, po, w trakcie. Poszukaj sznura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. czy byś chciała zebym tak zrobiła :> heh, nie bede dyndać. poczekam aż ten kretyn wróci zeby mu sie odgryxć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, no wiem... ja tylko proponuje ale wcale tego nie chcę, żebyś zadyndała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam aż ten kretyn by się odgryźć Skąd ja to znam :( I gówno się odgryziesz taka prawda. Poczekasz na niego, wróci i z czasem zapomnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie strasz mnie. ja che żeby sie poczuł tak jak ja wtedy tak jak ja teraz. gdy on juz nie mysłi o mnie gdy on o mnie zapomniał. ahaa to Ty też widze miałaś taki genialny plan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
tak. ty sie kurwa zastanow co gadasz ! "poszukaj sznura" pojebalo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Werdianko ta przyjaciółka tego mojego ona jest gruba i co nawet sobie nic z tego nie robi. jest taka jaka jest a Ty sie przejmesz 2 czy ta 3 kilogramam nadwagii ? noo prosze cie. nie bedziemy sie wieszać bo szkdoa kasy na pogrzeb koniec :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huston-miałam taki plan :O Może Tobie się uda HAHAHA :D Wera-Dobra. Wierzę Tobie. lonabezogona- Ale o co Ci chodzi? Huston, na stypie to ja bym się dopiero pobawiła... zwłaszcza swojej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
bo jak ona pisze o swoich uczuciach to jest ok ale jak huston napisala to już nie umie normlanie odpisać tylko pieprzy głupoty bo tak najlepiej mam dla ciebie radę zanim komuś odpiszesz to weź rozbieg i pierdolnij z całej siły łbem w ściane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny weszać sie ne bede :D jeszcze mnie nie pogrzało :)) hehe. ja wziełam to za żart ale no Tak któraś pankara mogla by to wziac na powaznie i co powiesiłą by sie. serio Tak mówie bo tu ne hodzi o mnie tylko ogólnie :D jak jaka w gorącej wodzie kąpana to daj spokoj co by sie tu działo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipciarypcia
" bo jak ona pisze o swoich uczuciach to jest ok ale jak huston napisala to już nie umie normlanie odpisać tylko pieprzy głupoty bo tak najlepiej mam dla ciebie radę zanim komuś odpiszesz to weź rozbieg i pie**olnij z całej siły łbem w ściane !!!" Co ty piszesz lonabezogona? Ej, niech mi to ktoś przetłumaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipciarypcia
To by się Huston działo :) Fiu fiu. Rozpierdol w chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipciarypcia
łeb na ścianie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo ;) Widze ze gorace dyskusje mialy tu miejsce gdy mnie nie bylo :D A ja w koncu po pracy ;)\ No i dziolchy jest pozytywna inf. - moj zimny dran bedzie na tym ognisku na 99% ;) nie pytalamn wprost ale kumpela wspominala ze sie wybiera... Tylko troche do dupy bo podobno ma byc spora grupka,w tym jego kumple z pracy, a wiadomo jak to przy kumplach.. ciezko bedzie o jakies zblizenie ;) hehe non ale zobaczymy, mam nadzieje ze moze kilka osob sie wykruszy ;) Cholera i jeszcze nie mam wynikow egzaminow, pewnie dopiero jutro beda. Jak nie zdam to w piatek bede musiala zakuwac zamiast sie pindrzyc na wieczorek.. Zajebiscie... ;) Ehhh i zlamaly mi sie dwa pazurki, a moja tipsiara jest niedostepna, jak ja bede wygladac... Wrrrr moze cos wymysle zeby sie nie rzucalo w oczy.... ;) W koncu na impr mam wygladac nienagannie ;) EEEE Hustun... Dlaczego wszyscy zmykaja jak ja sie pojawiam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×